Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 198 άτομα (12 μέλη και 186 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
ρε μαλάκες πήγα το πρωί Αντριάνα στη Χωματιανού, πληρώνω μπαίνω στο δωμάτιο δεξιά αυτό με τη ντουζιέρα και μου ερχόταν μια περίεργη μυρωδιά γενικά σαν κλανιά... λέω θα ταν ο προηγούμενος... τελειώνει η συνεδρία και ανακαλύπτω μέσα στον κάδο μια κουράδα σαν μελιτζάνα μάγκες έλεος ντροπή λιγάκι!

Κάτσε ρεεέεεεε τύπε λίγο.. σεβάσου τα 20€ που έδωσε ο συναγωνιστής για να χέσει τουλάχιστον!!!!! :shit:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.632
Κριτικές
34
Like
4.330
Πόντοι
7.195
Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο μήπως από Διδυμου 27;
Σε pm αν το έχει κάποιος.
Ευχαριστώ.
το έχει ο κατάλογος
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
λες για την ξανθια ρουμανα με τα τατου μαλλον,απο την μεση και πανω πολυ καλη,γιατι ο κωλος ενα χαλι,οσο για συμπεριφορα?λαχειο αν θα περασεις καλα μαζι της,προσωπικα δεν θα μου λειψει,στο ΚΑΥΛΟ λοιπον
Δεν ξέρω παλικάρι. Ρωτάω τον άντρα αλλά μας γράφει στα αρχίδια του, άμα ρώταγα για γλύφωκολαδα θα απαντούσε πρώτος. Άριστος και άξιος.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Πριν λίγο περασα και εκανα μια γύρα στην 3η βάρδια.
..................................................................................................................................................

Στο ξενοδοχείο VITRUVIUS γωνια Κολωνου, εβγαιναν κατι 2 μετρες Ρωσίδες πιτσιρίκες μουνάρες να πάνε για βίζιτα. Οποιος τις γαμησε ας γράψει καμμια κριτικη..
Ρε μύστη, το έχω παρατηρήσει αρκετές φορές αυτό που αναφέρεις! Λες να παίζουν γκόμενες από κανένα πρακτορείο
συνοδών στο εν λόγω χοτέλι? :hi:
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ρε μύστη, το έχω παρατηρήσει αρκετές φορές αυτό που αναφέρεις! Λες να παίζουν γκόμενες από κανένα πρακτορείο
συνοδών στο εν λόγω χοτέλι? :hi:
Ναι, το έχω πει εδώ και πάρα πολύ καιρό!!!
Νομίζω Glamour.
Το καλύτερο σημείο για καφέ και μάτι!!!
 

bilpap64

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
ωραιο μουνι?δεν την ξερω αλλα τρελαινομαι να βλεπω γυναικα να χυνει και θα ηθελα να την επισκεφτω,αξιζει?
Ξανθια με κοντο καρε μαλλι, 1,70 περιπου υψος, βυζια περιπου 4 στητα, καθαρο και ωραιο μουνακι ,πουτανιαρα.Ναι αξιζει.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Ναι, το έχω πει εδώ και πάρα πολύ καιρό!!!
Νομίζω Glamour.
Το καλύτερο σημείο για καφέ και μάτι!!!
Αδικαιολόγητος! :headbang: Είναι όντως το τέλειο σημείο, γιατί πας και ρίχνεις ένα στο 10ρικο για να φύγουν τα χοντρά και συνεχίζεις με τη βίζιτα, δίνοντας της το μουνι/κωλι στο χέρι! :zfuck::rockon:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.239
Πόντοι
39.662
Γρηγορο περασμα απο Μεταξουργειο , η καλη ηλιολουστη μερα εχει γεμισει την Ιασωνος και τα σαλονια με υποψηφιους πελτατες !! :headbang2:

Ιασωνος 30 οροφος η Μαρια με τα tatoo. Καλο κορμι προς το γυμνασμενο,απλο προγραμμα. :erection:

Ιασωνος 43 ειδα πλατη να μπαινει μια ψηλη ξανθια με κοτσιδια, μινι κοκκινη φουστα και μαυρες καλτσοδετες, αρκετα σεξυ εμφανιση
αλλα μετα ειδα οτι ηταν η τρελλη κυκλοθυμικη Στελλα που ριχνει τρελές φόλες.. εφυγα τρεχοντας. :boff:

Ιασωνος 37 ισογειο δυο λατινες, Αλοντρα και Ντανιελα και οι δυο τους με απλο προγραμμα.

Η Ντανιελα μπαμπατσικη σκουροχρωμη και η Αλοντρα πιτσιρικα με κορμι σφιχτο σα πετρα οπου και δοκιμαστηκε :knockinb:,λεπτομερειες στην κριτικη.
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
188
Like
597
Πόντοι
81
Κάτσε ρεεέεεεε τύπε λίγο.. σεβάσου τα 20€ που έδωσε ο συναγωνιστής για να χέσει τουλάχιστον!!!!! :shit:

Συναγωνιστής το κωλόπαιδο που χαίζει όπου βρει καλάθι απορριμάτων; Με τίποτα!
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Χωματιανου είναι η Αντριάνα...με ξεζουμισε με πίπα...στην αρχή ακαπωτη μετά έβαλε λάστιχο και έχυσα...πολύ μέτρια φάτσα αλλά κολάρα
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.075
Πόντοι
2.046

alfabitagama

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
8
Like
618
Πόντοι
300
Συναγωνιστής το κωλόπαιδο που χαίζει όπου βρει καλάθι απορριμάτων; Με τίποτα!
Αν πρόκειται για συναγωνιστή που διαβάζει το thread, να ενημερώσει αν έπεσε γλυφοκωλι πριν ή μετά !!!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Αν πρόκειται για συναγωνιστή που διαβάζει το thread, να ενημερώσει αν έπεσε γλυφοκωλι πριν ή μετά !!!
Ή τουλάχιστον ας ενημερώσει στην ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο... Μια παρέα είμαστε εδώ... :grouphug:
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Γνωρίζει κανείς ποια θα είναι φωκ13 υπογειο;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Το βαρέλι έχει πιάσει πάτο στη φυλής και πέριξ.
Παντού μπάζα και φολες...
Πρώτη φορά φεύγω αχυστος..
1-2 κοπέλες αξίζουν αυτή την στιγμή στην φυλής και τριγυρο ..και αυτές είναι για μια στο τόσο και όχι για πολλά πολλά …..Δυστηχος κρίμα ….πλέον είναι μόνο ένα στα 4 θέλουν να χυνεις μπαμ και τέλος …Δεν υπάρχει καμία κοπέλα για χαμουρεμα δηλαδή για καλά προκαταρκτικά πριν την πίπα και εν συνέχεια σεξ …κρίμα …..
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Φώκαιας 13 υπόγειο γνωρίζει κανείς;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom