Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 159 άτομα (8 μέλη και 151 επισκέπτες)

johnfru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
69
Κριτικές
7
Like
282
Πόντοι
280
Γεια σας παιδες, ξερει κανεις αν δουλευει σημερα η Αλιονα Διδυμου;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.546
Like
7.182
Πόντοι
1.056
Για δευτερη φορα σημερα φολιαστηκα στο Φωκ25Πανω.2η βαρδια.
Η πρωτη ηταν τον Οκτ.
Σημερα φολιαστηκα απ την νεα μουνα με την απιστευτη κωλαρα,την Μπενου!!!!!!:think:
Τι παιζει.Οι κοπελες αναλογα με την 2τσα φολιαζουν,μολις η 2η χτυπησει την πορτα!Απλα βαζουν στρινγκ κ φευγουν!
Την 1η την εφαγα απο την Τιφανη!
1ο φαουλ δεν ενημερωσα μεσω του σαι,για την 1η φολα.
2ο φαουλ δεν εμπιστευτηκα το ενστικτο μου αλλα πως να αντισταθεις σε τετοιο πατο??
Απολαυσα ομως την Μονικα στο Φωκ17κατω.
Φωκ 17 ανω,κ τα 2 Φωκ19 Κλειστα.
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΑΓΚΕΣ!

:hi::hi::hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
που δουλευει η αννα ιλονα και δεν εχω παρει πρεφα ρε φιλαρακι?
Αυτα τα ξερει ο Σμυρνης φιλαρακι!! Εγω δεν κατεβαινω συχνα στην πιατσα... Και οποτε την πετυχαινω ανα καιρους, την πετυχαινω και σε άλλο μαγαζι συμηθως περιξ φυλης...
Αλλά δεν αξιζουν τωρα οι υπηρεσιες της... Παλια οταν καβλωνε εδινε γλωσσοφιλα, εκανε καλο σεξ. Περασμενα μεγαλεια...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Για δευτερη φορα σημερα φολιαστηκα στο Φωκ25Πανω.2η βαρδια.
Η πρωτη ηταν τον Οκτ.
Σημερα φολιαστηκα απ την νεα μουνα με την απιστευτη κωλαρα,την Μπενου!!!!!!:think:
Τι παιζει.Οι κοπελες αναλογα με την 2τσα φολιαζουν,μολις η 2η χτυπησει την πορτα!Απλα βαζουν στρινγκ κ φευγουν!
Την 1η την εφαγα απο την Τιφανη!
1ο φαουλ δεν ενημερωσα μεσω του σαι,για την 1η φολα.
2ο φαουλ δεν εμπιστευτηκα το ενστικτο μου αλλα πως να αντισταθεις σε τετοιο πατο??
Απολαυσα ομως την Μονικα στο Φωκ17κατω.
Φωκ 17 ανω,κ τα 2 Φωκ19 Κλειστα.
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΑΓΚΕΣ!

:hi::hi::hi:
Την είδα κι εγώ αυτή την Μπενού, αλλά εμπιστεύτηκα το ένστικτό μου και, όπως αποδείχθηκε, έπραξα πολύ σοφά. Σε αυτό το μαγαζί πρέπει να δίνουν ρητές εντολές στα κορίτσι ότι θα φεύγουν αμέσως με το που χτυπήσει η πόρτα. Οπότε το έχω μαυρίσει οριστικά το μαγαζί και σήμερα πέρασα απλά να δω κανένα αξιοθέατο. Πιστεύουν ότι θα πάνε πολύ μπροστά έτσι.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Ὰλλη μια σύντομη καταδρομική σε φυλής και πέριξ (περ. 19.30-20).....

Φιλαρακι καλη δουλιτσα αλλα δεν φαινεται ωραια στο νημα, ακομα και αν το κατεβασεις πρεπει να τα κατεβασεις ολα και παλι να κανεις zoom..
Οποτε παιχτο μπαλιτσα σε classic μορφη μεχρι να βρεις την χρυση τομη!
Στο λεω γιατι μαλλον δεν στο εχει πει καποιος..
With all respect!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Πάντως παιδιά πλέον οι τσάρκες έχουν γίνει πολύ βαρετές. Παλιά έμπαινα σχεδόν σε όλα τα σπίτια, γιατί δεν ήξερα ποια θα δω πολλές φορές. Τώρα θα μπω σε 3-4 στοχευμένα που θα δω στην ενημέρωση ότι υπάρχει καινούρια άφιξη. Παλιά το διασκέδαζα, έκανα λίγο χαβαλέ στο σαλόνι, βάραγα διπλές και τριπλές καταθέσεις. Τώρα κοιτάω πότε θα φύγω. Απερίγραπτη μιζέρια. :confused:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Για δευτερη φορα σημερα φολιαστηκα στο Φωκ25Πανω.2η βαρδια.
Η πρωτη ηταν τον Οκτ.
Σημερα φολιαστηκα απ την νεα μουνα με την απιστευτη κωλαρα,την Μπενου!!!!!!:think:
Τι παιζει.Οι κοπελες αναλογα με την 2τσα φολιαζουν,μολις η 2η χτυπησει την πορτα!Απλα βαζουν στρινγκ κ φευγουν!
Την 1η την εφαγα απο την Τιφανη!
1ο φαουλ δεν ενημερωσα μεσω του σαι,για την 1η φολα.
2ο φαουλ δεν εμπιστευτηκα το ενστικτο μου αλλα πως να αντισταθεις σε τετοιο πατο??
Απολαυσα ομως την Μονικα στο Φωκ17κατω.
Φωκ 17 ανω,κ τα 2 Φωκ19 Κλειστα.
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΜΑΓΚΕΣ!

:hi::hi::hi:
Τι λέει η Μόνικα μύστη..για πες λεπτομεριες...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
Αυτα τα ξερει ο Σμυρνης φιλαρακι!! Εγω δεν κατεβαινω συχνα στην πιατσα... Και οποτε την πετυχαινω ανα καιρους, την πετυχαινω και σε άλλο μαγαζι συμηθως περιξ φυλης...
Αλλά δεν αξιζουν τωρα οι υπηρεσιες της... Παλια οταν καβλωνε εδινε γλωσσοφιλα, εκανε καλο σεξ. Περασμενα μεγαλεια...
Τελευταία φορά που πέτυχα την Άννα Ιλονα σε οικο ανοχής ήταν αρχές Σεπτεμβρίου του 2020 στο Φυλής 59 όροφο, από τότε την ξαναείδα άλλη μια φορά σε μασατζηδικο, και έχεις δίκιο κάποτε η Αννουλα ήταν μεγάλη καυλα μέσα στο δωμάτιο και έκανε κ εξτραδακια μάλιστα, το τελευταίο 6μημο πριν γίνουν τα σκηνικά με τη κολλητή της το "ελαφάκι" είχε πτωτική τάση μέσα στο δωμάτιο κσι ήταν καλή μόνο με τους πελάτε της
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.836
Κριτικές
8
Like
1.388
Πόντοι
216
Τελευταία φορά που πέτυχα την Άννα Ιλονα σε οικο ανοχής ήταν αρχές Σεπτεμβρίου του 2020 στο Φυλής 59 όροφο, από τότε την ξαναείδα άλλη μια φορά σε μασατζηδικο, και έχεις δίκιο κάποτε η Αννουλα ήταν μεγάλη καυλα μέσα στο δωμάτιο και έκανε κ εξτραδακια μάλιστα, το τελευταίο 6μημο πριν γίνουν τα σκηνικά με τη κολλητή της το "ελαφάκι" είχε πτωτική τάση μέσα στο δωμάτιο κσι ήταν καλή μόνο με τους πελάτε της
Αυτήν ήταν στο Φυλής 66 ? Μία ψηλή λεπτή ξανθιά είναι ? Που είχε πάρει κιλά μετά το lockdown ?
 

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Μια χαρά είναι όντως, το κορίτσι της μεταμεσονύχτιας βάρδιας όμως είναι καλυτερο. Τη λένε Σοφία.
αλλά Σοφία που έχω περάσει από το μαγαζί δύο τρεις φορές κάθε φορά βλέπω ότι περνάνε Πακιστανοί , μαύροι , και τελευταία φορά που ήθελα να περάσω είδα ένα τόξο Κομίνη Μ περάσει τότε άκυρο από εμένα ! Κρίμα !! Όμορφο κορίτσι αλλά μάλλον έχει πολύ δίψα για τα λεφτά
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
Αυτήν ήταν στο Φυλής 66 ? Μία ψηλή λεπτή ξανθιά είναι ? Που είχε πάρει κιλά μετά το lockdown ?
Ναι έχει δουλέψει και στο 66α, λεπτή δεν ήταν ποτέ πάντα είχε ένα κανονικό καλλιγραμμο κορμί μέχρι που πήρε κάποια κιλά τα οποία τα έχασε πάλι, ψηλή ?, δε μπορώ να τη πω ψηλή, για μένα μόνο κοπέλες που είναι από 1.75 και πάνω είναι ψηλές, αυτή ήταν μετριου αναστηματος γύρω στο 1.67-1.69 τέλος πάντων... γι αυτήν λέω
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
280
Πόντοι
21
Τελευταία φορά που πέτυχα την Άννα Ιλονα σε οικο ανοχής ήταν αρχές Σεπτεμβρίου του 2020 στο Φυλής 59 όροφο, από τότε την ξαναείδα άλλη μια φορά σε μασατζηδικο, και έχεις δίκιο κάποτε η Αννουλα ήταν μεγάλη καυλα μέσα στο δωμάτιο και έκανε κ εξτραδακια μάλιστα, το τελευταίο 6μημο πριν γίνουν τα σκηνικά με τη κολλητή της το "ελαφάκι" είχε πτωτική τάση μέσα στο δωμάτιο κσι ήταν καλή μόνο με τους πελάτε τ
Τελευταία φορά που πέτυχα την Άννα Ιλονα σε οικο ανοχής ήταν αρχές Σεπτεμβρίου του 2020 στο Φυλής 59 όροφο, από τότε την ξαναείδα άλλη μια φορά σε μασατζηδικο, και έχεις δίκιο κάποτε η Αννουλα ήταν μεγάλη καυλα μέσα στο δωμάτιο και έκανε κ εξτραδακια μάλιστα, το τελευταίο 6μημο πριν γίνουν τα σκηνικά με τη κολλητή της το "ελαφάκι" είχε πτωτική τάση μέσα στο δωμάτιο κσι ήταν καλή μόνο με τους πελάτε της
σε ποιο μασατζιδικο ρε σμυρνη πεσ τα ολα...να ξερουμε και μεις..εγω τελευταια φορα την ειχα πετυχει φυλης 59 στον οροφο..απο εκει εχασα τα ιχνη..αλλα ηταν μουναρα..την ειδα και μια φορα σε ενα σουπερ μαρκετ κατα τυχη με τζινακι και μπουστακι και ηταν καυλα..μαλλον μενει εκει κοντα στο σουπερμαρκετ στην οδο παλαμηδιου και αστρους στο κολονο.παρακαλειτε κανας πορνορεπορτερ να δωσει κανα στιγμα.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.546
Like
7.182
Πόντοι
1.056
Τι λέει η Μόνικα μύστη..για πες λεπτομεριες...
Ωραια Ρωσιδα ξανθουλα γυρω στα 30 με μοντελε σωματακι,πεταχτο πωπακι κ σφιχτο μουνακι!
Μου ειπε οτι ειναι στην Ελλαδα 1 μηνα περιπου κ παιρνει εξαιρετη πιπα.
Μονο σε απλο προγραμμα.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.290
Πόντοι
456
Προ ολίγου, Μπαρμπορουπογειο Βέργας μια κοπέλα ζουμερη ξανθιά ψηλή. Έως 30 χρονων αξιαγάμητη.
Απέναντι στην καινουρια νέα υπογα μια εμφανίσιμη μιλφοκουγκαρ με πολυ καλο κορμί για την ηλικία της. Το όνομα της Άννα.
Όσο για τα προγράμματα όλης της Βέργας τα γνωρίζετε, ελευθερο στοματικό όλες και τα υπόλοιπα τα γνωστά.
Μπαρμπορα γυρνα ή έστω τηλεφώνα!! :grin: :* :eyebrows:

Προ ολίγου, Μπαρμπορουπογειο Βέργας μια κοπέλα ζουμερη ξανθιά ψηλή. Έως 30 χρονων αξιαγάμητη.
Απέναντι στην καινουρια νέα υπογα μια εμφανίσιμη μιλφοκουγκαρ με πολυ καλο κορμί για την ηλικία της. Το όνομα της Άννα.
Όσο για τα προγράμματα όλης της Βέργας τα γνωρίζετε, ελευθερο στοματικό όλες και τα υπόλοιπα τα γνωστά.
Μπαρμπορα γυρνα ή έστω τηλεφώνα!! :grin: :* :eyebrows:
Για το φυλο μας τον Διανοουμενο , σχετικα με την Μπαρμπορα , την ερχομενη εβδομαδα θα επανελθει στις επαλξεις με μια μικρη επιφυλαξη λογω αναμονης περιοδου , ολα αυτα απο πρωτο χερι !!!! καλα βολια .
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Η Ουκρανή Τατιάνα στο Ιάσωνος 1Α ορ. αριστερά ,θα επιστρέψει μετά τις 15/2/22 μου είπε η υπηρεσία που την πέτυχα στον δρόμο , να τινάζει την σκούπα .
Στην θέση της μια Κατερίνα που είχε σωματότυπο από μονδέλα δεκαετίας 70. Αδύνατη καστανή μικρό στήθος κοντό μαλλί.
Η υπηρεσία (γνωστή από σπίτια σε Μ.Α ) ανέφερε ωραίο σεξ , ? ακα πιπα και χύσιμο (έδειχνε ταυτόχρονα) σε κοιλιά στήθος στόμα λέγοντας κ δείχνοντας : εδώ/εδώ/εδώ.
Χαιρέτησα και έφυγα . Ισως
δώσω μια ευκαιρία κάποια στιγμή .
Τί βάρδια δουλεύει αυτή η Κατερίνα;
Περίπου τί ηλικίας είναι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom