Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (26 μέλη και 274 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
861
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Απιστευτο σουρεαλ σκηνικο μου συνεβει για πρωτη φορα πριν καμια ωρα στην καταθεση μου Φυλης 109β ισογειο...Πηρα την Μπελλα την ξανθια Ουκρανεζα με το τατουαζ στο στηθος γυρω στο 1,70...μπαινει δωματιο, εγω τελειως γυμνος και επειδη το δωματιο ηταν λιγο κρυο μου ζητησε να πατησω το κουμπι να αναψει το αιρκοντισιον που ηταν στη γωνια...δεν αναβε... της ειπα δεν πειραζει δεν κρυωνω...εκεινη επεμενε και τι εκανε? φωναξε τον τσατσο να ερθει να το φτιαξει...μπαινει μεσα ο σοβιετικος τσατσος και αρχισε να το πασπατευει...και να ειμαστε τωρα εγω με την Μπελλα γυμνοι και οι δυο να τον κοιταμε...δεν καταφερε και αυτος να το λειτουργησει...λεει η Μπελλα να παρουμε τα ρουχα στα χερια και να παμε στο διπλα δωματιο (ετσι οπως ειμασταν γυμνοι...ενω στα σαλονι ηταν ενας συναγωνιστης σε αναμονη)... της λεω δεν υπαρχει περιπτωση να βγω τωρα απο το δωματιο δεν υπαρχει θεμα δεν κρυωνω ας ξεκινησουμε...ευτυχως δεν επεμεινε αλλο...βγηκε και ο τσατσος απο το δωματιο αφου ζητησε ευγενικα συγνωμη....τωρα στα του αγωνα ευτυχως με "αποζημιωσε" για το σκηνικο που εγινε...περα απο την ακαποτη πιπα που μου εκανε, μου προσεφερε και τα υπεροχα ποδια της και πατουσες (μεγαλες 41-42 νουμερο και δερμα ΒΕΛΟΥΔΟ...σκετη απολαυση) να τα περιποιηθω...σαν επιλογος τελειωσα ιεραποστολικα χουφτονωντας ταυτοχρονα τις βυζαρες της....αυτα παιδες δεν ξερω εαν εχει τυχει σε καποιον απο εσας την ωρα που ειστε δωματιο με την κοπελα να μπει και τριτο ατομο (τσατσα/τσατσος/πελατης)...Καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους!
Βυζαρες τι μέγεθος;
 

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Το πρωί στη τσάρκα από περιέργεια πήγα να δω τη καινούργια Μαρία στο μεγάλου Αλεξάνδρου κουρτίνα το,μέτρια παρουσία με μούτρα μέχρι το πάτωμα.
Κάτι τέτοιες νομίζουν ότι μας κάνουν και χάρη.
αυτες συνοδοιπόρε πιστευεουν αποταν ηρθα στην ελλαδα οτι ο ελληνας δε κοβει το φαγητο κ το γαμησι με αυτη τη νοοτροπια ζουνε ακομα τα ρωσομιλφομπακκιλια..... ελα δωσε το 10αρικακι και σβελτα τραβα κ μια μαλακια να τελειωνουμε μη μας κουραζεις πολυ πολυ.........γιαυτο πολλες απο αυτες τις ΜΠΑΜΠΟΥΣΚΕΣ ΜΕ ΤΙΣ τσιπουρομπυροκιλιες το εχουνε ριξει στο πιπαζολ ακαποτο τους πεφτη ποιο γρηγορο απο το να ξεχειλωνουν τα μουνια τους .Και κατι τελευταιο ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ τους εχουν προβληματα ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ με βουλωμενες σαλπιγγες σαπιες ωοθήκες ινομυωματα πασης φυσεως ,πολυκυστικες ωοθηκες πολυποδες καλοηθης κακοηθεις κλπ κλπ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΜΕΤΑΔΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ
ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΑΚΑΠΟΤΟ ΜΕΣΗΛΙΚΑΣ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΛΙΟ ΕΡΠΗΤΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΚΟΡΑΣΗΔΕΣ ΜΕ ΑΚΑΠΟΤΗ ΠΙΠΑ 69 ΚΛΠ .περισσοτερα σε προσωπικο μηνυμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Οσον αφορά τη Νικόλ πέρα από το εντελώς άκυρο ποσό που αξιώνει, είναι ένα κορίτσι που που "πρέπει" να αντιμετωπίζεται με συμπάθεια! Δεν θα το συνεχίσω, ούτε θα το παίξω "Ξανθόπουλος" αλλά είναι ένα πληγωμένο σκυλί που γαυγίζει και δεν δαγκώνει! Αν είχα λεφτά για πέταμα, θα της είχα δώσει ένα 500άρικο και δεν θα την είχα καν ακουμπήσει.
Πολύ σωστά τα λες!
Και όλες οι κοπέλες πρέπει να αντιμετοπιζονται με Σεβασμό!

Εκτός, κατ εμε, από τις ντιβες που δεν θέλουν να κάνουν και τίποτα στο δωμάτιο.

Είναι και μια άλλη Φυλής που είναι πολύ καλό κορίτσι και είδα σημάδια από χαρακιες στις φλέβες και των δύο χεριών.
Πολύ κρίμα και είναι και πολύ μικρή.
 

Redpilot

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
316
Πόντοι
21
Καλημέρα. Έχει περάσει κανείς από Διδυμου 27 να μας πει τι παίζει σήμερα. Ευχαριστώ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.494
Πόντοι
5.060
αυτα παιδες δεν ξερω εαν εχει τυχει σε καποιον απο εσας την ωρα που ειστε δωματιο με την κοπελα να μπει και τριτο ατομο (τσατσα/τσατσος/πελατης)...
Ναι, μου έχει τύχει με τη Σάρα και την τσατσά στο Φωκαίας 25 πέρσι. Έφαγα και μια σούπερ ξεπέτα από τη Σάρα μετά και έδεσε το γλυκό και δεν ξαναπάτησα.
 

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Τύπε, δεν κατακρίνω τον χαρακτήρα της αλλά το ποσό που ζητάει.
Την είχα τιμήσεις και στο Λιοσίων73, Μ.Αλεξάνδρου και Πορνομόλ.
Σαφώς καλύτερη στο 20άρικο, ειδικά την πρώτη φορά που την είχα πάρει.
Αν χρειάζεται πραγματική βοηθεία, θα μπορούσε με 80-100μαξ, την ώρα να κάνει ραντεβού.
Τα 500€ που ζητάει είναι για γέλια και για κλάματα.
Λοιπον ολες μα ολες εχουν και απο μια δακρυβρεχτη παραμυθια να πουνε για να τις δουμε με συμπαθεια...... κατω απο συγκεκριμενες συνθηκες προσφερθηκε σε μια απο αυτες τις κατατρεγμενες κορασιδες 46 ετων ρουσκα καταγωγης της προσφερθηκε θεση σε μεγαλη πολυεθνικη ιατρικων μηχανηματων προσφατα 12-12-2022 εργασια 5νθημερη με ασφαλιση να καθετε ξεκουραστη να σηκωνει τηλεφωνα και να γραφει ραντεβου για 8 ωρο στα 900 ευρ και αμα θελει και υπερωριες +++ η απαντηση της ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΚΗ εγω σε 6 ωρες βγαζω απο 100 εως και 250 στη βαρδυα με εσας τους ανδρες λοιπον ποσο χαζοι ειστε τελικα....... ( ειναι και αφορολογητα παιρνει και κοινωνικο τιμολογιο στο ρευμα παιρνει και επιδομα ανεργεια ς 400 ευρ. παιρνει και τα τσιπουρα της κ τα εχτραδακια που τη συμπονουνε στο δωματιο .... κ λεει οτι οι ποιο βρωμικοι ειναι οι ελληνες που εχει γνωρισει ...... υποψην οι περισσοτεροι ειναι ελληνες και την περνουν το πρωι πριν πανε στη δουλεια τους..... )
Καθηστε λοιπον και φιλοσοφιστετο ..... για μενα η χειροτερη ελληνιδα γκομενα η καλυτερη πουτανα.... τελος εκφραζω προσωπικη αποψη και απαντηση σε αυτους που αποκαλουν της ελληνιδες ελλεινηδες .
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
134
Like
317
Πόντοι
21
Μάγκες καλησπέρα την Μιλένα τι ώρες την πετυχαίνω συνήθως;
 

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Βυζαρες τι μέγεθος;
εχω μπει στο κολωνου 53 επειδη εκανε λαθος η μαυρομαλουσα γαλιαντρα τσατσα...... πρωινη βαρδυα μπαινω ενω γαμουσε ο αλλος .... και μου λεει ΟΟΟΠΠΠΑΑΑ ΜΕΓΑΛΕ ΕΛΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ τρομοκρατιμενη η μπυροκιλια ειπε νιετ νιετ οχι οχι
 

astraxan8

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2015
Μηνύματα
72
Like
50
Πόντοι
0
ξέρουμε λιοσιων 73 α και β τι παίζει ψάχνω την κωνσταντίνα για το μεσημεράκι
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Εγγρ.
18 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
64
Πόντοι
0
Λοιπον ολες μα ολες εχουν και απο μια δακρυβρεχτη παραμυθια να πουνε για να τις δουμε με συμπαθεια...... κατω απο συγκεκριμενες συνθηκες προσφερθηκε σε μια απο αυτες τις κατατρεγμενες κορασιδες 46 ετων ρουσκα καταγωγης της προσφερθηκε θεση σε μεγαλη πολυεθνικη ιατρικων μηχανηματων προσφατα 12-12-2022 εργασια 5νθημερη με ασφαλιση να καθετε ξεκουραστη να σηκωνει τηλεφωνα και να γραφει ραντεβου για 8 ωρο στα 900 ευρ και αμα θελει και υπερωριες +++ η απαντηση της ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΚΗ εγω σε 6 ωρες βγαζω απο 100 εως και 250 στη βαρδυα με εσας τους ανδρες λοιπον ποσο χαζοι ειστε τελικα....... ( ειναι και αφορολογητα παιρνει και κοινωνικο τιμολογιο στο ρευμα παιρνει και επιδομα ανεργεια ς 400 ευρ. παιρνει και τα τσιπουρα της κ τα εχτραδακια που τη συμπονουνε στο δωματιο .... κ λεει οτι οι ποιο βρωμικοι ειναι οι ελληνες που εχει γνωρισει ...... υποψην οι περισσοτεροι ειναι ελληνες και την περνουν το πρωι πριν πανε στη δουλεια τους..... )
Καθηστε λοιπον και φιλοσοφιστετο ..... για μενα η χειροτερη ελληνιδα γκομενα η καλυτερη πουτανα.... τελος εκφραζω προσωπικη αποψη και απαντηση σε αυτους που αποκαλουν της ελληνιδες ελλεινηδες .
Καλά τα λες αλλά πάλι ελλεινησες είναι
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Τώρα το μεσημέρι...
Αγκύρας 12,το κάτω ..
Μαρία, ψηλή gilf συφοριασμένη και Μαρίνα, ψηλή μελαχρινή milf..Πήγα για Εύα, η τσατσά δεν μου είπε..
Φωκαίας 9,η Κατερίνα, η συμμαθήτρια μας από το λύκειο, με τα γυαλάκια αλλά φουλ πρόγραμμα..
Διδύμου 18 υπόγειο, το σούργελο Κατερίνα, η οποία στο σαλόνι ανήγγειλε φουλ πρόγραμμα. Γέλασα...
Καλά γαμήσια φιλαράκια..
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Ένας ακόμη οίκος που παρέδωσε τα κλειδιά του αγοραίου έρωτα!! Και τι οίκος συναγωνιστές ε?
οι περιφερειακοί οίκοι βρίσκονται σε κρίση. Έχουν κλείσει πολλοί και όποιος κλείνει δεν ξανανοίγει..
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ναι, μου έχει τύχει με τη Σάρα και την τσατσά στο Φωκαίας 25 πέρσι. Έφαγα και μια σούπερ ξεπέτα από τη Σάρα μετά και έδεσε το γλυκό και δεν ξαναπάτησα.
Την ξανθιά τη μουναρα τσατσα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom