Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 216 άτομα (11 μέλη και 205 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μήπως ξέρει κανείς που βρίσκεται η Νικόλ από μεγάλου Αλεξάνδρου και τελευταία φορά την είχα πάρει στο πορνομολ πρώτη βάρδια.??
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Ίσως την βρεις σε κάποιο ξενοδοχείο!!!
Ζητά μόνο το ευτελες ποσό των Πεντακοσιων Ευρώ €€€ για μια ώρα!!!
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
89
Like
640
Πόντοι
80
Καλησπερα απογευματινη βολτα προ ολιγου,
Φωκαιας 13 Μαρια μελαχροινη με τα γυαλακια, με καμπυλες και τσουπωτο ποπο σε απλο.
Φωκαια 17 ισογειο η Ναταλι μοντελε σε φολοαπλο. Εις αναμονη Μικαελας ειπε η υπηρεσια.
Φωκαις 17 οροφο, ανοιχτη η πορτα κλειστο το φως.
Φωκαιας 19 Μαρινα μελαχροινη Ουκρανη με κορμαρα και χειλαρες, σε απλο, με τελειωτικο στο στηθος.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Καλησπερα απογευματινη βολτα προ ολιγου,
Φωκαιας 13 Μαρια μελαχροινη με τα γυαλακια, με καμπυλες και τσουπωτο ποπο σε απλο.
Φωκαια 17 ισογειο η Ναταλι μοντελε σε φολοαπλο. Εις αναμονη Μικαελας ειπε η υπηρεσια.
Φωκαις 17 οροφο, ανοιχτη η πορτα κλειστο το φως.
Φωκαιας 19 Μαρινα μελαχροινη Ουκρανη με κορμαρα και χειλαρες, σε απλο, με τελειωτικο στο στηθος.
Η Μαρινα στο 19 ειναι φολα οπως ξερω η όχι?
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
89
Like
640
Πόντοι
80
Η Μαρινα στο 19 ειναι φολα οπως ξερω η όχι?
Ειναι πολυ εμφανισιμη κατα τα δικα μου γουστα, οποτε θα πρεπει να δοκιμασεις μια φορα και μετα πραττεις αναλογα.
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1

Rodo07

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2022
Μηνύματα
20
Like
53
Πόντοι
0
Καλησπερα απογευματινη βολτα προ ολιγου,
Φωκαιας 13 Μαρια μελαχροινη με τα γυαλακια, με καμπυλες και τσουπωτο ποπο σε απλο.
Φωκαια 17 ισογειο η Ναταλι μοντελε σε φολοαπλο. Εις αναμονη Μικαελας ειπε η υπηρεσια.
Φωκαις 17 οροφο, ανοιχτη η πορτα κλειστο το φως.
Φωκαιας 19 Μαρινα μελαχροινη Ουκρανη με κορμαρα και χειλαρες, σε απλο, με τελειωτικο στο στηθος. Καλησπέρα μύστη, μήπως πέτυχες την Εύα την νταρντανα με τις βυζάρες στο Φωκαίας 13 κάτω;
 

Rodo07

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2022
Μηνύματα
20
Like
53
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστη, μήπως πέτυχες την Εύα με τις βυζάρες στο Φωκαίας 13 κάτω; Ευχαριστώ
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.000
Πόντοι
2.036

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Σάρωσε τα όλα μωρη Μπαρμποραρα!
Νομίζω πως οι μετεωρολόγοι μάλλον διαβαζουν :coffee: κριτικές για το Μπαρμποράκι και τιμής ένεκεν :thumbsup: έδωσαν το όνομα αυτό στην κακοκαιρία που περιμένουμε. Να δείτε την επόμενη θα την πουν Μιλένα !!
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
867
Κριτικές
11
Like
2.028
Πόντοι
496
Σε ευχαριστώ πολύ τώρα εννοείς 1η βάρδια?
Βρε πασα μου αφού το γραψα το μήνυμα στις 02.00 το ξημερωμα πως να εννοώ πρώτη βάρδια; :grin:
Ωστόσο την πετυχα Τρίτη βάρδια για να σου απαντήσω!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Για γέλια και για κλάματα...:2funny::2funny::2funny:
Οσον αφορά τη Νικόλ πέρα από το εντελώς άκυρο ποσό που αξιώνει, είναι ένα κορίτσι που που "πρέπει" να αντιμετωπίζεται με συμπάθεια! Δεν θα το συνεχίσω, ούτε θα το παίξω "Ξανθόπουλος" αλλά είναι ένα πληγωμένο σκυλί που γαυγίζει και δεν δαγκώνει! Αν είχα λεφτά για πέταμα, θα της είχα δώσει ένα 500άρικο και δεν θα την είχα καν ακουμπήσει.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Οσον αφορά τη Νικόλ πέρα από το εντελώς άκυρο ποσό που αξιώνει, είναι ένα κορίτσι που που "πρέπει" να αντιμετωπίζεται με συμπάθεια! Δεν θα το συνεχίσω, ούτε θα το παίξω "Ξανθόπουλος" αλλά είναι ένα πληγωμένο σκυλί που γαυγίζει και δεν δαγκώνει! Αν είχα λεφτά για πέταμα, θα της είχα δώσει ένα 500άρικο και δεν θα την είχα καν ακουμπήσει.
Τύπε, δεν κατακρίνω τον χαρακτήρα της αλλά το ποσό που ζητάει.
Την είχα τιμήσεις και στο Λιοσίων73, Μ.Αλεξάνδρου και Πορνομόλ.
Σαφώς καλύτερη στο 20άρικο, ειδικά την πρώτη φορά που την είχα πάρει.
Αν χρειάζεται πραγματική βοηθεία, θα μπορούσε με 80-100μαξ, την ώρα να κάνει ραντεβού.
Τα 500€ που ζητάει είναι για γέλια και για κλάματα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
867
Κριτικές
11
Like
2.028
Πόντοι
496
Μάγκες να πω κι εγώ τον καημο μου!
Χθες έκανα τσάρκα αργά για καμία ώρα και γυρνούσα σαν την άδικη κατάρα! Λέω δεν γίνεται κάτι αξιόλογο θα πετύχω αλλά ματαια!
Στο φυλής το πρώτο αριστερά που είναι ισογειο ηλπιζα να βρω μια Αντριάνα που είχα δει με κωλαρα αλλά ματαια! Ήταν στην θέση της μια σάρα κολομβιανή που τσακωνόταν με τον μάλλον πακιστανο Τσάτσο! Φωκαίας 25 σκαλάκια η σάρα κλασσικά στον όροφο μια κολομβιανή αδιάφορη και η Αντωνελα που δν λέω ωραία εμφάνιση αλλά βυζια «αμπελαλε» και κριτικές που διάβασα φοβήθηκα για φολα! Βεργας 7 σκαλάκια έψαχνα ψιψίνα μπας και δοκιμάσω αλλά ήταν η τζουλια που ισωσσσς περνούσα λόγω βυζιών αλλά ανακοίνωσε απλό όποτε έστριψα προς την έξοδο! Στο βεργας 3 μια μεσήλικη αδιάφορη υπάλληλος σε μίνι μάρκετ η όψη! Λιοσίων 73 πάνω η Ευα που τα χούμε ξαναπεί και κάτω μια μαυριδερή ωραίο μοντελε σώμα δεν θυμάμαι όνομα αλλά λίγο κρύα! Γενικά γύρισα σπιτι πήρα μια πολύσπορο τυρόπιτα με φιλαδελφια και ένα πολύσπορο κρουασάν ζαμπον τυρί! Και το απήλαυσα αλλά και είχα ελάχιστο κόστος στην τσέπη μου! Τράβηξα και μια καλή και φιλάκια! Πάντως η κατάσταση είναι τραγική! Μόνο σε στουντιο πλέον κ αυτό πρέπει να το έχεις ψάξει διεξοδικά μην φας καμία ήττα !
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.078
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
975
Κριτικές
130
Like
16.516
Πόντοι
19.306
Μάγκες μια Λόλα, απο Χωματιανου την έχει πάρει κανείς; Μου φάνηκε αρκετά καλή, ξανθιά με πιασίματα και τατού στον λαιμό. Εάν δεν είχε προηγηθεί κατάθεση στην Μιλένα θα έμπαινα.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.000
Πόντοι
2.036
Απιστευτο σουρεαλ σκηνικο μου συνεβει για πρωτη φορα πριν καμια ωρα στην καταθεση μου Φυλης 109β ισογειο...Πηρα την Μπελλα την ξανθια Ουκρανεζα με το τατουαζ στο στηθος γυρω στο 1,70...μπαινει δωματιο, εγω τελειως γυμνος και επειδη το δωματιο ηταν λιγο κρυο μου ζητησε να πατησω το κουμπι να αναψει το αιρκοντισιον που ηταν στη γωνια...δεν αναβε... της ειπα δεν πειραζει δεν κρυωνω...εκεινη επεμενε και τι εκανε? φωναξε τον τσατσο να ερθει να το φτιαξει...μπαινει μεσα ο σοβιετικος τσατσος και αρχισε να το πασπατευει...και να ειμαστε τωρα εγω με την Μπελλα γυμνοι και οι δυο να τον κοιταμε...δεν καταφερε και αυτος να το λειτουργησει...λεει η Μπελλα να παρουμε τα ρουχα στα χερια και να παμε στο διπλα δωματιο (ετσι οπως ειμασταν γυμνοι...ενω στα σαλονι ηταν ενας συναγωνιστης σε αναμονη)... της λεω δεν υπαρχει περιπτωση να βγω τωρα απο το δωματιο δεν υπαρχει θεμα δεν κρυωνω ας ξεκινησουμε...ευτυχως δεν επεμεινε αλλο...βγηκε και ο τσατσος απο το δωματιο αφου ζητησε ευγενικα συγνωμη....τωρα στα του αγωνα ευτυχως με "αποζημιωσε" για το σκηνικο που εγινε...περα απο την ακαποτη πιπα που μου εκανε, μου προσεφερε και τα υπεροχα ποδια της και πατουσες (μεγαλες 41-42 νουμερο και δερμα ΒΕΛΟΥΔΟ...σκετη απολαυση) να τα περιποιηθω...σαν επιλογος τελειωσα ιεραποστολικα χουφτονωντας ταυτοχρονα τις βυζαρες της....αυτα παιδες δεν ξερω εαν εχει τυχει σε καποιον απο εσας την ωρα που ειστε δωματιο με την κοπελα να μπει και τριτο ατομο (τσατσα/τσατσος/πελατης)...Καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους!
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
867
Κριτικές
11
Like
2.028
Πόντοι
496
Απιστευτο σουρεαλ σκηνικο μου συνεβει για πρωτη φορα πριν καμια ωρα στην καταθεση μου Φυλης 109β ισογειο...Πηρα την Μπελλα την ξανθια Ουκρανεζα με το τατουαζ στο στηθος γυρω στο 1,70...μπαινει δωματιο, εγω τελειως γυμνος και επειδη το δωματιο ηταν λιγο κρυο μου ζητησε να πατησω το κουμπι να αναψει το αιρκοντισιον που ηταν στη γωνια...δεν αναβε... της ειπα δεν πειραζει δεν κρυωνω...εκεινη επεμενε και τι εκανε? φωναξε τον τσατσο να ερθει να το φτιαξει...μπαινει μεσα ο σοβιετικος τσατσος και αρχισε να το πασπατευει...και να ειμαστε τωρα εγω με την Μπελλα γυμνοι και οι δυο να τον κοιταμε...δεν καταφερε και αυτος να το λειτουργησει...λεει η Μπελλα να παρουμε τα ρουχα στα χερια και να παμε στο διπλα δωματιο (ετσι οπως ειμασταν γυμνοι...ενω στα σαλονι ηταν ενας συναγωνιστης σε αναμονη)... της λεω δεν υπαρχει περιπτωση να βγω τωρα απο το δωματιο δεν υπαρχει θεμα δεν κρυωνω ας ξεκινησουμε...ευτυχως δεν επεμεινε αλλο...βγηκε και ο τσατσος απο το δωματιο αφου ζητησε ευγενικα συγνωμη....τωρα στα του αγωνα ευτυχως με "αποζημιωσε" για το σκηνικο που εγινε...περα απο την ακαποτη πιπα που μου εκανε, μου προσεφερε και τα υπεροχα ποδια της και πατουσες (μεγαλες 41-42 νουμερο και δερμα ΒΕΛΟΥΔΟ...σκετη απολαυση) να τα περιποιηθω...σαν επιλογος τελειωσα ιεραποστολικα χουφτονωντας ταυτοχρονα τις βυζαρες της....αυτα παιδες δεν ξερω εαν εχει τυχει σε καποιον απο εσας την ωρα που ειστε δωματιο με την κοπελα να μπει και τριτο ατομο (τσατσα/τσατσος/πελατης)...Καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους!
Βυζαρες τι μέγεθος;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom