Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 258 άτομα (11 μέλη και 247 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
ειχε γραφτει εδω πριν μερικες μερες οτι αρχες Δεκεμβρη θα ξεκινησει η μαυρουλα η Μπιουτι μαλλον Φ65β βραδυ...εφτασε λοιπον ο Δεκεμβρης...τι εγινε λοιπον τελικα? αν δεν ξερει κανεις να πει αυριο Σαββατο θα παω μια βολτα να δω και θα γραψω....
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Ένα ξαλαφρωμα στο Χώμ 11.Για την Ανδριάνα πηγενα αλλά κάρφωσα την Αλεξάνδρα . Τίμιο και ενόργανο πήδημα περίπου στο 20'. Μου έκαναν εντύπωση τα πεταχτά μουνόχειλα της σαν λειρια από κόκορα ήταν .
 

Jonnie901

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
17
Like
18
Πόντοι
0
Απ ότι γνωρίζω, η γιαγιά Ελένη έχει μετοχές της Fanta και κάνει με πλάγιο τρόπο τοποθέτηση προϊόντος
Παιδιά υπάρχει πουθενά κάποια φωτογραφία της γιαγιάς Ελένης από Καλλιθέα ;;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Ευχαριστούμε φίλε για την ωραία ενημέρωση.
Παράκληση να μην χρησιμοποιείς τόσα πολλά
κινούμενα εικονίδια γιατί κάνει το διάβασμα του ποστ πολύ κουραστικό.

Τύπε.. ενημέρωση φίλτατου @968 δίχως emojis απλά ΔΕΝ είναι ολοκληρωμένη ενημέρωση (για μένα ιεροτελεστία).
:hi:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
508
Κριτικές
13
Like
4.732
Πόντοι
736
Ερώτηση, Μεγ.Αλεξάνδρου το 1ο με το που στρίψεις αριστερά απο Κολοκυνθούς με το μεγαλούτσικο σαλόνι και κουρτίνα , όσες φορές έχω περάσει έχει 3-4 άτομα σαλόνι και η κοπέλα δωμάτιο , δεν έχω κάτσει ποτέ να περιμένω , τόσο καλές είναι οι κοπέλα/ες εκεί ?
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Ναι, τη χοντρή μεσήλικη Βικτώρια που νιαουρίζει και το πρεζόνι την Ελένη που έχει κάψει φλάτζα από το σίσα.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΧΥΣΤΕΣ Κ ΚΑΥΛΟ ΜΗΝΑ:zfuck::zfuck::zfuck:

2η βαρδια Φυλης κ Λιοσιων. 1/12/22
Φυλ 59 ανοιξε το Ανω με Λατινα:smiling-face-with-heart-eyes: εχει κ εορταστικο δεντρο,ετσι θα λενε πλεον το χριστουγεννιατικο.
Ιζαμπελα την λενε κ αυτη,μεγαλη πρωτοτυπια στα λατινικα ονοματα:2funny:
Πιπα απλα δεν θελει να παρει:sad2:,ας ειναι,την εβαλα τανασκελα κ την οργωσα σαν αγριμι:fuck1::fuck1::fuck1::fuck1:
Φωναζε απο καυλα κ το γουσταρε μεχρι την στιγμη που τελειωσα βαθεια μεσα στην φουσκατη παχια της μουνα:sunglasses:
Εχει ωραιους τεχνιτους βυζους κ πολυ απαλο δερμα.
Ελπιζω το νεοκλασικο να μεινει ανοιχτο για καιρο,ειναι πολυ ωραιο μαγαζακι κ πιστευω πως αυτο θελει ο/η CEO του εν λογω ιδρυματος,εξου κ το δεντρακι χωρις τις μπαλες :confused::confused:
Ας ειναι,θα παμε εμεις τις δικες μας:animated-balls:
Το Κατω ανοιχτο.
Γριφο απολτελει το ποτε ανοιγοκλεινουν τα 4 σπιτακια του μπιλιαρδαδικου,5 ειναι ομως ,το 5ο υπογα με πορτα στην Φυλ.
Καποια στιγμη ανοιξαν κ τα 4 ενω ειδα κ την Στελλα με νεο look,μακρυ πλατινε,στην εισοδο του μαγαζιου της,να καυλαντιζει αθωα θυματα.Μια φολα σε καθε αδιαβαστο πορδελιαρη:glasses:
Φυλ 65 Κατω το χαπατο η Κορινα κοντραρει επαξια την Στελλα:knuppel:
Το Ανω κλειστο.
Κ τα 2 84 ανοιχτα,τα 86 κλειστα
Στο Φυλ69 ξαναγαμησα την Λανα:kneel::kneel::kneel:
Σωμα σφιχτο με γερα ποδια κ ακραιο πατουρι.
Κ τις 2 φορες Τριτη κ χθες Πεμπτη ημουν εγω ξαπλωμενος κ η Λανα με καβαλαγε με δυνατα παλαμακια:kneel::kneel::kneel:
Κ η πιπαρα της ονειρο με στοργικο οσχεογλειψιμο.:D:
Αν θελετε ιδια επιδοση,με αλλο προσωπο, τραβατε στην Ειρηνη στην Φυλ66Δεξια,οπως εγω την Τεταρτη 30/1122
Η Ειρηνη καθε φορα που την παιρνω σε αυτη την σταση χυνει:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Χθες Πεμπτη κ τα 2 Φυλ66 ανοιχτα.
Την Τριτη πηρα την Τζανινα στο Φωκ25Κατω, δυστυχως ποναει κατα το δυνατο σφυροκοπημα,αλλα για μενα ειναι μια πολυ καλη επιλογη.
Χθες Πεμπτη το εν λογω μαγαζι ηταν ανοιχτο κ το πανω κλειστο.
Γριφο αποτελει κ η λειτουργεια του φαναριου Αχαρνων+Χευδεν,πως θα διασχισουμε τον δρομο για να παμε στον Αριστο για σουβλακια???
Το αφηνουμε κ παμε ΤΥΛΙΞΕ ΤΟ.

Απο την Ιουλιανου:skull::afro::zombie::uglykiss: εφτασα Λισιων73+τα 2 ανοιχτα
Στο Ανω 2 κοπελες+οι 2 στρουμπουλες,η μια Λατινα,η Εμμυ απουσιαζε:undecided-old:
Το μουνι αυτης την κοπελας[Εμμυ]εχει απιστευτη αισθηση οπως της φολΑννας ται.
Στο κατω 3 κοπελες.
Μια με καρεδακι Ναταλι,ενα πιπινι η Ιωαννα,αυτην πρεπει να την ειχα παρει καλοκαιρι,μαπα το καρπουζι...
δεν ειμαι απολυτα σιγουρος...κ μια λατινα :wanker: μαντεφτε οναμα...:grouphug:
Ιζαμπελα κ αυτη με βυζαρες,μπουταρες κ πατουρα ακραια.
Την μουνα της ουτε την ειδα ουτε την βατεψα επειδη ειχε προγραμμα μισης ωρας:angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Εφυγα,πηρα ΜΜΜ κ γυρισα σπιτι.

Αυτα τα λιγα απο μενα,ελπιζω να βοηθησα:hi::hi:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Η CEO του ιδρύματος;
Έγραψες συναγωνιστή..
 

xusths801

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2018
Μηνύματα
136
Κριτικές
4
Like
540
Πόντοι
301
Η Αθηνά, μία ξανθιά από το Φωκαίας ξέρουμε τι απέγινε και αν δουλεύει κάπου?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.270
Πόντοι
7.046
Καλημέρα. Εχθές γύρισα Ελλάδα και θα ήθελα να βρω την Ηλέκτρα που δούλευε Φυλής 67 πριν 6 μήνες ,γνωρίζει κανείς που εμφανίζεται?
Έχει να φανεί πανω απο 6 μήνες.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Μόλις πέρασα με Σαμπίνα στο Βέργας 7 σκαλάκια,και μάλιστα στην απογευματινή βάρδια πού έχει ανακοινώσει ότι δουλεύει Παρασκευή Σάββατο.
Ευτυχώς δεν έκανα τσάμπα χιλιόμετρα.

Το πρώτο πράγμα που την ρώτησα όταν ήρθε στο δωμάτιο, ήταν αν έχει λογαριασμό στο bou.

Ναι μου λέει αλλά σήμερα με μπλοκαραν .
Τής εξήγησα ότι κάποιοι έχουν μπει κατά καιρούς με άλλα ονόματα και αν ήταν αυτή.
όχι λέει, έκανα λογαριασμό γιατί έμαθα ότι γράψανε για εμένα και να ενημερώνω ποτέ δουλεύω.
Μιλήσαμε αρκετά για αυτό.
Αυτά... τώρα όσοι ζοριστουν ας με βγάλουν ψεύτη.
Παρεμπιπτόντως πέρασα καλά μαζί της αν και είχα μήνες να την πετύχω.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Συνάντηση με Χριστίνα-θα περάσεις τέλεια, σήμερα ήταν στο Φυλής 65 κάτω. Γλυκιά κοπέλα, όμορφη, ξανθούλα, με μικρό ωραίο βυζάκι. Κάπως κουρασμένη μου φάνηκε και μιλάμε για τρελό τζελ, δεν καταλάβαινα τίποτα. Ίσως όμως να την επισκεφθώ ξανά κάποια στιγμή για τα καλοσχηματισμένα και μαλακά πατουσάκια της, τα οποία μου κόλλησε στη μάπα αδιαμαρτύρητα και με χαμόγελο :humpleg:
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Δεύτερο πέρασμα από Λιοσίων.
Είχα δει την Καρολίνα στην πρώτη βόλτα,και αφού έκανα ένα διάλειμμα για φαγητό πέρασα από 73β.
Λατίνα με μοντελε κορμάκι καί στυτο μυτερό στήθος.
Αξίζει για μια φορά, δεν παίζουν τέτοια κορμάκια εύκολα.
Θα ανεβάσω κριτική..
Καλό ξημέρωμα..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Μόλις πέρασα με Σαμπίνα στο Βέργας 7 σκαλάκια,και μάλιστα στην απογευματινή βάρδια πού έχει ανακοινώσει ότι δουλεύει Παρασκευή Σάββατο.
Ευτυχώς δεν έκανα τσάμπα χιλιόμετρα.

Το πρώτο πράγμα που την ρώτησα όταν ήρθε στο δωμάτιο, ήταν αν έχει λογαριασμό στο bou.

Ναι μου λέει αλλά σήμερα με μπλοκαραν .
Τής εξήγησα ότι κάποιοι έχουν μπει κατά καιρούς με άλλα ονόματα και αν ήταν αυτή.
όχι λέει, έκανα λογαριασμό γιατί έμαθα ότι γράψανε για εμένα και να ενημερώνω ποτέ δουλεύω.
Μιλήσαμε αρκετά για αυτό.
Αυτά... τώρα όσοι ζοριστουν ας με βγάλουν ψεύτη.
Παρεμπιπτόντως πέρασα καλά μαζί της αν και είχα μήνες να την πετύχω.

Δηλαδής ο φραπές είναι αθώος;;;;; :think:
* Εμένα πάλι ο τρόπος γραφής ΔΕΝ με πολύ πείθει....
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
941
Κριτικές
48
Like
4.826
Πόντοι
2.836
μιλάμε για τρελό τζελ, δεν καταλάβαινα τίποτα.
Πραγματικά ρε παιδιά, τι θα γίνει με αυτή την κατάρα του τζελ; Στις 4 τελευταίες επισκέψεις μου, ακόμα και με δοκιμασμένα κορίτσια, κολυμπούσα κανονικά. Έχω αγανακτήσει.
Εμείς το καταλαβαίνουμε ότι μια επαγγελματίας δεν μπορεί να πάει με τόσους μαλάκες την ημέρα χωρίς λιπαντικό.
Αυτές δεν το καταλαβαίνουν ότι με τόσο τζελ που βάζουν είναι σαν να αερογαμείς;
Λέω σε μια κοπέλα (στουντιοκόριτσο αλλά δεν έχει σημασία) "όχι πολύ αγάπη μου, να σε νιώθω". Απάντηση: "πάω με πολύ κόσμο μωρό μου, δεν πάω μόνο μαζί σου". Λες και της είπα ότι τη θέλω αποκλειστική.
Εν τω μεταξύ όσο περισσότερο κολυμπάει κανείς, τόσο πιο δυνατό κοπάνημα χρειάζεται. Αυτό δεν τις ενοχλεί;
Δεν είναι τυχαίο ότι πολλές τσατσάδες ανακοινώνουν τελειωτικό στο σώμα...
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Δηλαδής ο φραπές είναι αθώος;;;;; :think:
* Εμένα πάλι ο τρόπος γραφής ΔΕΝ με πολύ πείθει....
Ο φραπές όταν την ρώτησα μου είπε ότι δεν ήταν αυτή.
Εκεί κρατάω και εγώ μια επιφύλαξη ότι μπορεί να ήταν κάποιος που την προμοταρε και τον ήξερε..
Τες πα το θέμα είναι ότι ήθελε να μετέχει αυτόπαρουσιάζωντας τον εαυτό της και τής βάρδιες της.
Πράγμα πού θέλουμε εδώ στο νήμα.
Απορώ εσύ πού είσαι όλη μέρα μαζί της πώς δεν τα ήξερες αυτά;
 

Morty love Jessica

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
729
Πόντοι
311
Μόλις πέρασα με Σαμπίνα στο Βέργας 7 σκαλάκια,και μάλιστα στην απογευματινή βάρδια πού έχει ανακοινώσει ότι δουλεύει Παρασκευή Σάββατο.
Ευτυχώς δεν έκανα τσάμπα χιλιόμετρα.

Το πρώτο πράγμα που την ρώτησα όταν ήρθε στο δωμάτιο, ήταν αν έχει λογαριασμό στο bou.

Ναι μου λέει αλλά σήμερα με μπλοκαραν .
Τής εξήγησα ότι κάποιοι έχουν μπει κατά καιρούς με άλλα ονόματα και αν ήταν αυτή.
όχι λέει, έκανα λογαριασμό γιατί έμαθα ότι γράψανε για εμένα και να ενημερώνω ποτέ δουλεύω.
Μιλήσαμε αρκετά για αυτό.
Αυτά... τώρα όσοι ζοριστουν ας με βγάλουν ψεύτη.
Παρεμπιπτόντως πέρασα καλά μαζί της αν και είχα μήνες να την πετύχω.
Πλέον 6/10 ποστ στο νήμα είναι να κραξουνε την Σαμπίνα....αυτή δεν απαντάει αλλά δεν έχει καμία σημασία
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Ο φραπές όταν την ρώτησα μου είπε ότι δεν ήταν αυτή.
Εκεί κρατάω και εγώ μια επιφύλαξη ότι μπορεί να ήταν κάποιος που την προμοταρε και τον ήξερε..
Τες πα το θέμα είναι ότι ήθελε να μετέχει αυτόπαρουσιάζωντας τον εαυτό της και τής βάρδιες της.
Πράγμα πού θέλουμε εδώ στο νήμα.
Απορώ εσύ πού είσαι όλη μέρα μαζί της πώς δεν τα ήξερες αυτά;

Οι admins βέβαια γνωρίζουν καλύτερα.. από την IP του κάθε προφίλ οπότε μονάχα αυτοί μπορούν να λύσουν την απορία/ερώτημα...
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Πλέον 6/10 ποστ στο νήμα είναι να κραξουνε την Σαμπίνα....αυτή δεν απαντάει αλλά δεν έχει καμία σημασία
Στο κράξιμο είναι από πίσω ιδιώτες η επαγγελματίες;
Ας συνεχίσουμε ποιώ κάτω.
Ενημέρωση ζητάμε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom