Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (31 μέλη και 273 επισκέπτες)

tom_23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
161
Κριτικές
7
Like
298
Πόντοι
281
18:00 έδωσα μάχη φωκαιας 27 μετά από αναμονή άλλων 8 συναθλητων περίπου 1 ώρα με ιρινα..... τέτοιο πλάσμα πουθενά.... σφυροκοπημα λιγο πάτημα στα μούτρα και με έβαλε καλιμπρα. Ίσιωσα!!!!!!!
Δεν βιάζεται, συμμετοχή μέτρια λόγο κουρασης και λογικό ,από τα πιο στενά μουνακια που έχω μπει μέχρι και από κοπέλας της διπλανής πόρτας
περιπου εκεινη την ωρα περιμενα και εγω. αλλα προτιμησα να παω μια μερα πρωι που θα ναι πιο χαλαρα. ιρινα και νταρρια απο αγκιρας το ενα πισω απο το αλλο
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
189
Like
596
Πόντοι
81
Δύσκολο, και πάντα απορώ κάνουν ακα, τα τρώνε στο στόμα και έχουν θέμα αν τους πέσουν στη μούρη.
Όσες και αν ρώτησα η απάντηση ήταν δεν θέλω

Βρες αυτήν που στο πρόσωπο σου αρέσει περισσότερο, πες της ότι θέλεις μόνο να την χύσεις στο πρόσωπο και θα την πληρώσεις για ημίωρο πρόγραμμα, και τότε μπορεί να σου κάτσει!
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Είναι εφικτό τύπε και χωρίς λουσίματα και στραβωμαρα στα μάτια

Απλώς θα τυλίξουν τη μάπα τους με μεμβράνη ώστε να μπορέσει ο μύστης να τη σοβατίσει χωρις κανένα κίνδυνο.
Ας αγοράσει ένα ρολό μεμβράνη και να πάει γύρα στους οίκους ρωτωντας τίς σεξεργάτριες...
Άποψη μου.
Για όλα υπάρχει λύση....
Είναι δύσκολο να λουστούν ξανά και ξανά αν πάνε τα φλόκια στα μαλλιά και αν πετύχεις μάτια θα την στραβώσεις
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
189
Like
596
Πόντοι
81
Είναι εφικτό τύπε και χωρίς λουσίματα και στραβωμαρα στα μάτια

Απλώς θα τυλίξουν τη μάπα τους με μεμβράνη ώστε να μπορέσει ο μύστης να τη σοβατίσει χωρις κανένα κίνδυνο.
Ας αγοράσει ένα ρολό μεμβράνη και να πάει γύρα στους οίκους ρωτωντας τίς σεξεργάτριες...
Άποψη μου.
Για όλα υπάρχει λύση....

Υπάρχει καλύτερη λύση!

Παίρνει ένα ζευγάρι γυαλιά ελαφράς πρεσβυωπίας, τα δίνει στην πουτάνα να τα φορέσει ώστε να απολαμβάνει κι αυτή το θέαμα άφοβα, και την ζωγραφίζει στο πρόσωπο σαν μοντέρνος καλλιτέχνης!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046
Υπάρχει καλύτερη λύση!

Παίρνει ένα ζευγάρι γυαλιά ελαφράς πρεσβυωπίας, τα δίνει στην πουτάνα να τα φορέσει ώστε να απολαμβάνει κι αυτή το θέαμα άφοβα, και την ζωγραφίζει στο πρόσωπο σαν μοντέρνος καλλιτέχνης!
θέλω να το κάνω στη Μικαέλα αυτό
που φοράει τα μεγάλα τα κοκκάλινα !
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Μια ιρινα απο φ27β που γραφουν καποιοι οτι ειναι καινουρια και ξανθια . ειναι οντως καινουρια η ειναι η μελαχρινη απο παλια ? επεισης καποιοι γραφουν οτι δεν κανει ακαπωτο η παλια εκανε αλλαξε το προγραμμα η ειναι αλλη κοπελα ? ευχαριστω.
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
40
Like
178
Πόντοι
0
Είχα δεί την Ιρίνα Φ27Β απο τις πρώτες της μέρες της εκεί αλλά αν και είναι καλή εμφανισιακά την αγνοούσα,
τώρα που διαβάζω περί τίνος πρόκειται έχω ξενερώσει γιατί δεν την είχα δοκιμάσει τότε μιάς και τώρα όλοι σας την έχετε πεθάνει στην τσαπού :buck2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
444
Κριτικές
3
Like
2.459
Πόντοι
441
Καλημέρα παιδιά χρόνια πολλά με υγεία. Ένα καυλοραπανο λατινακι πολύ κοντή πετιτ αδυνατη μελαχρινή με μικρό βυζί κ πολλά πολλά τατουάζ που δουλευε ως Αμαρα Φωκ 27 νομίζω κ σε στούντιο στη λ.Αθηνών αλλά κ το καλοκαίρι ως Σοφία στο φ86 την πέτυχε κάπου κάνεις τελευταία μήπως?
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.
Εγώ το μοίραστικα μαζί σας τότε..
Και απόρησα που δεν έλεγε κανείς τίποτα..


Σήμερα πέρασα με Ειρηνα φωκ27 σκαλάκια..την είχα ξαναδεί αυτές τις μέρες αλλά φαινόταν ξυνή στην μούρη... αλλά απίστευτη κορμάρα..
Ήταν 16:45 καί λέω έμπα να περάσει η ώρα για να ανοίξει η επόμενη βάρδια να πάω στην Μύρα..
Μέσα στο δωμάτιο είχε συμμετοχή και πέσαν αρκετά γλωσοφιλα που τα είχα ανάγκη..
Την έχυσα πάνω στα βυζιά έχοντας την γλώσσα μου στο στόμα τής και δάχτυλο στο μουνακι της..στα γόνατα και ή δύο πάνω στο κρεβάτι..

Αύγουστος ήταν..
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Kαλημέρα Χρόνια πολλά
Πάνε οι καλές εποχές που έβγαινες και 6 με 7 το πρωί και έβρισκες ωραία μουνάκια πιπίνια καιmilf ψηλόλιγνα και γαμούσαμε από το χάραμα λίγα τα καλά κομμάτια και δουλεύουν μεσημεριανες 5 με 6 ωρες
Κρίμα κάθε χρόνο και χειρότερα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Δοκιμαστικε η Γιασμίν φυλής 105
Αδύνατη με μακρι μαύρο μαλλι λατίνα
Φουλ χαμογελαστη
Σαν να ημουν με την γκομενα μου και να βρεθήκαμε σε άδεια απ τον στρατό..
πολλες αγκαλίτσες και χαμόγελα
Πίπα με προφυλακτικό
Αντεχει και δεν λεει Οχι σε δυνατο γαμησι
Δεν αρνήθηκε και ουτε έκλεψε σε μια στάση
Μιλάμε για διαμάντι, για το οποίο δεν γράφει κανείς. Δοκιμάστηκε σε απλό πρόγραμμα με πολύ καλό αποτέλεσμα. Ερωτεύσιμη
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.891
Like
5.649
Πόντοι
1.056
Ένας τριάντα χρόνων θα μπορούσε να την γαμαει μια ώρα τέτοιο μουνι..με τέρμα πέτρα καυλι..
Δεν ειναι μονο η ηλικια φιλε μου..

Ειναι και ψυχολογια και χημεια και φυσικη κατασταση..
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
834
Κριτικές
23
Like
7.905
Πόντοι
2.036
Καλημέρα παιδιά χρόνια πολλά με υγεία. Ένα καυλοραπανο λατινακι πολύ κοντή πετιτ αδυνατη μελαχρινή με μικρό βυζί κ πολλά πολλά τατουάζ που δουλευε ως Αμαρα Φωκ 27 νομίζω κ σε στούντιο στη λ.Αθηνών αλλά κ το καλοκαίρι ως Σοφία στο φ86 την πέτυχε κάπου κάνεις τελευταία μήπως?
αυτην τελευταια φορα την πετυχα Ιασωνος 44 επανω οροφος καπου στα μέσα Οκτωβριου βραδυνη βαρδια και την ειχα παρει για τελευταια φορα στα 15ευρω ειχε πεσει λιγο η ταριφα της...απο τοτε την εχω χασει και εγω ...μαλλον θα επεστρεψε στην πατριδα της οπως ολες οι λατινες μετα απο καποιους μηνες...
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
434
Like
660
Πόντοι
81
Χρόνια πολλά σε όλους!

Θα ηθελα να ρωτήσω για μια ψηλή που την αποκαλούσαν κάποιοι εδώ μέσα βολευμπολιστρια σε ποιο σπίτι δουλεύει;

Αν γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Προ ολίγου, Φωκαίας 19 μια Νικόλ, μάλλον λατίνα που μοιάζει με πρεζογύφτισα. Έχει και χρυσό δόντι πλαϊνό.
Φυλής 61 Αντριάνα και Μισέλ
 
Τελευταία τροποποίηση:

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Χρονια πολλά γι ατη γιορτή τους τα εραζομενα κοριτσια με το ονομα Χριστινα. Χρονια πολλα Χριστίνα ελληνοουκρανεζα, Χριστινα μουναροπιπίνα!
Που να ειναι αυτες οι ψυχές?
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
293
Like
1.506
Πόντοι
201
Η ελληνοουκρανέζα δυστυχώς έχει σταματήσει. Βέβαια και να συνέχιζε, το σώμα της πλέον έχει αλλάξει αρκετά.


Προ ολίγου, Φωκαίας 19 μια Νικόλ, μάλλον λατίνα που μοιάζει με πρεζογύφτισα. Έχει και χρυσό δόντι πλαϊνό.
Είναι ανθρώπινα απο κόσμο γενικά ή γίνεται χαμός; Τσέκαρες μήπως και το 27;
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Η ελληνοουκρανέζα δυστυχώς έχει σταματήσει. Βέβαια και να συνέχιζε, το σώμα της πλέον έχει αλλάξει αρκετά.



Είναι ανθρώπινα απο κόσμο γενικά ή γίνεται χαμός; Τσέκαρες μήπως και το 27;
Μιλαγα μετν ψυχη τους φιλε μου, καο οχι με το σωμα τους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom