Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (7 μέλη και 96 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.796
Πόντοι
45.465
τώρα live

Χωματιανου 11α Αλισα καστανή, σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι και Ελένη ξανθό κοντό πετιτ μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά με ψιλοκανονικό κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Λιοσιων 73β Αντρέα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη λατινα με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Μύρα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι και στο αριστερό μπούτι και ανάμεσα στα βυζια , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα .

Λιοσιων 73α Μαριάννα λατινα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 1.5αρι βυζι,απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ κλειστό.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα, 2.5αρι συν βυζι, με πρωκτικο.

Βεργας 2 κλειστό.

Βεργας 3 αριστερά Σαμπρινα μελαχρινή χοντρή μιλφ με 2 5αρι βυζι και Αλινα ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπράτσο αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Κατερίνα ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2. 5αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Βικτόρια ξανθιά χοντρή με 4αρια βυζια, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 6β Λιλια(ν) ξανθιά μιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Βεργας 7 πάνω . Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 κάτω Τίνα με κάστανο σκούρο μαλλί, νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα/Στέλλα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 3-4 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος & 13άρια κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.796
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Παρασιου 36αρια κλειστά.

Περγάμου 27 Ειρήνη ξανθιά κοντή μιλφ μέ κοντό μαλλί, σώμα με πιασίματα και μεγάλη κοιλιά 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Ελένη καστανή ψηλή νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αλκαμένους 113 Μαρίνα ξανθοκαστανη χοντρή μιλφ με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Περγάμου 1 κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.796
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι πάντα live

Φυλής 109β συνεχίζει από τη 1η βάρδια η Ήρα ξανθιά μιλφ με πολύ κοντό μαλλί και ένα μικρό κοτσιδάκι πάνω, παχουλη με 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και αυταρχικό.

Φυλής 109α εδώ συνεχίζει κλασσικά από το πρωί διπλόβάρδια η Βικτόρια, καστανοξανθη μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 δεξιά κλειστο.

Φυλής 105 αριστερά Ελένη μελαχρινή ψηλή σχετικά κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι σχεδόν βυζι, τατουάζ στο πήχη του χεριου, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
11
Like
522
Πόντοι
310
Καλά δεν πάμε καλά εδώ
Έχουμε μεγάλη πλάκα
Πέρασα απο Λιοσίων για Μύρα.
17:15 και δεν είχε έρθει και ήδη την περιμένανε 4 άτομα....
Πέρασα δ27 με ιβανα και πέρασα πολύ καλύτερα θα ακολουθήσει κριτική
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.153
Κριτικές
1.245
Like
194.796
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 κλειστό.

Φωκαιας 13 υπόγειο Εύα και Άννα λατινα μελαχρινή σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Μιχαελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 17β, 19, 24 & 25α κλειστά.

Φωκαιας 25β Σάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω Ναταλία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,για κάποιους που ρωτούσαν για την Ιρίνα(Ειρηνη) σύμφωνα με την υπηρεσία θα δουλέψει 11 Νοεμβρίου.

Φωκαίας 27Β πάνω Εβελινα και Εμμανουέλα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

felix07

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ξερει κανενα καλο παιδι αν γυρισε η παολα απο Κ48; Μια πιπα ρε παιδια αν ειναι δυνατον
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
663
Κριτικές
11
Like
5.932
Πόντοι
1.336
Πέρασα αποκλειστικά από το φ71β για το καινούργιο κοντοπουτανο από την Βενεζουέλα την Βερόνικα.

Την είχα βάλει στο μάτι από την προηγούμενη εβδομάδα λόγο εμφάνισης η οποία είναι φοβερή αλλά δυστυχώς ήταν το άκρος αντίθετο στο δωμάτιο..

Αστεία συνεύρεση αφού με έπιασαν τα γελοία από τις κινήσεις που έκανε..

Η κοπέλα δεν έχει κακές προθέσεις αλλά μάλλον έχει άλλη ιδέα για αυτή τη δουλειά..

Εννοείται 0 προκαταρκτικά όταν της είπα σιγά σιγά μιας και ήμουν πεσμένος μου λέει
No, 10 minutes.

Πέρασμα καποτας σε πεσμένο πούτσο φυσικά και πίπα ανούσια
1 λεπτό μετά ήρθε από πάνω και άρχισε να κουνιέται σαν χαζό πίσω μπρος όσο ο πουτσος μου έπεφτε..

Έκανα την κίνηση απορίας με τα χέρια μου και γελάσαμε παρέα αφού αυτό δεν ήταν σεξ.

1 λεπτό μετά μου κάνει το κλασικό νεύμα Έλα από πίσω λες και είμαστε ρομποτακια.
Το μουνι της είτε είχε υπερβολικό τζελ είτε ήταν ανοιχτομουνα και δεν ένιωθα τίποτα...

Δεν ξέρω πως κατάφερα και έχυσα...
Πεταμένο 20αρικο.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Πέρασα αποκλειστικά από το φ71β για το καινούργιο κοντοπουτανο από την Βενεζουέλα την Βερόνικα.

Την είχα βάλει στο μάτι από την προηγούμενη εβδομάδα λόγο εμφάνισης η οποία είναι φοβερή αλλά δυστυχώς ήταν το άκρος αντίθετο στο δωμάτιο..

Αστεία συνεύρεση αφού με έπιασαν τα γελοία από τις κινήσεις που έκανε..

Η κοπέλα δεν έχει κακές προθέσεις αλλά μάλλον έχει άλλη ιδέα για αυτή τη δουλειά..

Εννοείται 0 προκαταρκτικά όταν της είπα σιγά σιγά μιας και ήμουν πεσμένος μου λέει
No, 10 minutes.

Πέρασμα καποτας σε πεσμένο πούτσο φυσικά και πίπα ανούσια
1 λεπτό μετά ήρθε από πάνω και άρχισε να κουνιέται σαν χαζό πίσω μπρος όσο ο πουτσος μου έπεφτε..

Έκανα την κίνηση απορίας με τα χέρια μου και γελάσαμε παρέα αφού αυτό δεν ήταν σεξ.

1 λεπτό μετά μου κάνει το κλασικό νεύμα Έλα από πίσω λες και είμαστε ρομποτακια.
Το μουνι της είτε είχε υπερβολικό τζελ είτε ήταν ανοιχτομουνα και δεν ένιωθα τίποτα...

Δεν ξέρω πως κατάφερα και έχυσα...
Πεταμένο 20αρικο.
φιλε ,την ειχα δοκιμασει κ γω,ο λογος π περασα ηταν το ωραιο κολαρακι της,αλλα μεσα χαλια
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Καλά δεν πάμε καλά εδώ
Έχουμε μεγάλη πλάκα
Πέρασα απο Λιοσίων για Μύρα.
17:15 και δεν είχε έρθει και ήδη την περιμένανε 4 άτομα....
Πέρασα δ27 με ιβανα και πέρασα πολύ καλύτερα θα ακολουθήσει κριτική
χαχααχαχαχα κ γω σημερα περασα κατα τις 8 κ βλεπω καμια 8ρια ατομα,κ ολοι για την Μυρα,κριμα η μια απο τις 2 κοπελες να πηγαινει τρενο κ η αλλη να μην εχει δωματιο,εχει μαζεψει ολο το χαρτι,εφυγα κ πηγα για σουβλακια,καλα γαμισια μαγκες
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.134
Πόντοι
1.686
Κυριακή 29.10.2023

Στο Φυλής 69 Β , πήρα τη ΒΙΚΥ !
Ρωσόφωνη όμορφη , με δέρμα πολύ καλό,
γλυκιά και θερμή !

Μοιάζει με ξαδέρφη της πιο κάτω.

kim_basinger-gt.jpg


καλή αίσθηση η μούνα της, της τον έχωσα τέρμα
και την έχυσα την κάβλα , τη γλυκομούνα !
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Κυριακή 29.10.2023

Στο Φυλής 69 Β , πήρα τη ΒΙΚΥ !
Ρωσόφωνη όμορφη , με δέρμα πολύ καλό,
γλυκιά και θερμή !

Μοιάζει με ξαδέρφη της πιο κάτω.

kim_basinger-gt.jpg


καλή αίσθηση η μούνα της, της τον έχωσα τέρμα
και την έχυσα την κάβλα , τη γλυκομούνα !
Μύστη Λαδάκη, χαίρομαι που πέρασες καλά! Όμως προσωπικά την Βίκυ την θεωρώ φόλα του 69 γιατί βάζει κρέμα στο μουνι της πριν μπει στο δωμάτιο ώστε να εμποδίσει το πινέλο! :angry: Και η απάντηση είναι ότι τάχα δεν ήξερε εάν έχω μεγάλο πουτσο. :jerking: Αυτή είναι η πάγια τακτική της! Για μένα μακριά...:hi:
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.374
Πόντοι
9.426
Καλά δεν πάμε καλά εδώ
Έχουμε μεγάλη πλάκα
Πέρασα απο Λιοσίων για Μύρα.
17:15 και δεν είχε έρθει και ήδη την περιμένανε 4 άτομα....
Η δύναμη της διαφήμισης!

Έχω δει με τα μάτια μου και σε άλλον οίκο την κοπέλα να έρχεται και να είναι ήδη τρία δωμάτια να την περιμένουν.
Γίνονται αυτά.

Τα έχω κάνει στο Λιοσίων όταν είχαν έρθει τα πρώτα Λατινακια. Έμπαινα και περίμενα την Φακέλ και τις φίλες της για Παρτουζάρες!!!
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
6.006
Πόντοι
6.815
Καλημέρα μάγκες πάρτε μάτι το Σαμπινάκι μας ανέβασε νέες φώτο και όποιος γουστάρει τηλ.whats Αpp
6970720894 θα την επισκεφτώ σύντομα κ θα ανεβάσω κριτική.
Θα μπορούσαν να έχουν φωτό και οι άλλες κοπέλες ώστε να έχεις μια άποψη και να μην μπερδεύεται μιας και παίζουν ίδια καλλιτεχνικά ονόματα
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
6.006
Πόντοι
6.815
χαχααχαχαχα κ γω σημερα περασα κατα τις 8 κ βλεπω καμια 8ρια ατομα,κ ολοι για την Μυρα,κριμα η μια απο τις 2 κοπελες να πηγαινει τρενο κ η αλλη να μην εχει δωματιο,εχει μαζεψει ολο το χαρτι,εφυγα κ πηγα για σουβλακια,καλα γαμισια μαγκες
Έπιασε τόπο το 20αρι, γέμισε η κοιλιά :cheesy:
 

Dant

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
25
Like
42
Πόντοι
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom