Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 359 άτομα (38 μέλη και 321 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Αλλά για γκόμενα δεν μου φάνηκε και έβαζε και συνέχεια κρέμα .
Μάλλον πρόκειται για συνωνυμία με την Μπέλα που αναφέρει ο συναγωνιστής.
Λέω στον Τσάτσο που είναι η Μαρία; Μου λέει εσύ δεν ήσουν που παραπονέθηκες την προηγούμενη φορά; Ναι λέω εγώ,η κοπέλα είναι εντελώς ασχετη. Μου λέει ότι τέσσερις πέντε του παραπονέθηκαν αλλά άλλοι του παν μια χαρά. Και ότι βαριέται η Μαρία.
Α καλά, βρήκες κι εσύ τώρα τσάτσο να συνεννοηθείς. Εμένα ο συγκεκριμένος δε μου γεμίζει καθόλου το μάτι.
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
5
Like
305
Πόντοι
280
Η Μόνικα είναι με τα κέφια της ! Αν γουστάρει γαμιεται σαν σκύλα ! Αν όχι είναι φόλα και σου σπάει τα νεύρα ! Και έχει πρόβλημα με το χρόνο !!!
την μονικα την ουρκανιδα λεμε που ειχε φυγει και γυρισε πριν λιγο καιρο?
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Κάνω μαθήματα φυσικής σε μια μιλφαρα .Πως να την προτείνω να πληρώνομαι σε είδος;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.350
Κριτικές
94
Like
46.656
Πόντοι
17.311
Κάνω μαθήματα φυσικής σε μια μιλφαρα .Πως να την προτείνω να πληρώνομαι σε είδος;
βαλε φωτο να δουμε αν αξιζει πρωτα παιχτη και αν αξιζει, θα παει αυτοματα η ιστορια.
μην ανησυχεις.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Κάνω μαθήματα φυσικής σε μια μιλφαρα .Πως να την προτείνω να πληρώνομαι σε είδος;
Δώσε κάποια στοιχεία της (ηλικία, επάγγελμα, ελεύθερη ή παντρεμένη, σε σχέση κ.λ.π)
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Ηλικία 45 περίπου καρδιολόγος χωρισμένη με δύο παιδιά και κάτι πατουσακια που τα χαζευα σήμερα για πιπιλισμα
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Ηλικία 45 περίπου καρδιολόγος χωρισμένη με δύο παιδιά και κάτι πατουσακια που τα χαζευα σήμερα για πιπιλισμα
Αν γουστάρει θα σου την πέσει η ίδια μετά την 5η συνεδρία το αργότερο!

Σε τέτοιες περιπτώσεις, αν είσαι ωραίος, γαμάς και πληρώνεσαι κι από πάνω!
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Γιατί μια καρδιολόγος να ξαναδινει πανελλήνιες ένας θεός ξέρει .Πόσο θα θελα να το ξεσκίσω και να μου λέει ναι δίδαξε μου
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Γιατί μια καρδιολόγος να ξαναδινει πανελλήνιες ένας θεός ξέρει .Πόσο θα θελα να το ξεσκίσω και να μου λέει ναι δίδαξε μου
Ρώτησέ την αν έχει σελίδα στο Facebook ή στο Instagram για να καταλάβουμε τι ψάχνει η κυρία.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Το μωρο μου από το φβ της
IMG_20211118_013623.jpg
 

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
την μονικα την ουρκανιδα λεμε που ειχε φυγει και γυρισε πριν λιγο καιρο?
Ναι αυτή είναι ! Μόνο έχει ωραίο κωλο ! Τίποτα άλλο ! Ξινή ! Μόνο όταν θέλει γαμιεται σαν σκύλα ! Δεν είναι επαγγελματία !
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Φίλε μου, καί εγώ πρό ετών είχα ένα παρόμοιο πρόβλημα, πήγα σέ δερματολόγο, ο οποίος μού συνέστησε τό REGAINE...αυτό μέ 5% Minoxydil...λοιπόν κάνει θαύματα...βάζε το όπως λένε οι οδηγίες μέσα...

Σ'ευχαριστώ θερμά για την συμβουλή φιλαράκι θα το δοκιμάσω μπας και προλάβω την αποξήλωση....

Μήπως κάνεις πολλά ακάποτα; :P

Μπαααα.. τουλάχιστον εάν έκανα θα το είχα κατά νου κι αυτό ως ένα ενδεχόμενο.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Ναι αυτή είναι ! Μόνο έχει ωραίο κωλο ! Τίποτα άλλο ! Ξινή ! Μόνο όταν θέλει γαμιεται σαν σκύλα ! Δεν είναι επαγγελματία !
πριν φυγει περασε απο Βεργας 3 αυτη η Μονικα η λεμε αλλη?
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Τελικά, μετά τη φόλα της Μελίνας, κατάθεση χθες το μεσημέρι στη Βαλέρια. Αν και πήγαινα για την Καρολίνα, αλλά είχε δωμάτιο. Προηγουμένως πέρασα από την Φιλιππίδου. Εκεί λίγο μου άρεσε η Τζόυ η μαυρούλα. Όμορφη κοπέλα την είχα πάρει παλιότερα, από περιέργεια να πάω με μαύρη. Δεν μου είχε κάνει ιδιαίτερη εντύπωση.
Πάντως, ρε παιδιά , όλοι στο τέλος καταλήγουμε να έχουμε ένα δυο στανταράκια. Κάνουμε τις δοκιμές μας με άλλες, και καταλήγουμε να ικανοποιούμαστε με τις κοπέλες που έχουμε μια κάποια επικοινωνία. Όπως και να έχει όταν πας για σεξ πρέπει να βγαίνεις τουλάχιστον χαλαρός από τον σπιτάκι.
Την καλημέρα μου σε όλους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom