Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.668
Πόντοι
45.465
Δεν θυμάμαι όνομα,λεπτή με μακριά μαλλιά καστανοξανθα,βυζάρες χυτές,λεπτή με κάτι τατουάζ στον καρπό του χεριου
Φυλής 65β Εύα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα αυτή λογικά είδες... αν πας ξανά προσπάθησε να συγκρατησεις το όνομα
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Εριξα εναν ακομα πουτσο μετα απο καιρο στην γνωστη μιλφογκιλφ Σοφια στο Ι44 (μεσημερι), και ενω καπου ειχα διαβασει (νομιζω ενημερωση σμυρνη) οτι δεν σε αφηνει να περιμενεις στο σαλονι (υγειονομικο πρωτοΚωλο), δεν περιμενα η υπηρεσια να μου ζητησει πιστοποιητικο εμβολιασμου πριν μπω στο δωματιο.

Επειδη σταρχιδια μου, πηγα να βγαλω το κινητο να της το δειξω, και απ'οτι καταλαβα ηταν πιο πολυ ψαρωτικο οποτε η τσατσα δεν το ειδε καν, οταν ειδε την σιγουρια στις κινησεις μου. Αλλος στη θεση μου, θα το εκανε θεμα ή απλα θα εφευγε, ειστε και οι αρνητες υψηλη κοινωνια αλλωστε :2funny: οποτε τα μπουρδελα του 10ρικου δεν θα ελλειπαν απο το παλμαρε σας :2funny: Εν πασει περιπτωσει...

Προσωπικα θεωρω οτι και εμβολιασμενος να εισαι, αμα ανταλλαζεις υγρα με πορνες ή με πελατες οι πιθανοτητες για να νοσησεις ειναι μεγαλες ετσι κι αλλιως, επισης το οτι μπορω να σκασω με ενα πιστοποιητικο που να γραφει τα ματς του στοιχηματος για στοιχεια και για barcode να εχει καποιο προιον σουπερμαρκετ, κανει τον συγκεκριμενο "ελεγχο" απο μερους της τσατσας ημιμετρο και αστειο.

Παρολα αυτα, επειδη και η τσατσα ειναι μιας ηλικιας, και πολλες εκδιδομενες ειναι οροθετικες (με οτι συνεπαγεται για το ανοσοποιητικο τους), δεν θεωρω πως ειναι φαουλ, ωστοσο πολλοι θα διαφωνησουν (στα παπαρια μου), ειδικα οταν η εργαζομενη τα παιρνει στο στομα :alivedick:

Η ερωτηση μου ειναι η εξης, υπαρχουν αλλοι οικοι που να ζητανε (εστω και για τα ματια του κοσμου) πιστοποιητικο και γενικα να το παιζουν covidfree ? Απο περιεργεια ρωταω, φανταζομαι οτι ισως καποιους πιο παστρικους να τους ενδιαφερει κιολας, οποτε δεν ειμαι εκτος θεματος. Καλησπερες:tn36:
Την επόμενη φορά να ζητήσεις και συ εξετάσεις std απ' το βρωμερό ακαποταδικο μπουρδέλο τους
Την άλλη την έχουν ξετρυπησει ακαποτα οι μισές φυλές της Ασίας και θέλει και πιστοποιητικό εμβολιασμού ????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.668
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71 Εύα καστανή με λεπτά πόδια αλλά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και μια κοπέλα στο δωμάτιο, λογικά η Γιάννα.

Φυλής 69β, 69α & 67 κλειστά.

Φυλής 86β Άντζελα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άννα με ασιατικά χαρακτηριστικά καστανοκκοκινα μαλλιά λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84α Χριστίνα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Ιζαμπελα καστανή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί νταρντανα με μπουταρες κωλαρα, 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 65α Μπέλα μελαχρινή λεπτή με 2αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος Σάρα μελαχρινή με ξανθιές ανταύγειες, λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά Έλλη ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα μπουτου 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 66δ Άννα ξανθιά σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66α, 56, 54β & 54α κλειστά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.668
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο Σάσα ξανθιά με κανονικό πολύ ωραίο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φωκαιας 7 ισόγειο, 9, 13 υπόγειο & 13 κλειστά.

Φωκαιας 17α Παολα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ιζαμπελα μελαχρινή ψηλή νταρντανα με 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο,στο δωμάτιο σε πρόγραμμα μιας ώρας παρακαλώ...

Φωκαιας 19 Ρίτα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 25α Βαλεσκα μελαχρινή κοντή λεπτή με πολύ ωραίο κωλο, τατουάζ τριαντάφυλλο χαμηλά δεξιά στο στομάχι και ένα μεγάλο στο αριστερό μπούτι, με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Φωκαιας 25β Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα κατσαρομαλλα μιλφ με 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 24 Αννιτα πολύ λεπτή κοπέλα με ξανθό/πλατινε μαλλί, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Μπέλα ξανθιά παχουλη με πράσινα μάτια 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Εμμανουέλα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλέρια μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι και Γιάννα καινούρια κοπέλα στον οίκο μελαχρινή κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ στο μπούτι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Τανια/Τατιάνα καστανοξανθη με λεπτό ωραίο κορμί, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.668
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Διδύμου 7α, 7β & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 16 κλειστό.

Διδύμου 18β Μαρία μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, πεταχτώ κωλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Διδύμου 18α κλειστό.

Διδύμου 20 Νικόλ καστανή χοντρή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο κλειστό.

Διδύμου 22 όροφος Αγγέλα καστανή σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Όλγα μελαχρινή με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα , κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Τζούλια καστανοξανθη μιλφ νταρντανοχοντρη με 2.5αρι-3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό.

Έλλης 3 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι και Ειρήνη ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό. Κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ, παρτουζα λεσβιακο με 50 ευρώ.
 

στελιος(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Εριξα εναν ακομα πουτσο μετα απο καιρο στην γνωστη μιλφογκιλφ Σοφια στο Ι44 (μεσημερι), και ενω καπου ειχα διαβασει (νομιζω ενημερωση σμυρνη) οτι δεν σε αφηνει να περιμενεις στο σαλονι (υγειονομικο πρωτοΚωλο), δεν περιμενα η υπηρεσια να μου ζητησει πιστοποιητικο εμβολιασμου πριν μπω στο δωματιο.

Επειδη σταρχιδια μου, πηγα να βγαλω το κινητο να της το δειξω, και απ'οτι καταλαβα ηταν πιο πολυ ψαρωτικο οποτε η τσατσα δεν το ειδε καν, οταν ειδε την σιγουρια στις κινησεις μου. Αλλος στη θεση μου, θα το εκανε θεμα ή απλα θα εφευγε, ειστε και οι αρνητες υψηλη κοινωνια αλλωστε :2funny: οποτε τα μπουρδελα του 10ρικου δεν θα ελλειπαν απο το παλμαρε σας :2funny: Εν πασει περιπτωσει...

Προσωπικα θεωρω οτι και εμβολιασμενος να εισαι, αμα ανταλλαζεις υγρα με πορνες ή με πελατες οι πιθανοτητες για να νοσησεις ειναι μεγαλες ετσι κι αλλιως, επισης το οτι μπορω να σκασω με ενα πιστοποιητικο που να γραφει τα ματς του στοιχηματος για στοιχεια και για barcode να εχει καποιο προιον σουπερμαρκετ, κανει τον συγκεκριμενο "ελεγχο" απο μερους της τσατσας ημιμετρο και αστειο.

Παρολα αυτα, επειδη και η τσατσα ειναι μιας ηλικιας, και πολλες εκδιδομενες ειναι οροθετικες (με οτι συνεπαγεται για το ανοσοποιητικο τους), δεν θεωρω πως ειναι φαουλ, ωστοσο πολλοι θα διαφωνησουν (στα παπαρια μου), ειδικα οταν η εργαζομενη τα παιρνει στο στομα :alivedick:

Η ερωτηση μου ειναι η εξης, υπαρχουν αλλοι οικοι που να ζητανε (εστω και για τα ματια του κοσμου) πιστοποιητικο και γενικα να το παιζουν covidfree ? Απο περιεργεια ρωταω, φανταζομαι οτι ισως καποιους πιο παστρικους να τους ενδιαφερει κιολας, οποτε δεν ειμαι εκτος θεματος. Καλησπερες:tn36:
Στα στουντιο της Συγγρού στο στενο που ειναι δυο μαζι απεναντι στις αρχες ζηταει το ενα απο αυτα.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
240
Κριτικές
45
Like
3.394
Πόντοι
1.431
Η Ουκρανή Τατιάνα στο Ιάσωνος 1Α ορ. αριστερά ,θα επιστρέψει μετά τις 15/2/22 μου είπε η υπηρεσία που την πέτυχα στον δρόμο , να τινάζει την σκούπα .
Στην θέση της μια Κατερίνα που είχε σωματότυπο από μονδέλα δεκαετίας 70. Αδύνατη καστανή μικρό στήθος κοντό μαλλί.
Η υπηρεσία (γνωστή από σπίτια σε Μ.Α ) ανέφερε ωραίο σεξ , ? ακα πιπα και χύσιμο (έδειχνε ταυτόχρονα) σε κοιλιά στήθος στόμα λέγοντας κ δείχνοντας : εδώ/εδώ/εδώ.
Χαιρέτησα και έφυγα . Ισως
δώσω μια ευκαιρία κάποια στιγμή .
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Είδα σήμερα στις 13:00 την Άναμπελ με ρούχα και καθώς είχε ανέβει να ανοίξει τον οίκο απάνω με "πολιτικά" ρούχα καθώς να πάει να ακουμπήσει την τσάντα της και μια σακούλα να λέει σε τέσσερις (4) Πακιστανούς όλα με 10€ ακα, 69, τελείωμα στο στόμα κτλπ. Στην συνέχεια ο ένας εξ αυτών που μιλούσε καλά ελληνικά της είπε:" Ευχαριστώ πολύ καλή σου ημέρα" και κατέβηκαν και οι τέσσερις.
Τους κοιτούσε με απορία, έσκασα και εγώ στο σκηνικό, αφού στεκομουν πίσω από την ορδή των Πακιστάν. Έμεινα και την ρώτησα πώς σε λένε:"Άναμπελ με απορία, θα περάσεις; Τώρα ανοίγω είμαι με τα ρούχα, αλλάζω και έρχομαι"
Σε ευχαριστώ πολύ πάω μια βόλτα.
Η κατάθεση έγινε με duo στην Κολωνού. Με το καλό και η αξιολόγηση.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
868
Κριτικές
11
Like
2.028
Πόντοι
496
Είδα σήμερα στις 13:00 την Άναμπελ με ρούχα και καθώς είχε ανέβει να ανοίξει τον οίκο απάνω με "πολιτικά" ρούχα καθώς να πάει να ακουμπήσει την τσάντα της και μια σακούλα να λέει σε τέσσερις (4) Πακιστανούς όλα με 10€ ακα, 69, τελείωμα στο στόμα κτλπ. Στην συνέχεια ο ένας εξ αυτών που μιλούσε καλά ελληνικά της είπε:" Ευχαριστώ πολύ καλή σου ημέρα" και κατέβηκαν και οι τέσσερις.
Τους κοιτούσε με απορία, έσκασα και εγώ στο σκηνικό, αφού στεκομουν πίσω από την ορδή των Πακιστάν. Έμεινα και την ρώτησα πώς σε λένε:"Άναμπελ με απορία, θα περάσεις; Τώρα ανοίγω είμαι με τα ρούχα, αλλάζω και έρχομαι"
Σε ευχαριστώ πολύ πάω μια βόλτα.
Η κατάθεση έγινε με duo στην Κολωνού. Με το καλό και η αξιολόγηση.
Σε ποιον οίκο είναι αυτή η αναμπελ ρε μάγκες θυμάστε ; Κ αν είναι απόγευμα !
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Σε ποιον οίκο είναι αυτή η αναμπελ ρε μάγκες θυμάστε ; Κ αν είναι απόγευμα !
Αν διαβαζες μια σελίδα πισω, ΜΙΑ, δε θα ρωτουσες.
Τελικά έχω την εντύπωση πως πρεπει να ανοίγω διαλόγους με παλιους κι ενεργούς πανω απο ολα συναγωνιστές του site αυτου και ΜΟΝΟ!! Οι καινουριοι βαριουνται μέχρι και να διαβάσουν 3-4 σελίδες πισω μήπως και παρουν πληροφοριες γι αυτό που ψάχνουν!
Ρε αδερφέ έλεος!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Είδα σήμερα στις 13:00 την Άναμπελ με ρούχα και καθώς είχε ανέβει να ανοίξει τον οίκο απάνω με "πολιτικά" ρούχα καθώς να πάει να ακουμπήσει την τσάντα της και μια σακούλα να λέει σε τέσσερις (4) Πακιστανούς όλα με 10€ ακα, 69, τελείωμα στο στόμα κτλπ. Στην συνέχεια ο ένας εξ αυτών που μιλούσε καλά ελληνικά της είπε:" Ευχαριστώ πολύ καλή σου ημέρα" και κατέβηκαν και οι τέσσερις.
Τους κοιτούσε με απορία, έσκασα και εγώ στο σκηνικό, αφού στεκομουν πίσω από την ορδή των Πακιστάν. Έμεινα και την ρώτησα πώς σε λένε:"Άναμπελ με απορία, θα περάσεις; Τώρα ανοίγω είμαι με τα ρούχα, αλλάζω και έρχομαι"
Σε ευχαριστώ πολύ πάω μια βόλτα.
Η κατάθεση έγινε με duo στην Κολωνού. Με το καλό και η αξιολόγηση.
Αυτό είναι η ηχηρή απάντηση σε έναν συναγωνιστή που ισχυριζόταν ότι η Αναμπελα έκανε ακαπελα τελιωτικες πιπες μονο σε Έλληνες ενώ εγώ έλεγα ότι τα κάνει σε όλους τους Περσες επίσης! Κι εγώ μια φορά που είχα παει πριν ένα 15ημερο ήμουν παρων μαζί με 6-7 Περσες και ανακοίνωσε χωρίς δισταγμό το άνευ λαστιχου στοματικό τελειωτικό σε όλους τους παρωντες. Είπαμε πλεον είναι λαχείο να της δώσεις ακαποτη πιπα και να μην κολλήσεις κάτι με δ'αυτην. Συναγωνιστές προσεξτε!
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Αυτό είναι η ηχηρή απάντηση σε έναν συναγωνιστή που ισχυριζόταν ότι η Αναμπελα έκανε ακαπελα τελιωτικες πιπες μονο σε Έλληνες ενώ εγώ έλεγα ότι τα κάνει σε όλους τους Περσες επίσης! Κι εγώ μια φορά που είχα παει πριν ένα 15ημερο ήμουν παρων μαζί με 6-7 Περσες και ανακοίνωσε χωρίς δισταγμό το άνευ λαστιχου στοματικό τελειωτικό σε όλους τους παρωντες. Είπαμε πλεον είναι λαχείο να της δώσεις ακαποτη πιπα και να μην κολλήσεις κάτι με δ'αυτην. Συναγωνιστές προσεξτε!
Η φάση ειναι ότι με το πόσο εύκολα τα έλεγε αυτά που κάνει με 10€, τρόμαξαν και οι Πέρσες και έφυγαν... Κρίμα και είναι ωραίο μεταμοντέρνο ρωσικό μουνι.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Η φάση ειναι ότι με το πόσο εύκολα τα έλεγε αυτά που κάνει με 10€, τρόμαξαν και οι Πέρσες και έφυγαν... Κρίμα και είναι ωραίο μεταμοντέρνο ρωσικό μουνι.
Ναι φιλε, όντως. Στο Μετάξι δεν έχει αντίπαλο από θέμα εμφάνισης. Στο Μεταξι!
Στη Φυλής έχει πολυ καλυτερες βέβαια.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
868
Κριτικές
11
Like
2.028
Πόντοι
496
Αν διαβαζες μια σελίδα πισω, ΜΙΑ, δε θα ρωτουσες.
Τελικά έχω την εντύπωση πως πρεπει να ανοίγω διαλόγους με παλιους κι ενεργούς πανω απο ολα συναγωνιστές του site αυτου και ΜΟΝΟ!! Οι καινουριοι βαριουνται μέχρι και να διαβάσουν 3-4 σελίδες πισω μήπως και παρουν πληροφοριες γι αυτό που ψάχνουν!
Ρε αδερφέ έλεος!!!
Σορρυ φίλε αλλά είναι πολύ απλό αν δεν γουστάρεις να απαντήσεις! Απλά αγνοείς το μήνυμα μου και συνεχίζεις την ζωή σου!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.213
Πόντοι
2.586
Αυτές ξέρει κανείς τι απέγιναν;
Η Αντριάνα κάποια στιγμή σταμάτησε, κάποιος είχε γράψει πως την είδε να δουλεύει σε καφετέρια.
Για Νατάσα δεν έχω ιδέα.. Προς το τέλος που είχε πάρει λίγα κιλάκια και δεν ήταν όπως τον πρώτο καιρό (τι κωλάρα!!) και πάλι θα ήταν εξαιρετική για την τωρινή κατάσταση στο Εμετουργείο.
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
Η ώρα έχει πάει σχεδόν 03:00 (Τελευταία φορά έγινε ματς πρωινό με την milf Aναστασια από Βέργας no. Ronaldo. Oλα καλά αλλά τελιωτικο:pipa1: δεν είχαμε γιατί λέει υπάρχει κωρονοιος οπότε είχαμε τελείωμα στα :tits:.Ο.κ λέω δεν θα ξανατιμηθει με τις παπαριές που λέει). Δίνω μια νυχτερινή κλωτσιά στον κουμπαρά μου σπάει και τι να δω? Μόλις 4€ μέσα ? Δεν θα γαμησουμε απόψε λέω. Πετάγομαι περίπτερο και περνώ μια Fanta με ανθρακικό και κάθομαι σε κούνια στην πλατεία (έχει κρύο) ξαφνικά σκάνε δύο μηχανές με κάτι τύπους που φοράνε λευκά κράνη: Ταυτότητα μου λένε μεγάλε τι κάνεις εδώ μες το κρύο? Τι να απαντήσω και εγώ ο καημενουλης τους λέω... Κάνω κούνια κάνω μπέλα νοσταλγώ την Αναμπελα :heavymetalbig:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Αυτό είναι η ηχηρή απάντηση σε έναν συναγωνιστή που ισχυριζόταν ότι η Αναμπελα έκανε ακαπελα τελιωτικες πιπες μονο σε Έλληνες ενώ εγώ έλεγα ότι τα κάνει σε όλους τους Περσες επίσης! Κι εγώ μια φορά που είχα παει πριν ένα 15ημερο ήμουν παρων μαζί με 6-7 Περσες και ανακοίνωσε χωρίς δισταγμό το άνευ λαστιχου στοματικό τελειωτικό σε όλους τους παρωντες. Είπαμε πλεον είναι λαχείο να της δώσεις ακαποτη πιπα και να μην κολλήσεις κάτι με δ'αυτην. Συναγωνιστές προσεξτε!
μεταξυ μας αμα αυτοι που λεγανε οτι κανει ακα πιπα μονο σε ελληνες μαθαινανε τι πραγματικα μπορει να κανει η αναμπελ μεσα στο δωματιο με ενα εξτραδακι, θα πηγαιναν σε πλυντηριο αυτοκινητων και θα κανανε μπανιο :2funny:

Η φάση ειναι ότι με το πόσο εύκολα τα έλεγε αυτά που κάνει με 10€, τρόμαξαν και οι Πέρσες και έφυγαν... Κρίμα και είναι ωραίο μεταμοντέρνο ρωσικό μουνι.
γυφτοβουλγαρα ειναι, αμα ηταν ετσι κοντες και αβυζες οι ρωσιδες θα εκλαιγε ολη η ευρωπη. Αλλα ναι, για μεταξι δεδομενου και του νεαρου της ηλικιας της, ειναι απτις ομορφες κοπελες.
 

KORGAKIASS69

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
συνέχεια πάντα live

Διδύμου 7α, 7β & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 16 κλειστό.

Διδύμου 18β Μαρία μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, πεταχτώ κωλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Διδύμου 18α κλειστό.

Διδύμου 20 Νικόλ καστανή χοντρή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο κλειστό.

Διδύμου 22 όροφος Αγγέλα καστανή σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Όλγα μελαχρινή με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα , κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Τζούλια καστανοξανθη μιλφ νταρντανοχοντρη με 2.5αρι-3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό.

Έλλης 3 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι και Ειρήνη ξανθιά γκιλφ νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό. Κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ, παρτουζα λεσβιακο με 50 ευρώ.
ΠΟΥ παίζει ρε παιδιά καναπρωκτικο?? Ιάσωνος??
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Μιας και απέβη άκαρπη η προσπάθεια με τα ασιατάκια στο Κασάνδρας 4, είπαν να πεταχτώ στην Άννα την ταϋλανδέζα που τουλάχιστον από εμφάνιση τα σπάει. Είχα βάψει κόκκινα τα μαλλιά και κουπ α λα κλεοπάτρα. Επίσης είχε βάψει μαύρα τα χειλάκια της. Μονόδρομος η φάση. Ένα πεταμένο εικοσάρι αλλά η ομορφιά ομορφιά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom