Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 177 άτομα (6 μέλη και 171 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.974
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Φυλής 54αρια, 56 & 66δ κλειστά.

Φυλής 66δ Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59αρια κλειστά.

Φυλής 61 Σολ λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Βαλέρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Χριστίνα "Τσεχα", με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Τζούλια με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Φυλης 84α Μπέκι μαυρουλα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Σόνια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86αρια κλειστά.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 69α Μαρία "Τσεχα" με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β Λανα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71αρια.

αν έχω χρόνο θα επανέλθω με update γιατί κάποια ανοίγουν πιο αργά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.974
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα
πέτυχα και το φίλο @Διανοούμενος

Αγκυρας 9 Μαρία και Ρωξαννα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Αγκυρας 12α Βικτωρια απλό πρόγραμμα και Αναστασία με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αγκυρας 12β Αντριαννα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Ναταλί με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 αριστερά Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 105 δεξιά οι δύο κορμαρες λατινες Λίζα και Γιασμίν, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109α Βικτόρια, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 109β Όλγα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.974
Πόντοι
45.465
live update επιγραμματικα

Φυλής 71α Μαριάνα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86α Άννα λατινα (αυτή που δοκίμασα ξημερώματα Σαββάτου στο 66δ , χρωστάω κριτική)απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Σοφία η πετιτ λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Κατερίνα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Εμμανουέλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Η Μπάρμπορα πρωτοεμφανίστηκε στο Φυλής 71 όροφος το έτος 2000 σε ηλικία περίπου 25 ετών. Συνεπώς, σήμερα είναι περίπου 50 ετών (δύσκολο να μείνει έγκυος).
δεν ξερω αν ειναι 50 παντως απο προσωπικη συνομιλια ξεχαστετη μαλον απλα κουραστηκε !!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

live update επιγραμματικα

Φυλής 71α Μαριάνα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86α Άννα λατινα (αυτή που δοκίμασα ξημερώματα Σαββάτου στο 66δ , χρωστάω κριτική)απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Σοφία η πετιτ λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Κατερίνα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Εμμανουέλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
πολυ λατινα μουτρο
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Φολάρα του Κερατά, είναι!
Όσο συνεχίζει, το ίδιο τροπάριο, αυτή την κατάληξη θα έχει: Θα στέκεται στην πόρτα, σαν τους κράχτες στο Μοναστηράκι και θα παρακαλάει, μπας και μπει κάνα αγάμητο και ανυποψίαστο σαπάκι, για να την πηδήξει.
Ας το καταλάβει.εγω δεν λέω το αντίθετο από αυτό που λες αλλά είναι καύλα.δεν νομίζω να έχω άδικο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.974
Πόντοι
45.465

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
447
Κριτικές
3
Like
2.473
Πόντοι
441
Το βλήμα δεν ξέρω αν είναι καλή μέσα ( φόλα μυρίζει ) αλλά είναι βλήμα!!! Ανακοινώνει όλα μέσα τα πάντα.. λέω ωραία, αλλά για να είμαστε σίγουροι , τι εννοείς όλα; Όλα μου λέει , τα πάντα τι δεν καταλαβαίνεις.

Ωραία λέω θα σε χύσω στο στόμα. Όχι μου λέει δεν κάνω.


Ωραία θα σε χύσω πρόσωπο.
Μου λέει: δεν κάνω.


Ωραία, θα πηδήξω το κωλαρακι σου.

Είσαι τρελός; Δεν κάνω.

Και την ρωταω τι εννοείς τα πάντα όλα κανεις τότε ρε κοπέλια;

Και μου απαντάει σε μπουρδελο ήρθες, δεν φτάνει που σας καθόμαστε.

Δεν έχω θέμα με την κοπέλα, αλλά όταν λες κάνω τα πάντα μέσα και δεν κανεις τίποτα το θεωρώ κοροϊδία.
Γενικά την έχω γαμήσει ωραία κάποιες φορές, στήνεται στα 4 κ βαράς αλύπητα από πίσω στο Μινιόν μουνάκι της, αλλά τελευταία φορά είχα να τη δω καιρό κιόλας ήρθε κοντά, μύριζε πουτσιλα κ έκλασε κιόλας κατά τη διάρκεια (με κωλοτρυπίδα μισάνοιχτη κιόλας) οπότε ρουφιξα κ την κλανιά κ ησύχασα.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
447
Κριτικές
3
Like
2.473
Πόντοι
441
live update επιγραμματικα

Φυλής 71α Μαριάνα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 86α Άννα λατινα (αυτή που δοκίμασα ξημερώματα Σαββάτου στο 66δ , χρωστάω κριτική)απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Σοφία η πετιτ λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Κατερίνα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Εμμανουέλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Άρχοντα Σμύρνη η Σοφία που λες η πετιτ στο φωκ25α είναι αυτή με τα παρά πολλά τατού?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.974
Πόντοι
45.465

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαίας 27Β πάνω Σοφία, ξανθοκαστανη μιλφ κατσαρομαλλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και από το δεξί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό.

Φωκαιας 27α κλειστό.

Φωκαιας 25αρια κλειστά.

Φωκαιας 19 κλειστο.

Φωκαιας 17β Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Αλεξάνδρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό, ποδολαγνεια.

αν έχω χρόνο θα επανέλθω με update διότι αρκετά σπίτια και κυρίως τα λατινισπιτα ανοίγουν πιο αργά.
Γειά σας παιδιά.smirni76 μια ερώτηση Φώκαιας 17α Αλεξάντρα είναι η αδύνατη μαύρο μαλλί Ρωσίδα??
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046
Καλημέρα ρεμαλια, έχετε όλοι χαιρετίσματα από τη Μπαρμποραρα! Και σε αυτους που την αγαπάνε και σε αυτους που την κραζουνε! Πλέον θα είναι στην υπηρεσία και όχι επί το έργον για κάποιο χρονικό διάστημα. Μάλλον αρκετό. Άρα μη της ζητάτε μαλακιες στο σαλόνι, θα φάτε ευγενικά άκυρο.

Βικτωρια η κοπέλα που δουλευει μαζί της. 25 χρονών με έντονα πιασιματα αλλά φρέσκια με όρεξη για δουλειά. Το προγραμμα της απλό και επιλεκτικά ελευθερο στοματικό.
Όταν λέω επιλεκτικα τι εννοώ:
Μπορεί να είναι καθαρός και περιποιημενος ο συναγωνιστής και η κοπέλα να μην είναι καλά εκείνη τη μέρα για Α-Β λόγο και να μην θέλει να κάνει, ή ο συναγωνιστής να είναι μπιχλας και να μην θέλει να ενδωσει η κορασιδα. Δεν θέλω να αρχισετε μερικοί τις παπαριές όπως "πληρωνω και κάνω ότι θέλω" και διάφορες άλλες μαλακιες. Το επιλεκτικα δεν είναι μόνο ως προς την καθαριότητα του κάθε πελατη αλλά και ως προς την ψυχολογία και υγιεινή της ιεροδουλης. Επίσης και με τις ιατρικές εξετάσεις της η κοπέλα και πολυ προσεκτικη.
Αφου έχει την καλυτερη δασκάλα, τη Μπαρμποραρα!
Όχι ρε μαλακες δεν προμοταρω, λέω τα πραγματα ως έχουν. Στα παπαρια μου οποίος με λάβει υπόψη, και οποίος δε γουστάρει προσπερνα. Υπάρχουν άλλες 756856 επιλογες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Πολύ σωστά,να συμπληρώσω και την Ε κατηγορία...
Ε) Δίνει τα πάντα έτσι απλόχερα,δεν φέρνει καν προφυλακτικό από το κουζινάκι,δεν υπάρχει περιορισμός ώρας, αρχίζει τα γκωσσοφιλα από το σαλόνι για χαιρετισμό,μόλις της δίνεις δωρακι στο επιστρέφει ή το παίρνει με το ζόρι.(Πολύ σπάνιο έως ανέφικτο,αλλά αληθινό)
Σε ποιό δουλεύει η Βίκυ συναγωνιστές;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.974
Πόντοι
45.465
Καλησπερα σε ολους! Σχετικα νεος εδω, σας παρακολουθω χρονια. Εχω μια ερωτηση. Η Ελενη, πρωην Σοφια, πρωην Λιλια που αναφερει ο Σμυρνης πρωινη βαρδια Ι20 ειναι η Λιλιαν απο Ι1β και Ι1γ;
στο Ι20 όχι, στο Ι32 ναι
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Καλημέρα ρεμαλια, έχετε όλοι χαιρετίσματα από τη Μπαρμποραρα! Και σε αυτους που την αγαπάνε και σε αυτους που την κραζουνε! Πλέον θα είναι στην υπηρεσία και όχι επί το έργον για κάποιο χρονικό διάστημα. Μάλλον αρκετό. Άρα μη της ζητάτε μαλακιες στο σαλόνι, θα φάτε ευγενικά άκυρο.

Βικτωρια η κοπέλα που δουλευει μαζί της. 25 χρονών με έντονα πιασιματα αλλά φρέσκια με όρεξη για δουλειά. Το προγραμμα της απλό και επιλεκτικά ελευθερο στοματικό.
Όταν λέω επιλεκτικα τι εννοώ:
Μπορεί να είναι καθαρός και περιποιημενος ο συναγωνιστής και η κοπέλα να μην είναι καλά εκείνη τη μέρα για Α-Β λόγο και να μην θέλει να κάνει, ή ο συναγωνιστής να είναι μπιχλας και να μην θέλει να ενώσει η κορασιδα. Δεν θέλω να αρχισετε μερικοί τις παπαριές όπως "πληρωνω και κάνω ότι θέλω" και διάφορες άλλες μαλακιες. Το επιλεκτικα δεν είναι μόνο ως προς την καθαριότητα του κάθε πελατη αλλά και ως προς την ψυχολογία και υγιεινή της ιεροδουλης. Επίσης και με τις ιατρικές εξετάσεις της η κοπέλα και πολυ προσεκτικη.
Αφου έχει την καλυτερη δασκάλα, τη Μπαρμποραρα!
Όχι ρε μαλακες δεν προμοταρω, λέω τα πραγματα ως έχουν. Στα παπαρια μου οποίος με λάβει υπόψη, και οποίος δε γουστάρει προσπερνα. Υπάρχουν άλλες 756856 επιλογες.
Σαν υπηρεσία,πάλι στο πρωινό ωράριο να υποθέσω... όσο για την μικρή που λες...έχει καλή προπονήτρια
 

ejarxos

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2023
Μηνύματα
14
Like
85
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς μέχρι τι ώρα κάθεται η γιάσμιν φυλής 105;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom