Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (44 μέλη και 285 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.731
Πόντοι
45.465
τώρα live

Άγκυρας 9 κλειστό.

Άγκυρας 12α Κατερίνα καστανή μιλφ σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αννα ξανθιά ψηλή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Άγκυρας 12β Νανσι η γυρολόγος, καστανή μιλφ παχουλη με πάρα πολύ κοντό μαλλί 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69αρια κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 86αρια & 84β κλειστά.

Φυλής 84α Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο

Φυλής 65β Κορινα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11α Σονια ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, μαυρισμένη από σολαριουμ, 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλης 74 δεξιά Νταϊάνα καστανή νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια & 66δ κλειστά.

Φυλής 66α Εύα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα, ωραία κωλαρα, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Σάρα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 54αρια κλειστά.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
τώρα live



Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69αρια κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 86αρια & 84β κλειστά.

Φυλής 84α Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο

Φυλής 65β Κορινα ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11α Σονια ξανθιά μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, μαυρισμένη από σολαριουμ, 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος & 74 αριστερά κλειστά.

Φυλης 74 δεξιά Νταϊάνα καστανή νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια & 66δ κλειστά.

Φυλής 66α Εύα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα, ωραία κωλαρα, μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Σάρα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 54αρια κλειστά.
κομμάντο μοναδικό...με τέτοια ζέστη!!! μπράβο φίλε!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.731
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα, γυαλάκια, 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στα βυζια και πρωκτικο.

Φωκαιας 13αρια & 17α κλειστά.

Φωκαιας 17β Αννα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα ωραία κωλαρα 2. 5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 κλειστο.

Φωκαιας 25α Κατερίνα μελαχρινή λατινα με μακρύ ίσιο μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι, αρκετά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 24 Μαρίνα/Αλινα ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ φτερά στις ωμοπλατες, πιρσινγκ στον αφαλό με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Κατερίνα ξανθιά κατσαρομαλλα παχουλη με πράσινα μάτια 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Φωκαίας 27Β κάτω Κορινα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 4αρια συν βυζια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαίας 27Β πάνω Τάνια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, οποίος θέλει κάνει κ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
Ας ειναι καλα οι πυρφοροι που εχουν καλομαθει τα callgirls και σου ζητανε 120! Καρ$ολες! Θα παρουν τ$αρχιδια μου!

Θα μπορουσαμε να γαμαμε callgirls με 50 ευρω.. :2funny:
Δεν παίζει να πάρει από εμένα καμία 120€ .... Ας ξέρει να φτιάχνει και παστίτσιο.
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
266
Like
152
Πόντοι
1
δωστε παιδες πληροφοριες για Ντιανα, την περιμενω απο περυσι :Pελπιζω να μη χαλασεη κωλαρα
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Καλησπέρα, χτες πήγα 3η βάρδια κ πραγματικά δεν είχε ΤΙΠΟΤΑ που να άξιζε, πολύ σαβουρα, πήγα Φώκαιας 25 που είδα Βένους , ωραία σε εμφάνιση αλλά επειδή δεν υπήρχε τίποτα άλλο είπα να ρισκάρω , ήξερα ότι θα φάω φόλα.Μπαινει μέσα μετά από 2 λεπτά περνάει Καποτα σε πεσμένο Πάπαρι κ περνει μια μέτρια πίπα,ανεβαίνει από πάνω μετά κ ταυτοχρόνως κάτι έκανε στο smartwatch της ενώ φορούσε ακουστικό, μάλλον άκουγε μουσική,χαχχαχαχ ότι να ναι,μετά στα τέσσερα κ την ώρα π την γαμουσα πετάγεται κ μου λέει τέλος χρόνου στα αγγλικά κ έφυγε,έμεινα μαλακας λίγο κ μετά με έπιασαν τα γέλια κ σηκώθηκα κ έφυγα,απλά πετάμενο 20ρικο
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.439
Πόντοι
446
καλυτερα τυπε, ετσι θα ειναι πιο πεινασμενες για τα δικα μας καβλια :rockon:
Αν ρισκάρεις ρε φίλε για ένα 15λεπτο να τρέχεις στους γιατρούς για καυτηριασεις στην καλύτερη τότε ναι έχεις δίκιο καλύτερα για τα δικά σας καβλια!!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Ερχ
δωστε παιδες πληροφοριες για Ντιανα, την περιμενω απο περυσι :Pελπιζω να μη χαλασεη κωλαρα
Ερχεται με τζοκινγκ να φτιάξει κι άλλο ο κωλος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ερχ
δωστε παιδες πληροφοριες για Ντιανα, την περιμενω απο περυσι :Pελπιζω να μη χαλασεη κωλαρα
Ερχεται με τζοκινγκ να φτιάξει κι άλλο ο κωλος
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.230
Πόντοι
18.036
Καλησπέρα σας! ΧΘΕΣΙΝΗ ενημέρωση προς το τέλος τής πρωινής βάρδιας στο Μεταξουργείο. Προ 24 ωρών, Δηλ Τετάρτη 27.VII.2022, μεταξύ 16:20-17:00.

OWO: ελ.στοματικο. COB: εκτονωση στο σωμα ή στηθος. CΙΜ: εκτονωση στο στομα. ΑΝΑL: πρωκτικό σεξ


Ολοκληρώθηκε προσφατα μια «τοιχογραφια» του εικαστικού καλλιτεχνου ΙΝΟ σε ένα κτηριο στη συμβολή Λένορμαν με Κωνσταντινουπόλεως. Βασικα πανω από γεφυρα, απεναντι από τις γραμμες του ΟΣΕ, λιγο πριν ξεκινησει η οδός Ιωαννινων. Στο εν λογω γκραφιτι αποτυπωνει τον αστικο βίο, τα αδιέξοδα και τον τροπο σκεψης των κατοίκων. Η δε γαλαζια χαρακιά αποτυπώνει την αισιοδοξία. Φυσικά ομόρφυνε η γειτονιά.
20220727_162039-1.jpg


-Μεγ. Αλεξάνδρου 22 όροφος: η ΜΑΡΙΑ. Μια χοντρη αδιαφορη μαυρομαλλα.

-Μεγ. Αλεξ. 22 ισόγειο: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Περδίκκα 1: η ΑΝΝΑ. Μια χοντρή νεαρη μαυρομαλλα ασχημη (σε OWO, 69 & COB) . Με μια αθλια τσατσα που στριμωχνε Ιρακινους νεαρους να μπουν δωματιο. ΟΥΣΤ.

-Περδίκκα 3: ΚΛΕΙΣΤΑ.

-Μεγ. Αλεξ. 28 ισογ (νέο): η ΣΟΦΙΑ, η οποία ηταν σε δωματιο.

-Μεγ. Αλεξ. 28 υπογ: ΚΛΕΙΣΤΟ.

-Μεγ. Αλεξ. 28Α: η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Σε δωματιο για προγραμμα των 20€./ Ενας τυπος εψαχνε Βικτώρια, η οποία εχει ρεπό εκάστη Τεταρτη, όπως και η Ειρηνη (β’ βαρδια).

-Από τα Ιάσονος 46 ανοικτο ήταν μόνο το 46Β, δηλ το μεσαίο ισογειο. Με ΕΛΕΝΗ (τσουπωτη μελαχρινη) & ΑΝΤΖΕΛΑ (αδυνατη μαυρομαλλα. Σε OWO).

-Ιάσονος 44 ΝΕΟ/ 1ο αριστερα με σκάλες: ΚΑΤΙΑ & ΝΤΑΡΙΑ. Η πρωτη ειναι μια καστανομαλα κανονικη κοπελα. Η Ντάρια είναι η νεαρή αδυνατη με καστανά ισια μαλλιά και ωραια ματια (από Κολωνου 23 και Ιασονος 37. Εκει 15€. Τωρα στα 10€). Αμφοτερες σε απλό. Σημειωνω ότι βγηκε ενας Ιρανός σκυλομουρης από το δωματιο και ζητουσε συγνωμη από τον αδυνατο τσατσο για ο,τι στραβο εγινε. Η Νταρια ηταν καπως φοβισμενη. Δεν ξερω τι πουστια εκανε ο τζιχαντιστης, αλλά εγω θα πληρωνα τα "σπασμενα" αν περνούσα.

-Ιάσονος 44 ΝΕΟ/ 2ο από αριστ με σκάλες: η ΣΟΦΙΑ. Η γνωστη ξανθια μιλφ με το καλο σωμα. Σε OWO, 69 & CIM.

-Ιάσονος 37Α: η ΣΟΝΙΑ. Κοντη με καστανα μαλλιά & κοκκινα εσωρουχα. Βλεμμα & έκφραση άκρως φοβισμενης.

-Ιάσονος 37 όροφος: ΙΝΑ (γνωστή πετιτ) & ΣΤΕΦΑΝΙΑ (παχουλη γυφτορουμανα που ο τσατσος παρουσιαζει ως Ινδή).:confused:

-Ιάσονος 32: Ανοικτο εδώ μόνο το ισογειο στο βαθος. Με ΤΑΤΙΑΝΑ: παχουλη αδιάφορη.

-Κολωνού 45/ με εξωθυρα στα δεξια: η ΝΑΤΑΛΙΑ. Χοντρή μιλφ αδιαφορη ξανθιά. Σε OWO & CIM.

-Κολωνού 45/ με εξώθυρα από αριστερα: ανοικτο μόνο στο βαθος, πισω από την μπλε κουρτινα. Μια ξανθια πολύ χοντρη (ξεχασα ονομα) & ΣΤΕΛΛΑ (παχουλουλα με κανονικο προσωπο).

-Κολωνού 32Α: μολις εκλεισε. Κοντευε 17.00 η ωρα.


Οδός Λεωνίδου 10. Μπαλκονόπορτα με κιγκλιδώματα με κυκνους σε νεοκλασικο κτηριο. Φίλοι μου, να ξερετε ότι οι κύκνοι συμβολιζουν την εσωστερικη και εξωτερικη ομορφιά, καθώς και τη χάρη.
20220727_170333-1-1-1.jpg


-Λεωνίδου 6: Κλειστό.
-Δεληγιώργη 39: κλειστο.
-Ακομινατου 2: αμφότερα κλειστά.

Σημερα μπορει να ηταν περισσοτερα ανοικτά ή και κλειστα. Φυσικά οποιος θελει να βρει καποια που τον καλύπτει, θα ψαξει μόνος του και δεν θα ακουσει «έγκριτους», πρωην & νυν, αναλυτές τής φακής άλλων ιστοσελίδων. Διότι διάφοροι κλαπατσίμπαλοι διακινούν, όπως μαθαίνω, το αφήγημα ότι υπαρχουν όμορφες στην Μεγ. Αλεξάνδρου και πέριξ για gfe-pse φάσεις. Άει σαπέρα ρε. Εσάς περιμεναμε να μας φωτισετε. ΥΓ παρεπιπτόντως η Λωρυ με τις βυζαρες ηταν από νωρις στο πόστο της ως σερβιτορα στο καφέ, κι όχι στον οικο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Διπλό υπερηχητικό πέρασμα σήμερα από το Μετάξι.
Κάρφωσα την Ναταλία την σκίννυ Βουλγάρα στο Ιάσονος 27Α. Τυπική μέσα, χωρίς να πρήζει και να βιάζεται αλλά με μηδενική συμμετοχή.
Για ένα 10άρικο και για τα πρώτα τα χοντρά δεν τα έκλαψα.

Πέρασα από το Κολωνού 45 μήπως πετύχω την Εύα που θέλω να την δοκιμάσω γιατί φαίνεται αρκετά νόστιμο πιπινάκι αλλά εκείνη την ώρα είχανε κλείσει όλα της αλυσίδας και έπαιζε μόνο στο αριστερά τέρμα ευθεία κουρτίνα η Στέλλα μία αδιάφορη μιλφ που την έχω ξαναδεί οπότε δεν περίμενα.

Πήρα ένα νεράκι να δροσιστώ και να ξαναοπλίσω και πέρασα σε μερικά για βόλτα να δω τι παίζει.
Στα 3 στην σειρά Ιάσονος 44Β, στο τρίτο δεξιά η τσατσά μου είπε πως η πουτάνα δέχεται πελάτες άνω των 30 ετών, ενώ ήταν δωμάτιο και δεν άκουσα καν όνομα, απλά γέλασα και αποχώρησα.
Ήταν λίγο περίεργη η ώρα μίας και αλλάζανε βάρδια από τις 11:30 το βράδυ στα παραπλήσια μπουρδελάκια και είπα να ανέβω Κολωνού ξανά.

Μπήκα στο Κολωνού 48 το δεξιά και η τσατσά παρουσίασε την Στέλλα και μία άλλη πολύ χοντρή και ατσούμπαλη.
Πήρα την Στέλλα με καλές εντυπώσεις γιατί με ρούφηξε όπως έπρεπε και δεν το περίμενα κιόλας.
Θαρρώ πως μόλις είχανε αρχίσει την βάρδια τους και οι δύο κοπέλες.
Η τσατσά τις παρουσίασε για καινούργιες και "σχεδόν παρθένες" :rockon:
Έτσι και έγινε, την ξεπαρθένιασα λοιπόν καλά την Στέλλα και έφυγα τέρμα άδειος και χαλαρός από την κατουρημένη περιοχή έχοντας ξοδέψει μόνο 20 ευρώ και αδειάσει τα αρχίδια μου δύο φορές με επιτυχία.
Αυτή Στέλλα που πήρες στο 48 είναι η αδύνατη με τα χάλια δόντια που δούλευε στο 48 αριστερά πριν κάτι μήνες?
Τι βάρδια την πήρες?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αυτή Στέλλα που πήρες στο 48 είναι η αδύνατη με τα χάλια δόντια που δούλευε στο 48 αριστερά πριν κάτι μήνες?
Τι βάρδια την πήρες?
Δούλευε και αλλού; Ψέμματα μου είπαν ότι ήταν σχεδόν παρθένα δηλαδή;
Δεν έχω ιδέα φίλε.
Χθες την πέτυχα 11΄30- 12 παρά αλλά δεν ξέρω αν ξεκίνησε 3η βάρδια ή τελείωνε 2η.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Έχω περιόδους πχ όταν ήμουν Μολδαβία που γαμουσα 3 20αρες, ψιλομόνιμα δηλ 1,2 φορές την βδιμαδαωκαι άλλες 5,6 πιο αδιάφορες 25 με 30 μια δυο φορές το μήνα κι ότι άλλο τύχαινε. ΔΕΝ ΕΊΧΑ όμως σχέση μόνιμη με καμμια από αυτές εξ ου κι αυτές τον έπαιρναν κι όπου αλλού γούσταραν. Έτσι λοιπόν κι έβγαινε το πρόγραμμα... Αντίθετα.. ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΌΝΙΜΗ ΣΧΈΣΗ μέ πχ 3 γκόμενές δηλ. Παντρεμένος, μια, με καψούρα εξωσυζυγικη σχέση, δύο, και πηδας κ την γραμματέα σου, που σε θαυμάζει, τρεις σύνολο,
αμέσως αμέσως θες 20γαμησια την βδομάδα για να τις έχεις ελαφρά καλυμενες
Κάπου 3 την μέρα, αν έχεις 6 και 7 μιλάμε να ρίχνεις σε μόνιμη βάση 6, 7 φυσεκια την ΜΈΡΑ.ΔΗΛΔΕΝ γίνεται...
Οπότε για να το κλείσουμε ακόμα κ με ΔΎΟ μόνιμες συντρόφους,ενεργές να ζηταν κάθε 3 φορές την βδομάδα το διοουυσο τους, εάν ψάχνεις κι άλλα γκολ είναι ΠΡΑΚΤΙΚΆ ΑΔΎΝΑΤΟ. Χαρέμια κλπ. Εννοείται ότι είναι ανέκδοτα...
Κάποτε κ κάπου υπάρχουν, αλλά οι χαρεμουδες είναι πρακτικά φθλακισμενες κι όχι φρη να πηδιωνται όταν έχουν καβλες.
Το μόνο βιώσιμο μοντέλο είναι των μορμονων, που έχουν δύο αλλά αυστηρά. Δεν υπάρχει εκεί το ρήμα ξενογαμω...
Δικέ μου , μιλάς πολύ αλλά δεν λές τίποτα σημαντικό
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι.. Οι μαλακοπίτουρες θα τρώνε χυλόπιτες έτσι κι αλλιώς όπου κι αν πάνε. Δε σημαίνει ότι με 10 ευρώ γίνεσαι αρχηγός. Αν είσαι για τον πούτσο δεν έχεις θέση ούτε στα μπουρδέλα ούτε έξω από τα μπουρδέλα. Οι κορασίδες είναι κανονικές κοπέλες, δηλαδή λένε από μέσα τους '' αυτός είναι κακομοίρης , ενώ αυτός είναι γκόμενος''. Δεν σε σώζει το Μεταξουργείο από τον εαυτό σου ή η Φυλής. Αυτό που είσαι θα το κουβαλάς για πάντα μαζί σου και θα το κρίνουν ακόμα και οι πουτάνες... Τα γράφω αυτά για κάτι ρετάλια που νομίζουν ότι στα μπουρδέλα θα βγουν νικητές... ΟΧΙ... δεν αληθεύει αυτό, ούτε στα όνειρά τους.. Οι κορασίδες όταν πάνε σπίτι τους γνωρίζουν πιο από όλα τα δεκάευρα ήταν μαγικό...
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Περασμα απο Μεταξουργειο πρωινη βαρδυα μου περισευαν χρηματα και ειπα να δοκιμασω την τυχη μου. Αρκετα σπιτια ηταν κλειστα. Πρωτη σταση Κολονου 27 με τις Λατινες. Δυο βγηκανε η μια ηταν καπως τσουμπωτη ειπα να περασω. Με το που ειδε η τσατσα το εικοσαρικο πηγε να μου πουλησει παραμυθι να δωσω 20 ευρω για περισσοτερη ωρα αντι για δεκα. Δεν τσιμπησα και περασα στο δωματιο. Ηρθε η κοπελα δεν μιλαγε γρι ελληνικα, αγγλικα. Ξεκινησε η φαση με το που εβαλε καποτα και εκανε λιγο πιπα συνεχισε μονο με μαλακια και δεν ξαναεκανε πιπα. Τελοσπαντων ημουν ετοιμος για το ψητο. 3 στασεις ηταν φιλοτιμη αλλα δεν τελειωνα. Τελικα τελειωσα με το χερι. Διαλειμμα για καφε και δευτερη βολτα στην δευτερη βαρδυα. Παλι αρκετα μαγαζια ηταν κλειστα τελικα περασα με μια ρωσιδα που μου γυαλισε. Πιπινι ουτε αυτη μιλαγε ελληνικα, αγγλικα. Καλο τσιμπουκι την ανεβαζω απο πανω, δευτερη σταση πισωκολλητο με το που μπηκα τραβηχτηκε για να μην τον φαει δυνατα. Δεν μασησα την καβαλησα απο πανω εδειχνε να γουσταρει. Μου δειχνει το ρολοι και λεει finish οχι finish της λεω και την στηνω ιεραποστολικα. Μετα απο κανα διλεπτο ειχε ξενερωσει καταλαβα οτι δεν θα τελειωναμε ετσι. Με νοηματα της ειπα να μου τραβηξει μαλακια πηγε να ξεκινησει αρχισε να φωναζει η τσατσα απεξω. Αγχωθηκε αυτη αρχισε τα ρωσικα τελικα της ειπα να φυγει απο το δωματιο. Ερημια στο Μεταξουργειο τους κοφτει και να σε ξεπεταξουν.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.095
Πόντοι
39.662
Στο Ιάσωνος 20β οροφος αυτη την ωρα ειναι η Βικτώρια η βαριεστημενη πιπινα φολα και η Κάρμεν νεο τεμάχιο πρωτη μερα πόρνη .
Ελληνίδα λίγο σκούρο χρώμα στο δερμα και αρκετα τατουαζ στο κορμι στους μηρους και στα κωλομερια.
Για καινούρια γαμιεται καλα και αξιζει το 15αρι. Τα υπόλοιπα στην κριτική.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom