Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Εύα την είχα δει από τη πρώτη μέρα που είχε κάνει την άφιξη της στην αλυσίδα των Λιοσίων 73 και εμφανισιακά δεν μου είχε κάνει το κλικ γιατί προτιμώ διαφορετικούς σωματότυπους. Κάποια διάσπαρτα σχόλια βέβαια στην ημερήσια για την κορασίδα με έπεισαν να δοκιμάσω.

Πρόκειται για μία Ρωσίδα 20χρονών, γύρω στο 1,74+ αφού με τα πορνοτάκουνα μου ρίχνει και μισό κεφάλι.
Το μαλλί της είναι ίσιο μαύρο και τα βυζιά της μεγάλα 3,5άρια+ και κορμί με πιασίματα. Το πρόγραμμά της, ελεύθερο στοματικό και 69.
Δεν είναι για τους μοντελάκηδες και τους πετιτολάγνους η φάση, αφού και εγώ μέχρι να ξεκινήσει ο αγώνας είχα κάποιους ενδοιασμούς για το πόσο καλά θα πάει αυτό.

Αφού είχα φρεσκαριστεί και την περίμενα μπαίνει μέσα και με χαιρετάει στα Ελληνικά, φυσικά πέρα από το "γεια σου" δεν γνωρίζει τίποτα άλλο αλλά ούτε και Αγγλικά πέρα από τα πολύ βασικά.

Με το που πέταξε το δερμάτινο μπουστάκι που φορούσε και εμφανίστηκαν οι τορπίλες, ο πούτσος μου άρχισε να φουσκώνει σαν μπαλόνι κάθε δευτερόλεπτο που περνούσε. Ήρθε από πάνω μου και μου έβαλε τα βυζιά της μέσα στην μούρη μου.
Τα έγλειψα με μανία για αρκετή ώρα, αλλά στις ρόγες μάλλον γαργαλιότανε λίγο παραπάνω, από ότι φάνηκε, χωρίς να τραβηχτεί ή να με σταματήσει όμως.

Με ρώτησε για πίπα με ή χωρίς και της είπα χωρίς. Δικαιώθηκα γιατί η πίπα της είναι ακριβώς όπως μου αρέσει και δεν το περίμενα.
Αργή, απαλή, με αρκετά σάλια. Η Εύα δεν γουστάρει άγριες φάσεις, οπότε έφαγα άκυρο στο να της πιέσω το κεφάλι προς τα μέσα, το οποίο σεβάστηκα βέβαια γιατί και μόνη της έκανε πολύ καλή δουλειά.

Το έβγαλε από το στόμα της και έγλειψε τον κορμό κατά μήκος αλλά έκανε και 2 περάσματα από τις μπάλες.
Πολύ καλή χρήση γλώσσας, σε κάποιες προσπάθειες που έκανε επίσης για deepthroat, παραλίγο να μου γυρίσουν τα μάτια.
Πίπα διαρκείας, χωρίς να βιάζεται, με έκανε ταύρο.
Δεύτερο άκυρο που έφαγα ήταν σε δαχτυλάκι στο μουνί, όταν μου άνοιξε τα πόδια της στην πίπα και άρχιζα να παίζω με το μουνάκι της επιφανειακά.

Μου πέρασε καπότα και με καβάλησε, κουράστηκε γρήγορα βέβαια οπότε μου είπε να αλλάξουμε.
Την έβαλα ιεραποστολικό και ξεκίνησα με γρήγορα και βαθιά μπασίματα ενώ βόγγαγε δυνατά και με κοίταζε στα μάτια ενώ είχε πιάσει τα βυζιά της με τα χέρια της.
Διάφορες εναλλαγές στο ιεραποστολικό.
Έβγαινα τελείως και της τον ξαναέβαζα πάλι τέρμα μέσα. Κοίταζε και εκείνη το σκηνικό και γούσταρε.

Πολύ δοτική και όταν έπεσα πάνω της άρχισε τα φιλιά σε όλον τον λαιμό.

Αληθοφανείς εκφράσεις και κινήσεις, ενώ δεν έκλεψε ούτε στις στάσεις αν και τα μάτια της πήγαιναν να πεταχτούν έξω στους κόφτες.

Πολύ γλυκιά η Εύα, και αν και δεν είναι στα γούστα μου η εμφάνιση της, με δυνατό όπλο της την πίπα αλλά και τις βυζάρες της, ίσως με κάνει να ξαναπεράσω.

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2023
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vladgr, giorgiodelafuentes2, ThE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2023
Kαλησπέρα αγαπητέ Helluvatime, να είσαι καλά για την κριτική σου, σίγουρα αξίζει να δοκιμαστεί το κορίτσι, τι ώρα την βρήκες 2ή ή 1η βάρδια?
review reaction 1 Helluvatime
20 Ιανουαρίου, 2023
@kopsos 2η βάρδια παίζει αλλά και 3η κάποιες φορές, θα την βρεις σε Λιοσίων 73 ή και Φωκαίας 13 υπόγειο.
review reaction 1 tepes
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2