Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 216 άτομα (20 μέλη και 196 επισκέπτες)

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Καλησπερα μωρακια μου αυριο παρασκευει βραδυ θα ειμαι Οδος Βεργας 7 στο πανο με πολυ ορεξει να περασουμε μαζοι πολυ ωραια.
Ρε χαζε νες καφέ μάθε να γράφεις
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πλέον δεν γράφω κριτικές , όποτε εδώ λίγα λόγια και σταράτα : Ντιάνα νέα παρουσία φυλής 84 : ωραία κοπέλα ωραίο σώμα κοντό με καλό στητό σιλικονατο βυζακι με τέλεια ρόγα !! Σε όλα καλή και προκαταρκτικά και στήσιμο και αντέχει κάρφωμα και ωραία αίσθηση στον κόλπο της !! Το μόνο αρνητικό η κακή πίπα δηλαδή αρκετά γρήγορη και με λίγο δόντι , αν το αλαξει αυτό θα κάνει ουρές η κοπέλα !! ΑΡΓΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΧΩΡΙΣ ΧΡΗΣΗ ΔΟΝΤΙΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ !! Κυρ Βασίλη πεστης να αλαξει αυτό μόνο και θα μαζέψει όλο το χαρτί το αστέρι !!
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
ρε φραπέ, έγινε κι ο εγκέφαλος φραπές και βάζεις ορθογραφικά για ξεκαρφωμα; Αφού έχει αυτόματη διόρθωση το κινητό.

Για γράψε ρώσικα να σε δω αφού είσαι η Σαμπίνα. Φραπόγαλε με πολύ γάλα και δύο κουταλιές μαύρη.
Ρε παλικάρια, αν ισχύουν αυτά που γράφει και δεν μας τρέχει τσάμπα, τή σας νοιάζει αν είναι φραπές η Σαμπίνα;
Ενημέρωση κάνει.
Αν θέλεις κάποιος να μιλήσει με Σαμπίνα σώνει και καλά ας πάει από εκεί.
Εγώ προσωπικά θα έκανα τσάμπα χιλιόμετρα την περασμένη βδομάδα που είχε άδεια.
Όπως πολύ εδώ μέσα με έχετε σώσει για άλλες κοπέλες.
Να μήν λέω για τον Σμύρνη που σαν επισκέπτης χρόνια μου άνοιγε τα μάτια.
Εντάξει το παραδέχομαι έχουν πλάκα η ατάκες που γράφεται αλλά αφήστε έναν φραπέ ανάμεσα μας..
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
τή σας νοιάζει αν είναι φραπές η Σαμπίνα;
Όπως όλοι μας βγαίνουμε και μιλάμε ως κανονικά μέλη, έτσι θα βγει και ο φραπόγαλος.
Όχι, φίλε.
Σπαμάρει υποδυόμενος εργαζόμενη. Επίσης, ποστάρει φωτογραφίες της και δημοσιεύει τον λογαριασμό της από μέσα κοινωνικης δικτύωσης.
Συμπερασματικά, καμία σχέση με ενημέρωση.
Και για να θυμηθούμε και το πιο βασικό:
Ξεκίνησε την καριέρα του ψάχνοντας τα e-mail των μελών του bou, τα έβρισκε σε ινστα και φβ και τα ενοχλούσε με ψεύτικα προφίλ και μηνύματα. Στον κάδο λοιπόν μέχρι να σβήσει ο ήλιος.

Τυχαία σημερινή φώτο:
 

Συνημμένα

  • 20221129_121837826.jpg
    20221129_121837826.jpg
    772,8 KB · Εμφανίσεις: 26

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Όλα με γιώτα κι έψιλον, όπως έγραφε κι ο Πιτσιλιστης! :rockon: "Αφτο ινε ιποσχεσι... Κε απιλι!" :2funny::rockon:
Που τον θυμήθηκες τον πιτσιλίστη…;;;;; Πέθαινα στα γέλια κάθε φορά που τον διάβαζα. Μια φορά είχε γράψει το ( εν οιδα ότι ουδέν οιδα) τόσο ανορθόγραφα που όλο το site είχε σκάσει στα γελια
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Διαφημιστική καμπάνια κάνει παλι. Πέρα απ αυτό πηγές εσύ τσέκαρες ότι ισχύουν αυτά που λέει ο Σαμπίνος;
Όχι έχω να δω Σαμπίνα πάνω από τρεις μήνες.
Καθότι απομακρυσμένος οπότε πέρναγα αυτή έλειπε.
Για αυτό και η αναζήτηση ενημέρωσης.
Δεν είμαι ο κατάλληλος για να τσεκαρω .
 

Panos291

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
Ναι βρε φίλε μου ευχαριστώ
Είναι καλή μέ

Ναι βρε φίλε μου ευχαριστώ
Είναι καλή μέσα;;;
Η κοπέλα τα δίνει ολα και δεν έχει τα μούτρα κάτω όπως οι περισσότερες που αλλιώς δείχνουν στο σαλόνι και μετά κοιτάνε να σε ξεπεταξουν δεν έδειξε καμία ενόχληση στην εναλλαγή στάσεων και με άφησε να τελειώσω στο στήθος της αν και δεν ανακοινώθηκε στο σαλόνι
Θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Όπως όλοι μας βγαίνουμε και μιλάμε ως κανονικά μέλη, έτσι θα βγει και ο φραπόγαλος.

Όχι, φίλε.
Σπαμάρει υποδυόμενος εργαζόμενη. Επίσης, ποστάρει φωτογραφίες της και δημοσιεύει τον λογαριασμό της από μέσα κοινωνικης δικτύωσης.
Συμπερασματικά, καμία σχέση με ενημέρωση.
Και για να θυμηθούμε και το πιο βασικό:
Ξεκίνησε την καριέρα του ψάχνοντας τα e-mail των μελών του bou, τα έβρισκε σε ινστα και φβ και τα ενοχλούσε με ψεύτικα προφίλ και μηνύματα. Στον κάδο λοιπόν μέχρι να σβήσει ο ήλιος.

Τυχαία σημερινή φώτο:
Ίσως ξέρεις καλύτερα από ότι φαίνεται.
Αν καί η ίδια δεν θέλει να συμβαίνει αυτό με της φωτό πρέπει να βγει στον τάκο.
Κάποτε απαντούσε στα μηνύματα και δεν είχα πρόβλημα.
Τώρα που έχει τό ινστα και η κουτση Μαρία ....
Αν την πετύχω θα την ρωτήσω.
Καλή συνέχεια.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.685
Πόντοι
3.246
Που τον θυμήθηκες τον πιτσιλίστη…;;;;; Πέθαινα στα γέλια κάθε φορά που τον διάβαζα. Μια φορά είχε γράψει το ( εν οιδα ότι ουδέν οιδα) τόσο ανορθόγραφα που όλο το site είχε σκάσει στα γελια
Τον μύστη Πίτσι τον πετυχαίνω σπανίως στη ρομαντική πιάτσα της Λιοσίων, όπου τιμωρεί
τα άτακτα πορνίδια! :rockon::2funny:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.549
Like
7.191
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΧΥΣΤΕΣ Κ ΚΑΥΛΟ ΜΗΝΑ:zfuck::zfuck::zfuck:

2η βαρδια Φυλης κ Λιοσιων. 1/12/22
Φυλ 59 ανοιξε το Ανω με Λατινα:smiling-face-with-heart-eyes: εχει κ εορταστικο δεντρο,ετσι θα λενε πλεον το χριστουγεννιατικο.
Ιζαμπελα την λενε κ αυτη,μεγαλη πρωτοτυπια στα λατινικα ονοματα:2funny:
Πιπα απλα δεν θελει να παρει:sad2:,ας ειναι,την εβαλα τανασκελα κ την οργωσα σαν αγριμι:fuck1::fuck1::fuck1::fuck1:
Φωναζε απο καυλα κ το γουσταρε μεχρι την στιγμη που τελειωσα βαθεια μεσα στην φουσκατη παχια της μουνα:sunglasses:
Εχει ωραιους τεχνιτους βυζους κ πολυ απαλο δερμα.
Ελπιζω το νεοκλασικο να μεινει ανοιχτο για καιρο,ειναι πολυ ωραιο μαγαζακι κ πιστευω πως αυτο θελει ο/η CEO του εν λογω ιδρυματος,εξου κ το δεντρακι χωρις τις μπαλες :confused::confused:
Ας ειναι,θα παμε εμεις τις δικες μας:animated-balls:
Το Κατω ανοιχτο.
Γριφο απολτελει το ποτε ανοιγοκλεινουν τα 4 σπιτακια του μπιλιαρδαδικου,5 ειναι ομως ,το 5ο υπογα με πορτα στην Φυλ.
Καποια στιγμη ανοιξαν κ τα 4 ενω ειδα κ την Στελλα με νεο look,μακρυ πλατινε,στην εισοδο του μαγαζιου της,να καυλαντιζει αθωα θυματα.Μια φολα σε καθε αδιαβαστο πορδελιαρη:glasses:
Φυλ 65 Κατω το χαπατο η Κορινα κοντραρει επαξια την Στελλα:knuppel:
Το Ανω κλειστο.
Κ τα 2 84 ανοιχτα,τα 86 κλειστα
Στο Φυλ69 ξαναγαμησα την Λανα:kneel::kneel::kneel:
Σωμα σφιχτο με γερα ποδια κ ακραιο πατουρι.
Κ τις 2 φορες Τριτη κ χθες Πεμπτη ημουν εγω ξαπλωμενος κ η Λανα με καβαλαγε με δυνατα παλαμακια:kneel::kneel::kneel:
Κ η πιπαρα της ονειρο με στοργικο οσχεογλειψιμο.:D:
Αν θελετε ιδια επιδοση,με αλλο προσωπο, τραβατε στην Ειρηνη στην Φυλ66Δεξια,οπως εγω την Τεταρτη 30/1122
Η Ειρηνη καθε φορα που την παιρνω σε αυτη την σταση χυνει:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Χθες Πεμπτη κ τα 2 Φυλ66 ανοιχτα.
Την Τριτη πηρα την Τζανινα στο Φωκ25Κατω, δυστυχως ποναει κατα το δυνατο σφυροκοπημα,αλλα για μενα ειναι μια πολυ καλη επιλογη.
Χθες Πεμπτη το εν λογω μαγαζι ηταν ανοιχτο κ το πανω κλειστο.
Γριφο αποτελει κ η λειτουργεια του φαναριου Αχαρνων+Χευδεν,πως θα διασχισουμε τον δρομο για να παμε στον Αριστο για σουβλακια???
Το αφηνουμε κ παμε ΤΥΛΙΞΕ ΤΟ.

Απο την Ιουλιανου:skull::afro::zombie::uglykiss: εφτασα Λισιων73+τα 2 ανοιχτα
Στο Ανω 2 κοπελες+οι 2 στρουμπουλες,η μια Λατινα,η Εμμυ απουσιαζε:undecided-old:
Το μουνι αυτης την κοπελας[Εμμυ]εχει απιστευτη αισθηση οπως της φολΑννας ται.
Στο κατω 3 κοπελες.
Μια με καρεδακι Ναταλι,ενα πιπινι η Ιωαννα,αυτην πρεπει να την ειχα παρει καλοκαιρι,μαπα το καρπουζι...
δεν ειμαι απολυτα σιγουρος...κ μια λατινα :wanker: μαντεφτε οναμα...:grouphug:
Ιζαμπελα κ αυτη με βυζαρες,μπουταρες κ πατουρα ακραια.
Την μουνα της ουτε την ειδα ουτε την βατεψα επειδη ειχε προγραμμα μισης ωρας:angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Εφυγα,πηρα ΜΜΜ κ γυρισα σπιτι.

Αυτα τα λιγα απο μενα,ελπιζω να βοηθησα:hi::hi:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

dimitris_7

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2022
Μηνύματα
86
Like
54
Πόντοι
0
Θέλω να πάρω ντου μαζί στην φυλής σε πρωινή βάρδια σε ποιον οίκο και ποιες μου προτείνετε να περάσω τέλεια ; Να κάνουν και παιχνίδι μεταξύ τους κλπ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα που είναι αυτό της Σόφιας;;;;
Να κάνουμε ένα αξιόλογο μαγαζί στέκι

Παλια ηταν πολυ αξιολογο. Και δουλευαν μονο μουνακια ψηστριες. Τωρα δουλευουν και κατι σκουροι μαντραχαλαδες...

Μια επισκεψη αξιζει παντως, πανω στην πλατεία βικτωριας ειναι. Εκει που ειναι οι κουλουραδες, στη γωνια που παει προς Βενετη ανεβαινοντας για πατησιων δλδ.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΧΥΣΤΕΣ Κ ΚΑΥΛΟ ΜΗΝΑ:zfuck::zfuck::zfuck:

2η βαρδια Φυλης κ Λιοσιων. 1/12/22
Φυλ 59 ανοιξε το Ανω με Λατινα:smiling-face-with-heart-eyes: εχει κ εορταστικο δεντρο,ετσι θα λενε πλεον το χριστουγεννιατικο.
Ιζαμπελα την λενε κ αυτη,μεγαλη πρωτοτυπια στα λατινικα ονοματα:2funny:
Πιπα απλα δεν θελει να παρει:sad2:,ας ειναι,την εβαλα τανασκελα κ την οργωσα σαν αγριμι:fuck1::fuck1::fuck1::fuck1:
Φωναζε απο καυλα κ το γουσταρε μεχρι την στιγμη που τελειωσα βαθεια μεσα στην φουσκατη παχια της μουνα:sunglasses:
Εχει ωραιους τεχνιτους βυζους κ πολυ απαλο δερμα.
Ελπιζω το νεοκλασικο να μεινει ανοιχτο για καιρο,ειναι πολυ ωραιο μαγαζακι κ πιστευω πως αυτο θελει ο/η CEO του εν λογω ιδρυματος,εξου κ το δεντρακι χωρις τις μπαλες :confused::confused:
Ας ειναι,θα παμε εμεις τις δικες μας:animated-balls:
Το Κατω ανοιχτο.
Γριφο απολτελει το ποτε ανοιγοκλεινουν τα 4 σπιτακια του μπιλιαρδαδικου,5 ειναι ομως ,το 5ο υπογα με πορτα στην Φυλ.
Καποια στιγμη ανοιξαν κ τα 4 ενω ειδα κ την Στελλα με νεο look,μακρυ πλατινε,στην εισοδο του μαγαζιου της,να καυλαντιζει αθωα θυματα.Μια φολα σε καθε αδιαβαστο πορδελιαρη:glasses:
Φυλ 65 Κατω το χαπατο η Κορινα κοντραρει επαξια την Στελλα:knuppel:
Το Ανω κλειστο.
Κ τα 2 84 ανοιχτα,τα 86 κλειστα
Στο Φυλ69 ξαναγαμησα την Λανα:kneel::kneel::kneel:
Σωμα σφιχτο με γερα ποδια κ ακραιο πατουρι.
Κ τις 2 φορες Τριτη κ χθες Πεμπτη ημουν εγω ξαπλωμενος κ η Λανα με καβαλαγε με δυνατα παλαμακια:kneel::kneel::kneel:
Κ η πιπαρα της ονειρο με στοργικο οσχεογλειψιμο.:D:
Αν θελετε ιδια επιδοση,με αλλο προσωπο, τραβατε στην Ειρηνη στην Φυλ66Δεξια,οπως εγω την Τεταρτη 30/1122
Η Ειρηνη καθε φορα που την παιρνω σε αυτη την σταση χυνει:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Χθες Πεμπτη κ τα 2 Φυλ66 ανοιχτα.
Την Τριτη πηρα την Τζανινα στο Φωκ25Κατω, δυστυχως ποναει κατα το δυνατο σφυροκοπημα,αλλα για μενα ειναι μια πολυ καλη επιλογη.
Χθες Πεμπτη το εν λογω μαγαζι ηταν ανοιχτο κ το πανω κλειστο.
Γριφο αποτελει κ η λειτουργεια του φαναριου Αχαρνων+Χευδεν,πως θα διασχισουμε τον δρομο για να παμε στον Αριστο για σουβλακια???
Το αφηνουμε κ παμε ΤΥΛΙΞΕ ΤΟ.

Απο την Ιουλιανου:skull::afro::zombie::uglykiss: εφτασα Λισιων73+τα 2 ανοιχτα
Στο Ανω 2 κοπελες+οι 2 στρουμπουλες,η μια Λατινα,η Εμμυ απουσιαζε:undecided-old:
Το μουνι αυτης την κοπελας[Εμμυ]εχει απιστευτη αισθηση οπως της φολΑννας ται.
Στο κατω 3 κοπελες.
Μια με καρεδακι Ναταλι,ενα πιπινι η Ιωαννα,αυτην πρεπει να την ειχα παρει καλοκαιρι,μαπα το καρπουζι...
δεν ειμαι απολυτα σιγουρος...κ μια λατινα :wanker: μαντεφτε οναμα...:grouphug:
Ιζαμπελα κ αυτη με βυζαρες,μπουταρες κ πατουρα ακραια.
Την μουνα της ουτε την ειδα ουτε την βατεψα επειδη ειχε προγραμμα μισης ωρας:angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Εφυγα,πηρα ΜΜΜ κ γυρισα σπιτι.

Αυτα τα λιγα απο μενα,ελπιζω να βοηθησα:hi::hi:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Ευχαριστούμε φίλε για την ωραία ενημέρωση.
Παράκληση να μην χρησιμοποιείς τόσα πολλά
κινούμενα εικονίδια γιατί κάνει το διάβασμα του ποστ πολύ κουραστικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Καλημέρα. Εχθές γύρισα Ελλάδα και θα ήθελα να βρω την Ηλέκτρα που δούλευε Φυλής 67 πριν 6 μήνες ,γνωρίζει κανείς που εμφανίζεται?
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Να είναι το μέλος Επιρρεπης που μου θύμισε την Ίνες!!!
Φιλλιπιδου 11 πάνω!!!
Σεξαρα Σεξαρα Σεξαρα!
Πιπαρα hand job τέλειο bbj... And many more....
Όσοι δεν θέλουν να μην πάνε.
Εγώ θα πάω και αύριο και μεθαύριο γιατί θα φύγει...
1000 μπράβο στην όμορφη κύρια της υποδοχής!!!
Χρόνος παραμονής..... Ανενοχλητος
H Ινές είναι η Ρωσσίδα που δούλευε πριν δυο χρόνια Φωκαίας 25 και 27 ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom