Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 129 άτομα (8 μέλη και 121 επισκέπτες)

THANOS_VSTROM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα ρεμαλια, έχετε όλοι χαιρετίσματα από τη Μπαρμποραρα! Και σε αυτους που την αγαπάνε και σε αυτους που την κραζουνε! Πλέον θα είναι στην υπηρεσία και όχι επί το έργον για κάποιο χρονικό διάστημα. Μάλλον αρκετό. Άρα μη της ζητάτε μαλακιες στο σαλόνι, θα φάτε ευγενικά άκυρο.

Βικτωρια η κοπέλα που δουλευει μαζί της. 25 χρονών με έντονα πιασιματα αλλά φρέσκια με όρεξη για δουλειά. Το προγραμμα της απλό και επιλεκτικά ελευθερο στοματικό.
Όταν λέω επιλεκτικα τι εννοώ:
Μπορεί να είναι καθαρός και περιποιημενος ο συναγωνιστής και η κοπέλα να μην είναι καλά εκείνη τη μέρα για Α-Β λόγο και να μην θέλει να κάνει, ή ο συναγωνιστής να είναι μπιχλας και να μην θέλει να ενδωσει η κορασιδα. Δεν θέλω να αρχισετε μερικοί τις παπαριές όπως "πληρωνω και κάνω ότι θέλω" και διάφορες άλλες μαλακιες. Το επιλεκτικα δεν είναι μόνο ως προς την καθαριότητα του κάθε πελατη αλλά και ως προς την ψυχολογία και υγιεινή της ιεροδουλης. Επίσης και με τις ιατρικές εξετάσεις της η κοπέλα και πολυ προσεκτικη.
Αφου έχει την καλυτερη δασκάλα, τη Μπαρμποραρα!
Όχι ρε μαλακες δεν προμοταρω, λέω τα πραγματα ως έχουν. Στα παπαρια μου οποίος με λάβει υπόψη, και οποίος δε γουστάρει προσπερνα. Υπάρχουν άλλες 756856 επιλογες.
Ξέρει κανείς αν υπάρχει πουθενά καμία κινέζα; ευχαριστώ
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.549
Πόντοι
731
Αν την δω να φωναζει : "Για περαστε ,για Μαρτενς, για Γκετα ,για Βερμαχτ" Θα περασω να το καψω το εικοσαρι....
Υπάρχουν ακόμα αυτά ? τελευταία φορά που έκανα βόλτα για ψώνια κέντρο κάτι ξενέρωτες/οι πωλητές τρομπάρανε στις εισόδους και κοίταγαν τους πελάτες με μισό μάτι.

Σε άλλα νέα, έπαθα ψιλό-περιέργη φάση τις προάλλες, πέρασα με την Ντιάνα Ρωσιδούλα απο Περδίκα 3, όμορφο μωρό για Μετάξι, κάνει και χαβαλέ, αργούσα να τελειώσω και έδωσα και 2ο 10άρικο, κανένα παράπονο από την κοπέλα απλά τελείωσα κάπου στα 15'-16' , το χάρηκα.

Κανά 2ώρο+ μετά και αφού έχω φάει ένα Golden (είχα να φάω χρόνια και ζήλεψα), έχοντας κάνει την βόλτα μου, καταλήγω στο Φ86Α πάνω με την Λίντα, 1ος στην βάρδια, αυτή λαμπερή και φρέσκια, λίγο γεματούλα αλλά πέτρα το κωλί και το βυζί νοστιμότατο 2-2,5άρι, πούλησε και λίγο τρέλα, μπήκα.
Καλή πίπα 2 λεπτά και λέει sex , ανεβαίνει πάνω αλλά δεν την πάλεψε για πάνω από 1 λεπτό και την βάζω νορμάλ, με τα πόδια στους ώμους, στις 15-20 πουτσιές τελείωσα, μιλάμε μαξ 4,5-5 λεπτά πίπα/sex, παίζει να είναι το ποιο γρήγορο γαμήσι σε οίκο που έχω κάνει 1,5 χρόνο τώρα, σίγουρα με τρολλάρανε μετά με την τσατσά, δεν ξέρω γιατί, ίσως οτί ήταν σφιχτή (είπαμε 1ος στην βάρδια), ίσως οτί είναι αρκετά του γούστου μου + η τρέλα που πουλάει...

Απλά συγκρίνω πώς με την μία έκανα πόση ώρα να τελειώσω και με την άλλη (ενώ είχα τελειώσει πάλι πριν 2 ώρες) σε 5' ... άλλη φορά με Λατίνα πάλι που γούσταρα 20' γιόκ , τι σου κάνει η ψυχολογία ... :cheesy:
Θα περάσω ξανά να πάρω το αίμα μου πίσω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.357
Πόντοι
45.465
Υπάρχουν ακόμα αυτά ? τελευταία φορά που έκανα βόλτα για ψώνια κέντρο κάτι ξενέρωτες/οι πωλητές τρομπάρανε στις εισόδους και κοίταγαν τους πελάτες με μισό μάτι.

Σε άλλα νέα, έπαθα ψιλό-περιέργη φάση τις προάλλες, πέρασα με την Ντιάνα Ρωσιδούλα απο Περδίκα 3, όμορφο μωρό για Μετάξι, κάνει και χαβαλέ, αργούσα να τελειώσω και έδωσα και 2ο 10άρικο, κανένα παράπονο από την κοπέλα απλά τελείωσα κάπου στα 15'-16' , το χάρηκα.

Κανά 2ώρο+ μετά και αφού έχω φάει ένα Golden (είχα να φάω χρόνια και ζήλεψα), έχοντας κάνει την βόλτα μου, καταλήγω στο Φ86Α πάνω με την Λίντα, 1ος στην βάρδια, αυτή λαμπερή και φρέσκια, λίγο γεματούλα αλλά πέτρα το κωλί και το βυζί νοστιμότατο 2-2,5άρι, πούλησε και λίγο τρέλα, μπήκα.
Καλή πίπα 2 λεπτά και λέει sex , ανεβαίνει πάνω αλλά δεν την πάλεψε για πάνω από 1 λεπτό και την βάζω νορμάλ, με τα πόδια στους ώμους, στις 15-20 πουτσιές τελείωσα, μιλάμε μαξ 4,5-5 λεπτά πίπα/sex, παίζει να είναι το ποιο γρήγορο γαμήσι σε οίκο που έχω κάνει 1,5 χρόνο τώρα, σίγουρα με τρολλάρανε μετά με την τσατσά, δεν ξέρω γιατί, ίσως οτί ήταν σφιχτή (είπαμε 1ος στην βάρδια), ίσως οτί είναι αρκετά του γούστου μου + η τρέλα που πουλάει...

Απλά συγκρίνω πώς με την μία έκανα πόση ώρα να τελειώσω και με την άλλη (ενώ είχα τελειώσει πάλι πριν 2 ώρες) σε 5' ... άλλη φορά με Λατίνα πάλι που γούσταρα 20' γιόκ , τι σου κάνει η ψυχολογία ... :cheesy:
Θα περάσω ξανά να πάρω το αίμα μου πίσω.
Κάτι είχε μέσα το Golden :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.432
Κριτικές
39
Like
6.951
Πόντοι
1.936
Αυτή η Όλγα τι λέει από εμφάνιση και πρόγραμμα γιατί δεν βλέπω κριτικές ούτε εκεί ούτε απέναντι στο 12Α
Ολγα το κοντοπουτανο απο Φυλης 109 ισογ.
Αυτη που λες ειναι εναλαξ στα Αγκυρας 12 και 9.
Η Ολγα της Αγκυρας ειναι μια μολδαβα πουτανοφατσα ελαφρως ταλαιπωρημενη .Μοιαζει σαν την πλυστρα της διπλανης πορτας που θες να γαμησεις και απλα να φυγεις.Εχει κορμι για κοπανημα στις πουτσιες.Η αλλη η κοντιλο ειναι ενα κοριτσακι μινιον,μιλφοηλικια οψι πιτσιρικι με κοντο ξανθο μαλλι .Ειναι σαμιαμιδι γενικως.Ωραιο μπανικο κωλαρακι βυζακι μικρο και καλες υπηρεσιες.Αν την πετυχεις βεβαια.
 

Zaxos2722

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
262
Πόντοι
280
Συναγωνιστές, γνωρίζει μήπως κάποιος αν δουλεύει κάπου η πετίτ Ναταλία που ήταν για χρόνια στα Ιάσωνος 20Α και 37Α; Οποιαδήποτε πληροφορία έστω και με pm ευσπρόδεκτη.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.549
Πόντοι
731
Πέρασε κάνεις μετάξι/φυλής να μας πει αν ανοιχτό τίποτα ρε?
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
363
Πόντοι
20
Μάγκες ξέρει κανείς που δουλεύει η Άντζελα το κοντοπουτανο αλβανακι φυλής;
Δυστυχώς έχει εξαφανιστει. Σε τελευταία νέα της που είχα ήταν ότι θα πήγαινε να δουλέψει στη Φρανκφούρτη. Ο μύστης πιο πάνω αναφέρεται στην Άντζελα με τα μεγάλα βυζιά που λέει πως είναι από Ουγγαρία.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τώρα Λαΐβ οδός Φυλής...

Υπό καταρακτώδη Βροχή!!!
Πολλά ανοιχτά.
Και κάποια με γεμάτα δωμάτια.... :confused:

Φωκαίας 19 ισόγειο
Τζέσικα Λατίνα σε απλό πρόγραμμα και 69.
Από κορμί Κορμάρα!!!
Οι μοντελάκιδες τρέξτε γρήγορα. Είναι στο στυλ Μπένους Βγαίνους!!! :smitten:

Κάτι άλλο αξιόλογο δεν είδα.
:hi:
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Υπάρχουν ακόμα αυτά ? τελευταία φορά που έκανα βόλτα για ψώνια κέντρο κάτι ξενέρωτες/οι πωλητές τρομπάρανε στις εισόδους και κοίταγαν τους πελάτες με μισό μάτι.

Σε άλλα νέα, έπαθα ψιλό-περιέργη φάση τις προάλλες, πέρασα με την Ντιάνα Ρωσιδούλα απο Περδίκα 3, όμορφο μωρό για Μετάξι, κάνει και χαβαλέ, αργούσα να τελειώσω και έδωσα και 2ο 10άρικο, κανένα παράπονο από την κοπέλα απλά τελείωσα κάπου στα 15'-16' , το χάρηκα.

Κανά 2ώρο+ μετά και αφού έχω φάει ένα Golden (είχα να φάω χρόνια και ζήλεψα), έχοντας κάνει την βόλτα μου, καταλήγω στο Φ86Α πάνω με την Λίντα, 1ος στην βάρδια, αυτή λαμπερή και φρέσκια, λίγο γεματούλα αλλά πέτρα το κωλί και το βυζί νοστιμότατο 2-2,5άρι, πούλησε και λίγο τρέλα, μπήκα.
Καλή πίπα 2 λεπτά και λέει sex , ανεβαίνει πάνω αλλά δεν την πάλεψε για πάνω από 1 λεπτό και την βάζω νορμάλ, με τα πόδια στους ώμους, στις 15-20 πουτσιές τελείωσα, μιλάμε μαξ 4,5-5 λεπτά πίπα/sex, παίζει να είναι το ποιο γρήγορο γαμήσι σε οίκο που έχω κάνει 1,5 χρόνο τώρα, σίγουρα με τρολλάρανε μετά με την τσατσά, δεν ξέρω γιατί, ίσως οτί ήταν σφιχτή (είπαμε 1ος στην βάρδια), ίσως οτί είναι αρκετά του γούστου μου + η τρέλα που πουλάει...

Απλά συγκρίνω πώς με την μία έκανα πόση ώρα να τελειώσω και με την άλλη (ενώ είχα τελειώσει πάλι πριν 2 ώρες) σε 5' ... άλλη φορά με Λατίνα πάλι που γούσταρα 20' γιόκ , τι σου κάνει η ψυχολογία ... :cheesy:
Θα περάσω ξανά να πάρω το αίμα μου πίσω.
φιλε κ σε μενα τυχενει αυτο,να περναω με κοπελες π εμφανισιακα ειναι ωραιες κ μεσα συνη8ως αργώ(12-15 λεπτα?)ενώ οταν παω με γεματουλες αλλα σφιχτες ,εκει τελειωνω μπαμ-μπαμ.μαλλον ειναι επειδη εχω πολυ πραμα να χουφτωσω την ωρα π την γαμαω κ καβλωνω πιο πολυ,κ οχι ψευτικα βυζγια ,κωλους ή κοκαλα
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.549
Πόντοι
731
Τώρα Λαΐβ οδός Φυλής...

Υπό καταρακτώδη Βροχή!!!
Πολλά ανοιχτά.
Και κάποια με γεμάτα δωμάτια.... :confused:

Φωκαίας 19 ισόγειο
Τζέσικα Λατίνα σε απλό πρόγραμμα και 69.
Από κορμί Κορμάρα!!!
Οι μοντελάκιδες τρέξτε γρήγορα. Είναι στο στυλ Μπένους Βγαίνους!!! :smitten:

Κάτι άλλο αξιόλογο δεν είδα.
:hi:
Ήμουν πολύ ποιο κοντά μετάξι, αρκετά ανοιχτά, δεν μπήκα πάω καρφί σε στάνταρ
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
229
Πόντοι
21
Καλησπέρα!! Κάποια Τζούλια Τζούλιανα τη. Θυμάστε π έκανε φουλ πρόγραμμα και πρωκτικό , δεν τη βρίσκω
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.618
Πόντοι
731
Live από φυλής! Σχεδόν όλα ανοιχτά
IMG_5003.jpeg
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
394
Κριτικές
144
Like
7.803
Πόντοι
11.971
φιλε κ σε μενα τυχενει αυτο,να περναω με κοπελες π εμφανισιακα ειναι ωραιες κ μεσα συνη8ως αργώ(12-15 λεπτα?)ενώ οταν παω με γεματουλες αλλα σφιχτες ,εκει τελειωνω μπαμ-μπαμ.μαλλον ειναι επειδη εχω πολυ πραμα να χουφτωσω την ωρα π την γαμαω κ καβλωνω πιο πολυ,κ οχι ψευτικα βυζγια ,κωλους ή κοκαλα
Τι μου λες τόρα.τους τελευταίους μήνες όπου δω παχουλή τσουπ μέσα και γουστάρω.με την λογική δεν εξηγείται.και στο δρόμο και στο κολυμβητήριο μη δω κολάρα τετραπαχη καυλονω.
Σήμερα κολυμπούσε διπλα μου μια κολαθρα 80+κιλά και χιλικαυλοσα.γυρισα σπίτι και τον έπαιξα.
Ανομαλια
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
25
Like
3.441
Πόντοι
1.436
Σήμερα κολυμπούσε διπλα μου μια κολαθρα 80+κιλά και χιλικαυλοσα.γυρισα σπίτι και τον έπαιξα.
Ανομαλια
Τι μου θύμισες....
συνομιλία σε μια παρέα 5 αντρων σε διάλειμμα σε έργασια

Πετάγεται ένας:
Χτες πήρα μια 1.90 ύψος 90 kg

Πετάγεται άλλος: μιλάμε για μπουλντόζα

Απαντάει ο πρώτος: όχι γυναίκα με πιασίματα

Απάντηση δεύτερου:
Τι πιασίματα ρε μ@@@α
Αυτη είναι να πιάσουμε όλοι μαζί κ να περισσέψει .....

Ακόμα γελάω που το σκέφτομαι

Γούστα είναι αυτά πάντως.....αν φανταστεις μέχρι κ οι πατοζες έχουν γκόμενο σε αυτή τη χώρα!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom