Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 210 άτομα (8 μέλη και 202 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Πήγα για Τατιάνα αλλά η τσατσά μου είπε ότι έχει ρεπό.
Στη θέση της μια Ελένη,κάπου στα 55,ίδια κοψια με την Τατιάνα αλλά πιο μεγάλη σε ηλικία.Ωραιο πρόσωπο,το σώμα για την ηλικία της πολύ καλό αλλά φυσιολογικά γερασμένο.Αυτη πρέπει να ήταν μουναρα πριν 25 χρόνια.
Καλή μέσα με ίδιο πρόγραμμα με τη Τατιάνα,για τους λάτρεις των μιλφ προτείνεται αν αναλογιστούμε και τη τιμή.

Πήγα για Τατιάνα αλλά η τσατσά μου είπε ότι έχει ρεπό.
Στη θέση της μια Ελένη,κάπου στα 55,ίδια κοψια με την Τατιάνα αλλά πιο μεγάλη σε ηλικία.Ωραιο πρόσωπο,το σώμα για την ηλικία της πολύ καλό αλλά φυσιολογικά γερασμένο.Αυτη πρέπει να ήταν μουναρα πριν 25 χρόνια.
Καλή μέσα με ίδιο πρόγραμμα με τη Τατιάνα,για τους λάτρεις των μιλφ προτείνεται αν αναλογιστούμε και τη τιμή.
Σε ποιον οίκο αναφέρεσαι συναγωνιστή;
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρεις κανείς που βρίσκεται μια Βίκυ που δούλευε φυλής ξανθιά ομορφουλα 28 χρονόν τη εχω χάσει τελευταία!
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Σε ποιον οίκο αναφέρεσαι συναγωνιστή;

Ευχαριστώ πολύ. Η Ελένη πού αλλού έχει δουλέψειγια να καταλάβω; Μήπως πρόκειται για την γυρολόγo gilf (ξανθιά, ψηλή, αδύνατη) που πριν 2 περίπου χρόνια δούλευε Καλύμνου ημιυπόγειο, και τώρα τελευταία Ιωανννίων 3; (είχε ξεκινήσει προ 8ετίας από Κολολυνθούς)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.402
Πόντοι
45.465
Ευχαριστώ πολύ. Η Ελένη πού αλλού έχει δουλέψειγια να καταλάβω; Μήπως πρόκειται για την γυρολόγo gilf (ξανθιά, ψηλή, αδύνατη) που πριν 2 περίπου χρόνια δούλευε Καλύμνου ημιυπόγειο, και τώρα τελευταία Ιωανννίων 3; (είχε ξεκινήσει προ 8ετίας από Κολολυνθούς)
πρέπει να απευθυνθείς στον συναγωνιστή που την είδε
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.409
Πόντοι
7.195
Πήγα για Τατιάνα αλλά η τσατσά μου είπε ότι έχει ρεπό.
Στη θέση της μια Ελένη,κάπου στα 55,ίδια κοψια με την Τατιάνα αλλά πιο μεγάλη σε ηλικία.Ωραιο πρόσωπο,το σώμα για την ηλικία της πολύ καλό αλλά φυσιολογικά γερασμένο.Αυτη πρέπει να ήταν μουναρα πριν 25 χρόνια.
Καλή μέσα με ίδιο πρόγραμμα με τη Τατιάνα,για τους λάτρεις των μιλφ προτείνεται αν αναλογιστούμε και τη τιμή.
τύπε, η Ελένη μήπως έμοιαζε με αυτήν ?
Jessica_Lange_%28Cropped%29.JPG
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Φωκαίας 19 κλειστό, είχα στόχο να δω και να δοκιμάσω την Ίνα που δοκίμασε ο Paluki Luk, ανέβηκα στο Φωκαίας 17 πάνω και πήγα σε γνώριμες και σίγουρες επιλογές, Στέλλα /Ειρήνη και... ξερό ψωμί! Έχει η... πουτάνα ένα καυλωτικό και συνάμα σαγηνευτικό βλέμμα που τρελαίνει! Οι υπηρεσίες που μου πρόσφερε ήταν όλα πλην πρωκτικού, το καταευχαριστήθηκα! Δεν παρέλειψε δε να στείλει τους χαιρετισμούς της στον μέγα συναγωνιστή XXX που με συνόδευσε μέχρι το σαλόνι. Μητσάρα, καις καρδιές!!! :hi:
Edit : Ο επόμενος πελάτης έκανε συμφωνία για σαράντα λεπτά με 80€!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.244
Πόντοι
4.360
Έχουμε κανένα βιντεάκι από μπουρδέλο; Έτσι να γουστάρουμε
Φιλε πιο πολυ φτιαχνωμαστε με το ζωντανο...
Παντως μου θυμησες ιστορία την τελευταια φορα που ειχα περασει με Ανδριάνα Χωματιανου με το που μπηκε ζητησε να δει το κινητό μου. Αν και της εδειξα οτι ηταν σε εσωτερικη τσεπη μπουφαν (αρα πληρως καλυμμένο), επεμενε να το περιεργαστει για να δει οτι ειναι κλειδωμένο πριν ξεκινήσουμε.

:think:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Φιλε πιο πολυ φτιαχνωμαστε με το ζωντανο...
Παντως μου θυμησες ιστορία την τελευταια φορα που ειχα περασει με Ανδριάνα Χωματιανου με το που μπηκε ζητησε να δει το κινητό μου. Αν και της εδειξα οτι ηταν σε εσωτερικη τσεπη μπουφαν (αρα πληρως καλυμμένο), επεμενε να το περιεργαστει για να δει οτι ειναι κλειδωμένο πριν ξεκινήσουμε.

:think:
Πλήρης ξενέρα! Μια φορά η Αλεξάνδρα βγήκε από το δωμάτιο, ήρθε κατευθείαν επάνω μου και επέμενε να δει το κινητό μου. Της το έδειξα, αλλά πλέον δεν ξαναπάτησα εκεί...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πλήρης ξενέρα! Μια φορά η Αλεξάνδρα βγήκε από το δωμάτιο, ήρθε κατευθείαν επάνω μου και επέμενε να δει το κινητό μου. Της το έδειξα, αλλά πλέον δεν ξαναπάτησα εκεί...
Ναι, κι εμένα μετά μέσα στο δωμάτιο να το βγάλω από την τσέπη και να το ακουμπήσω με την κάμερα πάνω στον καναπέ.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.625
Πόντοι
39.662
Μικρή ενημερωση σε οσα περασα πριν λιγη ωρα μαζι με Επιρρεπή !

Φωκαιας 19 κλειστο.
Φωκαιας 17 όροφος Ειρήνη/Στελλα.
Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.
Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρια με γυαλακια τσουπωτο κορμι.
Φωκαιας 13 υπόγειο Ευα τσιμπουκλου με τα μαλλιά πλεγμενα μικρα κοτσιδακια που της πήγαιναν πολυ.


Μεταξουργείο....
Κολωνου 32 υπογειο Κατερινα τσουπωτη με ασιατικα χαρακτηριστικά.

Κολωνου 32 γωνια Ριτα μουνάρα.
Ειχε παει και το αυτοκίνητο για πλύσιμο και έλαμπε το Hybrid.

Κολωνου 30 ισογειο Νταρια με ψυχρο σαλοναρισμα.

Κολωνου 27 ισογειο και οροφος κλειστα.

Κωλονου 27 υπόγειο Τζινα και Άννα.

Ιασωνος 30 οροφος Ζωίτσα.
Ιασωνος 44 σκαλάκια Μαρινα Ουζμπεκα και Ντανιέλα.

Ιάσονος 39 πορνομολ δεξι πανω κλειστό.

Ιάσονος 39 ευθεία με κουρτινα Μαρινα μια ακυρη μελαχρινη χοντρούλα, ουρα απο Πακιστανια για να γαμήσουν.

Ιασωνος 37 ισόγειο Σονια πετιτ και Αλινα που την ειχα δει και Καλλεργη 33. Την Αλινα την εκοψα να εχει ψυχολογικά προβλήματα εγω δεν τολμω να μπω δωμάτιο μαζι της .
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Ερωτικό αισθησιακό γαμήσι με Ευα Αγκυρας 12.
Ξανθια skinny μιλφοbarbie περιποιημένη, μαλλι extension, νυχι καυλωτικό κσι ψωλαριουμ παντού στο κορμακι της...
Αργη αβασανιστη πιπα διαρκειας και ιεραποστολικό σε διαφορες παραλλαγες.
Ηδονικό Χύσιμο μετα το χτυπημα της ευγενικής υπηρεσίας και σχολιο απο την Ευα οτι περιμενα το signal για να τελειωσω..
Ελειπε σε νησια για δουλεια οπως μου ειπε οταν τη ρωτησα γιατι χαθηκε....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Πήγα για Τατιάνα αλλά η τσατσά μου είπε ότι έχει ρεπό.
Στη θέση της μια Ελένη,κάπου στα 55,ίδια κοψια με την Τατιάνα αλλά πιο μεγάλη σε ηλικία.Ωραιο πρόσωπο,το σώμα για την ηλικία της πολύ καλό αλλά φυσιολογικά γερασμένο.Αυτη πρέπει να ήταν μουναρα πριν 25 χρόνια.

Με άλλα λόγια, όλες οι Ρωσίδες πουτάνες παίρνουν την σύνταξή τους εργαζόμενες στην Ελλάδα κατά τα τελευταία 5 χρόνια!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Πλήρης ξενέρα! Μια φορά η Αλεξάνδρα βγήκε από το δωμάτιο, ήρθε κατευθείαν επάνω μου και επέμενε να δει το κινητό μου. Της το έδειξα, αλλά πλέον δεν ξαναπάτησα εκεί...
Όντως σε αυτό το μαγαζί έχουν μεγάλη φοβία μην τις τραβήξουν βίντεο... Εγώ επειδή γουστάρω Αλεξάνδρα κάνω τον μαλακα και την αφήνω να ελέγξει πριν τη δουλειά.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Το πρωί στη τσάρκα από περιέργεια πήγα να δω τη καινούργια Μαρία στο μεγάλου Αλεξάνδρου κουρτίνα το,μέτρια παρουσία με μούτρα μέχρι το πάτωμα.
Κάτι τέτοιες νομίζουν ότι μας κάνουν και χάρη.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους, μήπως έχει εντοπιστεί πουθενά η Εύα από το Λιοσίων 73β απόγευμα (και μερικές φορές Φωκαίας) την έψαξα και στα δύο αλλά τίποτε. Ευχαριστώ.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
66
Like
11.635
Πόντοι
3.506
Έχουμε κανένα βιντεάκι από μπουρδέλο; Έτσι να γουστάρουμε
Κυκλοφορούνε κάποια, σε διάφορα πορνό-sites. Εάν γράψεις στο Google φράσεις, όπως "Greek bourdelo videos", θα σου βγάλει διάφορα sites, τα οποία περιέχουν βίντεο σαν και αυτά που ψάχνεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom