Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 155 άτομα (11 μέλη και 144 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Μαραθώνος 59 Δεξιά gilf Σοφία πολύ μέτρια bbj και κάτι τέτοια...
Μαραθώνος 59 κέντρο Σεβντα σε απλό... Πολύ καλή παρουσία για αυτό που πουλάει όμως τατου ευτραφης.
Μαραθώνος 59 αριστερά Γιασμιν σε 69!
Εδώ κληρωσε!!!
Ψηλή τριάνταρα με ανύπαρκτο βυζακι με Αγγλικά και Εμπειρίες σε πολλές χώρες. Δεν τις πέρασαν οι βλακειες της και γαμιθηκε με τρελά στα τέσσερα αφού πρώτα την κατά εγλυψα! Παραμονή 17 λεπτά! Στο τέλος που την φώναξε της είπα περίμενε μιλάμε για τον Πουτιν τώρα και δεν ξαναενοχλησε. Είναι δικιά μου και αυτή φίλη του Πουτιν. 8.5/10
Κατερίνα για όσους θέλουν σε δύο τρεις μέρες μου είπαν.
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Δυστυχώς η ευτυχώς σαν ρεμάλι ανύπαντρος που είμαι γυρίζω χρόνια σε μπουρδελα, έχω λιώσει πολλά μα πολλα παπουτσια.....
Σκηνικα τσακωμούς ανάμεσα σε εμάς τους πελάτες δεν έχω πετύχει ποτέ μα ποτε για σειρά προτεραιότητας η κάτι σχετικό...ας πουν κ άλλοι την εμπειρία τους.
Σίγουρα δεν ειναι κ ότι καλύτερο.
Να κάτσει τσακωμός σε τράπεζα, σε δημόσια υπηρεσία στην ουρά η κάπου αλλού OK αλλά σε μπουρδέλο κάτι δεν μου αρέσει,
είμαστε μεταξύ μας συνοδοιπόροι, είναι ντροπή να τσακωνομαστε...
Συμφωνω φίλε μου και εγω παλαιμαχος πλεον με 40 χρονια σχεδόν επισκεπτης των οικων του ερωτα, απο επιλογη μου,οσοι εχουν την εμπειρια μου γνωριζουν πολυ καλά τι εχουμε δει, φασαρια πάντως μεσα σε οικο και για την σειρα μαλιστα δεν εχω δει. Και εχει τυχει να μου παρουν την σειρα και εγω ισως καποιου αλλου αλλα δεν υπηρξε ουτε μουρμουρα. Υπηρχε μια ευλαβεια να το πως ετσι ιεροσυλα μεταξυ των συναγωνιστων με κοινη επιδίωξη ολων να περασουμε λιγα λεπτα ομορφα και οχι να χαλαστουμε για μαλακιες. Αλλαζουν ομως οι καιροι οπως και τα προφίλ των συναγωνιστων στον αγοραίο ερωτα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αυτή τη στιγμή που σας γράφω έχει ένα πολύ ωραίο κολομβιανό μωρό στο Φωκαίας 25 πάνω ονόματι Λίνα. Σπεύστε! Δυστυχώς δε την πήρα λόγω προηγούμενης κατάθεσης, αλλά φαίνεται να αξίζει και θα την έχω στα υπόψι με την πρώτη ευκαιρία. Όσοι τη δοκιμάστε γράψτε εντυπώσεις. Από ό,τι λέει η τσατσά, θα είναι και στην επόμενη βάρδια.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Μικρή διόρθωση προς αποφυγή παρεξηγησεων.
Μαραθώνος 59 η Γιασμιν σε εμένα είπε γι 69 όταν τη ρώτησα.Το πρόγραμμα της είναι απλό!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Αυτή τη στιγμή που σας γράφω έχει ένα πολύ ωραίο κολομβιανό μωρό στο Φωκαίας 25 πάνω ονόματι Λίνα. Σπεύστε! Δυστυχώς δε την πήρα λόγω προηγούμενης κατάθεσης, αλλά φαίνεται να αξίζει και θα την έχω στα υπόψι με την πρώτη ευκαιρία. Όσοι τη δοκιμάστε γράψτε εντυπώσεις. Από ό,τι λέει η τσατσά, θα είναι και στην επόμενη βάρδια.
Το φωκαίας 25 όροφο, όποτε είναι ανοιχτό, έχει και άλλη κοπέλα τα απογεύματα.
Χθες μία λατίνα που είχε δεν βλεπότανε, οπότε ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ πως δεν είναι η Λίνα που αναφέρεις.
12 η ώρα είχε κλείσει το σπιτάκι.
Μικρή διόρθωση προς αποφυγή παρεξηγησεων.
Μαραθώνος 59 η Γιασμιν σε εμένα είπε γι 69 όταν τη ρώτησα.Το πρόγραμμα της είναι απλό!
Σε ποιο Μαραθώνος; Γωνία με Αχιλλέως ή το μεσαίο κάτω;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Το φωκαίας 25 όροφο, όποτε είναι ανοιχτό, έχει και άλλη κοπέλα τα απογεύματα.
Χθες μία λατίνα που είχε δεν βλεπότανε, οπότε ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ πως δεν είναι η Λίνα που αναφέρεις.
12 η ώρα είχε κλείσει το σπιτάκι.
Καλά, για μία μέρα δουλεύουν αυτές; Κρίμα, ευελπιστώ να την πετύχω άλλη μέρα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Καλά, για μία μέρα δουλεύουν αυτές; Κρίμα, ευελπιστώ να την πετύχω άλλη μέρα.
Η μόνη που άξιζε ήταν η Κάιλι, ένα πιπινάκι εκ Βουλγαρίας που ευτυχώς πρόλαβα και το πήδηξα τότε... εξαφανιζόλ αυτή.
Πριν κανένα μήνα είχε έρθει για καμιά βδομάδα μία μαύρη με πιασίματα η Σοφία.
Πριν λίγες βδομάδες για διάστημα 1-2 βδομάδων είχε κάτι ψόφιες λατίνες από στούντιο, αλλά ούτε για 20άρι δεν κάνανε. Εξαφανίστηκαν αυτές...
Μετά έσκασε αυτή που είδα χθες, αλλά ήταν για Μετάξι η εμφάνιση και αν.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
Το φωκαίας 25 όροφο, όποτε είναι ανοιχτό, έχει και άλλη κοπέλα τα απογεύματα.
Χθες μία λατίνα που είχε δεν βλεπότανε, οπότε ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ πως δεν είναι η Λίνα που αναφέρεις.
12 η ώρα είχε κλείσει το σπιτάκι.

Σε ποιο Μαραθώνος; Γωνία με Αχιλλέως ή το μεσαίο κάτω;
Γωνία ήταν σήμερα
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
755
Κριτικές
5
Like
2.983
Πόντοι
726
Αυτή τη στιγμή που σας γράφω έχει ένα πολύ ωραίο κολομβιανό μωρό στο Φωκαίας 25 πάνω ονόματι Λίνα. Σπεύστε! Δυστυχώς δε την πήρα λόγω προηγούμενης κατάθεσης, αλλά φαίνεται να αξίζει και θα την έχω στα υπόψι με την πρώτη ευκαιρία. Όσοι τη δοκιμάστε γράψτε εντυπώσεις. Από ό,τι λέει η τσατσά, θα είναι και στην επόμενη βάρδια.
Κανόνισε ! Ξεκινάω τώρα να πάω μην δεν είναι εκεί ,χαχαχχαχ. Κανόνισε μην είναι κανένα τραβελι.. να είσαι καλά φιλε σε ευχαριστούμε
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
755
Κριτικές
5
Like
2.983
Πόντοι
726
Φιλε με αγάπη το λέω, άλλη ήταν φοβισμένη. Δεν ξέρω αν κάνει ναρκωτικά η είναι με το ζόρι εκεί.
Δεν παίρνω όρκο, αλλά μου φάνηκε φοβισμένη.

Το μόνο άξιο κομμάτι τέτοια ώρα ομως νομίζω
Αυτή τη στιγμή που σας γράφω έχει ένα πολύ ωραίο κολομβιανό μωρό στο Φωκαίας 25 πάνω ονόματι Λίνα. Σπεύστε! Δυστυχώς δε την πήρα λόγω προηγούμενης κατάθεσης, αλλά φαίνεται να αξίζει και θα την έχω στα υπόψι με την πρώτη ευκαιρία. Όσοι τη δοκιμάστε γράψτε εντυπώσεις. Από ό,τι λέει η τσατσά, θα είναι και στην επόμενη βάρδια.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Φιλε με αγάπη το λέω, άλλη ήταν φοβισμένη. Δεν ξέρω αν κάνει ναρκωτικά η είναι με το ζόρι εκεί.
Δεν παίρνω όρκο, αλλά μου φάνηκε φοβισμένη.

Το μόνο άξιο κομμάτι τέτοια ώρα ομως νομίζω
εμφανησιακά πως ειναι περιπου?
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
755
Κριτικές
5
Like
2.983
Πόντοι
726
εμφανησιακά πως ειναι περιπου?
Όχι ψηλή, πεσμένο κωλο για εμένα, όχι τούμπανο. Σκουρόχρωμη στυλ Σοφίας παυλιδου πορνοστάρ . Ρομα μου κάνει . Ομως είναι νέα και όμορφη στο πρόσωπο.Σώμα δεν τρελάθηκα. Γούστα είναι αυτά.
, μπορεί να έτυχε σε εμένα να μην ήταν καλά ξέρω ‘γώ .

Όπως προ είπα , γούστα είναι αυτά!

Στα μπουρδελα δεν έχει κάτι αξιόλογο όποτε γιαυτο φαίνεται όμορφη αυτή η συγκεκριμένη.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Φιλε με αγάπη το λέω, άλλη ήταν φοβισμένη. Δεν ξέρω αν κάνει ναρκωτικά η είναι με το ζόρι εκεί.
Δεν παίρνω όρκο, αλλά μου φάνηκε φοβισμένη.

Το μόνο άξιο κομμάτι τέτοια ώρα ομως νομίζω
Εντάξει μην κολλάς εκεί, ίσως κάνει πρώτη φορά τη δουλειά και δεν έχει λυθεί τελείως.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
755
Κριτικές
5
Like
2.983
Πόντοι
726
Εντάξει μην κολλάς εκεί, ίσως κάνει πρώτη φορά τη δουλειά και δεν έχει λυθεί τελείως.
Εντάξει το δέχομαι! Αλλά μου φάνηκε λες και ήταν με το ζόρι και ένιωσα άσχημα. Όπως και να έχει σε ευχαριστώ αδερφέ μου
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δίπλα στο (κλειστό πλέον) Αχαρνών 85.

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
Τί τρωτε ρε παιδια, σκουπιδια??
Το Καλαμακι της Σοφιας ηταν πολυ καλό παλιοτερα, αλλά και αυτο δυστυχώς εχει ριξει κατακορυφα την ποιοτητα. Τρωγεται ομως ακομα, μετα απο εναν πουτσο ...
 

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
62
Like
40
Πόντοι
0
Την εβελινα περγαμου 1 τι βάρδια την βρίσκουμε;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Ανέβηκα στο Κολωνού 32 για την Ίρα που δουλεύει τώρα, αλλά στα 15€ την αποχαιρέτησα κι έφυγα...
Στο Ιάσονος 46 όροφο Κατερίνα, πολύ χαμηλών τόνων αλλά εμένα με ικανοποιεί, οπότε ξεφόρτωσα εκεί τους όρχεις μου.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
Ανέβηκα στο Κολωνού 32 για την Ίρα που δουλεύει τώρα, αλλά στα 15€ την αποχαιρέτησα κι έφυγα...
Στο Ιάσονος 46 όροφο Κατερίνα, πολύ χαμηλών τόνων αλλά εμένα με ικανοποιεί, οπότε ξεφόρτωσα εκεί τους όρχεις μου.
αν ανέβασε θα χαιρετήσει ΣΥΝΤΟΜΑ! Αν σου αρέσει πάρτην ώστε να μη σου μείνει αποθυμένο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom