Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 243 άτομα (18 μέλη και 225 επισκέπτες)

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
50
Like
110
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρει κανείς που δουλεύει η Άντζελα το κοντοπουτανο αλβανακι φυλής;
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Συναγωνιστές καλησπέρα. γνωρίζει κανείς από φυλής στο 66α το τρελοκομείο που δουλεύει??? πήγα εχθές το βράδυ και ήταν μες τα νεύρα πρέπει να είναι για δέσιμο.δεν συγκράτησα όνομα γιατί έφυγα. μπορεί να έτυχε κάτι πιο μπροστά από εμένα.λεω να πάω σήμερα να δω τη παίζει πάντως είναι όμορφο μουνακι.αν κάποιος ξέρει ας μου πει.
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Πέρασα πριν από λίγο από φυλής 59 όροφος ήταν η Μιλανα, αδύνατο μιλφακι με μικρό βυζακι , κάνει ότι μπορεί να σε ευχαριστήσει η κοπέλα..
Για όποιον του αρέσει ο σωματοτυπος της μην το σκέφτεται να μπει ..
Θα γίνει ένα από τα στανταρακια μου
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.637
Κριτικές
13
Like
10.118
Πόντοι
2.046
Συναγωνιστές καλησπέρα. γνωρίζει κανείς από φυλής στο 66α το τρελοκομείο που δουλεύει??? πήγα εχθές το βράδυ και ήταν μες τα νεύρα πρέπει να είναι για δέσιμο.δεν συγκράτησα όνομα γιατί έφυγα. μπορεί να έτυχε κάτι πιο μπροστά από εμένα.λεω να πάω σήμερα να δω τη παίζει πάντως είναι όμορφο μουνακι.αν κάποιος ξέρει ας μου πει.
την Άννα λες... την έχω πετύχει μόνο στο φυλής 66 και φωκαίας 25 όροφος μέχρι τώρα
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.637
Κριτικές
13
Like
10.118
Πόντοι
2.046

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Πέρασμα με Κίρα
Ούτε κρύο ούτε ζέστη αλλά σίγουρα δεν πετάς τα λεφτά σου

Δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να συναντήσω λατίνα με τον σκατό χαρακτήρα που έχουν σχεδόν όλες
Για αυτό και πήρα την Κίρα κι ας με τρομάζει το σώμα της το οποίο είναι ακραία αδύνατο.

Στο δωμάτιο όταν την εγλυφα και έβρισκε η μύτη μου ανάμεσα από κόκαλα με έκανε να νοιώσω πολύ άβολα..

Παρ όλα αυτά η πίπα της ήταν αρκετά καλή, προσπαθούσε να τον πάρει όλο στο στόμα, και μπουκωνοταν με το καυλι μου

Μου τον εγλυφε από άκρη σε άκρη, τον έφτυνε στο κεφάλι και επίσης μου περιποιήθηκε τις μπάλες
Όλα αυτά όσο με κοιταγε με το δαιμονικό της βλέμμα βαθιά στη ψυχή..

Η πόρτα χτύπησε πολύ σύντομα
Οπότε και ανέβηκε από πάνω για σεξ εκεί όπου δεν υπήρχε συγχρονισμός αφού σταματάτε, πήγαινε πιό σιγά και έκανε μορφασμούς από τον πόνο.

Της ζήτησα να γυρίσει στα 4 για να τελειώσω
1 minute μου είπε

Πολύ δύσκολα να ξανά προτιμηθεί, ίσως μόνο για πίπα
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpeg
    αρχείο λήψης.jpeg
    5,3 KB · Εμφανίσεις: 23

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
27
Like
3.548
Πόντοι
1.436
Πέρασμα με Κίρα
Ούτε κρύο ούτε ζέστη αλλά σίγουρα δεν πετάς τα λεφτά σου

Δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να συναντήσω λατίνα με τον σκατό χαρακτήρα που έχουν σχεδόν όλες
Για αυτό και πήρα την Κίρα κι ας με τρομάζει το σώμα της το οποίο είναι ακραία αδύνατο.

Στο δωμάτιο όταν την εγλυφα και έβρισκε η μύτη μου ανάμεσα από κόκαλα με έκανε να νοιώσω πολύ άβολα..

Παρ όλα αυτά η πίπα της ήταν αρκετά καλή, προσπαθούσε να τον πάρει όλο στο στόμα, και μπουκωνοταν με το καυλι μου

Μου τον εγλυφε από άκρη σε άκρη, τον έφτυνε στο κεφάλι και επίσης μου περιποιήθηκε τις μπάλες
Όλα αυτά όσο με κοιταγε με το δαιμονικό της βλέμμα βαθιά στη ψυχή..

Η πόρτα χτύπησε πολύ σύντομα
Οπότε και ανέβηκε από πάνω για σεξ εκεί όπου δεν υπήρχε συγχρονισμός αφού σταματάτε, πήγαινε πιό σιγά και έκανε μορφασμούς από τον πόνο.

Της ζήτησα να γυρίσει στα 4 για να τελειώσω
1 minute μου είπε

Πολύ δύσκολα να ξανά προτιμηθεί, ίσως μόνο για πίπα
Πόσο % μοιάζει με τη φώτο τυπε μου?
 

Vasilis bmw

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
21
Παιδιά Σαμπινα δουλεύει κανονικά πλέον από 11 μέχρι 5 στο Βεργας , κάνει απλό πρόγραμμα , ούτε πρωκτικό , όμορφη όμως πολύ και χοτελ πλέον δεν πάει μόνο εκεί.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
192
Like
608
Πόντοι
81
Πολύ σωστά,να συμπληρώσω και την Ε κατηγορία...
Ε) Δίνει τα πάντα έτσι απλόχερα,δεν φέρνει καν προφυλακτικό από το κουζινάκι,δεν υπάρχει περιορισμός ώρας, αρχίζει τα γκωσσοφιλα από το σαλόνι για χαιρετισμό,μόλις της δίνεις δωρακι στο επιστρέφει ή το παίρνει με το ζόρι.(Πολύ σπάνιο έως ανέφικτο,αλλά αληθινό)

Εσύ ανήκεις στην Ε κατηγορία;
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
118
Like
84
Πόντοι
1
Πέρασα πριν από λίγο από φυλής 59 όροφος ήταν η Μιλανα, αδύνατο μιλφακι με μικρό βυζακι , κάνει ότι μπορεί να σε ευχαριστήσει η κοπέλα..
Για όποιον του αρέσει ο σωματοτυπος της μην το σκέφτεται να μπει ..
Θα γίνει ένα από τα στανταρακια μου
Τι πρόγραμμα κάνει ;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.447
Πόντοι
3.506
Δεν έχω θέμα με την κοπέλα, αλλά όταν λες κάνω τα πάντα μέσα και δεν κανεις τίποτα το θεωρώ κοκοροϊδία.
Σαν κάτι λακαμάδες, που τους συναντάς στο ψητοπωλείο, την στιγμή που παραγγέλνουν σουβλάκια: "Ένα με απ' όλα, εκτός κρεμμύδι, ντομάτα και πατάτες".
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Πέρασμα με Κίρα
Ούτε κρύο ούτε ζέστη αλλά σίγουρα δεν πετάς τα λεφτά σου

Δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να συναντήσω λατίνα με τον σκατό χαρακτήρα που έχουν σχεδόν όλες
Για αυτό και πήρα την Κίρα κι ας με τρομάζει το σώμα της το οποίο είναι ακραία αδύνατο.

Στο δωμάτιο όταν την εγλυφα και έβρισκε η μύτη μου ανάμεσα από κόκαλα με έκανε να νοιώσω πολύ άβολα..

Παρ όλα αυτά η πίπα της ήταν αρκετά καλή, προσπαθούσε να τον πάρει όλο στο στόμα, και μπουκωνοταν με το καυλι μου

Μου τον εγλυφε από άκρη σε άκρη, τον έφτυνε στο κεφάλι και επίσης μου περιποιήθηκε τις μπάλες
Όλα αυτά όσο με κοιταγε με το δαιμονικό της βλέμμα βαθιά στη ψυχή..

Η πόρτα χτύπησε πολύ σύντομα
Οπότε και ανέβηκε από πάνω για σεξ εκεί όπου δεν υπήρχε συγχρονισμός αφού σταματάτε, πήγαινε πιό σιγά και έκανε μορφασμούς από τον πόνο.

Της ζήτησα να γυρίσει στα 4 για να τελειώσω
1 minute μου είπε

Πολύ δύσκολα να ξανά προτιμηθεί, ίσως μόνο για πίπα
Σε ποιο δουλεύει και τι βάρδια?
 

johnny999

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
0
Το κάνει η συγκεκριμένη αυτό, να στέκεται έτσι στην πόρτα για να μπάσει κόσμο μέσα. Ομολογουμένως είναι πιο καβλωτικό από το να την δεις στο σαλόνι έτσι για κάποιο λόγο. Το μυαλό, η σκέψη παίζει παιχνίδια.

(Μάλλον έχει πέσει αναδουλειά.)
ακριβως το ιδιο κανει και η στελλα απο το τροφωνιου...οσες φορες εχω περασει απο εκει παντα καθεται στην πορτα και καπνιζει και καποιες φορες συνομιλει με υποψηφιους πελατες !!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Η Ηλέκτρα από Φ67 εξαφανίστηκε πάλι ? Μου έλειψε το slow motion πηδημα της :grin:
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Φολάρα του Κερατά, είναι!
Όσο συνεχίζει, το ίδιο τροπάριο, αυτή την κατάληξη θα έχει: Θα στέκεται στην πόρτα, σαν τους κράχτες στο Μοναστηράκι και θα παρακαλάει, μπας και μπει κάνα αγάμητο και ανυποψίαστο σαπάκι, για να την πηδήξει.
Αν την δω να φωναζει : "Για περαστε ,για Μαρτενς, για Γκετα ,για Βερμαχτ" Θα περασω να το καψω το εικοσαρι....
 

THANOS_VSTROM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα ρεμαλια, έχετε όλοι χαιρετίσματα από τη Μπαρμποραρα! Και σε αυτους που την αγαπάνε και σε αυτους που την κραζουνε! Πλέον θα είναι στην υπηρεσία και όχι επί το έργον για κάποιο χρονικό διάστημα. Μάλλον αρκετό. Άρα μη της ζητάτε μαλακιες στο σαλόνι, θα φάτε ευγενικά άκυρο.

Βικτωρια η κοπέλα που δουλευει μαζί της. 25 χρονών με έντονα πιασιματα αλλά φρέσκια με όρεξη για δουλειά. Το προγραμμα της απλό και επιλεκτικά ελευθερο στοματικό.
Όταν λέω επιλεκτικα τι εννοώ:
Μπορεί να είναι καθαρός και περιποιημενος ο συναγωνιστής και η κοπέλα να μην είναι καλά εκείνη τη μέρα για Α-Β λόγο και να μην θέλει να κάνει, ή ο συναγωνιστής να είναι μπιχλας και να μην θέλει να ενδωσει η κορασιδα. Δεν θέλω να αρχισετε μερικοί τις παπαριές όπως "πληρωνω και κάνω ότι θέλω" και διάφορες άλλες μαλακιες. Το επιλεκτικα δεν είναι μόνο ως προς την καθαριότητα του κάθε πελατη αλλά και ως προς την ψυχολογία και υγιεινή της ιεροδουλης. Επίσης και με τις ιατρικές εξετάσεις της η κοπέλα και πολυ προσεκτικη.
Αφου έχει την καλυτερη δασκάλα, τη Μπαρμποραρα!
Όχι ρε μαλακες δεν προμοταρω, λέω τα πραγματα ως έχουν. Στα παπαρια μου οποίος με λάβει υπόψη, και οποίος δε γουστάρει προσπερνα. Υπάρχουν άλλες 756856 επιλογες.
Ξέρει κανείς αν υπάρχει πουθενά καμία κινέζα; ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom