Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (18 μέλη και 264 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
13
Like
10.310
Πόντοι
2.046

Συνημμένα

  • 9706CE5E-0F56-4969-822B-1E069ADD5D65.jpeg
    9706CE5E-0F56-4969-822B-1E069ADD5D65.jpeg
    94,2 KB · Εμφανίσεις: 36

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.969
Κριτικές
31
Like
26.124
Πόντοι
7.046
Ρε σοβαρά τώρα ρωτάτε?έχω βαρεθεί....αντέ άλλη μια φορά μπας και το καταλάβετε(με αφορμήεσένανα το ξαναδιαβασουν ολοι οπότε μη το πάρειςπροσωπικά)....ότι ανακοινώνεται γράφω,τα ίδια και τα ίδια...το ίδιο με Εμμι όταν έλεγαν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αυτό έγραφα, όταν πια ανακοινώθηκε τελειωτικό στήθος το έγραψα, τα ίδια με Καρολίνα....τα ίδια με Παολα/Κλεοπάτρα...το ίδιο με Ειρήνη που έκανε ελεύθερο στοματικό και το έκοψε και κάνει μόνο πρωκτικό τα ίδια και με τόσες άλλες, ακόμα όμως και για το δίδυμο Βερόνικα Ελένη που ανακοινωνοταν απλό πρόγραμμα σας έγραφα (επειδή τις είχα πάρει ότι κάνουν ελεύθερο)μετά πια ανακοινωνοταν κανονικά, επίσης άλλο παράδειγμα η Βαλεντινα στο Λιοσίων 73β που κάνει απλό και ανακοινώνεται απλό άλλος έχει γράψει ότι κάνει ελεύθερο στοματικό...οπότε ότι ανακοινώνει η υπηρεσία
Καλό βράδυ και χρόνια πολλά
Ο Σμύρνης απασφάλισε!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.455
Κριτικές
40
Like
7.325
Πόντοι
1.936
Ναι αλλά βρώμανε σαν σαπιο σαλαμι
Τα λεφτα δεν βρωμανε φιλε μου.
Πλεον η κατανομη πλουτου εχει αλλαξει στα αστικα προσφυγικα κοινωνικα στρωματα και στις κοινωνικες προσφυγικες ομαδες.Ο Ελληνας μεσοαστος εχει φτωχνει δραματικα και αντιθετως κοινωνικες ομαδες προσφυγων που πριν 15 χρονια λαμβαναν χλευη πλεον θεωρουνται οικονομικα ευρωστοι.Γι'αυτο και αρκετα μπουρδελακια στο ρομαντικο μεταξι προτιμουν αυτη την πελατεια.
Ναι αλλά βρώμανε σαν σαπιο σαλαμι
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Χθές που γινόταν της κακομοίρας από Πακιστανούς και τα περισσότερα μπουρδέλα τους έδιωχναν σε μια φάση στο φ69 μπαίνει ένας ο οποίος ήταν ο πιο καλοντυμένος στο σαλόνι και ούτε μύριζε.

Η τσατσά τον έδιωξε και αυτός με απορία ρωτούσε γιατί και γιατί.

Τον λυπήθηκα λίγο.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
637
Πόντοι
81
Καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!! Ερώτηση κρίσεως: Υπάρχει φυλης κ πέριξ καμοια με κανονικό σώμα κορασίδα να προσφέρει πρωκτικό σαν υπηρεσία??? Έστω κ με extra στα prive?? Κοντοχοντρές- Μιλφοθειτσες- πετιτ μινιόν δείγματα γυναικών -πατοζες δεν με ενδιαφέρουν καθόλου.....όποιος θέλει να με ενημερώσει στέλνει pm.....
Φιλιπιδου 11 ισόγειο Μπελα δίνει κωλαράκι στα 20 ευρώ, δουλεύει συνήθως βραδυ
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.969
Κριτικές
31
Like
26.124
Πόντοι
7.046
Καλημέρα, η μόνη διαφορά από την χθεσινοπρωινη μου ενημέρωση είναι ότι η Καρολίνα είναι Φιλιππιδου 11 άνωθεν και μια Αλίνα, αδιάφορη, στο Φυλής 59 κάτω. Καλό κορμί δε, μαπα αλβανοφατσα δε! Ολα τα αλλα μέχρι στιγμής τα ίδια. Επίσης στο ημιυπόγειο δεξιά του Φυλής 59 είναι σήμερα Μισέλ και Ανδριανα. Η δευτερη λίγο καλυτερη. Λατινες ομως με ότι συνεπάγεται...
Διδυμου 27 Βάνα, ξανθό μιλφ, γαμευσιμο.
Διδυμου 16 υπόγειο Ελένη... Ξέρετε εσείς...

(Όσο ήμουν στο Δ27 και περίμενα τη συμμαθητρια Βάνα να εξέλθει επί του σαλονιου ήταν ένας τυπος καρμπόν ο Παριος προ 30 ετών) (Ε ρε μαλακες από εκεινη την ώρα έως τώρα γυρνάει στο κεφάλι μου το " Θα σε θυμηθώ σαν τρελό φορτηγό....) (αν και γνησιος Μεταλλάς που είμαι κολλησα με αυτό το παπαροτραγουδο.... Πάω σπίτι να βάλω κανα σκληρο Black Metal να μου φυγει η αηδία από το κεφάλι!!).
Άγκυρας 9: Ντάρια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
302
Like
1.572
Πόντοι
201
Χρόνια πολλά στην παρέα. Σκεφτόμουν να πάω φωκαίας 27. Λόγω ημερών.αργιών επικρατεί τουλάχιστον μια ηρεμία ή γίνεται ο πανικός που γράφατε τις άλλες μέρες;
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
637
Πόντοι
81

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
6.006
Πόντοι
6.815
Υπάρχει κάποια κοπέλα που δέχεται cif;
Δύσκολο, και πάντα απορώ κάνουν ακα, τα τρώνε στο στόμα και έχουν θέμα αν τους πέσουν στη μούρη.
Όσες και αν ρώτησα η απάντηση ήταν δεν θέλω και μένουμε με την ανάμνηση της Νίκης της καυλουσκα που δεν είχε θέμα σε τίποτα.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Δύσκολο, και πάντα απορώ κάνουν ακα, τα τρώνε στο στόμα και έχουν θέμα αν τους πέσουν στη μούρη.
Όσες και αν ρώτησα η απάντηση ήταν δεν θέλω.
Είναι απλό
Πρέπει να ξε βαφτούν και να ξανά βαφτούν
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΦΟΛΑ EVER !!
Tροφωνιου 11 Στέλλα (νομίζω;) "Eλλεεινίδα" chubby περίπου 20:00, μετά απο πίπα μολίς ακριβώς μπήκα άρχισε να με φωνάζει με τσαμπουκά γιατί δεν πάω σιγά και έφυγε φωνάζοντας.
Μου ήρθε να τα της αρχίσω τις χρηστοπαναγίες και χειρότερα αλλά ποιος ξεμπλέκει μετά και έφυγα.
εφύγε το 20αρι λες και κυριολεκτικά με κλέψανε.
μάγκες μακριά απο αυτήν την διαταραγμένη τριχωτή ταναπού, να φάει Χ και να ψάχνεται
Ναι πολυ τραγικη η συγκεκριμενη απορω πως ακομα συνεχιζει και δουλευει.....εκανα το λαθος πριν ενα χρονο να δοκιμασω και γω μαζι της επειδη ηταν Ελληνιδα και ακομα κλαιω τα 20 ευρω! Επισης στο σαλονι εαν δεν πας τελικα δωματιο μαζι της σε διαολοστελνει κιολας!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.969
Κριτικές
31
Like
26.124
Πόντοι
7.046
Ιρίνα, Φωκαιας Φυλης γωνία. Πρώτος που μπήκα. Πεντακαθαρη και φρεσκομπανιαρημενη. Με τις κρεμουλες της. Τελειο κορμάκι, γλυκιά κοπέλα. Ωραίο σεξακι, μέτρια πιπα αλλά αν έχεις τετοια κορασιδα δε σκέφτεσαι την πιπα. Εξερχομενος είδα το σαλόνι γεμάτο. Πάλι ο Διανοούμενος γαμησε πρωτος!
Γαμησα μετά από πολλους μήνες αποχής στους οίκους. (Είπαμε μόνο μασάζ και call πλέον).
Προσεχετε το κορίτσι μαλακες, μην το μαγαρησετε!
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Φωκ 27 Ιρίνα..11:00 και δεν είχε ανοίξει το φωτακι ακόμα..στα σκαλιά δύο συναγωνιστές περίμεναν..
Με Σαμπίνα μόνο το έχω ξανά δεί αυτό...
Πήγα Ντάρια Άγκυρας 9 να την δοκιμάσω και να περάσει η ώρα να πάω στην Ιρίνα..
Τρομερό κορμάκι η Ντάρια αρκετά αδύνατο με πολύ ωραίο στυτο στήθος..
Ευτυχώς έβγαζε κάτι ψεύτικες φωνές και μπόρεσα να κρατηθώ να μην χύσω..
Μετά πήγα Ιρίνα με φουλ κόσμο... πείρα διπλό δωμάτιο και 20 λεπτά μόνο σεξ...αν εξαιρέσεις 1 λεπτό μπαλαμουτι με αυτήν από πάνω... ούτε πίπα.. ήθελα να είμαι μέσα της συνέχεια..
Ακόμα γαμηετε καλά., αλλά με τόσο ντόρο δεν θα αντέξει...
Αλλά....μουναρος.
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
15
Like
892
Πόντοι
311
Δηλαδη εχει εξαφανιστει αυτη η φολαρα? ευχαριστο νεο....θα παω μια βολτα μαλλον αυριο απο Ιασωνος 43 μηπως εχει καποια αντικαταστατρια της.....ακομα και η Ουκρανεζα Γκιλφ η Ελενα να ειναι στην θεση της ειναι πολυ καλυτερη απο αυτο το ουφο....
Xaxaxax έχει εξαφανιστεί. Πάντως πέρασα από εκεί και όλες τις φορές υπήρχε το χάος με ανθρώπινη μορφή
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306
Πολυς μα πολύς κόσμος στο μεταξι που βγήκε να ρίξει το τελευταίο του γαμήσι καθως αύριο Χριστούγεννα δεν κάνει να γαμήσουμε.
Δηλαδή εγώ που γάμησα Χριστούγεννα, έχω αμαρτία;;;
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
120
Like
84
Πόντοι
1
Φωκ 27 Ιρίνα..11:00 και δεν είχε ανοίξει το φωτακι ακόμα..στα σκαλιά δύο συναγωνιστές περίμεναν..
Με Σαμπίνα μόνο το έχω ξανά δεί αυτό...
Πήγα Ντάρια Άγκυρας 9 να την δοκιμάσω και να περάσει η ώρα να πάω στην Ιρίνα..
Τρομερό κορμάκι η Ντάρια αρκετά αδύνατο με πολύ ωραίο στυτο στήθος..
Ευτυχώς έβγαζε κάτι ψεύτικες φωνές και μπόρεσα να κρατηθώ να μην χύσω..
Μετά πήγα Ιρίνα με φουλ κόσμο... πείρα διπλό δωμάτιο και 20 λεπτά μόνο σεξ...αν εξαιρέσεις 1 λεπτό μπαλαμουτι με αυτήν από πάνω... ούτε πίπα.. ήθελα να είμαι μέσα της συνέχεια..
Ακόμα γαμηετε καλά., αλλά με τόσο ντόρο δεν θα αντέξει...
Αλλά....μουναρος.
Φίλε τι λέει η Νταρια μέσα ; Γιατί θέλω να την δοκιμάσω !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom