Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 195 άτομα (11 μέλη και 184 επισκέπτες)

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Φίλε τι λέει η Νταρια μέσα ; Γιατί θέλω να την δοκιμάσω !
Καλή,
Αν εξαιρέσεις τα νταβαη νταβαη που φωνάζει..
Έμπειρη θά έλεγα... δεν την αποπλανείς με τίποτα...
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
34
Like
101
Πόντοι
0
IMG_1301.jpeg
ξεμπουκώμα σημερινό πρωινό στην Κωνσταντίνα Σπύρου Πάτση λίγο ps5 μεσημεριανό και απόγευμα η συνεχεια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.030
Πόντοι
45.465

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
27
Like
3.620
Πόντοι
1.436
Ε τότε άγκυρας 9 Ελένη δουλεύει και αυτή βραδυ. Δίνει Γκρόβερ με +10 ευρω
Mαλλον δεν διάβασες-καταλαβες τι ακριβώς έγραψα κ τι ψάχνω.... Πάντως ωραίος που αναφέρεις τα έξτρα της συγκεκριμένης βοηθώντας τους οπαδούς της να τρέξουν για αυτή.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bisha

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
27
Like
3.620
Πόντοι
1.436

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
572
Κριτικές
27
Like
3.620
Πόντοι
1.436
Μετά πήγα Ιρίνα με φουλ κόσμο... πείρα διπλό δωμάτιο και 20 λεπτά μόνο σεξ...αν εξαιρέσεις 1 λεπτό μπαλαμουτι με αυτήν από πάνω... ούτε πίπα.. ήθελα να είμαι μέσα της συνέχεια.
δηλαδή πηδουσες 19 λεπτά συνεχόμενα? Δεν μας είπες όμως..... έφυγες αχυστος ή τελείωσες μια φορά τουλάχιστον?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.349
Πόντοι
39.662
Φωκ 27 Ιρίνα..11:00 και δεν είχε ανοίξει το φωτακι ακόμα..στα σκαλιά δύο συναγωνιστές περίμεναν..
Με Σαμπίνα μόνο το έχω ξανά δεί αυτό...
Πήγα Ντάρια Άγκυρας 9 να την δοκιμάσω και να περάσει η ώρα να πάω στην Ιρίνα..
Τρομερό κορμάκι η Ντάρια αρκετά αδύνατο με πολύ ωραίο στυτο στήθος..
Ευτυχώς έβγαζε κάτι ψεύτικες φωνές και μπόρεσα να κρατηθώ να μην χύσω..
Μετά πήγα Ιρίνα με φουλ κόσμο... πείρα διπλό δωμάτιο και 20 λεπτά μόνο σεξ...αν εξαιρέσεις 1 λεπτό μπαλαμουτι με αυτήν από πάνω... ούτε πίπα.. ήθελα να είμαι μέσα της συνέχεια..
Ακόμα γαμηετε καλά., αλλά με τόσο ντόρο δεν θα αντέξει...
Αλλά....μουναρος.
Αρχιζει και το χανει το παιχνιδι η Σαμπινα μας τωρα που εμφανιστηκε η Ιρίνα :smitten::smitten: λιγο οι δυσκολες ωρες (νυχτα) που δουλευει, βρηκε τωρα και γκομενο και δηλωνει ερωτευμενη ριχνοντας φόλες στους πελατες της...
Για αλλη μια φορα επιβεβαιωνεται το ρητο " Ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο".
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
δηλαδή πηδουσες 19 λεπτά συνεχόμενα? Δεν μας είπες όμως..... έφυγες αχυστος ή τελείωσες μια φορά τουλάχιστον?
Ναι φίλος έχυσα μια φορά.. πάνε η εποχές που μπορούσα να γαμησω δεύτερο γύρο στο καπάκι.

Έγραφα ότι γαμουσα 19 λεπτά γιατί είναι άθλος της Ιρίνας όχι δικος μου..
Δεν σε ξενερώνει... καί τό τελευταίο λεπτό έκανα αργές κινήσεις τέρμα μέσα χωμένος για να μην έχω αίσθηση και χύσω.. δεν ήθελα να τελειώσει.. χτύπημα πόρτας και στης πέντε πουτσιες γεια σας..

Αλλά γιατί εκπλησσεσαι;
Ένας τριάντα χρόνων θα μπορούσε να την γαμαει μια ώρα τέτοιο μουνι..με τέρμα πέτρα καυλι..
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
634
Πόντοι
81
Καλησπέρα μήπως ξέρει κανείς αν η μονικα από φιλιπιδου 11 όροφο έχει ινσταγκραμ η fb?? Ευχαριστώ
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Αρχιζει και το χανει το παιχνιδι η Σαμπινα μας τωρα που εμφανιστηκε η Ιρίνα :smitten::smitten: λιγο οι δυσκολες ωρες (νυχτα) που δουλευει, βρηκε τωρα και γκομενο και δηλωνει ερωτευμενη ριχνοντας φόλες στους πελατες της...
Για αλλη μια φορα επιβεβαιωνεται το ρητο " Ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο".
Ξέρω ότι αγαπάς το Σαμπίνακι όπως και εγώ...
Και άκρως σωστά και σοφά όσα έγραψες ..
Πάντως εγώ θα περιμένω την τρίτη επιστροφή της πού θα είναι 30 και θα ξανά γαμηθει με έξτρα υπηρεσίες..
Ελπίζω να μπορώ να γαμησω τότε...
Γιατί η Σαμπίνα όπως και η Ιρίνα είναι μουναρες που ξέρουν να γαμηθουν...
 

GVEJOHN

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Από Έλλης 3 έχει περάσει κανένας να μας πει ποιο ή ποια κορίτσια εργάζονται. Περνώντας από την Αχαρνών πριν λίγο είδα το φωτάκι ανοικτό αλλά δεν μπορούσα να σταματήσω.
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
95
Κριτικές
13
Like
643
Πόντοι
310
Αρχιζει και το χανει το παιχνιδι η Σαμπινα μας τωρα που εμφανιστηκε η Ιρίνα :smitten::smitten: λιγο οι δυσκολες ωρες (νυχτα) που δουλευει, βρηκε τωρα και γκομενο και δηλωνει ερωτευμενη ριχνοντας φόλες στους πελατες της...
Για αλλη μια φορα επιβεβαιωνεται το ρητο " Ο εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο".
Είχε χωρίσει με τον Αλβανό γκόμενο ; Δεν είχα καταλάβει
 

GVEJOHN

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Δύσκολο, και πάντα απορώ κάνουν ακα, τα τρώνε στο στόμα και έχουν θέμα αν τους πέσουν στη μούρη.
Όσες και αν ρώτησα η απάντηση ήταν δεν θέλω και μένουμε με την ανάμνηση της Νίκης της καυλουσκα που δεν είχε θέμα σε τίποτα.
Είναι δύσκολο να λουστούν ξανά και ξανά αν πάνε τα φλόκια στα μαλλιά και αν πετύχεις μάτια θα την στραβώσεις .
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815
Δηλαδή εγώ που γάμησα Χριστούγεννα, έχω αμαρτία;;;
Σε βλέπω στην κόλαση,
αλλά τώρα που το καλοσκέφτομαι θα συναντηθούμε εκεί μιας και εγώ τίμησα παλιότερα μια κορασίδα Μ. Παρασκευή :priest:
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.988
Πόντοι
6.815
Είναι δύσκολο να λουστούν ξανά και ξανά αν πάνε τα φλόκια στα μαλλιά και αν πετύχεις μάτια θα την στραβώσεις .
Αναλόγως την στάση που θα πάρει θα τα φάει κ' όλας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom