Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (20 μέλη και 211 επισκέπτες)

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.178
Πόντοι
2.836
Το τι είναι καλύτερο για τον εαυτό μας μόνο εμείς οι ίδιοι το ξέρουμε. Ήξερα ότι δεν θα έπαιρνα ικανοποιητική απάντηση.
Μία "Άννα" που ήταν εχθές το απόγευμα στο Φ67,τι λέει στο δωμάτιο;Μου άρεσε πολύ η γκόμενα αλλά δεν μπήκα επειδή ο οίκος είναι γνωστός για τις "φόλες" που φέρνει...Είχε και άλλη μία αλλά ήταν στο δωμάτιο για μισάωρο...Τα ίδια και η Ράνια του κ.Βασίλη απέναντι...Καλά,πληρώνει κάποιος 30 λεπτά πουτάνα στη Φυλής;Αν είναι δυνατόν...

Και γιατί όχι για30 λεπτά?

Αλλά και το παρακάτω είναι δύσκολο να ερμηνευτή.
Δεν έχω δώσει διαζύγιο ακόμα σε αυτές που μοιράζομαι τα μισάωρα.
 

Στήμονας

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2023
Μηνύματα
15
Like
33
Πόντοι
0
Στο Ιάσωνος 27Α ξέρουμε τι παίζει;

Ιστορικές στιγμές με την Ελένη να παλεύει για γλωσσόφιλα. Δεν της έκατσα, μόνο μέσα έξω.

Το νήμα της στάθμης για μένα, από κει και πέρα μόνο προσεκτικές επιλογές.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
52
Like
16.431
Πόντοι
9.426
Φωκαίας 13 κάτω Αλισα
Μην δοκιμάσετε καν
Βγαίνει με χαμόγελο
Μέσα στο δωμάτιο ειναι μέτρια προς πολυ κακη
Αποφύγετε να χάσατε ενα 20€
Γράψε και μια κριτική αν θέλεις.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
Καλησπερα στην ομαδα!

Η ερωτηση μου ειναι, το Διδυμου 27 ωρες προς το μεσημερι δουλευει χωρις το εξωτερικο φωτακι αναμενο;

Περασα εχθες το
μεσημερι στις 15:00 αλλα το φως ηταν κλειστο!
Και αργοτερα ενημερωσε συναγωνιστης συνουσια με Βικτωρια!

Σημερα επισης στις 14:00
15:00 και 16:00 με το φως κλειστο και δεν εκανα την κινηση να χτυπησω κουδουνι.

Εχει καποιος γνωση;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
Καλησπερα στην ομαδα!

Η ερωτηση μου ειναι, το Διδυμου 27 ωρες προς το μεσημερι δουλευει χωρις το εξωτερικο φωτακι αναμενο;

Περασα εχθες το
μεσημερι στις 15:00 αλλα το φως ηταν κλειστο!
Και αργοτερα ενημερωσε συναγωνιστης συνουσια με Βικτωρια!

Σημερα επισης στις 14:00
15:00 και 16:00 με το φως κλειστο και δεν εκανα την κινηση να χτυπησω κουδουνι.

Εχει καποιος γνωση;
δύο τινά συμβαίνουν απ όσο γνωρίζω, όταν δουλεύει μόνο μια κοπέλας και είναι σε πρόγραμμα ώρας κλείνουν το φως και 2ο μερικές φορές η πρωινή κοπέλα φεύγει νωρίτερα κσι είναι κλειστό μέχρι να έρθει η Φωτεινή το απόγευμα ή όποια και αν δουλέψει
 

bilpap64

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα.Το μεσημερι ειχα βρεθει στην περιοχη της Βικτωριας και ειπα μια και ηταν νωρις για να παω προς το σπιτι ειπα να περασω απο την φυλης και περιξ . Τελικα μετα απο μικρη βολιδοσκοπηση πηγα στη Φυλής 72 εκει που ειναι την πρωινη βαρδια η Κατερινα η πολωνεζα και με επεισε με την παρουσια της επειδη ηταν πουτανιαρα με μεγαλες βυζαρες. Περασα στο δωματιο που ηταν λιγο μικρο και εκανα υπομονη να ερθει η Κατεριναρα . Ηρθε και αρχισαμε στα ορθια ενα παθιασμενο μπαλαμουτι και δεν αργησα πολυ να μου ανεβει η διαθεση στο ταβανι. Ξαπλωνω και μ αρχιζει με μια γλυφαδα στα αρχιδια και σε λιγο μια γλυκια αργη πιπα με φωνουλες και μερικα ρουφηγματα, ενω εγω ασχολιομουν με το κωλαρακι της και το μουνακι της που αρχιζε να μουσκευει πολυ.. Περασε κανα 3λεπτο και της ειπα να μου περασει προφυλακτικο και την αρχισα σε ενα ιεραποστολικο σταθερο και με δυναμη για κανα 5λεπτο. Αρχισε να καυλωνει πολυ και αρχισε να βγαζει κραυγες καυλας και να λεει μη σταματας θα χυσω, πραγματι απο μερικα δευτερολεπτα εχυσε βογγοντας και ζουλοντας τις βυζαρες της... αισθάνθηκα τις χαρακτηριστικες συσπασεις που κανει κολπος οταν ερχεται ο οργασμος... αυτο με εφτιαξε πιο πολυ και ηθελα να γαμησω κωλο. Την εστησα ορθια , εσκυψε με τα μουτρα στο κρεββατι και εγω απο πισω της τον εχωσα βαθια μεσα στην κωλαρα της , ειχε ωραια αισθηση και δεν αργησα να της τα πεταξω μεσα στον κωλο της... καθισα λιγο για να συνελθω απο την καυλα , με ευχαριστησε που περασε καλα μαζι μου , και εγω απο την μερια μου , με φιλησε και εφυγε. Συστηνεται αναπιφυλακτα. Καλα γαμισια.
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
425
Like
739
Πόντοι
81
Καλησπερα στην παρεα.Το μεσημερι ειχα βρεθει στην περιοχη της Βικτωριας και ειπα μια και ηταν νωρις για να παω προς το σπιτι ειπα να περασω απο την φυλης και περιξ . Τελικα μετα απο μικρη βολιδοσκοπηση πηγα στη Φυλής 72 εκει που ειναι την πρωινη βαρδια η Κατερινα η πολωνεζα και με επεισε με την παρουσια της επειδη ηταν πουτανιαρα με μεγαλες βυζαρες. Περασα στο δωματιο που ηταν λιγο μικρο και εκανα υπομονη να ερθει η Κατεριναρα . Ηρθε και αρχισαμε στα ορθια ενα παθιασμενο μπαλαμουτι και δεν αργησα πολυ να μου ανεβει η διαθεση στο ταβανι. Ξαπλωνω και μ αρχιζει με μια γλυφαδα στα αρχιδια και σε λιγο μια γλυκια αργη πιπα με φωνουλες και μερικα ρουφηγματα, ενω εγω ασχολιομουν με το κωλαρακι της και το μουνακι της που αρχιζε να μουσκευει πολυ.. Περασε κανα 3λεπτο και της ειπα να μου περασει προφυλακτικο και την αρχισα σε ενα ιεραποστολικο σταθερο και με δυναμη για κανα 5λεπτο. Αρχισε να καυλωνει πολυ και αρχισε να βγαζει κραυγες καυλας και να λεει μη σταματας θα χυσω, πραγματι απο μερικα δευτερολεπτα εχυσε βογγοντας και ζουλοντας τις βυζαρες της... αισθάνθηκα τις χαρακτηριστικες συσπασεις που κανει κολπος οταν ερχεται ο οργασμος... αυτο με εφτιαξε πιο πολυ και ηθελα να γαμησω κωλο. Την εστησα ορθια , εσκυψε με τα μουτρα στο κρεββατι και εγω απο πισω της τον εχωσα βαθια μεσα στην κωλαρα της , ειχε ωραια αισθηση και δεν αργησα να της τα πεταξω μεσα στον κωλο της... καθισα λιγο για να συνελθω απο την καυλα , με ευχαριστησε που περασε καλα μαζι μου , και εγω απο την μερια μου , με φιλησε και εφυγε. Συστηνεται αναπιφυλακτα. Καλα γαμισια.
Κάνει και καλές παρτουζες η κορασίδα.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
δύο τινά συμβαίνουν απ όσο γνωρίζω, όταν δουλεύει μόνο μια κοπέλας και είναι σε πρόγραμμα ώρας κλείνουν το φως και 2ο μερικές φορές η πρωινή κοπέλα φεύγει νωρίτερα κσι είναι κλειστό μέχρι να έρθει η Φωτεινή το απόγευμα ή όποια και αν δουλέψει
Ευχαριστω!

Θα προσπαθησω αυριο ξανα πιο νωρις!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.419
Κριτικές
14
Like
3.457
Πόντοι
4.895

Στήμονας

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2023
Μηνύματα
15
Like
33
Πόντοι
0
Στο Ιάσωνος 27Α ξέρουμε τι παίζει;

Ιστορικές στιγμές με την Ελένη να παλεύει για γλωσσόφιλα. Δεν της έκατσα, μόνο μέσα έξω.

Το νήμα της στάθμης για μένα, από κει και πέρα μόνο προσεκτικές επιλογές.
Ανακοινώθηκαν δύο κοπέλες αλλά έπηξα στο σαλόνι, άμα άναβα και τσιγάρο εκεί μέσα θα σκάγαμε.
Ποιές είναι τελικά;
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
192
Κριτικές
1
Like
1.020
Πόντοι
201
Καλησπερα στην παρεα.Το μεσημερι ειχα βρεθει στην περιοχη της Βικτωριας και ειπα μια και ηταν νωρις για να παω προς το σπιτι ειπα να περασω απο την φυλης και περιξ . Τελικα μετα απο μικρη βολιδοσκοπηση πηγα στη Φυλής 72 εκει που ειναι την πρωινη βαρδια η Κατερινα η πολωνεζα και με επεισε με την παρουσια της επειδη ηταν πουτανιαρα με μεγαλες βυζαρες. Περασα στο δωματιο που ηταν λιγο μικρο και εκανα υπομονη να ερθει η Κατεριναρα . Ηρθε και αρχισαμε στα ορθια ενα παθιασμενο μπαλαμουτι και δεν αργησα πολυ να μου ανεβει η διαθεση στο ταβανι. Ξαπλωνω και μ αρχιζει με μια γλυφαδα στα αρχιδια και σε λιγο μια γλυκια αργη πιπα με φωνουλες και μερικα ρουφηγματα, ενω εγω ασχολιομουν με το κωλαρακι της και το μουνακι της που αρχιζε να μουσκευει πολυ.. Περασε κανα 3λεπτο και της ειπα να μου περασει προφυλακτικο και την αρχισα σε ενα ιεραποστολικο σταθερο και με δυναμη για κανα 5λεπτο. Αρχισε να καυλωνει πολυ και αρχισε να βγαζει κραυγες καυλας και να λεει μη σταματας θα χυσω, πραγματι απο μερικα δευτερολεπτα εχυσε βογγοντας και ζουλοντας τις βυζαρες της... αισθάνθηκα τις χαρακτηριστικες συσπασεις που κανει κολπος οταν ερχεται ο οργασμος... αυτο με εφτιαξε πιο πολυ και ηθελα να γαμησω κωλο. Την εστησα ορθια , εσκυψε με τα μουτρα στο κρεββατι και εγω απο πισω της τον εχωσα βαθια μεσα στην κωλαρα της , ειχε ωραια αισθηση και δεν αργησα να της τα πεταξω μεσα στον κωλο της... καθισα λιγο για να συνελθω απο την καυλα , με ευχαριστησε που περασε καλα μαζι μου , και εγω απο την μερια μου , με φιλησε και εφυγε. Συστηνεται αναπιφυλακτα. Καλα γαμισια.
ωραιο μουνι?δεν την ξερω αλλα τρελαινομαι να βλεπω γυναικα να χυνει και θα ηθελα να την επισκεφτω,αξιζει?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
52
Like
16.431
Πόντοι
9.426

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.531
Πόντοι
201
Το πρωί πηγα στην Τζέσικα και περίμενα ακριβώς 50 λεπτά στο δωμάτιο.
Ηταν 2 πριν απο εμένα και ο ένας την είχε κλείσει για μισάωρο.
Η καριόλα η τσα2 δεν μπορούσε να με ενημερώσει οτι θα αργήσει;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
902
Κριτικές
52
Like
16.431
Πόντοι
9.426
Το πρωί πηγα στην Τζέσικα και περίμενα ακριβώς 50 λεπτά στο δωμάτιο.
Ηταν 2 πριν απο εμένα και ο ένας την είχε κλείσει για μισάωρο.
Η καριόλα η τσα2 δεν μπορούσε να με ενημερώσει οτι θα αργήσει;
Κοροϊδο ήταν...
Την έχω πατήσει και τους χάρησα 50€ να τα φάνε κόλυβα!
Έφυγα μες τα νεύρα.
Κάποτε Φωκαιας 19.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
903
Κριτικές
33
Like
2.695
Πόντοι
5.345
Καλό βράδυ σε όλους....
 

Συνημμένα

  • 20231103_211241.jpg
    20231103_211241.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 25

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.229
Κριτικές
499
Like
63.302
Πόντοι
40.362
Διπλη απογευματινη καταθεση σε δυο μινιον κορασίδες.

Πρωτα τιμήθηκε η Ναταλιτσα στο Ιάσωνος 27 υπόγειο και μετα η Ντανιέλα στο Ιάσονος 39 οπου ηταν και μόνη της χωρίς τη Μπέλλα.

Τα Κολωνου 27αρια ηταν όλα κλειστά.(ισόγειο -υπογειο-οροφος)

Στο Κολωνου 32 γωνία μουνάρα η Ρίτα.

Ιασωνος 43 επισης κλειστό.

Πολυ μειωμένη κίνηση και αρκετοί κλειστοί οίκοι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom