Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (29 μέλη και 261 επισκέπτες)

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
φίλε άστο... άν δε θες να δοκιμάσεις μη μας ζαλίζεις τ' αρχίδια με κόντρα αναλύσεις...
η Εβελίνα ήταν και παραμένει μία από τις καλύτερες επιλογές της τελευταίας 10ετίας... έχει τιμήσει 20ρικα και 20ρικα και πάντα με το χαμόγελο... όποιος θέλει πηγαίνει όποιος θέλει όχι
γίναμε όλοι προπονητές...
ειπες την αληθεια
απο παιχτης (γαμιας)
πηγες παγκο (σχολιαστης)
:2funny:
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Επίσκεψη στης αουρορας στο 54β εχθες τη νυχτα..
Φόραγε ενα πολυ καυλωτικο σετ με μαυρα εσώρουχα στο σαλοναρισμα.

"Που σαι ρε αρχίδι"
Στην είσοδο της στο δωματιο.

Ξάπλωσε στο κρεβατι και τυλίχτηκε πανω μου, ενω ανταλλαζαμε φιλια στον λαιμό να μου λεει ποσο της αρέσω και αλλα τέτοια.

Πήγε με φορα πρός τα κάτω για μια μέτρια αλλα βαθια πίπα με εμενα να της δινω φιλιά στην κωλάρα της μέχρι που την έφερα στο στόμα μου για 69
Το μουνάκι της πολυ νόστιμο και καθαρό.

Αφου η πούτσα μου άρχιζε και μαλακωνε την τράβηξα πιο πίσω για απαλό γαμήσι σε reverse cow girl στάση με εμενα να της δινω δυνατές σφαλιάρες στο θεσπέσιο κωλαράκι της.

Τελείωσα σε doggy σταση λιγο αργότερα.

Αφου ντύθηκε ηρθε διπλα μου μπροστα στο νιπτήρα για λιγο gfe σκηνικο

Με ξανα ενημέρωσε για το ποσο της αρέσω , αδιαφορώντας για τα λόγια μιας εκδιδομενης

;αλήθεια μπορώ να εχω οποιον άνδρα θελω

Συνεχίσαμε με αγκαλιές με αγκαλιές και φιλια στον λαιμό μπροστα στον καθρέπτη σαν ταινια του Χόλιγουντ με την ιδια να με ρωτάει τα πάντα

Πλησίασα στα χείλι της και ενέδωσε με μικρά φιλια που μετατράπηκαν σε βαθιά παθιασμένα γλωσσοφιλα
Και αυτο συνεχίστηκε γυρω στα 10 λεπτα μέχρι που άρχισε να βήχει η τσατσά αφου κοσμος περίμενε στο σαλονι

Η ορορα πλησίασε προς την πόρτα αλλα γυρθσε και επέστρεψε πανω μου για μερικα γλωσσοφιλα ακομα.

Μεχρι που τελικά έφυγε για τον επόμενο επίδοξο εραστή της
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Ρουφώντας αραχτός μια καφεδιά καθησα να μορφωθώ περί Εβελίνας από κριτικές βρίσκοντας τα μπουρδέλα που δούλευε η δουλεύει. Παρατηρησα οτι αρκετά μέλη με μεγαλη συνεισφορά και πολλά ποστ, την σχολιαζουν αρνητικά μεχρι και στα σχόλια ως σκυλομούρα, κρυόκωλη, χονδρή, πλαστικόβυζη, κοντή, τάπα, ψευτοβεντέτα, τεμπέλα και πολλα ακόμα που δεν γραφω μιας που πιασατε το νοημα. Αλλοι παλι μιλούν με θαυμασμό και δεν είναι μομφή αυτό για τον φίλο Διανοούμενο. Περιεργο παντως για ιερόδουλη που θεωρειται κορυφη. Αρα μαλλον δεν ειναι κορυφη. Συνήθως οι κορυφές βαση λογικης εχουν κοινή αποδοχή. Σιγουρα θα εχει κι αυτή μεριδιο ευθύνης. Για να φτασει ιεροδουλη να δημιουργεί δίπολο
ισως να τα ηθελε ο κωλος της.
Αδερφε τραβα δεσ'την και βγάλε συμπεράσματα. Αμα σου αρέσει καλώς, αμα δε σου αρέσει παλι καλώς. Δεν γίνεται επί του καναπεως να βγάζεις πόρισμα. Τόσο πολυ βαριεσαι να πας να την δεις; Μην δώσεις 20αρι. Απλά τραβα μια απλή τσάρκα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.095
Κριτικές
27
Like
19.418
Πόντοι
5.946
Βρε παιδιά μην στενοχωριεστε που διατυπώνω αλήθειες και συμπεράσματα με βάση τα γραπτά σας.
ευτυχώς που έχουμε και σένα να μας εξηγείς τι γράψαμε... τι σκεφτόμαστε... τι πιστεύουμε...
ξεκαθάρισε τις αντιφάσεις και τα δίπολα επιτέλους! βάλε μια τάξη! βρέθηκε ο μπουρδελο-Μεσσίας μας!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.733
Πόντοι
1.056
Τύποι της μεσαίας αλλά και της μεγάλης τάξης που τα σκανε χοντρά για να γ@μησουν καλά!
Και λογικό είναι γιατί με την εμφάνιση που έχουν τσάμπα ούτε γαιδουρα δεν τους κάθεται!
Πλακα πλακα μερικες φορες λυπαμε οσο τιποτα αλλο τις εκδιδομενες που αναγκαζοντε και πανε με σουργελα..

Τι τραβανε και αυτες..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.780
Πόντοι
45.465
Δεν μπόρεσε κανείς να γκρεμίσει το ποστ μου. Ενημερωτικά το απόγευμα που ξαναπέρασα ηταν παλι
η Κική. Με τα ιδια ρούχα ξανά. Ρε συ, αν εκει θελουν 30 ευρω τιμή σέντρας
η Καταλέγια στην κριτική σου πόσα πρέπει να ζητησει; 500 ευρω;
Ρε φίλε έχεις μανία καταδίωξης;ποίος να γκρεμίσει το ποστ σου, ο καθένας μπορεί να γράφει οτι θέλει αρκεί να ισχύουν,έκανες ένα πόστ στο οποίο έγραψες χωρίς να μας παραθέσεις αυτά πού αναφέρεις ,δηλαδή τα ποστ και τις κριτικές των μελών με τη μεγάλη προσφορά....και όχι μόνο αυτό ενώ είπαμε τέλος τώρα κάνεις ποστ και καλά για ενημέρωση και ξεκινάς με το ότι δεν γκρεμίστηκε το ποστ σου, κάνε μάς τη χάρη και ληξτο αλλιώς όπως σου είπα στείλε πμ με παραθέσεις στοιχείων ,αλλιώς άνοιξε ένα ξεχωριστό θέμα και γράφε εκεί και μην μας ζαλίζεις στην ημερήσια ενημέρωση
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
573
Κριτικές
30
Like
3.775
Πόντοι
2.836
Δεν μπόρεσε κανείς να γκρεμίσει το ποστ μου. Ενημερωτικά το απόγευμα που ξαναπέρασα ηταν παλι
η Κική. Με τα ιδια ρούχα ξανά. Ρε συ, αν εκει θελουν 30 ευρω τιμή σέντρας
η Καταλέγια στην κριτική σου πόσα πρέπει να ζητησει; 500 ευρω;
Που σου ζήτησαν 30 ευρώ???? Περγαμου 1 στο 2 όροφο η μπήκες μόνο 1 ο όροφο στο μπαζο της Ασίας???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.780
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.780
Πόντοι
45.465
Μην ταραζεσαι.
Εσύ μου είπες ότι πλατιαζω,
ότι το κλείνεις και αν θελω κάτι να πω να στείλω π.μ.
Χωράφι σου είναι εδώ; δέχτηκες μια χαρά δηλαδή
οτι της τα έχουν χωσει αλλοι και άλλοι όχι κατι που ειναι αλήθεια και το ξερεις. Προσωπικά ουτε την ξερω αυτή κι ούτε εχω γραψει τιποτα. Άρα εσείς τσακώνεστε. Οχι εγώ. Συνεπώς τωρα με τι μουτρα ερχεσαι και ζητας παραθέσεις αφού από την μία λες να το λήξω κι από την αλλη να το συνεχίσω με παραθέσεις; πες ότι εκτροχιάστηκες κι όλα καλά.
Σε αφήνω έτσι διότι διαβάζω τώρα τα υπόλοιπα που
έχετε γράψει κι έχω λυθεί στο γέλιο.
Εκτός του οτι είσαι άσχετος δε ξέρεις και να διαβάζεις, είπα στείλε τις παραθέσεις σε πμ όσο για τη ταραχή...δέν έχω ταραχτει με άτομα με σοβαρή προσφορά εδώ μέσα πόσο μάλλον μέ κάποιον τυχαρπαστο σαν του λόγου σου...όσο για τα χωράφια που λες βρε ασχετε ξαναδιάβασε τη γράφω στην 3η και 4η σειρά του ποστ μου, αντε κουρασες, ξεκινά πρώτα με το να κατεβαίνεις το τι διαβάζεις και μετά συνέχισε με το να απαντάς στο τι σου γράφουν και οχι να γράφεις μόνο τα δικά σου
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Δεν χόρτασα γαμήσι χθες η αλήθεια ειναι
Στόχος σήμερα το πηγάδι της βανεσσας
Ελπθζω να βρίσκεται στο σπίτι της
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.780
Πόντοι
45.465
Στον πρώτο 30 έχει. Θα πάω και στον δευτερο άλλη φορά. Δεν μου το είπατε. Επί της ουσίας μόνο εκεί στάθηκες; Καλά ρε πως κάνετε έτσι εδώ μέσα; από διάλογο γνωρίζετε τίποτα; κουλ λίγο...
Ρε τυπε μάς έχεις ζαλίσει με την Εβελινα και δεν έκανες τον κόπο να ανέβεις στον όροφο να δείς τουλάχιστο το χώρο που εργάζεται?φαντάζομαι με τόσο διάβασμα που έχεις ρίξει και γελάς τουλάχιστο γνωρίζεις οτι εκεί δουλεύει η Εβελινα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Λες και ψέμματα. Δεν ειπες στειλε παραθέσεις σε π.μ. Γενικώς πήγες να κάνεις
τον έξυπνο με επιθετικό τρόπο και μπουρδουκλώθηκες χάνοντας την ψυχραιμία σου. Δεν είσαι ο μόνος αλλά επιμένεις με λάθος τροπο.

Μιλάς κι εξ ονόματος όλων. Δεν θα το συνεχίσω. Καθήστε να σκοτώνεστε μεταξύ σας να γελαει ο κόσμος που βλέπει
τι γίνεται και αναρωτιέται.
Σε βαζω στην αγνόηση. Αντίο.

Ρεεέεεεε τύπε επειδή σε διαβάζω εδώ και μέρες σε διάφορα νήματα.. από περιέργεια πόσους έχει φτάσει η λίστα αγνόησης;;;; :think:
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ενημέρωση τώρα...


Φωκαιας 25 πάνω
Επιτέλους είδα την Λατίνα Λίνα
Απλό με 69 και αυστηρά χρόνος παραμονής 10'...
Χίλια συγνώμη ούτε για Μεταξουργείο αυτό.


Φωκαιας 25 κάτω Σάρα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.780
Πόντοι
45.465
Λες και ψέμματα. Δεν ειπες στειλε παραθέσεις σε π.μ. Γενικώς πήγες να κάνεις
τον έξυπνο με επιθετικό τρόπο και μπουρδουκλώθηκες χάνοντας την ψυχραιμία σου. Δεν είσαι ο μόνος αλλά επιμένεις με λάθος τροπο.
ναι τύπε μου ...όντως λέω και ψέμματα....ποτε δεν είπα να στείλεις πμ με παραθέσεις στοιχείων :jerking::jerking::jerking:
"Ρε φίλε έχεις μανία καταδίωξης;ποίος να γκρεμίσει το ποστ σου, ο καθένας μπορεί να γράφει οτι θέλει αρκεί να ισχύουν,έκανες ένα πόστ στο οποίο έγραψες χωρίς να μας παραθέσεις αυτά πού αναφέρεις ,δηλαδή τα ποστ και τις κριτικές των μελών με τη μεγάλη προσφορά....και όχι μόνο αυτό ενώ είπαμε τέλος τώρα κάνεις ποστ και καλά για ενημέρωση και ξεκινάς με το ότι δεν γκρεμίστηκε το ποστ σου, κάνε μάς τη χάρη και ληξτο αλλιώς όπως σου είπα στείλε πμ ,με παραθέσεις στοιχείων ,αλλιώς άνοιξε ένα ξεχωριστό θέμα και γράφε εκεί και μην μας ζαλίζεις στην ημερήσια ενημέρωση"
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Το Διδυμου 27 τις πρωινές ώρες είναι απροσπέλαστο από πρεζακια,το μόνο θετικό είναι ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των τοξοβολων είναι Πακιστανό/
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Μετά από μέτρια κατάθεση σήμερα κατευθύνθηκα Σωτοβριανδου για σουβλάκια στο Λευτέρη.
Δύο παρατηρήσεις,πρώτη ότι στο ξενοδοχείο επί της οδού πιατσαρουν ινδες για όποιον ενδιαφέρεται,ας κρατήσει μικρό καλάθι όμως γιατί οι κοπέλες είναι κάτω του μετρίου και δεύτερη παρατήρηση ότι η σύσταση των τοξικομανών έχει αλλάξει.Το μεγαλύτερο ποσοστό αποτελείται από αλλοδαπούς,επί το πλείστον Πακιστανοί,αλγερινοί κτλ,πράγμα ευχάριστο έως αδιάφορο.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.458
Πόντοι
481
Ρε φραπέ είσαι κάθε μέρα μαλάκας η παίρνεις και ρεπό
Μου κανει εντυπωση που απο τοσους συναγωνιστες δεν υπαρχει καποια μαρτυρια ή καταθεση επιβεβαιωση απο προσφατη επισκεψη στην Βεργας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom