Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (1 μέλη και 76 επισκέπτες)

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
532
Κριτικές
25
Like
3.329
Πόντοι
1.436
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
12
Like
9.765
Πόντοι
1.346
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.531
Like
7.160
Πόντοι
1.056
Προτιμω την κυρα Σοφια αλλα κ το just για ρεβυθοκεφτεδες σε αραβικη πιτα:happy:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: msakis

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Για την λεγάμενη έχουν γραφτεί δεκάδες κριτικές και σχόλια, στο forum. Σχεδόν όλοι έχουν φάει φόλα, από την συγκεκριμένη. Παρόλα αυτά, εσύ πέρασες μαζί της. Επίσης, διαβάζω ότι άλλαξε βάρδια και γίνεται πανικός, από πελάτες. Ειλικρινά, ώρες ώρες, αναρωτιέμαι, ποιο είναι το νόημα της ενημέρωσης. Εκτός εάν είστε αυτοκτονικοί και μαζόχες. Τότε πάω πάσο.
Καλά και γω το έχω διαβάσει τόσες φορές, δεν την έχω πάρει αλλά θα την δοκιμάσω μια φορά, μόνο και μόνο επειδή είναι ωραίο μουνί.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.885
Like
5.585
Πόντοι
1.056
Η τσατσά περίεργη-προβληματικη, ειδα μονο κωλο Ντασας καθως έμπαινε στο κουζινακι, περίμενα στο σαλονι να ξαναβγεί να δω φάτσα αλλά αυτή μου έλεγε να φυγω, μια φορα την βλέπουν την κοπέλα οχι δύο μου είπε.
Ακυρο απο τωρα.., ουτε απεξω..
Καπότα, αν έχεις ειπε.
Κριμα την κοπελα..

Πως μπορει να καταντησει ο ανθρωπος..:cry:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.885
Like
5.585
Πόντοι
1.056
Ρε χυστες το κωλονου 27 δουλευει κανονικα; Εχω να πατησω 1-2 χρονια..

Θυμαμαι γαμαγα μια λατινα εκει κοντοπουτανο με απιστευτη κωλαρα, την ειχα ξεμουνιασει την γουσταρα πολυ!! Της εκανα αρχεγονο γαμησι μας ακουγε ολη η γειτονια, (μια φορα ειχε σπασει και η καποτα καθως την εχυνα..)
 

Simpleton

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Ρε χυστες το κωλονου 27 δουλευει κανονικα; Εχω να πατησω 1-2 χρονια..

Θυμαμαι γαμαγα μια λατινα εκει κοντοπουτανο με απιστευτη κωλαρα, την ειχα ξεμουνιασει την γουσταρα πολυ!! Της εκανα αρχεγονο γαμησι μας ακουγε ολη η γειτονια, (μια φορα ειχε σπασει και η καποτα καθως την εχυνα..)
Θα φροντίζει το μωρό τώρα ..:grin:
:grin::wink:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
52
Like
16.651
Πόντοι
10.686
Ρε χυστες το κωλονου 27 δουλευει κανονικα; Εχω να πατησω 1-2 χρονια..

Θυμαμαι γαμαγα μια λατινα εκει κοντοπουτανο με απιστευτη κωλαρα, την ειχα ξεμουνιασει την γουσταρα πολυ!! Της εκανα αρχεγονο γαμησι μας ακουγε ολη η γειτονια, (μια φορα ειχε σπασει και η καποτα καθως την εχυνα..)
Έχει κλείσει όλο το συγκρότημα, μάλλον πάει για rbnp...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
15
Like
11.487
Πόντοι
3.246

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
465
Κριτικές
12
Like
4.392
Πόντοι
731
Πήρα Κρυσταλ στην υπόγα, καλό και δεκτικο μωρό για Λατίνα με απλό, φοβερά μικρά βυζάκια και ωραίο ψεύτικο βογγητο, καλα στησιματα, μεγάλο φάουλ ο οίκος που έχει χαμηλά κρεβάτια και δεν μπορείς να γαμησεις όρθιος, ένας από τους λόγους που δεν πολυπαω και Λ73Α.

Φώκαιας ανοιχτά μόνο το 19 με Τζέσικα άλογο αλλά βρωμιαρα λίγο και το 13 πάνω με Συλβια , Φυλής 105/109 κλειστά λόγω λαϊκής, είδα και την Ντιανα την ξανθιά στον οίκο της Ρανιας , καλό μωρό στοχοποιηθηκε .
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
12
Like
9.765
Πόντοι
1.346
Θα φροντίζει το μωρό τώρα ..:grin:
:grin::wink:
για την Πάμελα λέμε;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε χυστες το κωλονου 27 δουλευει κανονικα; Εχω να πατησω 1-2 χρονια..

Θυμαμαι γαμαγα μια λατινα εκει κοντοπουτανο με απιστευτη κωλαρα, την ειχα ξεμουνιασει την γουσταρα πολυ!! Της εκανα αρχεγονο γαμησι μας ακουγε ολη η γειτονια, (μια φορα ειχε σπασει και η καποτα καθως την εχυνα..)
για την Πάμελα λέμε;;;
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
465
Κριτικές
12
Like
4.392
Πόντοι
731
Ρε χυστες το κωλονου 27 δουλευει κανονικα; Εχω να πατησω 1-2 χρονια..

Θυμαμαι γαμαγα μια λατινα εκει κοντοπουτανο με απιστευτη κωλαρα, την ειχα ξεμουνιασει την γουσταρα πολυ!! Της εκανα αρχεγονο γαμησι μας ακουγε ολη η γειτονια, (μια φορα ειχε σπασει και η καποτα καθως την εχυνα..)
Κλειστό πολλούς μήνες, από τότε που πιάσανε την Γλυφαδιώτισσα νταβατζού, στις τόσες Λατίνες του 10/15 είχε φέρει κάτι αστέρια σαν την Τζίνα την Νικόλ και την "Hola Pamela" που ξεπεταγανε τους πάκιδες στο 2λεπτο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom