Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (21 μέλη και 283 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μου κανει εντυπωση που απο τοσους συναγωνιστες δεν υπαρχει καποια μαρτυρια ή καταθεση επιβεβαιωση απο προσφατη επισκεψη στην Βεργας.
Μαρτυρία για ποιο πράγμα; Για το αν γράφει πραγματικά η Σαμπίνα;
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
Στον πρώτο 30 έχει. Θα πάω και στον δευτερο άλλη φορά. Δεν μου το είπατε. Επί της ουσίας μόνο εκεί στάθηκες; Καλά ρε πως κάνετε έτσι εδώ μέσα; από διάλογο γνωρίζετε τίποτα; κουλ λίγο...
Το ξερω οτι εχει 30 στον 1 όροφο δεν χρειάζεται να μου το πεις γιαυτο εγώ τρεχοντας ανέβηκα 2 όροφο μετα κ το μπαζο που ειχε.Απλα ρωτησα αν πηγαν ολο το κτίριο 30 χωρις καμια σημασία βεβαίως βεβαίως. Εσυ λίγα σκαλοπάτια είχες να διαβείς δεν θα ανεβενες και στο Παλαμήδι!!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.450
Κριτικές
124
Like
6.754
Πόντοι
5.097
Συνέχεια στην κατρακύλα με την γειτονιά του δεκάευρου. Με τόσες αποτυχίες στις γειτονιες των "αγγέλων" του εικοσάρικου φόρεσα μάσκα χημικού πολέμου και έσκασα Μεταξουργείο. Σκατά κι εκεί. Στο γωνιακό Ιάσωνος με μια κουρτίνα (μάλλον το ζυγό 2 ήταν) υπήρχε μια Αλεξανδρα την οποία δεν μπορεσα να δω διότι δεν ηρθε ποτέ στο σαλονι αλλα με χαιρέτησε από βάθος αποστάσεως. Γύρω στα 50 και χοντρή. Απέναντι ακριβώς με κόκκινη πόρτα, μια Βερόνικα σαν τουλούμπα αλλα τουλάχιστον πιο νεα. Κατηφόρησα μπαίνοντας στο 31 με μια λάμπα σπασμένη έξω όπου πηδιόταν μια Ελένη. Ακουγόταν γκάπα γκούπα παπαροσκάσιμο σε χορευτές τάβλες, ε ρε κακομοίρη τι τραβάς σκέφτηκα και βγήκε μια ξανθιά χοντρή με κοιλιά και μπουτάρες. Σε ένα με αυλή ήταν μια κακοφτιαγμένη αραπίνα που νύσταζε ή κοιμόταν ονόματι Τζεσικα αλλα φύγαμε 2 όλοι κι όλοι τρέχοντας. Παρακάτω μια καστανή Μαρία λογικα στο 37 κάτω της οδού γύρω στα 30 κιλα μαζί με τα ρούχα, ψευδή και νευριασμένη. Ομοίως έφυγα. Σε μια συστοιχία μπουρδέλων σαν περιστερώνες με σκαλιά γύρω στα 40-44 ανέβηκα στο μεσαίο μιας που πάλι το τρίτο το μακρύτερο θα έπαιρνα με τέτοιες παρουσίες και ήταν μια γιαγιά που την έλεγαν Φωτεινή. Λογικα γύρω στα 55. Απέναντι διαγώνια στο 37
ή 39 με ντεκόρ τσίρκου ήταν μια πολύ αδύνατη Μαρία με δόντια αλόγου.
Έπειτα μπήκα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 και ήταν μία μελαχρινή ξεβαμμένη και ψιλομεθυσμένη με μπυροκοίλι. Ονομα δεν είπαν, μόνο υποσχέσεις.
Λεω δεν πάω και Κολωνού μία τσεκαρισιά να παρω κι άλλη χαρά; είχε αρκετά ανοικτά κοιτώντας ψηλά και σκέφτηκα
δεν γαμιέται που θα μπω σε όλα; να δω τι; να πηδήξω ποια; Στο 48 της Κολωνού στην δεξιά μεριά είχε μια παχουλή Σοφία με καλό προσωπάκι. Η πασαδόρος είπε ότι κάνει και στοματικό χωρίς κράνος αν είμαστε καθαροί λες και υπάρχει περίπτωση πλην 1 στους 200 να παει άπλυτος. Κοινό σημείο όλων των μπουρδέλων που είδα
τα παλιά έπιπλα εντελώς άχρηστα και ξεχασμένα ενώ απαίσιες μυρωδιές ασελγούσαν στα ρουθούνια μου. Μπόχα, σήψη και παρακμή με απογοητευμένες φάτσες οσων πορνών δούλευαν σε τέτοιο χάλι σχεδόν για λύπηση αλλά
και των λιγων ηρώων που έψαχναν να βρουν ηδονή. Χτύπησα μια κρέπα με σοκολάτα να συνέλθω
και πάω για ψωνια.
Ελλεινο Μεταξουργείο τυπε, αλλά αυτή η καλτιλα σου ανοίγει την όρεξη.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Φωκαίας 25 όροφος, δεύτερη φορά με Λίνα/Παολίνα.
Πολύ θερμή και αυτή τη φορά, θα αφήσω κριτική μιας και την έχω δοκιμάσει 2 φορές σε διάστημα 3-4 ημερών
και δεν έδειξε καθόλου σκαμπανεβάσματα η διάθεση και συμπεριφορά της.
Η τσατσά χτυπάει στο 10λεπτο, αλλά η μικρή δεν τρέχει να φύγει κατευθείαν.

Στο Φυλής 74 το δεξιά, η Αντζελίνα, καινούργια κοπέλα που δεν έχω ξαναδεί, τουλάχιστον εγώ σε κάποιον άλλον οίκο.
Μαυρομάλλα με ίσια μαλλιά, κανονικό κορμάκι και ωραίο κωλαράκι, βυζάκια 1,5άρια, ύψος γύρω στο 1,65. Ηλικία γύρω στα 25 μπορεί και πιο κάτω.
Πρόγραμμα απλό, αλλά κάτι με φρέναρε στο σαλόνι. Λίγο το παγωμένο σαλονάρισμα της, λίγο τα vibes της τσατσάς. Θα δούμε, ίσως δοκιμασθεί σε επόμενες βόλτες.

Επίσης, στ'αρχίδια μας ρε μάγκες για το αν γράφει η Σαμπίνα. Δεν κάνω επίθεση σε συγκεκριμένους τώρα.
Ας το λύσει η διαχείρηση το θέμα. Στους δίπλα την διαγράψανε. Ένας έγραφε σήμερα πως πέρασε, την ρώτησε και τον κοίταγε καλά καλά.
Προς το παρών βολευτείτε όσοι πάτε/πάμε με την ενημέρωση για το πότε δουλεύει, απλά μην στέλνε τα αρχιδάκια σας σε pm γιατί σας έχω άσΚημα νέα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.374
Πόντοι
9.426
Και η τσαρκα απόψε κλείνει με την....

Σαμπινα!!!

Βέργας 7 λοιπόν αν και δεν είχα περάσει ποτέ μαζί της, δικαιολογεί τη φήμη της.
Φρέσκο ζωηρό παιχνιδιαρικο!

Οκ απλό πρόγραμμα αλλά μπράβο και μαγκιά της!
Δεν σε ξενερωνει με τίποτα.
Βαθμολογία 9.5/10


Και γράφει αυτή μάγκες...
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 421 άτομα (61 μέλη και 360 επισκέπτες)
Απο τούς 61 που είναι μέλη.

Η 20 τουλάχιστον είναι απλά θεατές και διαλέγουν μόνο ενημέρωση
20 θα έγραφαν την γνώμη τους αλλά δεν θέλουν να μπουν σε διαλόγους και να απευθύνονται σε αυτούς με χλευασμό και να πρέπει να απαντάνε.
Η άλλη 20 είναι 10 που ενημερώνουν την βόλτα τους
Καί 10 πού έχουν ψεύτικους λογαριασμούς που αντιπροσωπεύουν μαγαζία,και υπονομεύουν της κοπέλες που έχουν δουλειά,μπας και χάσουν πελατολόγιο.

Για αυτό ακούς πολλά θετικά και αρνητικά σχόλια για κοπέλες που τα δωμάτια τούς είναι πάντα γεμάτα.
Βλέπε... Εβελίνα Σαμπίνα και ποια άλλη θα πάρει σειρά.

Αυτό που με μάγεψε όταν πρώτο διάβασα στο bu ήταν το υψηλό επίπεδο διαλόγων σε ένα σάιτ με πουτανες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.374
Πόντοι
9.426
Καλά, και ξέρει τόσο καλή ορθογραφία; Εντωμεταξύ γράφει χωρίς τόνους, ώστε να πεις ότι τη βοηθάει το Τ9.. Σου το επιβεβαίωσε η ίδια;
Μάλιστα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαρινα απο Φωκαίας 27Β με Μαριαννα απο διδυμου 22 εχουν καμια σχεση ?
Νιετ
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
196
Like
1.311
Πόντοι
201
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 421 άτομα (61 μέλη και 360 επισκέπτες)
Απο τούς 61 που είναι μέλη.

Η 20 τουλάχιστον είναι απλά θεατές και διαλέγουν μόνο ενημέρωση
20 θα έγραφαν την γνώμη τους αλλά δεν θέλουν να μπουν σε διαλόγους και να απευθύνονται σε αυτούς με χλευασμό και να πρέπει να απαντάνε.
Η άλλη 20 είναι 10 που ενημερώνουν την βόλτα τους
Καί 10 πού έχουν ψεύτικους λογαριασμούς που αντιπροσωπεύουν μαγαζία,και υπονομεύουν της κοπέλες που έχουν δουλειά,μπας και χάσουν πελατολόγιο.

Για αυτό ακούς πολλά θετικά και αρνητικά σχόλια για κοπέλες που τα δωμάτια τούς είναι πάντα γεμάτα.
Βλέπε... Εβελίνα Σαμπίνα και ποια άλλη θα πάρει σειρά.

Αυτό που με μάγεψε όταν πρώτο διάβασα στο bu ήταν το υψηλό επίπεδο διαλόγων σε ένα σάιτ με πουτανες.
Ωραία παρατήρηση bro...........Πόση να γαμάνε άραγε από όλους αυτούς ??????
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Φωκαίας 25 όροφος, δεύτερη φορά με Λίνα/Παολίνα.
Πολύ θερμή και αυτή τη φορά, θα αφήσω κριτική μιας και την έχω δοκιμάσει 2 φορές σε διάστημα 3-4 ημερών
και δεν έδειξε καθόλου σκαμπανεβάσματα η διάθεση και συμπεριφορά της.
Η τσατσά χτυπάει στο 10λεπτο, αλλά η μικρή δεν τρέχει να φύγει κατευθείαν.

Στο Φυλής 74 το δεξιά, η Αντζελίνα, καινούργια κοπέλα που δεν έχω ξαναδεί, τουλάχιστον εγώ σε κάποιον άλλον οίκο.
Μαυρομάλλα με ίσια μαλλιά, κανονικό κορμάκι και ωραίο κωλαράκι, βυζάκια 1,5άρια, ύψος γύρω στο 1,65. Ηλικία γύρω στα 25 μπορεί και πιο κάτω.
Πρόγραμμα απλό, αλλά κάτι με φρέναρε στο σαλόνι. Λίγο το παγωμένο σαλονάρισμα της, λίγο τα vibes της τσατσάς. Θα δούμε, ίσως δοκιμασθεί σε επόμενες βόλτες.

Επίσης, στ'αρχίδια μας ρε μάγκες για το αν γράφει η Σαμπίνα. Δεν κάνω επίθεση σε συγκεκριμένους τώρα.
Ας το λύσει η διαχείρηση το θέμα. Στους δίπλα την διαγράψανε. Ένας έγραφε σήμερα πως πέρασε, την ρώτησε και τον κοίταγε καλά καλά.
Προς το παρών βολευτείτε όσοι πάτε/πάμε με την ενημέρωση για το πότε δουλεύει, απλά μην στέλνε τα αρχιδάκια σας σε pm γιατί σας έχω άσΚημα νέα.
Πέρασα καί εγώ μαζί με Λίνα το Σάββατο.
Είναι έρωτας....
Λέω θα είναι πού είναι πρωτάρα.
Με αυτό που λες έχω σκάσει από την ζήλια...
Καί θά αργήσω πολύ να την ξανά δω...
Ωραίος..
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πέρασα καί εγώ μαζί με Λίνα το Σάββατο.
Είναι έρωτας....
Λέω θα είναι πού είναι πρωτάρα.
Με αυτό που λες έχω σκάσει από την ζήλια...
Καί θά αργήσω πολύ να την ξανά δω...
Ωραίος..
Και εγώ το Σάββατο την είδα πρώτη φορά, αλλά είχε σερί δωμάτια και δεν ήθελα να περιμένω.
Είχα αφήσει και λεπτομέρειες με την πρώτη συνάντηση πριν λίγες μέρες εδώ, όπου την έχεις διαβάσει.
Πρακτικά κριτική ήταν, απλά μόλις έδωσα και την επίσημη από την δεύτερη συνάντηση όπου θα ανέβει σύντομα για να υπάρχει.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Και εγώ το Σάββατο την είδα πρώτη φορά, αλλά είχε σερί δωμάτια και δεν ήθελα να περιμένω.
Είχα αφήσει και λεπτομέρειες με την πρώτη συνάντηση πριν λίγες μέρες εδώ, όπου την έχεις διαβάσει.
Πρακτικά κριτική ήταν, απλά μόλις έδωσα και την επίσημη από την δεύτερη συνάντηση όπου θα ανέβει σύντομα για να υπάρχει.
Εγώ την πείρα μετά τής 24:00.
Κάνει δύο βάρδιες;
Εσύ από ότι κατάλαβα την είδες απογευματινή βάρδια.
Το Σάββατο που λες πέρασα καί ήταν σε πρόγραμμα μίας ώρας,και έφυγα.
Μετά είδα ενημέρωση συναγωνιστή και γύρισα τρέχοντας.
Όταν την είδα να σαλοναρει τα έπαθα όλα..
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Εγώ την πείρα μετά τής 24:00.
Κάνει δύο βάρδιες;
Εσύ από ότι κατάλαβα την είδες απογευματινή βάρδια.
Το Σάββατο που λες πέρασα καί ήταν σε πρόγραμμα μίας ώρας,και έφυγα.
Μετά είδα ενημέρωση συναγωνιστή και γύρισα τρέχοντας.
Όταν την είδα να σαλοναρει τα έπαθα όλα..
Μάλλον συνεχίζει για κανά-δυό ώρες μετά τις 12 το βράδυ, δεν γνωρίζω.
Εγώ ναι, την είδα πριν τις 11 το βράδυ.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους, να παρακαλέσω και εγώ να ηρεμήσουμε λίγο, με την ενημέρωση που γίνεται σε αυτό το thread έχουμε γλυτώσει πάρα πολύ χρόνο και πολλά χρήματα σίγουρα αποφεύγοντας φόλες και πολλές φορές (να ειναι καλά οι παλαιότεροι με τα Post τους και τις κριτικές τους) γίνεται ένας έλεγχος στα μπουρδέλα, αφού πολλές ιερόδουλες και λοιποί διαβάζουν κριτικές. Τώρα τι είπε κάποιος, τι είπε κάποιος άλλος, γράφει η όχι η Sabina ή η Manina δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, μπαίνουμε για να διαβάσουμε ενημερωτικά για το μπουρδέλα.
Να βάλω λίγο και το δικό μου στην ενημέρωση, επίσκεψη στην φοβερή Mπαρμπόρα (βέργας 6Α) χθες όπου στην αρχή στο λίγο social που κάνουμε μου έλεγε για τις τελευταίες κριτικές και σχόλια του bou (που τα διαβάζει). Πολύ καλές υπηρεσίες η κοπέλα και ένα στανταράκι από εμένα σίγουρα. Καλό βράδυ σε όλους και να είστε καλά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom