Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 172 άτομα (9 μέλη και 163 επισκέπτες)

kouvanos123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η Χριστίνα (ξανθιά με τατού), ήταν συνήθως Φυλης 65
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Την χαρακτηρίζουν τόσοι άλλοι αυτά τα χρόνια. Επίσης φαίνεται από το σαλοναρισμα ότι δεν είναι για πολλά πολλά
Σε καμία περίπτωση δεν είναι φόλα η Αουρόρα.
Σίγουρα δεν κλαίς τα λεφτά σου αλλά ούτε σου μένει αξέχαστη.

Είναι ένα αρκετά vfm κι ας κάνει αποστειρωμενο πρόγραμμα, σίγουρα τιμάει τα λεφτά σου από περισσότερες σε εκείνη την περιοχή
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
8
Like
4.635
Πόντοι
736
Σε καμία περίπτωση δεν είναι φόλα η Αουρόρα.
Σίγουρα δεν κλαίς τα λεφτά σου αλλά ούτε σου μένει αξέχαστη.

Είναι ένα αρκετά vfm κι ας κάνει αποστειρωμενο πρόγραμμα, σίγουρα τιμάει τα λεφτά σου από περισσότερες σε εκείνη την περιοχή
Θα διαφωνησω γιατι κατ εμε vfm κι αποστειρωμενο πρόγραμμα δεν πανε μαζι.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
506
Κριτικές
5
Like
4.366
Πόντοι
726
Κάνα μαυρακι πέτυχες; Μπιουτη, Λιτσι;
Μπιουτη 2η 65β συνηθως.

Αυτή η Λιτσι που λες νομιζω ζήτημα αν έκατσε το Μάιο ήταν κυριως 86β κ διπλα κ δεν εμοιαζε να θελει να επιστρέψει ουτε σύντομα ούτε καν.

τωρα α καποιος ξερει περισσότερα οκ αυτά θυμάμαθ
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Θα διαφωνησω γιατι κατ εμε vfm κι αποστειρωμενο πρόγραμμα δεν πανε μαζι.
Τα μη αποστειρωμενο πρόγραμμα αποτελούν πολύ μικρό ποσοστό για αυτό και δεν μπορούν να μπούνε σε σύγκριση.

Η άποψη μου είναι πως δεν γίνεται να βάζουμε κριτήριο το αποστειρωμενο η μη για να κρίνουμε τις επιδόσεις μιας κοπέλας καθώς είναι επιλογές υγιεινής και προστασίας.
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
6
Like
262
Πόντοι
281
Ρε Παιδιά ξέρει κανείς τι απέγινε η Βερόνικα με τα ταουαζ και τις βυζάρες, από Φυλής 86 και αργότερα από Φωκαίας?

Λέμε με 2 φίλους να πάμε Τετάρτη βράδυ να πάρουμε την Σαμπινα θα είναι εκεί άραγε ;
τι βάρδια είναι και σε ποιον οίκο;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
Επειτα απο αρκετους μηνες και βραδυνες εξορμησεις στο Μεταξουργειο, ειπα να ξανατσαρκαρω αποψε κατα τις 23:30 Φυλης να δουμε τι παιζει...Φυλης 109β ισογειο λοιπον οπου απουσιαζει εδω και αρκετες μερες πλεον η γνωστη πετιτ Νελλη (ειναι διακοπες και μαλλον σταματαει οριστικα... θα δειξει)...στην θεση της ειναι μια νεα κοπελα απο Ρωσια 26ετων απο οτι μου ειπε, η Λαουρα...Ξανθο ισιο μαλλι μεχρι τους ωμους περιπου, ωραιο γλυκο προσωπακι υψους 1,62-165 περιπου και αρκετα αδυνατη, Skinny κοκκαλιαρα σαν την Νελλη, βυζι πολυ μικρο και μηδενικα σχεδον πιασιματα....παρολαυτα ειπα να δοκιμασω για πρωτη φορα μαζι της...ουτε κρυο ουτε ζεστη, τυπικα πραματα στο δωματιο, δοκιμασα να φορεσω την δικια μου καποτα αλλα δεν με αφησε, ηθελε να φορεσω την δικια της (μαλλον φοβοταν μηπως την ειχα κομμενη επιτηδες στην κορυφη για να χυσω μεσα της, εγω βεβαια δεν κανω τετοιες πουστιες) , γενικα ηταν λιγο μιγιαγκιχτη και δεν πολυαντεχει το γρηγορο μπες-βγες (εκει μου θυμισε αρκετα την Νελλη)....στα συν οτι ο τσατσος δεν ενοχλησε καθολου και τουλαχιστον εχυσα με την ησυχια μου...αυτα...Καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους....
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Δόκιμη με τη μιλφ Άννα στο Ιωαννίνων 3 όροφος,τρελιαρα με καλό σώμα,τσιμπουκομανα από τις λίγες
Καλή περίπτωση στο 20αρικο.
Από όσες εργάζονται φέτος στα μπουρδέλα των Ιωαννίνων, ποια ξεχωρίζει περισσότερο για την καλή της εμφάνιση;
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
191
Κριτικές
20
Like
1.681
Πόντοι
1.191
Ρε μάγκες συγγνώμη κιόλας αλλά μόνο εγώ έφαγα τ μουρλομεθυσμενη Ελένη στο Ιωαννίνων 3 (όροφος) όλοι λέτε για τν μιλφ Άννα και εγώ πάλι πήρα τα αρχιδια μου ΜΑ ΠΟΤΣ ΓΚΙΝΕΝ ΑΥΤΟ :rockon::tn36:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
21
Μάγκες εχθες μετα τις 12 όλα σχεδόν κλειστά μονο κατι φολομαγαζα ηταν ανοιχτα γιανφυλης λεω
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Από όσες εργάζονται φέτος στα μπουρδέλα των Ιωαννίνων, ποια ξεχωρίζει περισσότερο για την καλή της εμφάνιση;
αν και ο ορος ¨καλη εμφανιση¨ ειναι πολυ υποκειμενικος και αναλογα με τα γουστα και τα κριτηρια του καθενος, εν τουτοις ξεχωριζουν οι 2 αννες (στο 3 και στο 5), και περιστασιακα η κριστη.. απο υπηρεσιες ξεχωριζουν η μιλφαρα αναστασια , η ελενα και λινα (στο 3) και η καυλοθεια ελενη (στο 5)
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Φυλής 67 Ελένη μιλφ με πλαστικούς 2.5 βυζους αδύνατη, ξανθιά και στεναχωρημένη γιατί της έκλεψαν το βρακί...
Μαζί της μία Ελληνίδα σάπια, αβυζη, άχαρη και όλα τα στερητικά α μαζί
Φυλής 86 ισόγειο μια λατίνα Ρόζα, μου φάνηκε μουναρα. Μελαχρινή, με βυζάρες, κωλαρα και καλή διάθεση. Έχει κανείς εικόνα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είμαι straight, δεν γουστάρω άντρες και transformers
Marketing κανει το Αλικακι.Οταν ενδωσεις και ξαναπας μερικες φορες απλα θα σε ρωτησει αν θα περασεις δωματιο.Δεν θα σε ορμηξειΣυνηθως σε πιτσιρικαρια ορμαει.Παντως δεν ειναι κακια στα τσιμπουκια η τραβελομανα.....
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
232
Κριτικές
45
Like
3.329
Πόντοι
1.431
Ιασωνος 1Β Τατιάνα, απ τις πιο τοπ αυτήν την στιγμή και γενικότερα, και σε 20αρικο να ήταν θα γινόταν στανταρακι

Θα παω μόνο για πιπα μια άλλη μέρα γιατί πραγματικά αξίζει

Χαμός από πακμαν..κρίμα να πηδιεται τέτοια gfe με 1 δεκάρικο από πακιδες την ώρα που φολιαζουν εμας στα 20αρικα
Δεν έχεις άδικο φίλε μου. Λυπάμαι κι εγώ που δεν σπονσονάρεται όπως αξίζει
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
8
Like
4.635
Πόντοι
736
Marketing κανει το Αλικακι.Οταν ενδωσεις και ξαναπας μερικες φορες απλα θα σε ρωτησει αν θα περασεις δωματιο.Δεν θα σε ορμηξειΣυνηθως σε πιτσιρικαρια ορμαει.Παντως δεν ειναι κακια στα τσιμπουκια η τραβελομανα.....
Δεν παιζει να ξαναπαω
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
Δεν παιζει να ξαναπαω
Εγω δεν ξαναπηγα λογο αισθημα ξεπετας απο την Κορινα με τις βυζαρες της.Τσιμπουκωνε το Αλικακι για προκαταρκτικα και ετρεχε μετα η βυζαρου ν αποτελειωσει το εργο οπως οπως....Το οποιο κοιταξε να κανει και μαζι μου και τσαντιστηκα.
 

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Ξέρουμε αν η Τανια από δίδυμου 27 δουλεύει ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom