Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (17 μέλη και 220 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Μετά την κριτική του μέγιστου Σμύρνη πέρασα να δω τη Μαριάννα στο Διδύμου 22 επάνω, ωραίο γκομενάκι, πολύ λεπτή αλλά όμορφη. Ήτανε και μια Γιολάντα έτσι κι έτσι αυτή. Τίγκα το σαλόνι, ήτανε και κάτι μπαρμπάδια λες και μόλις είχανε κατέβει από το ΚΤΕΛ από το χωριό. Έφυγα γιατί είχε πολύ αναμονή και πιο μετά πήγα στην Αλεξάνδρα, Χωματιανού 11 στο πάνω, που δεν την είχα δει και ήμουν ο πρώτος της πελάτης. Χόρτασα γλωσσόφιλα μάγκες, μέχρι που κι έναν καθαρισμό στον οδοντίατρο που έλεγα να κάνω, τώρα σκέφτομαι να τον ακυρώσω. Πολύ ώρα προκαταρκτικά η Αλεξάνδρα, ωραία πίπα, ευχάριστη διάθεση, απορώ που την κράζουν κάποιοι συνάδελφοι, αλλά γούστα είναι αυτά.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.797
Πόντοι
736
Latin House μου ειπε η 2τσα οτι οι λατινες θα δουλευουν πλεον στις 8 το απογευμα μεχρι νεωτερας..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.852
Πόντοι
7.046
Καλησπέρα μάγκες! Μετά την κριτική του μέγιστου Σμύρνη πέρασα να δω τη Μαριάννα στο Διδύμου 22 επάνω, ωραίο γκομενάκι, πολύ λεπτή αλλά όμορφη. Ήτανε και μια Γιολάντα έτσι κι έτσι αυτή. Τίγκα το σαλόνι, ήτανε και κάτι μπαρμπάδια λες και μόλις είχανε κατέβει από το ΚΤΕΛ από το χωριό. Έφυγα γιατί είχε πολύ αναμονή και πιο μετά πήγα στην Αλεξάνδρα, Χωματιανού 11 στο πάνω, που δεν την είχα δει και ήμουν ο πρώτος της πελάτης. Χόρτασα γλωσσόφιλα μάγκες, μέχρι που κι έναν καθαρισμό στον οδοντίατρο που έλεγα να κάνω, τώρα σκέφτομαι να τον ακυρώσω. Πολύ ώρα προκαταρκτικά η Αλεξάνδρα, ωραία πίπα, ευχάριστη διάθεση, απορώ που την κράζουν κάποιοι συνάδελφοι, αλλά γούστα είναι αυτά.
Παιχτουρα μου χαίρομαι που περασες καλά. Η τεράστια πλειοψηφια των συναγωνιστων εδώ μέσα περνανε καλα με την κορασιδα. Το έχω υπογραμμίσει εξάλλου και στα παραπανω μου σχόλια.
Εγώ σε αυτό που εμμένω είναι η πολυ μέτρια εμφάνιση, καθώς επίσης ότι παιρνει Πέρσες και μας το παιζει και υποχονδρια.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
καθώς επίσης ότι παιρνει Πέρσες και μας το παιζει και υποχονδρια.
Το τελευταίο είναι όντως σοβαρό επιχείρημα , και γιαυτό δεν έχω δοκιμάσει ακόμα. Μετά θα πάω εγώ φρεσκοπλυμμένος και θα μου πει μην πιάνεις τη καπότα με τα χέρια σου, ενώ είχε πάρει τον Πάκι που έζεχνε πριν λίγο.. :think:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.852
Πόντοι
7.046
Το τελευταίο είναι όντως σοβαρό επιχείρημα , και γιαυτό δεν έχω δοκιμάσει ακόμα. Μετά θα πάω εγώ φρεσκοπλυμμένος και θα μου πει μην πιάνεις τη καπότα με τα χέρια σου, ενώ είχε πάρει τον Πάκι που έζεχνε πριν λίγο.. :think:
Αυτό κι εγώ προσπαθω να εξηγήσω. Τι να κάεϊνς λοιπόν; Να κάεϊτς να σκαεϊς;
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Περασμα πριν λίγο στην Μαρίνα απο Φωκαιας 19.
Μελαχρινο κορίτσι που λέει ότι είναι από Ουκρανία, μιλάει Ρουμανικα αλλα σαλονι παρουσιάζεται ως Ρωσίδα.
Ψηλη σχετικά, γυρω στο 1.80 με τακούνι, ωραιο λεπτό κορμι, βυζακια μεσαίου μεγέθους και όμορφα, ωραίος κωλος για φίλημα, φατσα ολίγον τι αδικημένη, καθώς έχει πειράξει φουσκώσει τα χείλη της -κακως- αλλα απωθητικη δεν την λες.
Εχει slavic type προσωπο με μεσογειακά χαρακτηριστικά το οποιο μ'αρεσει.

Στο δωμάτιο μπήκε ευδιάθετη, αν και πιστευα ότι θα είναι ψιλοφόλα καθώς μοιάζει και λιγο χαζοχαρουμενο στο σαλόνι, αλλά λέω μιας και είναι κάτι καινούριο, ας φάω.
Μπήκε με όρεξη για πλακιτσα, με λίγες αγκαλιές χάδια, πεσανε τα πρώτα γλωσσοφιλα.
Την έστησα στα 4 και ρουφηξα τα μουνοχειλα της τα ωραια , τα οποια είναι πεντακάθαρα.
Έπειτα ξάπλωσα και ξεκίνησε μια ωραία ακά πιπα σε στάση 69 οπου την έγλειψα κι εκεί.
Ανέβηκε πανω μου και ξεκινησε να χοροπηδάει πανω στο πουτσο μου με μανία και χαρα, τα βυζια της χτυπούσαν τη μούρη μου, απόλαυση, αρκετά ευκίνητη&φιτ και το 'χει, απο ο,τι κατάλαβα είναι σίγουρα από τις αγαπημένες τις στάσεις.
Επειτα την πήρα σε ιεραποστολικη σταση όπου πεσανε πολλά γλωσσοφιλα και γρατζουνιές απο μεριάς της .
Δεν γινόταν βεβαια να μη την πάρω και στα 4, όπου προσπαθεί κάπως να κλέψει εκει, αλλα με μια πονηρη ευθυγράμμιση και ζυγοσταθμιση απο μεριάς μου, τον πήρε ολο.
Τελείωσα πάνω στην πλάτη της, αν και θα προτιμούσα στα βυζιά αλλα δε προλαβα, δε γαμιεται , την αλλη φορά.
Σημπερασματικα η Μαρίνα, αν και δε της φαίνεται με την πρώτη ματιά, λόγω αρκετά καλης εμφάνισης, ειναι μια τίμια περίπτωση
Μπορώ να πω ότι απο εμφάνιση σίγουρα είναι στο top 5 της περιοχής, καλα οχι και τοσο δύσκολο με τόσα μπάζα που εχει μαζέψει.
Θύμισε όμως λιγάκι παλιές εποχές απο Φυλης η εμφάνιση της.
Την αξιζε την δοκιμη, και θα επαναληφθεί.
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
111
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
Η μαυρουλα κοπελα αδυνατη γυρω στο 1.70 με τατουαζ γλυκια στο προσωπο ηλικιας γυρω στα 25-28 οπως την εκοψα στο Φωκαιας 25Α πάνω απογευματινη βαρδια ξέρει κάποιος πως την λενε? Venus μηπως?
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Καλημέρα δεν έχω ξαναπάει σε μπουρδέλο είμαι 18 χρονών και θα ήθελα μερικές πληροφορίες για τη διαδικασία και αν υπάρχει και κάποια πρόταση για την ηλικία μου;

Ευχαριστώ
ναι φίλε μου εγω θα σου προτεινω μια λατινα μισελ λεγεται, (λιοσιων 73Α-Β συνηθως μετα τις 12 το βραδυ) και λεω αυτη οχι επειδη εχω αδυναμια στις λατίνες και ειμαι πελάτης της,αλλα επειδη απο ολες οσες ξερω (βαζω και τα στανταράκια μεσα) ειναι η πιο φιλικη,χαμογελαστη,ηρεμη δε βιάζεται,παθιάρα-σεξουλιαρα..μπες και δες κριτικιες δεν θα δεις να λενε κατι ασχημο για αυτη. (για μενα μακρια απο φυλης)...αυτα απο μενα
 

Smith 106

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα στους συναγωνιστές!! ξέρετε αν η Ίριδα από Ιωαννίνων σταμάτησε η δουλεύει κάπου αλλού?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα μάγκες! Μετά την κριτική του μέγιστου Σμύρνη πέρασα να δω τη Μαριάννα στο Διδύμου 22 επάνω, ωραίο γκομενάκι, πολύ λεπτή αλλά όμορφη. Ήτανε και μια Γιολάντα έτσι κι έτσι αυτή. Τίγκα το σαλόνι, ήτανε και κάτι μπαρμπάδια λες και μόλις είχανε κατέβει από το ΚΤΕΛ από το χωριό. Έφυγα γιατί είχε πολύ αναμονή και πιο μετά πήγα στην Αλεξάνδρα, Χωματιανού 11 στο πάνω, που δεν την είχα δει και ήμουν ο πρώτος της πελάτης. Χόρτασα γλωσσόφιλα μάγκες, μέχρι που κι έναν καθαρισμό στον οδοντίατρο που έλεγα να κάνω, τώρα σκέφτομαι να τον ακυρώσω. Πολύ ώρα προκαταρκτικά η Αλεξάνδρα, ωραία πίπα, ευχάριστη διάθεση, απορώ που την κράζουν κάποιοι συνάδελφοι, αλλά γούστα είναι αυτά.
Φιλαράκι, αν δεις κριτικές και σχόλια για την κοπέλα, θα δεις 9/10 να έχουν/έχουμε γράψει καλά.λογια για το πρόγραμμα της ... το πρόβλημα για μένα αλλά και για άλλους όπως φαίνεται είναι.... πως παίρνει πακιστανους αβέρτα... εγώ -αν διαβάσεις και λίγες σελίδες πριν που έκανα σχόλιο- την έκοψα για αυτό τον λόγο... ε δεν μπορώ να ξέρω πως πριν έγλυψε έναν βρωμερό πακι από πάνω μέχρι κάτω και γλωσσοφιλα και μετά να... γλύφει εμένα... πρόσεξε αναφέρω πακι γιατί συγκεκριμένα έτυχα σε τέτοιο σκηνικό... σε παρέα Πακιστανών που φάνηκαν κολληταρια της και ο ένας (που πέρασε στο δωμάτιο) βρωμάνε μασχαλιλα από km.... άρα όπως φαίνεται δεν... πολυχαμπαριαζει.... προφανώς μπορεί να πέσει και σε άλλης εθνικοτητας βρωμιαρη.... και φυσικά να πάει μαζί του... απλά όταν βλέπω τέτοια ξενερώνω.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
2
Like
1.749
Πόντοι
216
Φιλαράκι, αν δεις κριτικές και σχόλια για την κοπέλα, θα δεις 9/10 να έχουν/έχουμε γράψει καλά.λογια για το πρόγραμμα της ... το πρόβλημα για μένα αλλά και για άλλους όπως φαίνεται είναι.... πως παίρνει πακιστανους αβέρτα... εγώ -αν διαβάσεις και λίγες σελίδες πριν που έκανα σχόλιο- την έκοψα για αυτό τον λόγο... ε δεν μπορώ να ξέρω πως πριν έγλυψε έναν βρωμερό πακι από πάνω μέχρι κάτω και γλωσσοφιλα και μετά να... γλύφει εμένα... πρόσεξε αναφέρω πακι γιατί συγκεκριμένα έτυχα σε τέτοιο σκηνικό... σε παρέα Πακιστανών που φάνηκαν κολληταρια της και ο ένας (που πέρασε στο δωμάτιο) βρωμάνε μασχαλιλα από km.... άρα όπως φαίνεται δεν... πολυχαμπαριαζει.... προφανώς μπορεί να πέσει και σε άλλης εθνικοτητας βρωμιαρη.... και φυσικά να πάει μαζί του... απλά όταν βλέπω τέτοια ξενερώνω.
Δε θέλω να το πάρεις στραβά, αδερφέ, αλλά...
Όταν μιλάμε για μπουρδέλα, και εργαζόμενες σε αυτά, είναι δεδομένο οτι, πριν απο εμένα, ή εσένα, έχει πάρει, την ίδια ημέρα, τουλάχιστον 3-4 βρωμύλους που μυρίζουν όχι μασχαλίλα, αλλά ποδαρίλα και σκατίλα. Μήπως φαντάζεσαι οτι ο μέσος Έλληνας παντρεμένος που πετάγεται για ένα γρήγορο μετά τη δουλειά, φροντίζει να είναι μπανιαρισμένος και αρωματισμένος;
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Δε θέλω να το πάρεις στραβά, αδερφέ, αλλά...
Όταν μιλάμε για μπουρδέλα, και εργαζόμενες σε αυτά, είναι δεδομένο οτι, πριν απο εμένα, ή εσένα, έχει πάρει, την ίδια ημέρα, τουλάχιστον 3-4 βρωμύλους που μυρίζουν όχι μασχαλίλα, αλλά ποδαρίλα και σκατίλα. Μήπως φαντάζεσαι οτι ο μέσος Έλληνας παντρεμένος που πετάγεται για ένα γρήγορο μετά τη δουλειά, φροντίζει να είναι μπανιαρισμένος και αρωματισμένος;
Κανονικα ετσι θα πρεπε εαν η αλλη βλεπει οτι ο ενας κ ο αλλος ειναι ενας προς εναν σκατιαριδες τοτε τι ευχαριστηση να προσφερει και εκεινη η δόλια
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
2
Like
1.749
Πόντοι
216

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
2
Like
1.749
Πόντοι
216
Αυτο να το ακουσουν και να το αποτυπωσουν ολοι οι βρωμιαριδες τυροπουτσοι χλεμπονιαριδες που ζεχνουν απο τη νοτια αφρικη
Μάλλον δε με κατάλαβες... ας πλυθούν πρώτα οι δικοί μας οι χλεμπονιάρηδες, που θα ΕΠΡΕΠΕ να το έχουν σα δεδομένο να πλένονται, και μετά πάμε για τους υπόλοιπους. Αλλιώς, θα ουρλιάζουμε για τους εισαγόμενους σκατιάδες την ώρα που θα μας πνίγει η ντόπια μπόχα
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Μάλλον δε με κατάλαβες... ας πλυθούν πρώτα οι δικοί μας οι χλεμπονιάρηδες, που θα ΕΠΡΕΠΕ να το έχουν σα δεδομένο να πλένονται, και μετά πάμε για τους υπόλοιπους. Αλλιώς, θα ουρλιάζουμε για τους εισαγόμενους σκατιάδες την ώρα που θα μας πνίγει η ντόπια μπόχα
Συμφωνο αυτο ενοουσα και εγω αλλα δεν το διευκρινησα σωστα
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Ας έβαζαν ντουζιέρες σε όλα τα σπίτια αντί για παιδικούς νιπτήρες. Να δω πόσο καθαροί θα είστε σε καναδυό μήνες που θ’ ανοίξει ο καιρός και θ’ αρχίζετε να στάζετε στο 10λεπτο αφότου βγείτε από το μπάνιο σας.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Αδέρφια ποια παίρνει τις καλύτερες πίπες Φυλής και Φωκαίας και σε ποια βάρδια? Ευχαριστώ!!!
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Ας έβαζαν ντουζιέρες σε όλα τα σπίτια αντί για παιδικούς νιπτήρες.
Ορθή σκέψη γενικά. Θεωρώ ότι τα πράγματα θα καλυτέρευαν αισθητά.
Να δω πόσο καθαροί θα είστε σε καναδυό μήνες που θ’ ανοίξει ο καιρός και θ’ αρχίζετε να στάζετε στο 10λεπτο αφότου βγείτε από το μπάνιο σας.

Πάντως, φίλε, για να λέμε και του στραβού το δίκιο, αλλιώς μυρίζει ο καθ'έξιν άπλυτος και αλλιώς ο ιδρωμένος που έκανε νωρίτερα μπάνιο.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Ορθή σκέψη γενικά. Θεωρώ ότι τα πράγματα θα καλυτέρευαν αισθητά.


Πάντως, φίλε, για να λέμε και του στραβού το δίκιο, αλλιώς μυρίζει ο καθ'έξιν άπλυτος και αλλιώς ο ιδρωμένος που έκανε νωρίτερα μπάνιο.
Πρώτα και κύρια για τις ίδιες!
Σύμφωνοι αλλά και ο δεύτερος κάποια στιγμή θα μυρίσει αν δεν ξανακάνει.
Άσε που αν μπεις στο δωμάτιο ιδρωμένος, ακόμα και να μην μυρίζεις, σίγουρα θα ξενερώσει η άλλη ή θα υποθέσει ότι πήγες άπλυτος και με το δίκιο της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom