Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (1 μέλη και 93 επισκέπτες)

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Πέρασα κατά τις 5 με την Μίρα από Λιοσίων 73 ...κλασικά ουρά ..ήμουν ο δεύτερος...μέσα στο δωμάτιο μου λέει πάει μήνας...έχει πέσει η απόδοση τής.. επίσης έχει αδυνατίσει αρκετά... περίεργο που έχει μαζέψει όλο το χαρτί...κάνει επικίνδυνο τρίψιμο μουνιού στο Πούτσο..δεν δοκίμασα να την χύσω στο στόμα.. φιλιά δίνει ..γλώσσα έβαλα λίγο...μετά σπίτι Βαραγα γαργαρες με Listerine..δεν νομίζω να είναι από τις τοπ επιλογές γενικά
Πιστεύω πως είναι η τοπ επιλογή αυτή τη στιγμή

Την έχω πάρει και στις αρχές και τελευταία η απόδοση της μόνο πάνω πάει.

Δυστυχώς όμως από ότι φαίνεται έχει αρχίσει τις ουσίες.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.811
Πόντοι
3.246
Αυτο το τριψιμο που κάνει με το μουνι πανω στην ακαποτη πουτσα είναι επικίνδυνο...
Μου το έκανε και εμενα, ειχα μπει ολος μεσα της και δεν ειχα καταλάβει τίποτα γιατί ειχαμε πλακωθεί στα γλωσσοφιλα και ειχε αποσπάσει την προσοχη μου... προσοχή με τα γλωσσοφιλα.
Κι εγώ, μύστη, το έκανα αλλά το έβαλα κώλο και το κατάλαβε... :zfuck: Μου είπε ότι δεν κάνει πρωκτικό αλλά ήταν πια αργά...:2funny:
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
627
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Ιάσονος 36 Χριστίνα και μαυρούλα jessica 31 μία χοντρή ξανθιά 48 ηλικία+. Στο30 υπόγειο κλειστό,μα θα ανοίξει. πάνω Αννα ξανθιά κιλά παχουλουλα γλυκιά όμως και Μαρία σε 20λεπτο μεσα
Στο 27α Ντίνα λίγο παχουλή μεfull πρόγραμμα
Στο 20 γ η Βαλέρια και η Λορένα από Βενεζουέλα σας απλό και οι δύο η Λορένα κωλο πεταχτό άλλο πράγμα κρίμα που δεν το δίνει,θα έδινα και 50 να το γαμήσω τώρα.
Και στο 19 Α Ντιάνα χοντρή με ελεύθερο τελειοτικο. Δεν προχωρώ άλλο γιατί κάνουν χρήση ναρκομανείς ναρκωτικών και είναι και πολύ
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
627
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Λεωνίδου 28 όροφος ,μετά από καιρό κλειστό ,μια Μαρίνα καινούργια σε απλό δεν την είδα 7 Πακιστάνια μέσα και μύριζε πιπέρι.
Κάτω Βαλεντίνα παχουλή ,αυτά πάω να γαμήσω τον κωλο της Τζούλιας αΠο Κολωνού
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
627
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
.Εγαμήθη το κωλαράκι της Τζούλιας από Κολωνού 27 όροφος σε 20λεπτο , χαλάλι της,το αξίζει το εικοσαρικο και οι νεκροζωντανοι συνεχίζουν την αυτοκτονία τους.
Κολωνού 15 κλειστό. 11 ισόγειο Ζανα ψηλή μελαχρινή χοντρή
 

Συνημμένα

  • 20231029_135448.jpg
    20231029_135448.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 38

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
627
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Ιάσονος το 2 στον όροφο η Μαργαρίτα και Κολοκυνθούς στα δύο διπλανά τρία υπέρβαρα και μία γριά milf το έβαλα στα πόδια με κυνηγούσε μία χοντρή να την γαμήσω, είμαστε και εμείς γυναίκες μου είπε και δεν με αφηνε,αυτά .
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
συνέχεια πάντα live


Έλλης 3 Ειρήνη ξανθιά γκιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 7αρια & 8α κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα καστανή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα , κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 16 & 18αρια κλειστά.

Διδύμου 20 Ντιαννα μελαχρινή κατσαρομαλλα μιλφ, χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και στο αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Συλβια με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα, 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδυμου 27 Ιβαννα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16αρια όλα κλειστά.
Αυταρχικό γιόκ?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.791
Πόντοι
39.662
.Εγαμήθη το κωλαράκι της Τζούλιας από Κολωνού 27 όροφος σε 20λεπτο , χαλάλι της,το αξίζει το εικοσαρικο και οι νεκροζωντανοι συνεχίζουν την αυτοκτονία τους.
Κολωνού 15 κλειστό. 11 ισόγειο Ζανα ψηλή μελαχρινή χοντρή
μπορούσες να περάσεις και αναμεσα απο τα πρεζακια για να βγάλεις φωτό.... δε δαγκώνουν.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
13
Like
10.308
Πόντοι
2.046
Πιστεύω πως είναι η τοπ επιλογή αυτή τη στιγμή

Την έχω πάρει και στις αρχές και τελευταία η απόδοση της μόνο πάνω πάει.

Δυστυχώς όμως από ότι φαίνεται έχει αρχίσει τις ουσίες.
ουσίες έκανε από τις αρχές που ήρθε, μπορεί και από πριν
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Μόλις βγήκα από Αλίσα φυλής..από ομορφιά πολύ δυνατό με κωλαρα..αλλά δεν αξίζει το 20αρικο είναι φόλα τελείως μέσα..πολύ βιαστική και κοιτάζει να σε ξεπεράσει γρήγορα..μόνο στα 4 με άφησε και αυτό όλοι την ώρα χυσε και χυσε..της ρίχνω μια χαλαρή σφαλιάρα στον κωλο και τρελάθηκε..απλά δεν κάνει για τίποτα το κορίτσι είναι μόνο για βιτρίνα
Μάλλον έπεσες σε φεμινίστρια... Αυτές δεν κάνουν για τη δουλεια
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
836
Κριτικές
66
Like
11.657
Πόντοι
3.506
Πέρασμα, χθες, με Ρίτα στο Κολωνού 32. Εμφανίσιμο μελαχρινό κομμάτι, με πλαστικά βυζιά. Πρόγραμμα υπέρ-απλό και υπέρ-αποστειρωμένο, στα 20€. Τυπικό και εντελώς κρύο γαμήσι. Ενδύκνειται για το παλμαρέ, μόνο για την εμφάνιση. Από εμένα, πάντως, είναι μαύρο.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Καλησπέρα είναι η προτιμώ φορά που θα επιχιρισω να πάω σε μπουρδελο μαζί με έναν φίλο. Έχω κατά νου να πάω σε κάποιο στη φυλής αλλά δεν ξέρω σε ποιο καθώς δεν ξέρω τις κοπέλες. Επεισης θα πάμε πρωηνες ώρες 10-11 για να μην έχει πολικοσμια και να είμαστε πιο ασφαλείς. Έχει να πρωτγνει κάνεις σε ποιο να πάμε, που να έχει μια κοπέλα να μας περιπειιθει καταλιλως
Να πάτε Μπάρμπαρα να σας βυζαξει και να βυζαξετε με μητρική στοργη
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Eχει συμβει και σε εμενα αυτό. στο Ι 44 ειναι ακόμα η Φωτεινη αδυνατη?
I
Πήγα στο Λιοσίων 73α να δω μια καινούργια Στεφάνια,μικρή ,μου φάνηκε με σιλικόνες στα βυζιά ,λίγο τσουπωτη. Είναι λατίνα .. κάνει απλό.. φαίνεται φόλα

Πήγα στο Λιοσίων 73α να δω μια καινούργια Στεφάνια,μικρή ,μου φάνηκε με σιλικόνες στα βυζιά ,λίγο τσουπωτη. Είναι λατίνα .. κάνει απλό.. φαίνεται φολα
Ρε μάγκα , κάπου την έχω ξαναδεί
Φάτσες
Να πάτε Μπάρμπαρα να σας βυζαξει και να βυζαξετε με μητρική στοργη
Ναι αλλά ειναι μόνο πρωί
Τι να κάνουμε εμείς που δουλεύουμε
Εντωμεταξύ την προηγούμενη εβδοαμαδα πήγα στην αλλαγή της βάρδιας , ζήτησα τη μπαρμπορα που την άκουγα στο τσατσαδικο να μιλάει στο τηλέφωνο και τέλικα ήρθε η κοντοκουρεμένη αρχιφολα Ρωσσιδα
Ο δεκανέας αλλαγής είχε έρθει μάλλον πιο νωρίς ….
Παει στο Κούβα το κοσαρικο ….
 

Panko33

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα !!!μήπως ξέρει κάποιος που παίζει κανένα καλό πετιτ??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom