Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 209 άτομα (14 μέλη και 195 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Μετά από αναφορά κάποιου μπήκα να ρίξω μια ματιά στους δίπλα, στο σάιτ που βγήκε απ' το βορδελοντούλαπο της ιστορίας.

Διάβασα λίγο ,αυτά που σας σούρνουν βγάζουν πολύ γέλιο.

Αλλά οι ενημερώσεις είναι τηλεγραφικές,για το μπούτσο . Δηλαδή πρέπει να τις ξέρεις ήδη τις εκδιδόμενες.

Στα συν κάποιες φωτό από εκδιδόμενες στα βορδελα που σε γλιτώνουν να τρέχεις τζάμπα.

Η διοίκηση του σαιτ πρέπει να διαθέτει ακόμα dial up μόντεμ. Για αυτό έχουν τέτοιο σάιτ. Δεν έχουν έρθει σε επαφή ακομα με τον έξω κόσμο που έχει Dsl.


Και υπέπεσαν και στο αμάρτημα της ματαιοδοξίας . Κατάκρινουν τον εδώ βόθρο μην βλέποντας τον δικό τους. Μαζί με την ενημέρωση απλώνουν και σεντόνι όπου κοροϊδεύουν τους εδώ και τα σχετικά.
Στο μπούτσο μας πες τους :)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Έχουμε briefing από φυλής από κάποιο συνάδελφο μυστη;
 

Γιπας

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα ξέρει κάποιος σε ποιον οίκο είναι η αλιονα σήμερα και τι βάρδια;;;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.240
Πόντοι
7.046
Ρε μάγκες αυτή η αλιόνα που την λέτε βασίλισσά της πίπας πόσο χρονών είναι. Νομίζω είχα πάει πριν κάτι χρόνια την είδα και τρόμαξα γιατί μου έμοιαζε για 50+. Δεν θυμάμαι καλά? Γιατί βλέπω όλοι γράφουν διθύραμβους για την πάρτη της αλλά εγώ όσο καλή και να είναι άμα είναι γιαγιά δεν το έχω . ( γιαγιά = πάνω από 40 τις περισσότερες περιπτώσεις. Υπάρχουν ενίοτέ πηδήσιμες 40αρες+ αλλά εξερετικά σπάνιες για εμένα)
Συμφωνώ απόλυτα, η Αλιονα παραειναι μεγάλη. Πλέον έχει κοιλιά και προγουλι που σε ξενερώνει αφάνταστα. Ναι έχει ποδαρες για την ηλικία της, ναι έχει λαρυγγι χωρίς πατο, ναι η γλώσσα έχει καθαρίσει τα έγκατα κάθε αντρικής κωλοτρυπίδας αλλά από μένα δεν. Πρέπει να είσαι πολυ τολμηρός για να ενδώσεις το 20€αρικο.
 

Γιπας

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Συμφωνώ απόλυτα, η Αλιονα παραειναι μεγάλη. Πλέον έχει κοιλιά και προγουλι που σε ξενερώνει αφάνταστα. Ναι έχει ποδαρες για την ηλικία της, ναι έχει λαρυγγι χωρίς πατο, ναι η γλώσσα έχει καθαρίσει τα έγκατα κάθε αντρικής κωλοτρυπίδας αλλά από μένα δεν. Πρέπει να είσαι πολυ τολμηρός για να ενδώσεις το 20€αρικο.
Τύπε που μπορούμε να την βρούμε και τι βάρδια;;;πρέπει αν δοκιμασω
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.240
Πόντοι
7.046
Τύπε που μπορούμε να την βρούμε και τι βάρδια;;;πρέπει αν δοκιμασω
Τράβα Διδυμου,
Τύπε που μπορούμε να την βρούμε και τι βάρδια;;;πρέπει αν δοκιμασω
Γυπαετε Διδυμου 18αρια γυροφερνει. Αν πηγαινεις δυο μερες σερί θα την πετυχεις στάνταρ. Επίσης δε νομίζω να είναι πολυ σταθερή στη βαρδια. Τράβα κατά το απογευματακι. Εγώ παντως δεν.
Προτείνω Τζώρτζια στο 7αρι της Διδυμου. Καλές υπηρεσίες, αν και αποστειρωμένες γι αυτους που τολμανε, αλλά κορμί 10' και αρκετά εξωτική γυναίκα.
Επίσης δεν είναι καλή εποχή για ακαποτες. Εχω ακουσει πολλα τελευταία. Αν θες ακαποτες δώσε ένα 120αρι και γάμα κανα call. Εκεί παιζεις πιο ασφαλής! Εγώ δεν παω σε γυναίκες που έχουν ελευθερη πιπα, δεν τις εμπιστευομαι. Πρόσεχε αδερφε συναγωνιστή για να έχεις.
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Ρε μάγκες αυτή η αλιόνα που την λέτε βασίλισσά της πίπας πόσο χρονών είναι. Νομίζω είχα πάει πριν κάτι χρόνια την είδα και τρόμαξα γιατί μου έμοιαζε για 50+. Δεν θυμάμαι καλά? Γιατί βλέπω όλοι γράφουν διθύραμβους για την πάρτη της αλλά εγώ όσο καλή και να είναι άμα είναι γιαγιά δεν το έχω . ( γιαγιά = πάνω από 40 τις περισσότερες περιπτώσεις. Υπάρχουν ενίοτέ πηδήσιμες 40αρες+ αλλά εξερετικά σπάνιες για εμένα)
Και γω να σου πω την αλήθεια όταν την πρωτοείδα προ Κορονωιου στο σαλόνι σκιάχτηκα ολίγον τι...Σα μπουλα ηταν για όποιον γνωρίζει τη λέξη ??
 

Γιπας

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Τράβα Διδυμου,

Γυπαετε Διδυμου 18αρια γυροφερνει. Αν πηγαινεις δυο μερες σερί θα την πετυχεις στάνταρ. Επίσης δε νομίζω να είναι πολυ σταθερή στη βαρδια. Τράβα κατά το απογευματακι. Εγώ παντως δεν.
Προτείνω Τζώρτζια στο 7αρι της Διδυμου. Καλές υπηρεσίες, αν και αποστειρωμένες γι αυτους που τολμανε, αλλά κορμί 10' και αρκετά εξωτική γυναίκα.
Επίσης δεν είναι καλή εποχή για ακαποτες. Εχω ακουσει πολλα τελευταία. Αν θες ακαποτες δώσε ένα 120αρι και γάμα κανα call. Εκεί παιζεις πιο ασφαλής! Εγώ δεν παω σε γυναίκες που έχουν ελευθερη πιπα, δεν τις εμπιστευομαι. Πρόσεχε αδερφε συναγωνιστή για να έχεις.
Ευχαριστώ πολύ αδελφέ μου,θα σκεφτώ πολύ σοβαρά τις συμβουλές σου,έχω ακούσει όμως πολύ καλές αξιολογήσεις και σαν μιλφογκιλφακιας μεγάλος σκέφτομαι να επισκεφθώ
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.977
Κριτικές
31
Like
26.240
Πόντοι
7.046

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.787
Like
4.294
Πόντοι
456
Δεν υπάρχει καλύτερο σάιτ από το δικό μας σε πολλά θέματα !! Και σε οργάνωση και σε σχεδιασμό !!Λογικο να έχει πέσει πολύ ζήλια !!
Καλησπερα , πειραζει να μαθω και εγω το σαιτ ?? οχι γιατι δεν γουσταρω το δικο μας που οπως λες ειναι τοπ , απλα απο περιεργεια και βασικα για συγκριση , παντα σε πμ , ευχαριστω.
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Κριτικές
159
Like
8.585
Πόντοι
23.733
Σιναντηση σήμερα με Μηχαελα Φώκαιας 17.
Οι παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται.ειχα καιρό να την συναντήσω.ενταξι γυναικάρα τη να πω . βυζάρες κολάρα τσιμπουκαρα.κι αυτό το στισημο στα τέσσερα μπροστά στον καθρέφτη.
Εχισα ατελιοτα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά το υπόγειο Ιονελα ξανθοκαστανη με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο Ναταλία μελαχρινή παχουλη με 2.5αρι βυζι και πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Αλμπινα μελαχρινή πολύ κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59α Ντιανα καστανή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 Λίζα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Βικτόρια ξανθοκαστανη μιλφ πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι και Μαριάννα ξανθιά γκιλφ χοντρή με 4αρια βυζια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κάνουν και παρτουζα.

Ιωαννίνων 3 κάτω Χριστίνα /Κριστυ ξανθιά σώμα με πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι και Αναστασία μελαχρινή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιωαννίνων 3 πάνω Χριστίνα καστανή κατσαρομαλλα γκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Ιρις καστανοξανθη ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
728
Πόντοι
361
Καλησπέρα. Πήγα καβλομένος σήμερα λιωσίων καθώς εχθές δεν είχα γαμήσει. Πρόγραμμα έλεγε Λάνα και Ιωάννα για το 73α και μου μπήκαν ιδέες μήπως η Λάνα είναι η παλία απο Πιπίνου. Τι σκατά γιατί δεν ανεβάζουν στο σαιτ pics... Ξέρει κανείς αν ισχύει ή καμία σχέση? Τεσπά πήγα 5 περίμενα στο σαλόνι μέχρι της +10 έρχεται η τσατσά μου λέει "Έχω 2 κοπέλες η μία έρχετε σε 2 λεπτά, ετοιμάζετε, η άλλη είναι στον δρόμο" +20 ήρθε η Ιωάννα. Απλό πρόγραμμα. Πολύ , πολύ πιο πάνω απο τον μέσω όρο θέμα εμφάνισης αλλά το φολόμετρο μου χτύπησε κόκκινο. Πέρασα μια βόλτα απο Βέργας σε όλα τα μπουρδέλα. Δεν κράτησα κανένα όνομα γιατί όλες ήταν γιαγίαδες απο 50 και πάνω... Παναγία μου. Είδα και την Μπάρμπορα η αλήθεια είναι ότι πηδίετε για την ηλικία της αλλά και πάλυ... Ίσως άμα δεν είχε δωμάτια να περναγα πάνω στην κάβλα αλλά δεν νομίζω να ξαναπάω. Σημαντικές οι υπηρεσίες που προσφέρει η κάθε κοπέλα αλλά για εμένα είναι ακόμα πιο σιμαντηκό να είναι κάτω απο 30. ( Καλά χέστηκα για την ηλικία άμα η άλλη είναι μούναρος πχ Εβελίνα αλλά πόσες πάνω απο τα 30 είναι έτσι) Τέσπα με τις αναμονές - Μπάρμπορα είχε δωμάτιο όταν μπήκα και περιμένα σχεδόν 20 λεπτά + πήγα 2 φορές ξανά στο 73α μπας και ήρθε η Λάνα αλλά δεν - είχε πάει 6:15 και ήμουνα εκεί απο τις 5 νταν. Είχα ιδρώσει κιόλας ήθελα ντουζ αλλιώς δεν. Πάω βόλτα απο το πιπινού ΠΑΛΙ τα ίδια σκατά. Θα ρίχνω κράξιμο μέχρι να σβήσει ο ήλιος με τις μαλακίες που βλέπω. 2 κοπέλες και οι 2 βγήκαν φουλ ντυμένες έξω και μόλις πάω να φύγω μου λέει η τσατσά ότι η Μαρία κάνει και ελεύθερο για +10 ευρο. ΟΥ ΡΕ. Έχω πάει 3 φόρες απο όταν γύρησα πελάτης ουτε δείγμα. Νομίζω μόνο μία φορά είχαν δωμάτιο. Εκεί η να βάλουν μυαλό ή να κλήσει το μπουρδέλο. Τεσπά είχε περάσει 1μιση ώρα σχεδόν και για το γαμώτο και μόνο δεν ήθελα να φύγω άχυστος πείγα με την Ιωάννα στο 73α. Η λάνα δεν ήρθε ποτέ τελικά. Ήταν τόσο φόλα όσο περίμενα. 0 προκαταρκτικά, περασμά σε πεσμένη τσου, κακό τσιμπούκι, 0 γλιφομούνι πεταγότανε συνέχια λες και η γλώσσα μου ήταν τρυπάνη που έκανε εσκαφή για πετρέλαιο και δεν ήθελε φιλάκια,χαδάκια πουθενά. Δεν γουστάρει ΚΑΘΟΛΟΥ αυτό που κάνει και τσαντίζετε και έυκολα. Παρόλαυτα ήμουνα φορτωμένος και όταν γύρισε σε ντόγκι την έστεισα καλά και έριξα καλό γαμήση. Μπορεί να είναι κομωδίνο αλλά έχει σωματαρα οπώτε έχυσα ωραία.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
34
Like
4.413
Πόντοι
7.195
Μιά παρατήρηση.
Έγραψα μια κριτική το πρωί. Μου λέει θα ανέβει όταν εγκριθεί κλπ.
Μεσημεράκι μπαίνω η κριτική έχει ανέβει αλλά βρίσκεται ήδη στην τελευταία γραμμή καπακωμένη από άλλες.
Απογευματάκι η κριτική δεν φαίνεται πιά...
Αν δεν είχα μπει μεσημέρι θα μπορούσα να φανταστώ (όπως έχω ακούσει αρκετούς άλλους) ότι δεν μου βάλανε την κριτική.
Κυρ Αντισθένη μήπως θα γινόταν να φαίνονται περισσότερες κριτικές στην πρώτη σελίδα ;
Αν είναι να καπακώνονται σε τρείς ώρες δεν χρησιμεύουν και τόσο...
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά.αυτη η Πάολα η καριολα,το μοντελακι με το σφηκτα οπίσθια το αψεγάδιαστο κορμάκι και τα τρελοκοτσιδακια της,που είναι λατιναδικα γαμιεται καλά?,την έχει δοκιμάσει κανείς πουτσαρας?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
Μιά παρατήρηση.
Έγραψα μια κριτική το πρωί. Μου λέει θα ανέβει όταν εγκριθεί κλπ.
Μεσημεράκι μπαίνω η κριτική έχει ανέβει αλλά βρίσκεται ήδη στην τελευταία γραμμή καπακωμένη από άλλες.
Απογευματάκι η κριτική δεν φαίνεται πιά...
Αν δεν είχα μπει μεσημέρι θα μπορούσα να φανταστώ (όπως έχω ακούσει αρκετούς άλλους) ότι δεν μου βάλανε την κριτική.
Κυρ Αντισθένη μήπως θα γινόταν να φαίνονται περισσότερες κριτικές στην πρώτη σελίδα ;
Αν είναι να καπακώνονται σε τρείς ώρες δεν χρησιμεύουν και τόσο...
έτσι γίνεται πάντα, αν πας όμως στη σελίδα Μπουρδελα που έχει μόνο κριτικές για μπουρδελα θα είναι πάνω
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
1
Καταθεση με παρτουζαρα πριν λίγο στο Διδύμου 22 με Αγγέλα και Ραμονα.
Φωτιά οι 2 τους στο κρεβάτι , τσιμπουκωμα ταυτόχρονο πουτσα με αρχιδια, γλωσσοφιλάνε χωρίς τέλος, μάλιστα καναμε και τρίγωνο με γλωσσοφιλα, εγώ και δυό τους οι γλώσσες μας κολλημένες, η καργιολα η Αγγέλα πάλι δεν έκατσε στα 4, μόνο σε ιεραποστολικό τη πήρα...
Η Ραμονα τι να πω, η πουτσα η αγαπημένη της ελληνική λέξη, στήθηκε αδιαμαρτύρητα, γούσταρε γκάζια, η Αγγέλα να χαστουκιζει το κωλομέρι της Ραμονας που έχει το τατουάζ τη γάτα...
Έχυσα στο στόμα Ραμονας και στις βυζάρες της Αγγέλας, η Ραμονα να γλείφει τα χυσια στα βυζια της Αγγέλας και να με κοιτάει σαν αγριόγατα , η δε τσατσα μόνο μετάλλιο δεν μου έδωσε αφου βγήκα από το δωμάτιο...Λες και γάμησα αυτήν ναουμε....
Τέλος πάντων, θα ξανατιμησω πάλι τον συγκεκριμένο οίκο με παρτουζα, λέω να πάρω Σοφία με Ραμονα την άλλη φορά, έτσι για τη δοκιμή.
Αγαπάμε Ρωσίδες προμιλφ.

two-girls-blowjob-one-guy-419771.gif



my-first-gif-set-well-functional-one-anyways.gif




Τύπε @madam_sousou επειδή με ρώτησες για την Ρενατα, η συγκεκριμένη κατηγορήθηκε για κύκλωμα trafficking & μικροποσοτητες παράνομων ουσιών, έκανε φυλακή κάνα δυό χρόνια και της κατέσχεσαν 60k €
Eυχαριστώ για την απάντηση!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom