Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 155 άτομα (5 μέλη και 150 επισκέπτες)

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
164
Like
654
Πόντοι
81
Χτεσινή βόλτα στο βρωμερό μετάξι και είχα μια ευχάριστη έκπληξή....ενώ συνήθως βλέπω τις ίδιες και τις ίδιες για καλή μου τύχη στο Ιάσωνος 19α όροφος η τσατσά ανακοινώνει ότι έχει μια καινούργιά μικρή από Σουηδία αν κατάλαβα καλά και την λένε Λίνα ή κάτι παρόμοιο δεν είμαι σίγουρος για το όνομα.....όντως βγαίνει το πορνίδιο στο σαλόνι με ψηλοτάκουνα τραγουδώντας στην γλώσσα της χαρούμενη και λέω εδώ είμαστε...Πρόκειτε λοιπόν για μια αρκετά ψηλή κάπου στο 1,70 , Μελαχρινή, μαυρομάλα ,αδύνατη ένα στάδιο πριν το skiiny, με πολύ όμορφο πρόσωπο νεαρά κοπέλα ηλικίας σίγουρα κάτω από 23.Κάνει απλό πρόγραμμα όλα με προφυλακτικό.Στα του Αγώνα, μέτρια πίπα αλλά για πρώτη φορά ύστερα από πολλά χρόνια γάμησα πουτάνάκι που πραγματικά πονούσε όταν την πήδαγα ....κυριολεκτικά την ξεμούνιασα ,αφού όταν τέλειωσα δεν έφυγε, κάθησε ξαπλωμένη κάπου στο 1 λεπτό και ΄'επιανε την κοιλιά της πάνω από το μουνί της......Μάγγες πάντε να την ξεμουνιάσετε διότι δεν την βλέπω να κάθετε για πολύ καιρό ,δεν την κόβω να αντέχει το σκληρό γαμήσι.....Για 10 ευρώ είναι καλή φάση παρόλου που κάνει αποστειρωμένο σεξ.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.601
Πόντοι
4.546
Χτεσινή βόλτα στο βρωμερό μετάξι και είχα μια ευχάριστη έκπληξή....ενώ συνήθως βλέπω τις ίδιες και τις ίδιες για καλή μου τύχη στο Ιάσωνος 19α όροφος η τσατσά ανακοινώνει ότι έχει μια καινούργιά μικρή από Σουηδία αν κατάλαβα καλά και την λένε Λίνα ή κάτι παρόμοιο δεν είμαι σίγουρος για το όνομα.....όντως βγαίνει το πορνίδιο στο σαλόνι με ψηλοτάκουνα τραγουδώντας στην γλώσσα της χαρούμενη και λέω εδώ είμαστε...Πρόκειτε λοιπόν για μια αρκετά ψηλή κάπου στο 1,70 , Μελαχρινή, μαυρομάλα ,αδύνατη ένα στάδιο πριν το skiiny, με πολύ όμορφο πρόσωπο νεαρά κοπέλα ηλικίας σίγουρα κάτω από 23.Κάνει απλό πρόγραμμα όλα με προφυλακτικό.Στα του Αγώνα, μέτρια πίπα αλλά για πρώτη φορά ύστερα από πολλά χρόνια γάμησα πουτάνάκι που πραγματικά πονούσε όταν την πήδαγα ....κυριολεκτικά την ξεμούνιασα ,αφού όταν τέλειωσα δεν έφυγε, κάθησε ξαπλωμένη κάπου στο 1 λεπτό και ΄'επιανε την κοιλιά της πάνω από το μουνί της......Μάγγες πάντε να την ξεμουνιάσετε διότι δεν την βλέπω να κάθετε για πολύ καιρό ,δεν την κόβω να αντέχει το σκληρό γαμήσι.....Για 10 ευρώ είναι καλή φάση παρόλου που κάνει αποστειρωμένο σεξ.

Από το Γκέτεμποργκ της Αλβανίας;;;;; :think:
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
164
Like
654
Πόντοι
81
Από το Γκέτεμποργκ της Αλβανίας;;;;; :think:
Πιθανό δεν έχω άποψη για την καταγωγή της ,λέω ότι άκουσα ,ακόμα και έτσι να είναι καλύτερα αν ξεμούνιασα μια Αλβανίδα από μια Σουηδέζα.
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
75
Like
139
Πόντοι
0
Χτεσινή βόλτα στο βρωμερό μετάξι και είχα μια ευχάριστη έκπληξή....ενώ συνήθως βλέπω τις ίδιες και τις ίδιες για καλή μου τύχη στο Ιάσωνος 19α όροφος η τσατσά ανακοινώνει ότι έχει μια καινούργιά μικρή από Σουηδία αν κατάλαβα καλά και την λένε Λίνα ή κάτι παρόμοιο δεν είμαι σίγουρος για το όνομα.....όντως βγαίνει το πορνίδιο στο σαλόνι με ψηλοτάκουνα τραγουδώντας στην γλώσσα της χαρούμενη και λέω εδώ είμαστε...Πρόκειτε λοιπόν για μια αρκετά ψηλή κάπου στο 1,70 , Μελαχρινή, μαυρομάλα ,αδύνατη ένα στάδιο πριν το skiiny, με πολύ όμορφο πρόσωπο νεαρά κοπέλα ηλικίας σίγουρα κάτω από 23.Κάνει απλό πρόγραμμα όλα με προφυλακτικό.Στα του Αγώνα, μέτρια πίπα αλλά για πρώτη φορά ύστερα από πολλά χρόνια γάμησα πουτάνάκι που πραγματικά πονούσε όταν την πήδαγα ....κυριολεκτικά την ξεμούνιασα ,αφού όταν τέλειωσα δεν έφυγε, κάθησε ξαπλωμένη κάπου στο 1 λεπτό και ΄'επιανε την κοιλιά της πάνω από το μουνί της......Μάγγες πάντε να την ξεμουνιάσετε διότι δεν την βλέπω να κάθετε για πολύ καιρό ,δεν την κόβω να αντέχει το σκληρό γαμήσι.....Για 10 ευρώ είναι καλή φάση παρόλου που κάνει αποστειρωμένο σεξ.
Φιλε μου τι βαρδια πηγες βράδυ η πρωί γιατί κατα τις 10 που περασα εγω προχθές 8μως ηταν νεκρά παντου πολλά κλειστά αλλα δεν πηγα προς το 19 καο το 20
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
164
Like
654
Πόντοι
81
Φιλε μου τι βαρδια πηγες βράδυ η πρωί γιατί κατα τις 10 που περασα εγω προχθές 8μως ηταν νεκρά παντου πολλά κλειστά αλλα δεν πηγα προς το 19 καο το 20
Πήγα χτες βράδυ μεταξύ 22 00 και 23 00.Όντως είχε νέκρα στο μετάξι.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.567
Κριτικές
12
Like
9.734
Πόντοι
1.346
πήγες από Φυλής στην Αχιλλέως για ένα κρουασάν ;
γιατί πιό πολύ με γκρίζα διαφήμιση μοιάζει
το bread factory του μεταξουργείου δεν έχει ανάγκη από διαφήμιση
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
48
Like
287
Πόντοι
20

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.884
Like
5.579
Πόντοι
1.056
καλησπερα, υπαρχει καμια που δεν θα κλαιω το 10ρικο στο μεταξυ? ευχαριστω :hi:
Μεγ αλεξανδρου 21 πανω εχει 1-2 λατινες, πηγαινε δες..

Θα συναντησεις και την τσατσα\τσατσο που εχει πολυ πλακα.., δεν ξερω πως να τον/την περιγραψω ειναι λιγο απολα χαχα..
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
96
Like
234
Πόντοι
20

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
12
Like
4.386
Πόντοι
731
Ποια θα λέγατε είναι η ποιο πετιτ 1η βάρδια Φυλής/Διδύμου κλπ.?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.842
Πόντοι
39.662
Επισκεψη πριν απο λιγο στο Φυλής 61 υπόγειο οπου ηταν η Κρύσταλ.
Μου εριξε μια μέτρια φολα. Εντάξει θα γλιτωσω τον ψοφο, αλλα δε θα ξαναπάω, λεπτομέρειες στην κριτική.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
12
Like
4.386
Πόντοι
731
Επισκεψη πριν απο λιγο στο Φυλής 61 υπόγειο οπου ηταν η Κρύσταλ.
Μου εριξε μια μέτρια φολα. Εντάξει θα γλιτωσω τον ψοφο, αλλα δε θα ξαναπάω, λεπτομέρειες στην κριτική.
Χαχαχ, βγάζεις το trailer για να δούμε την ταινία
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
751
Πόντοι
81
Καλημέρα!!!! Έχουμε ιδέα αν η Σόνια φυλής 84 είναι στο πόστο της?
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
293
Κριτικές
1
Like
637
Πόντοι
81
Η Αλεξάνδρα από Χωμ11 απόγευμα , έχει σταματήσει ;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Αυτές νομίζω είναι και χειρότερες φολες από άλλες που είναι τελείως γτ εκείνες συνήθως είναι και τα καλύτερα μουνιαα της περιοχής οπότε τουλάχιστον γαμας κάτι καλό εμφανήσιακα
Εντάξει, μετά από κάποιο καιρό ξέρεις τι να περιμένεις από μια Λατίνα ιερόδουλη, οπότε έχεις χαμηλές προσδοκίες και δεν εκπλήσσεσαι. Βέβαια, για να θέλεις να ξαναπάς στην ίδια, θα πρέπει να είσαι μαζόχας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom