Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 247 άτομα (15 μέλη και 232 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Καταθεση πριν λίγο στο Δίδυμου 22 στην Βαλερία...
Καστανο κοντοπουτανο με γλυκιά φάτσα, 2άρι βυζι με ωραια ρωγα για πιπίλισμα, κωλος τσουπωτος και φαρδύς συνάμα...
Στο δωμάτιο μπαίνει με διάθεση για χιούμορ, κανει πως κλείνει τα μάτια και δεν ξέρει που πάει, έρχεται καταπάνω μου και με δαγκώνει, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΩΡΗ ΠΕΤΟΎΓΙΑ της φωναζω, και εκεί αρχίζει τα ναζακια η γατούλα, γλωσσοφιλα δίνει χωρίς δισταγμό, το Τσιμπουκι της ειναι μετριο προς καλό, δεν βάζει δοντι και αυτο μετραει.
Το κακό με αυτήν είναι ολο μιλάει μιλάει μιλάει, δεν σταματάει, λέει πολλά στη γλώσσα της και απλά της απαντουσα Ντα, και συνεχιζε.
Στον αγώνα τώρα στήνεται οκ, σε αφήνει να την πιάσεις οπως θες και δεν δυσανασχετεί καθόλου, ειναι πολυ υπάκουη.
Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα, κι ας είχα αυτήν την εντύπωση, ξενέρωσα, πάλι καλά δεν έβγαλα την καποτα και την τιμωρησα στα 4, οπου άρχισε τα ΤΙΣΟΥΚΑ ΤΙΣΟΥΚΑ (βρισιές).
Ε της τραγουδάω κι εγώ, "τι σου 'κανα και χυνεις;; σε γουστάρω σε γουστάααρω" κι εκεί να αρχίζει να γελάει σα βλαμμένο....
Τελείωσα στα 4 λοιπον στη καποτα.
Μετά καθίσαμε αγκαλιά για 2-3 λεπτά και να φιλιομαστε.

Συμπερασματικα το κορίτσι ειναι για 1-2 φορές να περάσεις ΟΚ, και να κάνεις τη καυλάντα σου...
Για τζερτζελο και χαβαλέ ειναι ο,τι πρέπει.
Ειναι εκείνη η γκόμενα που γαμιεστε σα σκυλιά επειδή ταιριαξατε στο χιουμορ.
Φολα δεν ειναι πάντως, από μένα είναι ΝΑΙ, την συστήνω.
Tην Καλησπερα Φιλε Tony.......μηπως περασες απο Διδυμου 27......?????
 

Συνημμένα

  • giphy.gif
    giphy.gif
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 19

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Tην Καλησπερα στους Φιλους.....εχει περασει κανενας φιλος με την Ρωξανη απο Ελλης 3 η την Βαλερια Καλυμνου οροφο???ψαχνω κριτικες αλλα δεν ειδα τιποτα......αν γνωριζει κανενας ας στειλει σε pm.....να περασω μια βολτα να τις κερασω fodanaki.....
 

Συνημμένα

  • venizelika.jpg
    venizelika.jpg
    143 KB · Εμφανίσεις: 25

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.973
Κριτικές
31
Like
26.172
Πόντοι
7.046
Καταθεση πριν λίγο στο Δίδυμου 22 στην Βαλερία...
Καστανο κοντοπουτανο με γλυκιά φάτσα, 2άρι βυζι με ωραια ρωγα για πιπίλισμα, κωλος τσουπωτος και φαρδύς συνάμα...
Στο δωμάτιο μπαίνει με διάθεση για χιούμορ, κανει πως κλείνει τα μάτια και δεν ξέρει που πάει, έρχεται καταπάνω μου και με δαγκώνει, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΩΡΗ ΠΕΤΟΎΓΙΑ της φωναζω, και εκεί αρχίζει τα ναζακια η γατούλα, γλωσσοφιλα δίνει χωρίς δισταγμό, το Τσιμπουκι της ειναι μετριο προς καλό, δεν βάζει δοντι και αυτο μετραει.
Το κακό με αυτήν είναι οτι ολο μιλάει μιλάει μιλάει, δεν σταματάει, λέει πολλά στη γλώσσα της και απλά της απαντουσα Ντα, και συνεχιζε.
Στον αγώνα τώρα στήνεται οκ, σε αφήνει να την πιάσεις οπως θες και δεν δυσανασχετεί καθόλου, ειναι πολυ υπάκουη.
Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα, κι ας είχα αυτήν την εντύπωση, ξενέρωσα, πάλι καλά δεν έβγαλα την καποτα και την τιμωρησα στα 4, οπου άρχισε τα ΤΙΣΟΥΚΑ ΤΙΣΟΥΚΑ (βρισιές).
Ε της τραγουδάω κι εγώ, "τι σου 'κανα και χυνεις;; σε γουστάρω σε γουστάααρω" κι εκεί να αρχίζει να γελάει σα βλαμμένο....
Τελείωσα στα 4 λοιπον στη καποτα.
Μετά καθίσαμε αγκαλιά για 2-3 λεπτά και να φιλιομαστε.

Συμπερασματικα το κορίτσι ειναι για 1-2 φορές να περάσεις ΟΚ, και να κάνεις τη καυλάντα σου...
Για τζερτζελο και χαβαλέ ειναι ο,τι πρέπει.
Ειναι εκείνη η γκόμενα που γαμιεστε σα σκυλιά επειδή ταιριαξατε στο χιουμορ.
Φολα δεν ειναι πάντως, από μένα είναι ΝΑΙ, την συστήνω.
Ωραιος ο μυστης!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καταθεση πριν λίγο στο Δίδυμου 22 στην Βαλερία...
Καστανο κοντοπουτανο με γλυκιά φάτσα, 2άρι βυζι με ωραια ρωγα για πιπίλισμα, κωλος τσουπωτος και φαρδύς συνάμα...
Στο δωμάτιο μπαίνει με διάθεση για χιούμορ, κανει πως κλείνει τα μάτια και δεν ξέρει που πάει, έρχεται καταπάνω μου και με δαγκώνει, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΩΡΗ ΠΕΤΟΎΓΙΑ της φωναζω, και εκεί αρχίζει τα ναζακια η γατούλα, γλωσσοφιλα δίνει χωρίς δισταγμό, το Τσιμπουκι της ειναι μετριο προς καλό, δεν βάζει δοντι και αυτο μετραει.
Το κακό με αυτήν είναι οτι ολο μιλάει μιλάει μιλάει, δεν σταματάει, λέει πολλά στη γλώσσα της και απλά της απαντουσα Ντα, και συνεχιζε.
Στον αγώνα τώρα στήνεται οκ, σε αφήνει να την πιάσεις οπως θες και δεν δυσανασχετεί καθόλου, ειναι πολυ υπάκουη.
Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα, κι ας είχα αυτήν την εντύπωση, ξενέρωσα, πάλι καλά δεν έβγαλα την καποτα και την τιμωρησα στα 4, οπου άρχισε τα ΤΙΣΟΥΚΑ ΤΙΣΟΥΚΑ (βρισιές).
Ε της τραγουδάω κι εγώ, "τι σου 'κανα και χυνεις;; σε γουστάρω σε γουστάααρω" κι εκεί να αρχίζει να γελάει σα βλαμμένο....
Τελείωσα στα 4 λοιπον στη καποτα.
Μετά καθίσαμε αγκαλιά για 2-3 λεπτά και να φιλιομαστε.

Συμπερασματικα το κορίτσι ειναι για 1-2 φορές να περάσεις ΟΚ, και να κάνεις τη καυλάντα σου...
Για τζερτζελο και χαβαλέ ειναι ο,τι πρέπει.
Ειναι εκείνη η γκόμενα που γαμιεστε σα σκυλιά επειδή ταιριαξατε στο χιουμορ.
Φολα δεν ειναι πάντως, από μένα είναι ΝΑΙ, την συστήνω.
Όλα καλά αλλά πρέπει να την διαχειριστής αν την αφήσεις παίζει και να κάνει ότι μαλακια της κατεβη σωστά ;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Χαχαχα νταξει ρε φίλε τρόπος του λέγειν το θα πεινούσαν ..
Και μια μαϊμού να βάλεις μέσα στο μπουρδέλο, στα 5 μύρια Αθηναίους 5-6 ψυχανωμαλοι την μέρα θα βρεθούν να την πηδάνε..
Τότε όμως δεν θα μιλάμε για επαγγελματία ιερόδουλη αλλά για μεροκαματιάρα πόρνη
Ακριβός και υπέχουν πολλές μεροκαματιάρες και όχι αληθινές πορνες !!! Τα είπες όλα με δυο λέξεις εύγε
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Κριτικές
158
Like
8.575
Πόντοι
23.733
Κατάθεση προ λίγου Περγάμου 1 στο νέο χορο που στεγάζεται τόρα η Εβελίνα από Αχαρνών 85.
Χορος επιπέδου στούντιο vip
και η Εβελίνα απλά τέλεια , φανταστικό σεξ οπός πάντα
το απόλυτο στάνταρ
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.973
Κριτικές
31
Like
26.172
Πόντοι
7.046
Κατάθεση προ λίγου Περγάμου 1 στο νέο χορο που στεγάζεται τόρα η Εβελίνα από Αχαρνών 85.
Χορος επιπέδου στούντιο vip
και η Εβελίνα απλά τέλεια , φανταστικό σεξ οπός πάντα
το απόλυτο στάνταρ
Από φωτισμό πως πανε τα δωμάτια; Καταχνιά ή απλετο φως;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από φωτισμό πως πανε τα δωμάτια; Καταχνιά ή απλετο φως;
Όσο για την Εβελίνα είναι αστέρι.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα, προχτές πέρασα από Έλλης να βρω την Άμφισσα, δυστυχώς δεν ήταν εκεί και η κυρία της υποδοχής μου είπε ότι σταμάτησε, ξέρει κάποιος αν όντως ισχύει;Στη συνέχεια κατευθύνθηκα στο διδύμου 22 στο οποίο στο πάνω ήταν η Αγγέλα (δεν την έχω δοκιμάσει ποτέ) και στο κάτω ήταν η Βαλέρια πολύ γλυκιά αλλά με αρκετή κυτταρίτιδα η Λυδία η οποία για μένα αδιάφορη (έχω περάσει μια φορά μαζί και δε τρελάθηκα,άσε που μύριζε το στόμα της πήγε να με φιλήσει και μου'ρθε μποχα και μαζί τους ήταν η γνωστή Ραμόνα η οποία εμφανιζόταν με μια πετσέτα και μετέπειτα με ένα τιγρέ μπουρνουζι και εννοείται ότι την επέλεξα.Δε θα μπω σε λεπτομέρειες διότι δεν είμαι καλός αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να περάσει κάποιος μαζί της και να φύγει δυσαρεστημένος.Το μόνα αρνητικά είναι η κυρία της υποδοχής που ανεβάζει την ένταση στη μουσική και το ότι δέχονται Πακιστανούς.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους....περασμενη εβδομαδα λογο υποχρεωσεων κατεβηκα κεντρο.....περασμα απο Κολωνου 48...ηταν η Ευα...μεσημερακι....παει...χαλασε και αυτη......τσιμπουκι μονο....παραβαριοτανε.....την εχυσα στο στομα και τα καταπιε μαλλον....δεν την ειδα να φτυνει τα φλοκια .......για ενα 10αρικο καλα ηταν...αλλα μαλλον δεν .....
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Παιδιά μόλις γύρισα από τσάρκα..πήγα βέργας 3 αλλά δεν ήταν η Λολίτα..μετά φυλής 65 για την καινούργια βυζάρου Μαρία αλλά είδα δύο πιπίνια ,η μια που μου άρεσε έκανε απλο
Στο Φώκαιας υπόγειο είναι μια μουναρα Άννα πήγα να περάσω..ποια είναι αυτή;καλό μουνι..
Κατάθεση σε δύο πιπίνια κουβανες στο μεσαίο στην Φώκαιας οροφο..μια Τίφανι και μια άλλη..εγώ γάμησα την άλλη ..ήθελα να τις πάρω παρτούζα αλλά σκέφτηκα να αξιοποιηθεί πιο σύνετα το παράβολο
Υπάρχει και πληθωρισμος
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.154
Κριτικές
1.245
Like
194.835
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα, προχτές πέρασα από Έλλης να βρω την Άμφισσα, δυστυχώς δεν ήταν εκεί και η κυρία της υποδοχής μου είπε ότι σταμάτησε, ξέρει κάποιος αν όντως ισχύει;
ο συναγωνιστής @ventouzas21 την προηγούμενη Πέμπτη στις 17.57 με το υπαριθμο ποστ 148624 ενημέρωσε ότι έφυγε για Ρωσία
 
Τελευταία τροποποίηση:

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Παιδιά μόλις γύρισα από τσάρκα..πήγα βέργας 3 αλλά δεν ήταν η Λολίτα..μετά φυλής 65 για την καινούργια βυζάρου Μαρία αλλά είδα δύο πιπίνια ,η μια που μου άρεσε έκανε απλο
Στο Φώκαιας υπόγειο είναι μια μουναρα Άννα πήγα να περάσω..ποια είναι αυτή;καλό μουνι..
Κατάθεση σε δύο πιπίνια κουβανες στο μεσαίο στην Φώκαιας οροφο..μια Τίφανι και μια άλλη..εγώ γάμησα την άλλη ..ήθελα να τις πάρω παρτούζα αλλά σκέφτηκα να αξιοποιηθεί πιο σύνετα το παράβολο
Υπάρχει και πληθωρισμος

Τύπε..στη Φωκαίας υπάρχουν 3 υπόγεια ..ποιο λες?
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω τη Σουζανα ή αν σταματησε; Αλβανιδα gilf ξανθό μαλλί με φουλ πρόγραμμα που δούλευε για πολύ καιρό Κολωνού 47 ισόγειο βραδινή βάρδια και ιασωνος 30Β πάλι βραδινή βάρδια. Ευχαριστώ πολύ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom