Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
34
Like
4.398
Πόντοι
7.195
Αν δεν κάνεις πλάκα ,από ότι θυμάμαι εκχύλισμα δενδρολίβανου και φύλλα καρυδιάς για επάλειψη στα μαλλιά ..τόκανα δυό φορές και μετά βαρέθηκα ..
είμαστε εκτός θέματος αλλά είναι κλασικά τα μαντζούνια.
Βράζεις δεντρολίβανο και λούζεσαι με το ζουμί. Κρύβει και τις άσπρες τρίχες, δίνει μιά χαλκοσκούρα απόχρωση.
Με καρυδέλαιο μασάζ στις ρίζες.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
τώρα live

Φυλής 71α Έλλη μελαχρινή με μακρύ μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 Εύα καστανή με λεπτά πόδια, σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα σιλικονατες τορπίλες τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και χειλάκια δεξιά χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα είναι και Ηλέκτρα με κάστανο σκούρο μακρύ μαλλί, σώμα με πιασίματα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Άντζελα Formet καστανοξανθη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια από τη περιφέρεια και κάτω, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Μαρία λογικά αυτή του Βορδελου... στο δωμάτιο σε πρόγραμμα μισής ώρας!!!! Μήπως είναι τελικά καλή και μας φλομωνει πάλι σε ψέμματα ο βόρδελος για να την κρατήσει για πάρτι του ?, πάλι δε κατάφερα να τη δω, πέρασα όμως καλά με την Ιζαμπέλα στο 65

Φυλής 84β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Ιζαμπελα καστανή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί παχουλη με 2.5αρι βυζι μεγάλο κωλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σιμονα μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα κωλαρα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, τιμήθηκε η Ιζαμπελα με καλές εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φυλής 65α Χριστίνα στο δωμάτιο είπε ο σπαστικός τσάτσος, πιστεύω είναι από τους χειρότερους που δουλεύουν, έχω καιρό να περάσω με κοπέλα όταν δουλεύει αυτός και έχει γίνει ειρωνικός, όταν περνούσα Φωκαιας Φυλής και Μεταξουργειο παλιότερα ήμουν καλός...

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Λίζα ξανθιά κοντή λεπτή με μικρό βυζι ωραίο πρόσωπο, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Ελενα ξανθιά νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Ιωάννα καστανοξανθη ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α, 56, 54β και 54α κλειστά.
Η Άννα στο 59 είναι αυτή που έδινε απλόχερα και κωλο σωστά;;; τον έκοψε τώρα τι παίζει;;;
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
. Τελικά κατέληξα στην Καρολίνα :pipa1:που της αρέσει να γαμιεται και δεν κάνει αγγαρεία στο Φωκ 27 ημιόροφο!! Στο τελείωμα τις ίπα όχι νεροχύτη φτύσε εδώ στο κυπελακι που έχω μαζί μου~αυτη απόρησε :hmm: Βγαίνοντας στην Αχαρνών πήγα 100 μέτρα πιο κάτω που έχει ένα βουλκανιζατέρ...Έλα πάρε του λέω φίλε για δοκιμή. Τι είναι αυτό ρε μάγκα με ρωτάει στραβωμενος?? Γυαλιστικο για τα λάστιχα του λέω βάλε και θα με θυμηθείς !! :tooth:
Αν είναι κι αυτός τακτικός επισκέπτης του νήματος εδώ τότε σίγουρα θα σε θυμηθεί όταν ξαναπεράσεις από εκεί.
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Ρε παιδιά μια Ρίτα νομίζω την λένε ξανθιά με γαλάζια ματιά στο φωακαιας 19 τι λέει το είδα σήμερα και έλεγα να περάσω
Εγώ πέρασα πολύ καλά! Πολλή διάθεση η κοπέλα! Σώμα μέτριο αλλά στο δωμάτιο πολύ καλή..Στο πρόσωπο για τα γούστα μου ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Εγώ πέρασα πολύ καλά! Πολλή διάθεση η κοπέλα! Σώμα μέτριο αλλά στο δωμάτιο πολύ καλή..Στο πρόσωπο για τα γούστα μου ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!
Προσοχή στους ρομαντισμούς με τη συγκεκριμένη.....
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
katigoro-tous-anthropous.jpg
Δυνατή ταινία με νοήματα που υπήρχαν - υπάρχουν - και ΘΑ υπάρχουν !! ( συγνώμη για την εκτός θέματος παρέμβαση συναγωνιστές ) :hi:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Καλημέρα σε όλους.Οσον αφορά την Μπάρμπορα έχει ένα πρόβλημα με την κήλη και θα κάνει μαγνητική στο τέλος του μήνα.Καλη συνέχεια.
Περαστικά στο κορίτσι και γρήγορα να επιστρέψει.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Είδα κάπου ότι επέστρεψε η Λίζα από μοντελοαλυσίδα στο Βέργας 7.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εδοκιμάσθη η Ριτα ?. Πρέπει να την εχω ξαναπαρει πριν 1-2 χρονια ή στο φ27 επανω ή στο 24. Δεν θυμαμαι τρομερες εντυπωσεις, αλλά αφου γραψατε καλα λογια, ηταν και πιωμενη μεσα στην τρελη χαρά...
Πολυ καλη ηταν δεν λεω...
Αλλά εγω δεν θα παω, συστηνεται σε αγαπουληδες. Ζηταει πουρμπουαρ και να την παρεις μισαωρα, μονοωρα... Μαλλον πρεπει να ειναι ρομαντικα αυτα τα μονοωρα πιστευω.

Αν ξερει κανεις αν δουλευει η Εβελινα σημερα...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
είμαστε εκτός θέματος αλλά είναι κλασικά τα μαντζούνια.
Βράζεις δεντρολίβανο και λούζεσαι με το ζουμί. Κρύβει και τις άσπρες τρίχες, δίνει μιά χαλκοσκούρα απόχρωση.
Με καρυδέλαιο μασάζ στις ρίζες.
Τι δεντρολίβανα και μαντζούνια λέτε. :confused: Μόνο η μινοξιδίλη και η φιναστερίδη κάνουν δουλειά. Κι αν θέλετε κάτι σε σαμπουάν, δοκιμάστε σαμπουάν καφεΐνης. Θα με θυμηθείτε.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
ΔΕΝ κάνω πλάκα.. εδώ και μήνες έχω αρχίσει να έχω αραίωση σε επικίνδυνους ρυθμούς και φοβάμαι πως θα γίνω ξέφωτο.. πράγμα που ΔΕΝ θα ήθελα τουλάχιστον στην παρούσα φάση/ηλικία....
*ΔΕΝ θα έχω και ένα μέτρο σύγκρισης γαμώτο να δω εάν θα επιδεινώσει ή βοηθήσει την κατάσταση....
:confused: :confused::confused::confused::confused:
Φίλε μου, καί εγώ πρό ετών είχα ένα παρόμοιο πρόβλημα, πήγα σέ δερματολόγο, ο οποίος μού συνέστησε τό REGAINE...αυτό μέ 5% Minoxydil...λοιπόν κάνει θαύματα...βάζε το όπως λένε οι οδηγίες μέσα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
ΔΕΝ κάνω πλάκα.. εδώ και μήνες έχω αρχίσει να έχω αραίωση σε επικίνδυνους ρυθμούς και φοβάμαι πως θα γίνω ξέφωτο.. πράγμα που ΔΕΝ θα ήθελα τουλάχιστον στην παρούσα φάση/ηλικία....
*ΔΕΝ θα έχω και ένα μέτρο σύγκρισης γαμώτο να δω εάν θα επιδεινώσει ή βοηθήσει την κατάσταση....
:confused: :confused::confused::confused::confused:
Μήπως κάνεις πολλά ακάποτα; :P
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα συναγωνιστές,τη Κυριακή το απόγευμα κατέβηκα στους δρόμους της αμαρτίας στη Μαραθώνος, πήγα στο 59α,η κυρία της υποδοχής παρουσίασε μια κοπέλα την Ειρήνη δε ανακοινώθηκε αν κάνει ελεύθερο,πρόκειται για μια νεαρή γλυκούλα με κιλάκια αλλά αρκετά τακτοποιημένα πάνω της.Στο μεσαίο,στην εξ'πορτα ήταν μια κοπέλα ξανθούλα με μπλέ ματάρες κοντούλα,απ' έξω που μας παρότρυνε να μπούμε (λογικά θα ήταν η προηγούμενη βάρδια)στο τραπεζάκι μέσα ήταν η κυρία της υποδοχής με μια κοπέλα με το μπουρνουζι και παντόφλες, ρώτησα όνομα διότι δε το ανάφερε και ήταν η Μόνικα,δε μπήκα γιατί κάτι μου βγάζει κάτι το αρνητικό η κυρία της υποδοχής και είδα κάπως κρύα και τη κοπέλα.Το τέλος της διαδρομής έγινε στο Αχιλλέως και Μαραθώνος που παρουσιάστηκε η Σοφία, είναι μιλφάρα από Ρωσία γύρω στο 1.70 ξανθιά μαλλί λίγο πιο κάτω από τους ώμους σώμα κανονικό με λίγα πιασιματάκια, το πρόγραμμα της είναι: ελεύθερο στοματικό 69 και όλες οι στάσεις. Τιμήθηκε και μπορώ να πω ότι ήταν καλή στο δωμάτιο χωρίς να βιάζεται.Ρώτησα για το μωράκι την Ιονέλα και μου είπε ότι είναι βράδυ όπως καί στο 59α βράδυ θα ήταν μια Φωτεινή.Έχει κάποιος άποψη για τη Μόνικα; Θέλω κάποια στιγμή να πετύχω και την Αλμπίνα.
 

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,τη Κυριακή το απόγευμα κατέβηκα στους δρόμους της αμαρτίας στη Μαραθώνος, πήγα στο 59α,η κυρία της υποδοχής παρουσίασε μια κοπέλα την Ειρήνη δε ανακοινώθηκε αν κάνει ελεύθερο,πρόκειται για μια νεαρή γλυκούλα με κιλάκια αλλά αρκετά τακτοποιημένα πάνω της.Στο μεσαίο,στην εξ'πορτα ήταν μια κοπέλα ξανθούλα με μπλέ ματάρες κοντούλα,απ' έξω που μας παρότρυνε να μπούμε (λογικά θα ήταν η προηγούμενη βάρδια)στο τραπεζάκι μέσα ήταν η κυρία της υποδοχής με μια κοπέλα με το μπουρνουζι και παντόφλες, ρώτησα όνομα διότι δε το ανάφερε και ήταν η Μόνικα,δε μπήκα γιατί κάτι μου βγάζει κάτι το αρνητικό η κυρία της υποδοχής και είδα κάπως κρύα και τη κοπέλα.Το τέλος της διαδρομής έγινε στο Αχιλλέως και Μαραθώνος που παρουσιάστηκε η Σοφία, είναι μιλφάρα από Ρωσία γύρω στο 1.70 ξανθιά μαλλί λίγο πιο κάτω από τους ώμους σώμα κανονικό με λίγα πιασιματάκια, το πρόγραμμα της είναι: ελεύθερο στοματικό 69 και όλες οι στάσεις. Τιμήθηκε και μπορώ να πω ότι ήταν καλή στο δωμάτιο χωρίς να βιάζεται.Ρώτησα για το μωράκι την Ιονέλα και μου είπε ότι είναι βράδυ όπως καί στο 59α βράδυ θα ήταν μια Φωτεινή.Έχει κάποιος άποψη για τη Μόνικα; Θέλω κάποια στιγμή να πετύχω και την Αλμπίνα.
Η Μόνικα είναι με τα κέφια της ! Αν γουστάρει γαμιεται σαν σκύλα ! Αν όχι είναι φόλα και σου σπάει τα νεύρα ! Και έχει πρόβλημα με το χρόνο !!!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Η Μπέλα είναι μια Ρουμάνα που δούλευε και στο Μεταξουργείο.Αν είναι αυτή είναι η καλύτερη πουτανα σε επίπεδο συμπεριφορας ούτε γκόμενα μου να ήταν όταν την πηδουσα
Ξεφόρτωσα σήμερα μια δόση σπέρματος σ αυτή. Αλλά για γκόμενα δεν μου φάνηκε και έβαζε και συνέχεια κρέμα . Φτάνει λέω . Επίσης ήθελε να έχω τον γερανό μέσα ολόκληρο, να μην τον βγάζω πολύ έξω ,γιατί πόναγε. Σε γενικές γραμμές καλή είναι στο κοσαρι. Εμφανίσιμη αλλά όχι και πολύ του γούστου μου.

Λέω στον Τσάτσο που είναι η Μαρία; Μου λέει εσύ δεν ήσουν που παραπονέθηκες την προηγούμενη φορά; Ναι λέω εγώ,η κοπέλα είναι εντελώς ασχετη. Μου λέει ότι τέσσερις πέντε του παραπονέθηκαν αλλά άλλοι του παν μια χαρά. Και ότι βαριέται η Μαρία.

Ποιοι είναι αυτοί οι άλλοι που πέρασαν σούπερ με τη Μαρία,τη μεγαλύτερη φόλα της τελευταίας δεκαετίας που πέρασε από Φολής;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom