Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 333 άτομα (26 μέλη και 307 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
194.905
Πόντοι
45.465
μαλλον θα τη πετυχεις Μαραθ ,αλλαξε την Ιονελα προχθες ,3η βαρδ, παχουλη πάντως ειναι εμενα δε μ αρεσει ,επισης στο μαραθ στο μεσαιο απο τα 2 κάτω εχει ερθει καινουριο μικρο αλλα ακομα πιο παχουλο
Την Αναστασία λες?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Πρίν λίγες ώρες πήγα Φωκαίας 25(όροφος) για να δω τις καινούριες κορασίδες Βαλεσκα & Τιφανη.
Δεν ενθουσιάστηκα.... πρόκειται για δύο μέτριες αθιγγανες....κατηγορίας Μεταξουργείου!

Μεταβολή και κατευθύνθηκα προς Φυλής 65(όροφος) για να δω την καινούρια κορασίδα με το όνομα Μαρία.
Ούτε εδώ ενθουσιάστηκα.
Μπορεί να έχει ωραίο σώμα αλλά δεν μου άρεσε το πρόσωπο της.
Επίσης,
Δεν είναι από το Κόσοβο.... είναι από την Αλβανία.

Τέλος, πέρασα και μία από Βέργας 3 για να δω τις καινούριες καί εκεί.
Είδα την Μπέλα από Ρωσία.
Ωραία μιλφαρα...!!!:gumtits:
Αλλά θα είναι καλή μέσα στο δωμάτιο.......... η θα είναι Φόλα.....????????


ΥΓ: ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΦΟΛΑ ΟΠΩΣ Η ΓΑΤΑ ΤΟ ΝΕΡΟ....!!!!!!!!!??


:confused::confused::confused:
Που καταντήσαμε να φοβόμαστε κάθε σπίτι γι φόλα που κάποτε πήγαινες με τρεις οβολους γιατί δεν ήξερες πια να πρώτο γαμησεις, θυμάμαι πιτσιρικάς φυλής γινόταν πανδαιμόνιο τέλος πάντων αλλα χρονια άλλες ιστορίες για άλλο νημα
 

Poutsa16cm

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2021
Μηνύματα
13
Like
16
Πόντοι
0
Κάτι φθηνο να φύγουν τα παχιά τι προτείνεται
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μπορεί να έχει ωραίο σώμα αλλά δεν μου άρεσε το πρόσωπο της.
Επίσης,
Δεν είναι από το Κόσοβο.... είναι από την Αλβανία.
Για το πρόσωπο τα παμε,έχει αλβανοσαγωνάρα. Και μένα μου πε στο δωμάτιο ότι είναι απ' την Αλβανία.

Δεν μπορεί να τα χει όλα. Μην περιμένουμε να βρούμε μοντέλο κανονικό στη Φολής.

Έπρεπε να περάσεις για να ανεβάσει λίγο το ψωλοκοντέρ κι αυτή. Να μάθει κανένα βασικό.

Επίσης γαμηστε την όσο προλαβαίνετε. Τέτοιο σώμα στο κοσαρι έχει να εμφανιστεί αιώνες. Άμα βελτιωθεί μπορεί να χαθεί ή να παντρευτεί ή να πάει στούντιο ή να φύγει στο εξωτερικό.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έτσι έλεγε ένας Πάκος σε μια πουτανα εκεί.
 

Progres7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
56
Like
184
Πόντοι
0
Δοκιμή σε τιφανι από κουβα μικρόσωμη καλό όχι τίποτα το ιδιαίτερο όμως έχουμε περάσει και καλύτερα
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
συνέχεια σφηνάκι live

Αλκιβιάδου 16α Αγάπη ξανθοκαστανη νταρντανα μιλφ με 2.5αρι συν βυζι, ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Αλκιβιάδου 16β Άννα ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα και 2αρι συν βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, δοκιμάστηκε, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική καθώς και φωτός του δωματίου.

Αλκιβιάδου 16γ Γιάννα ξανθιά ψηλή γκιλφ λεπτή με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο και Ειρήνη καστανοξανθη μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Εντυπώσεις από Άννα???τι πρόγραμμα σου κάνε καλό μέσα??
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
194.905
Πόντοι
45.465
Εντυπώσεις από Άννα???τι πρόγραμμα σου κάνε καλό μέσα??
όχι τίποτα το ιδιαίτερο, για μια φορά μόνο , θα γράψω μόλις προλάβω κριτική γιατί "χρωστάω" 3 συνολικά από καταθέσεις του προηγούμενου 2ημερου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
194.905
Πόντοι
45.465

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Kαλημέρα μάγκες.
Κυκλοφορεί κανένα μικρό λεπτόσωμο στην πιάτσα αυτή την στιγμή ? Κανένα σαμιαμίδι ξέρετε ..
Και εμείς ψάχνουμε, υπάρχει μια ξανθούλα Αννίτα στον ημιόροφο στη Φωκαίας εκεί που δουλεύει η Άννα Κου εάν δε τη βρεις εκεί πς στο απέναντι Φωκαίας και Αχαρνων γωνία
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
194.905
Πόντοι
45.465
δε ξέρω κατά πόσο θα ισχύει/εφαρμοστεί αλλά από κουβέντες με υπηρεσίες από Σάββατο θα είναι υποχρεωτική η μάσκα για την είσοδο στους οίκους καθώς και η επίδειξη πιστοποιητικου εμβολιασμού ή διενέργειας rapid test, τώρα τον έλεγχο θα τον κάνουν με σάρωση μέσω του app covid free gr? Θα γίνεται μόνο οπτικά? Ούτε αυτοί ξέρουν... Θα τα διαπιστωσουμε όλα στη τσάρκα...
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
364
Like
553
Πόντοι
81
δε ξέρω κατά πόσο θα ισχύει/εφαρμοστεί αλλά από κουβέντες με υπηρεσίες από Σάββατο θα είναι υποχρεωτική η μάσκα για την είσοδο στους οίκους καθώς και η επίδειξη πιστοποιητικου εμβολιασμού ή διενέργειας rapid test, τώρα τον έλεγχο θα τον κάνουν με σάρωση μέσω του app covid free gr? Θα γίνεται μόνο οπτικά? Ούτε αυτοί ξέρουν... Θα τα διαπιστωσουμε όλα στη τσάρκα...
Ποιος θα ελέγχει... Ένας οίκος που δεν έχει καν άδεια; δουλευόμαστε μεταξύ μας μου φαίνεται...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
194.905
Πόντοι
45.465
Ποιος θα ελέγχει... Ένας οίκος που δεν έχει καν άδεια; δουλευόμαστε μεταξύ μας μου φαίνεται...
προφανώς δουλευόμαστε, εννοείτε ότι δεν έχουν άδεια αλλά υπό αυτό το καθεστώς δουλεύουν δεκαετίες όλοι λίγο πολύ γνωρίζουμε το πως.. τον έλεγχο θεωρητικά θα τον κάνει η υπηρεσία στην είσοδο...κάτσε να δούμε... γιατί οι ίδιες μου έλεγαν σε τσάρκες μου ότι οι οίκοι θα κλείσουν γύρω στις 15-20 Οκτωβρίου κατι που δεν έγινε
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Καλησπέρα κυριοι. Καμμία ενημέρωση για φυλής-φωκαιας απογευματινή βάρδια;;
Υγ. Σμύρνη μας ακούς;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.158
Κριτικές
1.245
Like
194.905
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα κυριοι. Καμμία ενημέρωση για φυλής-φωκαιας απογευματινή βάρδια;;
Υγ. Σμύρνη μας ακούς;;;
όχι... απλά σας διαβάζω ?
πάνω κάτω οι ίδιες είναι κάθε μέρα οπότε αν ανατρέξεις σε παλιότερες ενημερώσεις συν αγωνιστών, λίγες /μικρές θα είναι οι αποκλισεις.. είμαι στη δουλειά οπότε αν κατέβω μετά τις 2200 και μάλλον προς Μαραθωνος να δω μια δυο καινούργιες αφίξεις που ανέφερε ο συναγωνιστής @poppop
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
όχι... απλά σας διαβάζω ?
πάνω κάτω οι ίδιες είναι κάθε μέρα οπότε αν ανατρέξεις σε παλιότερες ενημερώσεις συν αγωνιστών, λίγες /μικρές θα είναι οι αποκλισεις.. είμαι στη δουλειά οπότε αν κατέβω μετά τις 2200 και μάλλον προς Μαραθωνος να δω μια δυο καινούργιες αφίξεις που ανέφερε ο συναγωνιστής @poppop
Πάντα μάχιμος….
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom