Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 193 άτομα (15 μέλη και 178 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Γρηγορη επιγραμματικη περατζαδα (και οχι ενημερωση) απο ιασονος το μεσημερακι, δεν ρωτησα κανενα ονομα γιατι εμπαινα και εβγαινα σα σιφουνας.

στο Ι39 πολυχωρος τερμα ευθεια και δεξια μια αδιαφορη μιλφ παχουλη καστανομαλλα, η τσατσα ευγενεστατη, περιγραφικοτατη ως τις υπηρεσιες (μεχρι και το γλειφομουνι μας εδειξε με τα χερια της :2funny: ) και τονισε οτι δεν βαραει πορτες ποτε, αν ειχε γαμευσιμο τεμαχιο θα ειχα μπει σιγουρα. 69 κ γλωσσοφιλα ανακοινωθηκαν. Βγαινοντας μου τσιμπησε την ρωγα :bounce:

Στο ι37 ισογειο 2 γεματουλες καστανοξανθες πατσαβουριτσες σε απλο, το ι37οροφος κλειστο.

Στο ι27 (γωνιακο ημιυπογειο) μολις πατησα το πρωτο σκαλακι και ανοιξα την πορτα ειδα μια ξανθια χοντρη να σαλοναρει περηφανα σε γεματο σαλονι και εκανα μεταβολη αμεσως.

Στο ι30ισογειο μια ξανθια σλαβετα, νεα και ομορφη κοπελα με πολυ ωραια βυζακια, βρωμαγε φολαρα αλλα θα εμπαινα μονο για την εμφανιση, αν εχει καποιος πληροφοριες ας παραθεσει εδω, ανακοινωθηκε απλο απο την ιδια σε σπαστα ελληνικα.

Τελος, περασα στο
ι20γ (αριστερα) με την εσωτερικη σκαλα, η υπηρεσια μου παρουσιασε την Βικυ ως καινουρια κορασιδα, την οποια επελεξα να τηνεγαμησω, δεν την προτεινω σε κανεναν, κατω του μετριου στον αγωνα, εμφανισιακα ειναι γυρω στο 1.70 ξανθια ρωσιδα, ωραιο κωλο αν και λιγο νερουλος, 2αρια ψιλοπεσμενα βυζια, συμπαθητικο προσωπο, 35 χρονων συν/πλην κατι θα ελεγα ηλικιακα, αλλα να ξερετε ειμαι λιγο στραβος. Θα ανεβασω κριτικη αργοτερα για να σωσω κανεναν.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Στο ι30ισογειο μια ξανθια σλαβετα, νεα και ομορφη κοπελα με πολυ ωραια βυζακια, βρωμαγε φολαρα αλλα θα εμπαινα μονο για την εμφανιση, αν εχει καποιος πληροφοριες ας παραθεσει εδω, ανακοινωθηκε απλο απο την ιδια σε σπαστα ελληνικα.
μηπως ειναι η Ζωη (Ζωιτσα στην ενημερωση) ;

(δεν λεω την κοντη Ζωη την αλβανιδα που δουλευε στον οροφο και στην κολωνου πριν λιγα χρονια)
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.429
Πόντοι
3.296
Τέσπα βγαίνει ένα πιπίνι γάλακτος έξω σχεδόν κάβλωσα επιτόπου. Και η τσατσά μου κάνει 69, ελεύθερο στοματικό την σταματάω και της δίνω ο 20ρικο τρελάθηκα.
Πωπωωω σου κανε η τσατσα 69 και ελευθερο στοματικο εκει ,επιτοπου στο σαλονι τυπαρα μου για να σε δελεάσει να περάσεις με την κοπέλα;;:kneel:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.160
Κριτικές
496
Like
62.159
Πόντοι
39.662
Στο ι30ισογειο μια ξανθια σλαβετα, νεα και ομορφη κοπελα με πολυ ωραια βυζακια, βρωμαγε φολαρα αλλα θα εμπαινα μονο για την εμφανιση, αν εχει καποιος πληροφοριες ας παραθεσει εδω, ανακοινωθηκε απλο απο την ιδια σε σπαστα ελληνικα.
Μαλλον ειδες τη Λολα δούλευε και παλια εκει.
Ομορφο πετιτ μιλφακι ξανθο αλλα φολα μεσα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.897
Πόντοι
1.686
Σάββατο 24 Ιουλίου 2021
Διδυμου 27 πρωινή βάρδια, 3 ρωσόφωνες με κορυφαία
τη Φωτεινή, καστανή , ψηλή, όμορφη, κορμάρα, σεξοβόμβα μιλφ ,
ελήφθη και ήταν εξαιρετική !
Ατελείωτα πόδια με ωραίο δέρμα, και κωλάρα
με καμπύλες πολύ σέξυ..
Την Κυριακή θα πάρει ρεπό είπε η τσα2.


Στο Φυλής 71 πάνω, ήταν το πρωϊ και η Λίζα ρωσόφωνη νέα
μοντελέ , ψηλή λεπτή ξανθιά, όμορφη, εμφάνιση επιπέδου city tour .
Έχει ληφθεί στο παρελθόν.
Θα ληφθεί και προσεχώς. Η τσα2 είπε ότι θα δουλεύει μόνο πρωί

Οι πιο πάνω ήταν , κατά τη γνώμη μου, οι πιο ωραίες
στην περιοχή της οδού Φυλής .
Αν κάποιος συναγωνιστής βρήκε εξίσου όμορφες
παρακαλείται να το αναφέρει.

πιο κάτω κοπέλα παρόμοια με τη Λίζα
 

Συνημμένα

  • olga-beautiful-moldova-girl-1.jpg
    olga-beautiful-moldova-girl-1.jpg
    16,1 KB · Εμφανίσεις: 66
Τελευταία τροποποίηση:

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.358
Πόντοι
746

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
ρε μάγκες μία άντζελα petite καυλάκι αλβανιδούλα 21 χρονών τι παίζει; Πολυ καθαρή και απλό πρόγραμμα αλλά πολύ καυλάκι. Δεν θυμάμαι φυλής πόσο όμως γιατί μπήκα στην τύχη
Είναι ότι καλύτερο σε συμπεριφορά και σε προγραμμα όσο αναφορά εμφάνιση είναι φυσική όμορφη κοπέλα χωρίς μακιγιάζ χωρίς πλαστικά βυζια χωρίς ψεύτικα χείλια χωρίς να φοράει ιδιαίτερα εσώρουχα καβλωτικα σε καβλωνη η κοπέλα !!!
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Είναι ότι καλύτερο σε συμπεριφορά και σε προγραμμα όσο αναφορά εμφάνιση είναι φυσική όμορφη κοπέλα χωρίς μακιγιάζ χωρίς πλαστικά βυζια χωρίς ψεύτικα χείλια χωρίς να φοράει ιδιαίτερα εσώρουχα καβλωτικα σε καβλωνη η κοπέλα !!!
Φυλής 86 πάνω
Μάγκες ξέρει κανείς που θα βρω αυτές τις δύο?
Στη Νικολούλη
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Σήμερα Σάββατο πήγα μετάξι μόνο για τις λατίνες. Ήταν περίπου 18:00. Η τσα του Κολωνού 27 ισόγειο μού παρουσίασε μία αδιάφορη κοπέλα, της οποίας δε συγκράτησα ούτε το όνομα ούτε το πρόγραμμα. Ελληνίδα είπε.
Τη ρώτησα για τα λατινοκόριτσα και μου είπε ότι θα έρθουν μετά τις 20:00.
Τη ρώτησα και για τη Σάντρα απάντησε ότι δε θα ξαναέρθει.
Τέλος, όταν πάψω να βαριέμαι θα γράψω κριτικές με τις κοπέλες με τις οποίες πέρασα.

*Στο Κολωνού 32 υπόγειο με το εικοσάευρο ήταν μία νέα καστανή με πολύ ωραίο σώμα. Αλλά στο συγκεκριμένο δε θα περνούσα ούτως ή άλλως.

:hi:
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
183
Like
1.218
Πόντοι
201
Σάββατο 24 Ιουλίου 2021
Διδυμου 27 πρωινή βάρδια, 3 ρωσόφωνες με κορυφαία
τη Φωτεινή, καστανή , ψηλή, όμορφη, κορμάρα, σεξοβόμβα μιλφ ,
ελήφθη και ήταν εξαιρετική !
Ατελείωτα πόδια με ωραίο δέρμα, και κωλάρα
με καμπύλες πολύ σέξυ..
Την Κυριακή θα πάρει ρεπό είπε η τσα2.


Στο Φυλής 71 πάνω, ήταν το πρωϊ και η Λίζα ρωσόφωνη νέα
μοντελέ , ψηλή λεπτή ξανθιά, όμορφη, εμφάνιση επιπέδου city tour .
Έχει ληφθεί στο παρελθόν.
Θα ληφθεί και προσεχώς. Η τσα2 είπε ότι θα δουλεύει μόνο πρωί

Οι πιο πάνω ήταν , κατά τη γνώμη μου, οι πιο ωραίες
στην περιοχή της οδού Φυλής .
Αν κάποιος συναγωνιστής βρήκε εξίσου όμορφες
παρακαλείται να το αναφέρει.

πιο κάτω κοπέλα παρόμοια με τη Λίζα
Δεν την ειδα την φωτηνη, ηταν δωματιο. Πηρα την Αναστασια, μετρια εμφανιση, με σουπερ επηδωσεις ομως, και καλο παιδι, ριξαμε γελιο.

Την λιζα στο 71 την ειδα και μου επεσε το σαγονι.......δεν μπηκα γιατι μου φανηκε λιγο ξινη. Εαν μπορεις δωσε λιγες info, η τσατσα μου ειπε αποιστηρομενο γαμιση κανει.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Κατάθεση πριν από λίγο στο Φώκαιας 19 στην Ελένη την λαϊκή Αλβανίδα, πολύ αθώα και απονήρευτη κοπέλα, δεν θα περνούσα μαζί της αλλά με νευριασε η κρυόκωλη τσατσά που της είπε "άστον μην του κολλας αφού δε θα περάσει"
Στο δωμάτιο μπήκε ευγενέστατη και με την απορία αν έχουμε ξαναπεράσει, δεν της έδωσα απάντηση όμως, την άφησα να κοιλιέται στο μυστήριο, μου βγήκε σε καλό όμως, άρχισε τα παθιασμένα γλωσσοφιλα, φιλιά σε όλο το σώμα, ελεύθερο τρομπόνι με γρήγορους ρυθμούς, αλλά δεν είναι το δυνατό της σημείο.
Σε ιεραποστολική στάση κάθεται μαγκωμενη, έχει πολύ σφιχτή τρύπα, στα 4 απλά οκ, κάθεται φυσιολογικά αλλά η στενή της τρύπα δεν αφήνει περιθώρια για δυνατό σφυροκόπημα.
Εβγαλα τη καποτα τελείωσα πάνω στο μουνί της και γούσταρε.
Εν κατακλείδι πολύ φρόνιμο και καλοσυνάτο κορίτσι, είναι για τύπους που δεν γουστάρουν αγριαδες και θέλουν στοργή, για μια φορά είναι οκ δε κλαις τα λεφτά σου, αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, είπαμε είναι ευγενέστατη και αυτο αρέσει σε πολλούς.

2 καινουριες αφίξεις απόψε που μου κέντρισαν το ενδιαφέρον.
Στο Φυλής 74 δεξιά πόρτα μια αρκετά όμορφη παρουσία, Ρωσίδα νεαρή με πιασιματα και ωραίο πρόσωπο, φορούσε γυαλιά μυωπίας και έμοιαζε φοιτήτρια θρησκευτικών.
Φιλιππίδου 11Α , μια άλλη ξανθιά Ρωσίδα με λάτιν κωλαρα, επίσης και αυτή με πολύ ωραίο πρόσωπο, πιο πρόστυχη από τη προηγούμενη αυτή.
Κατά τα άλλα όπως τα ξερατε,
Α, στο Φυλής 74 αριστερή πόρτα ήρθε μια παλιά γνώριμη, η Κασσάνδρα που πλέον ονομάζεται Αμάντα, Αλβανίδα μπαμπατσικη με λάτιν κωλο είχε κάνει ξανθιά ράστα τα μαλλιά της και είχε μαυρίσει αρκετά, παλιά ψιλοφώλιαζε αρκετά στο Φυλής 72, τώρα δεν ξέρω, επίσης Φυλής 71 πάνω όροφο είναι 2 νέες παρουσίες εδώ και κάνα 10ημερο, Ρωσίδες , μέτρια πράγματα μη φανταστείτε, μια μελαχρινή και μια ξανθιά , η μελαχρινή κάνει και ελεύθερο στοματικό κατόπιν συνεννοήσεως στο αυτάκι.
Αυτά τα ολίγα που μου κέντρισαν το ενδιαφέρον.

Υ.Γ με έχετε ρωτήσει αρκετοί για την Ροντίκα-Αρίνα στα pm.
Την έχω δει στη Φώκαιας αρκετές φορές το τελευταίο μήνα αλλά πραγματικά δεν ξέρω πότε θα πιάσει δουλειά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Καλησπερα , πειραζει να μαθω και εγω το σαιτ ?? οχι γιατι δεν γουσταρω το δικο μας που οπως λες ειναι τοπ , απλα απο περιεργεια και βασικα για συγκριση , παντα σε πμ , ευχαριστω.

Είσαι σίγουρος πως θέλεις να μπεις σε τόσο σκοτεινά μονοπάτια τύπε μου;;;; ?
Διότι εάν κάνεις αυτό το βήμα δεν θα υπάρχει επιστροφή...
 

Jokerdreamer

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
20
Like
25
Πόντοι
0
Είσαι σίγουρος πως θέλεις να μπεις σε τόσο σκοτεινά μονοπάτια τύπε μου;;;; ?
Διότι εάν κάνεις αυτό το βήμα δεν θα υπάρχει επιστροφή...

Μ αρέσει αυτο το μυστηριώδες bullying με το γάντι μύστη μου :knuppel:...σαν να λέει "κανόνισε να πατήσεις στον browser την άλλη σελίδα και θα σε :zfuck::zfuck::zfuck:"
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Στην ενημέρωση βάλτε και τα υπόλοιπα σπιτάκια από αρχή της φυλής στν ενημέρωση.
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Η αριστερή με τα μαύρα μαλλιά είναι η Ρενάτα ρωσόφωνη
που εργαζόταν στη μοντελοαλυσίδα
στο Φυλής 66 Α , και τώρα μάλλον κάθεται (;)
απ' ότι είπε η τσα2

Η δεξιά εργαζόταν επίσης στην μοντελοαλυσίδα
(Οι τσατσάδες γνωρίζουν που είναι τα κορίτσια)

20210724_213504-jpg.735533
η Ρενάτα πρέπει να φοράει περούκα , δεν τη θυμάμαι ποτέ
με τέτοιπ μαλλί
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom