Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Είναι δύσκολο να λουστούν ξανά και ξανά αν πάνε τα φλόκια στα μαλλιά και αν πετύχεις μάτια θα την στραβώσεις .
Αναλόγως την στάση που θα πάρει θα τα φάει κ' όλας.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
μύστη μου καλησπέρα, καινούργιο μιλφακι, έχουμε περιγραφή? ή
απλά ξέχασες το Ι ?
Ξανθιά με κορμι +5 κιλά παραπανω αλλά γαμάτα. Πρόσωπο μετριο αλλά αυρα για ξέσκισμα. Υψος περι 1,75. Επίσης όταν μπήκε στο σαλόνι ουτε καν κοίταξε εμένα και τον Παριο.
Κορμί 7,5/10
Φάτσα 6,5/10
Πρόγραμμα όλα εκτός γκροβερ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.779
Πόντοι
45.465
Ξανθιά με κορμι +5 κιλά παραπανω αλλά γαμάτα. Πρόσωπο μετριο αλλά αυρα για ξέσκισμα. Υψος περι 1,75. Επίσης όταν μπήκε στο σαλόνι ουτε καν κοίταξε εμένα και τον Παριο.
Κορμί 7,5/10
Φάτσα 6,5/10
Πρόγραμμα όλα εκτός γκροβερ.
Άρα την Ιβανα είδες, βέβαια 1.75 με τα τακούνια, οκ ευχαριστώ
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
απογευματινη τσαρκα φυλης,μονη παρηγορη κατασταση το
μαλακιστηρι ανα ται οπου φυσικα δεν περασα,πακια πολλα και κατω του μετριου ολες οι υπολοιπες...
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
554
Κριτικές
25
Like
3.447
Πόντοι
1.436
Ναι φίλος έχυσα μια φορά.. πάνε η εποχές που μπορούσα να γαμησω δεύτερο γύρο στο καπάκι.

Έγραφα ότι γαμουσα 19 λεπτά γιατί είναι άθλος της Ιρίνας όχι δικος μου..
Δεν σε ξενερώνει... καί τό τελευταίο λεπτό έκανα αργές κινήσεις τέρμα μέσα χωμένος για να μην έχω αίσθηση και χύσω.. δεν ήθελα να τελειώσει.. χτύπημα πόρτας και στης πέντε πουτσιες γεια σας..

Αλλά γιατί εκπλησσεσαι;
Ένας τριάντα χρόνων θα μπορούσε να την γαμαει μια ώρα τέτοιο μουνι..με τέρμα πέτρα καυλι..
Μπράβο στο κορίτσι.... μακάρι να έρθουν κ στο μέλλον τέτοιες κοπέλες από ανατολικό μπλοκ. Απλά δεν κατάλαβα αν έδωσες διπλό εισιτήριο για περισσότερο χρόνο παραμονής η για δεύτερο γύρο σεξ γιαυτό η έκπληξη μου ......
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
762
Πόντοι
81
Τα λεφτα δεν βρωμανε φιλε μου.
Πλεον η κατανομη πλουτου εχει αλλαξει στα αστικα προσφυγικα κοινωνικα στρωματα και στις κοινωνικες προσφυγικες ομαδες.Ο Ελληνας μεσοαστος εχει φτωχνει δραματικα και αντιθετως κοινωνικες ομαδες προσφυγων που πριν 15 χρονια λαμβαναν χλευη πλεον θεωρουνται οικονομικα ευρωστοι.Γι'αυτο και αρκετα μπουρδελακια στο ρομαντικο μεταξι προτιμουν αυτη την πελατεια.
Αδερφέ δεν αντιλέγω σε τπτ από αυτά που λες αλλά μια γυναίκα σίγουρα δεν προτιμάει έναν Πακιστάνο καλύτερα να έρθει ένας γερός βρωμιαρης πάρα ένας πάκι 0ου τον χώνει ο ένας στον άλλον
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
18:00 έδωσα μάχη φωκαιας 27 μετά από αναμονή άλλων 8 συναθλητων περίπου 1 ώρα με ιρινα..... τέτοιο πλάσμα πουθενά.... σφυροκοπημα λιγο πάτημα στα μούτρα και με έβαλε καλιμπρα. Ίσιωσα!!!!!!!
Δεν βιάζεται, συμμετοχή μέτρια λόγο κουρασης και λογικό ,από τα πιο στενά μουνακια που έχω μπει μέχρι και από κοπέλας της διπλανής πόρτας
 
Τελευταία τροποποίηση:

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ. Εορταστική ατμόσφαιρα και είπα να βγω νυχτερινή τσάρκα αυτές τις μέρες οπότε είπα να ξεκινήσω από Εμετουργειο. Μπουκαρω λοιπόν στου Μεγαλεκου 28 αριστερά και βγαίνει η milf ξεδοντιαρα Ελένη, Παναγία μου λέω καλύτερα να με δαγκώσει σκύλος. Δίπλα στο κουρτινατο θα είναι η Νικα λέω άστο. Προχωρώ βγάζω την κεφάλα μου στην ΚΛΝ μαύρα σκοτάδια μάγκες μου πίσσα όλα η Νίκη η Βραζιλιάνα μόνο στο 45 όταν γίνουμε 300 κιλά να πάμε να την γαμησουμε. Πηγαίνω Jason στο 46 μήπως βρω την Μαρία και ο καλλιτέχνης μου λέει Άννα και Βίκυ, η Αννούλα δεν σε αφήνει να γαμησεις σου σπάει τα αρχιδια και η Βίκυ κάνει μόνο να σου αλλάζει την ρεζέρβα στο αυτοκίνητο αν πάθεις λάστιχο. Συνεχίζω Λιοσίων στο πάνω και εμφανίζεται η Αντρεα με ελ.στομ. ατσουμπαλη ψηλή λατίνα για να την βάλετε να γυρίζει το αρνί το Πάσχα και η Ρούμπι στο δωμάτιο με normal αντί να γαμιεται να έχει πιάσει συζήτηση με συναγωνιστή, το μπούλο λέω. Πηγαίνω Κων/λεως 166 η milf Μισέλ με ελ.στομ. με κοιλιά λες και έφαγε όλη την γαλοπούλα. Ξανά τον πούλο λέω. Πηγαίνω γειτονιά 2Φ. Μήπως βρω Αλέξια 71Α αλλά άκυρο κλειστό, ανεβαίνω 105 ισόγειο δύο γυφτολατινες τσιτσιδες με normal, Ανηφορίζω κι άλλο 109 ισόγειο Ελένη ξανθιά milf με κυτταρίτιδα και βρακί αγορασμενο από την λαϊκή στα Πετράλωνα. Άντε τώρα να κατέβουμε λέω Φλς 59 πάνω η Αλίσια κάπως καλό κορμάκι αλλά για αυτό γράφουμε εδώ διάβασα ότι πρόκειται για φόλα. Κάτω 59 η Σίντι δεν την είδα καθώς περίμεναν καμία δεκαριά λες και θα βγεί η Μαρία Κάλλας για να δώσει κουλούρι. Στο διπλανό καταγωγι η Μισέλ φαγανο κορίτσι που άμα δεν έκανε απλό ίσως και να την δοκίμαζα και η Αλεξάνδρα επίσης με normal. Δεν γαμιομαστε λέω θα πάω Φωκ.13 να τιμήσω την Μισέλ που κάνει έστω ελ.στομ. κατεβαίνω τα σκαλάκια και παρουσιάζεται η Μελλισα λατίνα με απλό, ρε που μπλέξαμε λέω με τα normal αυτές θα μας κάνουν να κόψουμε το γαμησι και να αρχίσουμε την μαλακια. Στο Φωκ.27 ημιόροφο η Νάταλι δεν μου λέει κάτι σε απλό όπως και στον όροφο καλύτερη εμφανισιακά λόγω normal και πάλι δεν πρόκειται να δώσω παράβολο. Ξέρω ρε μάγκες σας κούρασα στην ανάγνωση και εγώ κουράστηκα και πήγα να πάρω μια Fanta με ανθρακικό μια και είμαι της παλιάς σχολής από το corner ψηλά στην Φλς, όπως γυρίζει λοιπόν ο Πακης πλάτη κάνω μια έτσι και βουτάω και ένα snack στην ζούλα (αγαμητος και πείνασα) πηγαίνω στο καρούλι μου πίνω μια τζούρα Fanta βγάζω από το μπουφάν το snack και τι να δω? "Fofico" :glasses: Γαμω τον Χριστουλη μου λέω μέρες που είναι παλιομπαζα τρώω τα Fofico μου και σας γράφω στα αρχιδια μου. :klapseee:
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
966
Κριτικές
129
Like
16.353
Πόντοι
19.306
ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ. Εορταστική ατμόσφαιρα και είπα να βγω νυχτερινή τσάρκα αυτές τις μέρες οπότε είπα να ξεκινήσω από Εμετουργειο. Μπουκαρω λοιπόν στου Μεγαλεκου 28 αριστερά και βγαίνει η milf ξεδοντιαρα Ελένη, Παναγία μου λέω καλύτερα να με δαγκώσει σκύλος. Δίπλα στο κουρτινατο θα είναι η Νικα λέω άστο. Προχωρώ βγάζω την κεφάλα μου στην ΚΛΝ μαύρα σκοτάδια μάγκες μου πίσσα όλα η Νίκη η Βραζιλιάνα μόνο στο 45 όταν γίνουμε 300 κιλά να πάμε να την γαμησουμε. Πηγαίνω Jason στο 46 μήπως βρω την Μαρία και ο καλλιτέχνης μου λέει Άννα και Βίκυ, η Αννούλα δεν σε αφήνει να γαμησεις σου σπάει τα αρχιδια και η Βίκυ κάνει μόνο να σου αλλάζει την ρεζέρβα στο αυτοκίνητο αν πάθεις λάστιχο. Συνεχίζω Λιοσίων στο πάνω και εμφανίζεται η Αντρεα με ελ.στομ. ατσουμπαλη ψηλή λατίνα για να την βάλετε να γυρίζει το αρνί το Πάσχα και η Ρούμπι στο δωμάτιο με normal αντί να γαμιεται να έχει πιάσει συζήτηση με συναγωνιστή, το μπούλο λέω. Πηγαίνω Κων/λεως 166 η milf Μισέλ με ελ.στομ. με κοιλιά λες και έφαγε όλη την γαλοπούλα. Ξανά τον πούλο λέω. Πηγαίνω γειτονιά 2Φ. Μήπως βρω Αλέξια 71Α αλλά άκυρο κλειστό, ανεβαίνω 105 ισόγειο δύο γυφτολατινες τσιτσιδες με normal, Ανηφορίζω κι άλλο 109 ισόγειο Ελένη ξανθιά milf με κυτταρίτιδα και βρακί αγορασμενο από την λαϊκή στα Πετράλωνα. Άντε τώρα να κατέβουμε λέω Φλς 59 πάνω η Αλίσια κάπως καλό κορμάκι αλλά για αυτό γράφουμε εδώ διάβασα ότι πρόκειται για φόλα. Κάτω 59 η Σίντι δεν την είδα καθώς περίμεναν καμία δεκαριά λες και θα βγεί η Μαρία Κάλλας για να δώσει κουλούρι. Στο διπλανό καταγωγι η Μισέλ φαγανο κορίτσι που άμα δεν έκανε απλό ίσως και να την δοκίμαζα και η Αλεξάνδρα επίσης με normal. Δεν γαμιομαστε λέω θα πάω Φωκ.13 να τιμήσω την Μισέλ που κάνει έστω ελ.στομ. κατεβαίνω τα σκαλάκια και παρουσιάζεται η Μελλισα λατίνα με απλό, ρε που μπλέξαμε λέω με τα normal αυτές θα μας κάνουν να κόψουμε το γαμησι και να αρχίσουμε την μαλακια. Στο Φωκ.27 ημιόροφο η Νάταλι δεν μου λέει κάτι σε απλό όπως και στον όροφο καλύτερη εμφανισιακά λόγω normal και πάλι δεν πρόκειται να δώσω παράβολο. Ξέρω ρε μάγκες σας κούρασα στην ανάγνωση και εγώ κουράστηκα και πήγα να πάρω μια Fanta με ανθρακικό μια και είμαι της παλιάς σχολής από το corner ψηλά στην Φλς, όπως γυρίζει λοιπόν ο Πακης πλάτη κάνω μια έτσι και βουτάω και ένα snack στην ζούλα (αγαμητος και πείνασα) πηγαίνω στο καρούλι μου πίνω μια τζούρα Fanta βγάζω από το μπουφάν το snack και τι να δω? "Fofico" :glasses: Γαμω τον Χριστουλη μου λέω μέρες που είναι παλιομπαζα τρώω τα Fofico μου και σας γράφω στα αρχιδια μου. :klapseee:
Φ27 η Ναταλί κάνει ελεύθερο στοματικό, όχι απλό.
Πιστεύω μια δοκιμή την αξίζει.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.098
Πόντοι
39.662

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ. Εορταστική ατμόσφαιρα και είπα να βγω νυχτερινή τσάρκα αυτές τις μέρες οπότε είπα να ξεκινήσω από Εμετουργειο. Μπουκαρω λοιπόν στου Μεγαλεκου 28 αριστερά και βγαίνει η milf ξεδοντιαρα Ελένη, Παναγία μου λέω καλύτερα να με δαγκώσει σκύλος. Δίπλα στο κουρτινατο θα είναι η Νικα λέω άστο. Προχωρώ βγάζω την κεφάλα μου στην ΚΛΝ μαύρα σκοτάδια μάγκες μου πίσσα όλα η Νίκη η Βραζιλιάνα μόνο στο 45 όταν γίνουμε 300 κιλά να πάμε να την γαμησουμε. Πηγαίνω Jason στο 46 μήπως βρω την Μαρία και ο καλλιτέχνης μου λέει Άννα και Βίκυ, η Αννούλα δεν σε αφήνει να γαμησεις σου σπάει τα αρχιδια και η Βίκυ κάνει μόνο να σου αλλάζει την ρεζέρβα στο αυτοκίνητο αν πάθεις λάστιχο. Συνεχίζω Λιοσίων στο πάνω και εμφανίζεται η Αντρεα με ελ.στομ. ατσουμπαλη ψηλή λατίνα για να την βάλετε να γυρίζει το αρνί το Πάσχα και η Ρούμπι στο δωμάτιο με normal αντί να γαμιεται να έχει πιάσει συζήτηση με συναγωνιστή, το μπούλο λέω. Πηγαίνω Κων/λεως 166 η milf Μισέλ με ελ.στομ. με κοιλιά λες και έφαγε όλη την γαλοπούλα. Ξανά τον πούλο λέω. Πηγαίνω γειτονιά 2Φ. Μήπως βρω Αλέξια 71Α αλλά άκυρο κλειστό, ανεβαίνω 105 ισόγειο δύο γυφτολατινες τσιτσιδες με normal, Ανηφορίζω κι άλλο 109 ισόγειο Ελένη ξανθιά milf με κυτταρίτιδα και βρακί αγορασμενο από την λαϊκή στα Πετράλωνα. Άντε τώρα να κατέβουμε λέω Φλς 59 πάνω η Αλίσια κάπως καλό κορμάκι αλλά για αυτό γράφουμε εδώ διάβασα ότι πρόκειται για φόλα. Κάτω 59 η Σίντι δεν την είδα καθώς περίμεναν καμία δεκαριά λες και θα βγεί η Μαρία Κάλλας για να δώσει κουλούρι. Στο διπλανό καταγωγι η Μισέλ φαγανο κορίτσι που άμα δεν έκανε απλό ίσως και να την δοκίμαζα και η Αλεξάνδρα επίσης με normal. Δεν γαμιομαστε λέω θα πάω Φωκ.13 να τιμήσω την Μισέλ που κάνει έστω ελ.στομ. κατεβαίνω τα σκαλάκια και παρουσιάζεται η Μελλισα λατίνα με απλό, ρε που μπλέξαμε λέω με τα normal αυτές θα μας κάνουν να κόψουμε το γαμησι και να αρχίσουμε την μαλακια. Στο Φωκ.27 ημιόροφο η Νάταλι δεν μου λέει κάτι σε απλό όπως και στον όροφο καλύτερη εμφανισιακά λόγω normal και πάλι δεν πρόκειται να δώσω παράβολο. Ξέρω ρε μάγκες σας κούρασα στην ανάγνωση και εγώ κουράστηκα και πήγα να πάρω μια Fanta με ανθρακικό μια και είμαι της παλιάς σχολής από το corner ψηλά στην Φλς, όπως γυρίζει λοιπόν ο Πακης πλάτη κάνω μια έτσι και βουτάω και ένα snack στην ζούλα (αγαμητος και πείνασα) πηγαίνω στο καρούλι μου πίνω μια τζούρα Fanta βγάζω από το μπουφάν το snack και τι να δω? "Fofico" :glasses: Γαμω τον Χριστουλη μου λέω μέρες που είναι παλιομπαζα τρώω τα Fofico μου και σας γράφω στα αρχιδια μου. :klapseee:
Έπρεπε να μπείς Ναταλί
Θα είχες ρεφαρει τη νυχτα σου
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836
Σε βλέπω στην κόλαση,
αλλά τώρα που το καλοσκέφτομαι θα συναντηθούμε εκεί μιας και εγώ τίμησα παλιότερα μια κορασίδα Μ. Παρασκευή :priest:
Μην ανχωνεται κανενας, όλοι εκεί στην κόλαση θα ειμαστε.
Καλυτερα όμως θα έχει καλό φαγητό, κρασί κ κοπελιές να χορεύουν δίπλα στις φωτιές ντυμένες διαβολάκια φοροντας κόκκινα εσώρουχα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom