Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 298 άτομα (30 μέλη και 268 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Μην το λες γιατι υπαρχουν και τσα2 που εναι και καλες και ευγενικες ,πχ Φωκαιας σχεδον ολες ( απογευματινες ) ως επι τω πλειστων ειναι καλες κορυφαια αυτη στο Φωκαιας 17 επανω (παντα πρισωπικη γνωμη ).
παντως εγω τις περισσότερες φόλες στη ζωη μου τις εχω πετύχει σε συγκεκριμένα μαγαζια καθε φορα,εστω και καινούργια δηλ να να ειναι αμα δουλευει στο "ταδε" μαγαζι μου βγαίνει φόλα..μπορει να ειναι και η ιδέα μου, δε ξέρω
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
Live από το μέτωπο του Εμετουργειου: Στην υπογα του Στρατηλάτη δίπλα από το κουρτινατο κάνει πρεμιέρα νυχτερινή ένα Μελαχρινό από ??!! Στα θετικά: πολύ καλό σώμα για τα δεδομένα της Καμπουλ. Ζουμερο αλλά καθόλου χοντρό, σχετικά μικρό ηλικιακά και αντέχει το κομπρεσέρ. Στα αρνητικά: κλέβει στα πνευστά με χεράκι και το παρακάνει με το τζελ ?. Οποίος είναι σε φόρμα και δεν θέλει πολύ ζέσταμα είναι Ο.κ. Normal πρόγραμμα και πασαρέλα ξεβρακωτη γιατί από τις πολλές πουτσες δεν προλαβαίνει να φορέσει ούτε βρακί από όσο κατάλαβα :glasses: . Τα λέμε χυστες μου να είστε όλοι καλά!!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Live από το μέτωπο του Εμετουργειου: Στην υπογα του Στρατηλάτη δίπλα από το κουρτινατο κάνει πρεμιέρα νυχτερινή ένα Μελαχρινό από ??!! Στα θετικά: πολύ καλό σώμα για τα δεδομένα της Καμπουλ. Ζουμερο αλλά καθόλου χοντρό, σχετικά μικρό ηλικιακά και αντέχει το κομπρεσέρ. Στα αρνητικά: κλέβει στα πνευστά με χεράκι και το παρακάνει με το τζελ ?. Οποίος είναι σε φόρμα και δεν θέλει πολύ ζέσταμα είναι Ο.κ. Normal πρόγραμμα και πασαρέλα ξεβρακωτη γιατί από τις πολλές πουτσες δεν προλαβαίνει να φορέσει ούτε βρακί από όσο κατάλαβα :glasses: . Τα λέμε χυστες μου να είστε όλοι καλά!!

Οπότε έχουμε και λέμε πρεμιέρα 4/11 μελαχρινό ξεβράκωτο Ρωσιδάκι με απανωτά δωμάτια.. οπότε οι πιθανότητες να γευτεί κάποιος την πουτσίλα του προηγούμενου είναι πολλές με ό,τι αυτό συνεπάγεται....
*Δέχεται Αραβοπάκια;;;;; ?
 

Ioui

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για την Μπάρμπαρα τι ώρες δουλευει κ αν βρίσκεται αυτή τη στιγμή εκεί;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
λοιπόν στοχευμενα πήγα Φυλής για Μαρία και δε δούλευε,
Σε τρώει ο κωλος για φόλιασμα μου φαίνεται και εσένα Σμύρνη. Χαχα.

Μιλάμε για παντελώς άσχετη. Τα βυζιά όμως βυζιά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.806
Πόντοι
7.046
Καλησπέρα συναγωνιστές,μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για την Μπάρμπαρα τι ώρες δουλευει κ αν βρίσκεται αυτή τη στιγμή εκεί;
Συναγωνιστή δεν κρατιέσαι! Αν δουλευε η φουκαριάρα 3 βαρδιες το κωλαντερο της θα είχε φτάσει στο κουδουνι του οίκου! Στησου έξω από τον οίκο της 10 παρα κάτι τουλάχιστον να είσαι ο πρωτος για σήμερα! Καλη μερα έχει, θα έχει παρελαση παλι....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.792
Πόντοι
45.465

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Tην Καλησπερα στους Φιλους.....εχει περασει κανενας φιλος με την Ρωξανη απο Ελλης 3 η την Βαλερια Καλυμνου οροφο???ψαχνω κριτικες αλλα δεν ειδα τιποτα......αν γνωριζει κανενας ας στειλει σε pm.....να περασω μια βολτα να τις κερασω fodanaki.....
Είχα περάσει με Ρωξάνη από Έλλης 3 πριν περίπου 1 χρόνο. Φιλότιμη, και το κυριότερο κλασσικό τριχωτό μουνί (για αυτούς που τους αρέσει). Δεν ξέρω αν το έχει ξυρίσει τώρα. Αν σου αρέσει ο σωματότυπος και η ηλικία πήγαινε.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Προσωπικά συμφωνώ και στα δύο.
Ωστόσο, όσον αφορά το 2ο, είναι δύσκολο. Διότι, ουσιαστικά, δεν πληρώνουμε υπηρεσίες αλλά χρόνο. Δίνουμε π.χ. 20 ευρώ στη Φυλής για 10-15 λεπτά και είναι δικό μας θέμα τι θα κάνουμε. Είτε θα ζητήσουμε μόνο πίπα είτε θα λέμε τα νέα μας... είτε πάρουμε κώλο. Τον χρόνο πληρώνουμε. Οπότε δεν ξέρω κατά πόσο είναι δυνατή η πρότασή σου. Αν και θα το ήθελα.

Άσχετο: Πολύ πιο ξεκούραστη η νέα γραμματοσειρά του bou. Μπράβο παιδιά :hi:
" Άσχετο: Πολύ πιο ξεκούραστη η νέα γραμματοσειρά του bou. Μπράβο παιδιά "

:thumbsup: συμφωνώ συναγωνιστή !!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.792
Πόντοι
45.465
σφηνάκι live

Διδύμου 8β Βερονικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 16 Αλίκη κοκκινομάλλα γκιλφ με κοντό καρέ μαλλί , παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.


Διδύμου 22 ισόγειο Λυδία ξανθιά παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Βαλερία καστανοξανθη χοντρουλα με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22 όροφος Αγγέλα καστανή σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Τζούλια καστανοξανθη μιλφ νταρντανοχοντρη με 2.5αρι-3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό πρωκτικο και αυταρχικό.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
κοίτα άμα μου κάνει κλικ οκ, απλά δεν την έχω δει ακόμα
Δεν είναι μόνο το κλικ μ αυτή. Πρέπει να καταφέρεις κιόλας να τη γαμησεις με τις παλαβές προϋποθέσεις που βάζει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.792
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φυλής 71 Εύα καστανή με λεπτά πόδια αλλά σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Άντζελα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άντζελα μελαχρινή κοντή με κανονικό, σώμα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στα βυζια ανακοινώθηκε.

Φυλής 84β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Ιζαμπελα καστανή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί παχουλη με 2.5αρι βυζι μεγάλο κωλο, με πρωκτικο, ενώ σήμερα εκτός από τελειωτικό στο στήθος ανακοινώθηκε και ελεύθερο στοματικό και Χριστίνα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 65α Μπέλα μελαχρινή λεπτή με 2αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 59 όροφος Σαμπρινα καστανή με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, κοντή σώμα μέ πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Μαίρη ξανθοκαστανη χοντρή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α, 56, 54β & 54α κλειστά.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Kαλημέρα μάγκες.
Κυκλοφορεί κανένα μικρό λεπτόσωμο στην πιάτσα αυτή την στιγμή ? Κανένα σαμιαμίδι ξέρετε ..

Πήγαινε φυλής 54 στην Αλεξάνδρα... είναι στα όρια της ανορεξίας.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.792
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Φυλής 105 Αγάπη ξανθιά κοπέλα με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στον αυχένα, σήμερα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά ψηλή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και αυταρχικό.

Φυλής 109β Όλγα ξανθιά με κοντό μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Τανια καστανή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom