Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (20 μέλη και 280 επισκέπτες)

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
πέρασα σήμερα κατά τις 18:00 από φυλής για λίγο τσάρκα μετά απο αρκετούς μήνες και δηλώνω απογοητευμένος τόσο σε επίπεδο υπηρεσιών που προσφέρονται όσο και σε εμφάνιση των κοριτσίων. Highlights της τσάρκας ήταν τα εξής

Αγκυρας 9 ή 11 δεν θυμάμαι νούμερο- Λαουρα ξανθό μοντελέ και μια Μαρίνα στυλιάρι λίγο περίεργη φάτσα αλλά μου φάνηκε θα βγάζει γούστα, σε παρτούζα με 30

Φυλής εντύπωση μου κάνανε μόνο μια Μαρία τσέχα λεπτό μελαχρινό πετίτ πολύ καυλιάρα μου κλεινε το μάτι και μια ταιλανδέζα ( άννα νομίζω?) η οποία μπήκε επιτόπου σε δωμάτιο

εκεί δίπλα δούλευε και η Μπίουτι το μάυρο θωρηκτό που βγήκε απο το δωμάτιο και ήρθε να μου σφίξει το χέρι ( δημαρχέσα)

Φιλλιπίδου πήγα μια βόλτα και η μόνη που βρήκα να αξίζει είναι στο 11Α η Καρολίνα που κάνει αντικειμενικά καλό κρεβάτι για μένα με όρεξη αλλά την είδα τα χει πάρει λίγο τα κιλάκια της. Δεν πέτυχα και την τραβελοτσατσα που τσιμπουκώνει ( ήμουν ο 1ος που την είχε πατήσει με αυτή και με αμφισβητούσατε και κοροιδευατε μερικοί εδώ πως έλεγα φίδια και τα έβλεπα σε ταινιες.)

Αυτό που με στεναχώρησε όμως πιο πολύ ήταν η Φωκαίας . Στα μικρά 7-9 δουλέυανε κλάσικά η Στέλλα η Ξανθιά και η Κατερίνα αμφότερες με πρωκτικό στο μενού. Πιο δίπλα στο 11 υπογειο μια Μισελ με πλεξουδες μελαχρινή φαινόταν τσαχπινιαρα αλλά ήταν υπεραπλό το πρόγραμμα και στο 13 η Μαρία με τα γυαλακια η μελαχρινή που έχω βαρεθεί να τη βλέπω και δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ. Τέλος στο 27 ήταν μόνο ο όροφος ανοιχτά που παίχτηκε και το πιο ξεδιάντροπο σαλονάρισμα απο μια Νικόλ με μεγάλο τατουαζ μανικι στο δεξι χέρι που με το που έμπαινες ερχόταν και σου χαίδευε τον πούτσο. Το αστείο ήταν οτι μπήκε πρώτα ενας κύριος μιας ηλικίας 50 πλας που μάλόν τον κόμπλαρα με την παρουσία μου και φάνηκε να μην του αρέσει αυτή η κατάσταση. Το επιθετικό σαλονάρισμα συνοδέυτηκε απο ανακοίνωση υπηρεσιων απο την ίδια που έλεγε να μπω να τη γαμήσω δυνατά και να χύσω μέσα στον πάτο της μήτρας της. ( Αισιοδοξώ να εννοούσε πάντα με προφυλάξεις) . Έχοντας διαβάσει την τελέυταία κριτική για την συγκεκριμένη απέφυγα να μπω και πήγα προς Έλλης και Διδυμου όπου ήταν όλα κλειστά εκτός απο το Διδύμου 21 νομίζω με 2 πολύ μέτριες εμφανισιακα παρουσίες νομιζω Σοφια τη λεγανε τη μια που κάνανε και παρτούζα στα 30.

Συμπερασματικά για όσους βαρεθήκανε να διαβάζουν την έκθεση ιδεών μου, ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΑΠΙΣΕΙ ΤΟΣΟ Η ΦΥΛΗΣ? ακόμα και μέτριες έως άσχημες παρουσίες αρνούνται να δώσουν το κωλοτρυπίδι τους ενώ θυμάμαι πριν κάποια χρόνια που γαμάγαμε κάτι πορνοσταρικά μωρά όπως Βερονικα απο Φ86 με τα τατου και Αννυ στον ιδιο οικο, Χριστίνα ελληνοουκρανέζα που ήταν ψευδή και σοδομιζότανε με δικία της πρωτοβουλία χωρίς μα και μου, Τζούλια ξανθιά επίσης τίμιο κουλούρι και φυσικά η γκράνι Αλιόνα απο Δ27 και παλαιότερα αχαρνών 86 που τά κανε όλα και δεν σιχαινότανε. Ακόμα και η Ιζαμπέλα όταν ξεκίνησε στο φωκαιας 17 νομίζω γαμίοτανε με ένταση και πάθος απο κώλο και τώρα το γύρισε στα εσκορτιλίκια για να σε τρομάζει με τον νευρολογικό λόξυγκα για 160 ευρώ πια. Πλέον η μονάδική επιλογή για τόσο έκφυλο και ξεφτιλισμένο γαμήσι πρέπει να είναι η Μπάρμπορα απο Βέργας που δεν πέρασα απο εκεί. Πως φτάσαμε ρε παιδιά σε αυτό το σημείο? Έχουνε κλέισει όλα για διακοπές και είμαι απλά εγώ υπερβολικός? Υπάρχουνε κρυφά διαμαντάκια και απλά εχω μείνει εκτός του παιχνιδιού και δεν ξέρω την τύφλα μου πιά? έχει χαλάσει η αγορά και δεν υπάρχει επιστροφή? οι κοπέλες που ανέφερα(Βερονικα, Χριστίνα) ξέρετε τι έχουν γίνει?

Λέω να χαλάσω το εικοσάρικο σε κάνα στριπ σοου και ας μη γαμήσω τουλάχιστον να πιω μια μπυρίτσα και να πάρω ένα χωρο μάλον στο queens of the north που είναι και κοντά μου να μην τρέχω μακρυά.
Βερόνικα και αντζυ άλλο επιπεδο αδελφε
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.457
Κριτικές
41
Like
7.389
Πόντοι
1.936
Σωστα εχω μεινει στις παλιες καλες εποχες δεν επισκεπτομαι πλεον συχνα τα σπιτακια της ηδονης γιατι απο τις τελευταιες βολτες που ειχα κανει μονο απογοητευση ενιωσα.
Στσθερη αποδοση Καρολινα Φιλιππιδου 11, Ειρηνη Φωκαιας 17 οροφος,Βικτωρια Διδυμου 27.Η δευτερη μαλλον λειπει διακοπες.
Σημερα εγαμευθει Καρολινα Για μια ακομη φορα σταθερη αξια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α Ελένη ξανθό κοντό πετιτ μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο , με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Λιοσίων 76β ,πριν 1,5 μήνα είχα γράψει ότι κάνουν εργασίες, σήμερα είδα ότι έχουν βάψει τη πόρτα καθώς και εξωτερικά τον τοίχο, λέτε μετά από καιρό να έχουμε επαναλειτουργία του οίκου?
20230821_204558.jpg



Λιοσιων 73β Εμμυ
ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι με ψιλοκανονικο σώμα, 1.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα και 1-2 ακόμη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Μαρία καστανή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματακια 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Λιοσιων 79α 2 τραβελια, ένα ξανθό και ένα μελαχρινο.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Βεργας 2 Ντιαννα χοντρή με καστανοκκοκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Βεργας 3 αριστερά Σαμπρινα μελαχρινή χοντρή μιλφ με 2 5αρι βυζι και Ελένη ξανθιά νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Ντανιελα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στα δεξιά πλευρά μέχρι το πόδι και Ντιαννα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα μακρύ μαλλί 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6α κλειστό.

Βεργας 6β Φωτεινή γκρανι με ξανθό κατσαρρο μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 πάνω Άννα/Ιωάννα μελαχρινή ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 7 κάτω Τίνα με κάστανο σκούρο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα/Στέλλα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 3-4 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Νατάσα μιλφογκιλφ με πολύ κοντό άσπρο μαλλί, πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Καλησπέρα,χτες κατέβηκα με στόχο Μαργκω ή Αμέλια κ οι 2απο λιωσιων,δεν τις είδα,ξέρει κανείς αν δουλεύουν ακόμα κ πότε?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα,χτες κατέβηκα με στόχο Μαργκω ή Αμέλια κ οι 2απο λιωσιων,δεν τις είδα,ξέρει κανείς αν δουλεύουν ακόμα κ πότε?
Η Αμελια δουλεύει σε άλλο οίκο με άλλο όνομα, ψάξου...Μαργκώ όπως έγραψα το Σάββατο γυρίζει 30/8.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Κωνσταντινουπολεως 166β Χριστίνα μελαχρινή κατσαρομαλλα με λίγες ξανθιές ανταύγειες, ψιλοκανονικο σώμα, σχεδόν 3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,θα είναι μέχρι 2200-2230.

Κωνσταντινουπολεως 166α Κατερίνα μελαχρινή παχουλη μιλφ με 3αρι βυζι και Μισέλ μελαχρινή κατσαρομαλλα μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Ιωαννίνων 3 κάτω Ιννα μελαχρινή κατσαρομαλλα νταρντανοπαχουλη μιλφ, με 2αρι βυζι και κοιλίτσα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Λίνα ξανθοκαστανη κοπέλα , σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα , 3αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 5 Κρίστι ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Σορινα, ξανθοκαστανη κοπέλα με κατσαρό μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο Ειρήνη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι,τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Ιζαμπελα, ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα ωραία λεπτά πόδια 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Βίβιαν μελαχρινο κοπέλα με κανονικό σώμα μέχρι τη μέση, από κάτω χοντρά μπούτια, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

parmenionas13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Ανεμενουμε την Μαργκο απο Λιοσιων και Φωκαιας 13 υπογειο και της καινουργειες που θα ερθουνε απο την Φυλης .Σε Αναμονη λοιπον!
 

Quaresma 2.0

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.142
Κριτικές
8
Like
5.965
Πόντοι
1.336
συνέχεια πάντα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Σορινα, ξανθοκαστανη κοπέλα με κατσαρό μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο Ειρήνη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι,τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Ιζαμπελα, ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα ωραία λεπτά πόδια 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Βίβιαν μελαχρινο κοπέλα με κανονικό σώμα μέχρι τη μέση, από κάτω χοντρά μπούτια, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Είσαι ο Ευτύχης Μπλέτσας του μπου. Κανονικά θα έπρεπε να είχες χορηγούς στις ενημερώσεις σου νερό Ζαγόρι ή κάποιο ισοτονικό
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
808
Πόντοι
80
Ιασωνος 1Β Τατιάνα, απ τις πιο τοπ αυτήν την στιγμή και γενικότερα, και σε 20αρικο να ήταν θα γινόταν στανταρακι

Θα παω μόνο για πιπα μια άλλη μέρα γιατί πραγματικά αξίζει

Χαμός από πακμαν..κρίμα να πηδιεται τέτοια gfe με 1 δεκάρικο από πακιδες την ώρα που φολιαζουν εμας στα 20αρικα
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.744
Like
1.527
Πόντοι
216
Κάνα μαυρακι πέτυχες; Μπιουτη, Λιτσι;
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
196
Like
1.318
Πόντοι
201
Τιμησα την Αλεξανδρα στο Χωμ 11.............. ξερω το κολημα που εχει με τα κινητα........σημερα με το μπαινει δωματιο, μου λεει, πω πω τι ωραιο παντελονι, και ξεκινησε να το ψαχνει....τι παρανοια ειναι αυτη ρε ?????
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.575
Like
7.245
Πόντοι
1.056
συνέχεια πάντα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Σορινα, ξανθοκαστανη κοπέλα με κατσαρό μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο Ειρήνη μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι,τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Ιζαμπελα, ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα ωραία λεπτά πόδια 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Βίβιαν μελαχρινο κοπέλα με κανονικό σώμα μέχρι τη μέση, από κάτω χοντρά μπούτια, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
Η Ειρηνη απο Φυλ66Δεξια???:think:Το σφιχτοκορμο στανταρακΙ:smiling-face-with-heart-eyes:

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Quaresma 2.0

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.142
Κριτικές
8
Like
5.965
Πόντοι
1.336
ΔΈΧΤΗΚΑ ΕΠΊΘΕΣΗ ΑΠΌ ΤΟ ΤΡΑΒΕΛΙ!!!! Κωλουριβοταν επάνω μου, έβαζε στα χέρια μου στα βυζιά της/του και πήγε να μου πάρει πίπα. Φιλιππίδου 11 ισόγειο
Στο φυλής 65 ισόγειο η Σιμονα, ακόμα φόλα είναι;
Μπορεί να γίνει ενημέρωση....
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom