Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (20 μέλη και 277 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σωστα αυτα που λες τυπε αλλα υπαρχει και το θεμα της απλυσιας, πολλοι τυποι πανε απλυτοι και μυριζουν ιδρωτιλα, λογικο η κορασις να τον ξεπεταξει τον αλλο για να γλιτωσει τη βρωμα του.
Ποιος μπορει να μυριζει τη μπιχλα του αλλουνου επι 10 λεπτα με αντιτιμο 10 ευρω μονο ?
Και κάτι άλλο.. Φολιάζουν και φρεσκομυρωδάτους έτσι???Μη λέμε μαλακίες..
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
3 μπάνια την ημέρα θα έχετε πρόβλημα στο πεχα του δέρματος. Είπαμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: T.D.7

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Αυτό πού με μαγνητίζει στις κοπέλες στα μπουρδέλα -εννοώ στο ανθρώπινο κομμάτι- είναι η απλότητά τους. Δηλαδή καμία ποτέ δεν έχει καθίσει να με σκανάρει, να μού ζητήσει βιογραφικό , πόσα βγάζω , με ποιους κάνω παρέα, τι αμάξι έχω κι όλες αυτές τις μουνοπανίστικες συνεντεύξεις που θα σού κάνει μια ''κανονική ''κοπέλα. Αν έχετε παρατηρήσει οι κοπέλες έξω προσπαθούν ακατάπαυστα να αποστάξουν πληροφορίες για σένα, για ποιο σκοπό άραγες??? Για να δουν αν είσαι ο ''κατάλληλος φουκαράς'' για να τούς κάνεις παιδιά και να τις χαρτζιλικώνεις μια ζωή. Οι κοπέλες στα μπουρδέλα ΝΑΙ είναι τίμιες. Όταν σε αρπάζει από μόνη της για να σού δώσει γλωσσόφιλο , ε όχι δεν είναι για το 10ευρο, είναι επειδή γουστάρει τη μάπα σου. Είναι γνωστό σε όλους πλέον ότι οι πουτάνες μπορεί να δίνουν το μουνί τους σαν εμπόρευμα αλλά το γλωσσόφιλό τους το δίνουν εκεί που θέλουν , τέλος..!!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
3 μπάνια την ημέρα θα έχετε πρόβλημα στο πεχα του δέρματος. Είπαμε.
Αν δεις με τι αφρόλουτρα πλένομαι θα αλλάξεις γνώμη...Επίσης, αναγκαστικά κάνω 3 τη μέρα: Ένα μετά τη δουλειά, ένα μετά τα μπουρδέλα ,κι ένα μετά το σχοινάκι..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.365
Πόντοι
14.565
Μια τελευταία προειδοποίηση: Μην ξαναβάλει ποτέ κανείς προσωπικά δεδομένα, φωτογραφίες από social media κλπ. εργαζόμενης.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Στα καθέκαστα τώρα: Σεξ με Βιολέτα στην Κολωνού- (δε θυμάμαι αριθμούς με τίποτα όμως) - Άψογη σε όλα της για ακόμα μία φορά και μάλλον θα ενσωματωθεί πάγια στο ρόστερ μου. 10 Ευρώ βρήκαν απόλυτο νόημα πάλι..!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αυτό πού με μαγνητίζει στις κοπέλες στα μπουρδέλα -εννοώ στο ανθρώπινο κομμάτι- είναι η απλότητά τους. Δηλαδή καμία ποτέ δεν έχει καθίσει να με σκανάρει, να μού ζητήσει βιογραφικό , πόσα βγάζω , με ποιους κάνω παρέα, τι αμάξι έχω κι όλες αυτές τις μουνοπανίστικες συνεντεύξεις που θα σού κάνει μια ''κανονική ''κοπέλα. Αν έχετε παρατηρήσει οι κοπέλες έξω προσπαθούν ακατάπαυστα να αποστάξουν πληροφορίες για σένα, για ποιο σκοπό άραγες??? Για να δουν αν είσαι ο ''κατάλληλος φουκαράς'' για να τούς κάνεις παιδιά και να τις χαρτζιλικώνεις μια ζωή. Οι κοπέλες στα μπουρδέλα ΝΑΙ είναι τίμιες. Όταν σε αρπάζει από μόνη της για να σού δώσει γλωσσόφιλο , ε όχι δεν είναι για το 10ευρο, είναι επειδή γουστάρει τη μάπα σου. Είναι γνωστό σε όλους πλέον ότι οι πουτάνες μπορεί να δίνουν το μουνί τους σαν εμπόρευμα αλλά το γλωσσόφιλό τους το δίνουν εκεί που θέλουν , τέλος..!!
τα γλωσσόφιλα τα δίνουν για να τελειώνουμε πιο γρήγορα. ¨Οπως και ότι κουνιούνται η μας κουνάνε κτλ
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
Στα καθέκαστα τώρα: Σεξ με Βιολέτα στην Κολωνού- (δε θυμάμαι αριθμούς με τίποτα όμως) - Άψογη σε όλα της για ακόμα μία φορά και μάλλον θα ενσωματωθεί πάγια στο ρόστερ μου. 10 Ευρώ βρήκαν απόλυτο νόημα πάλι..!
ξανθια με μικρο βυζι; 11α ισογειο ηταν. Κανει τιποτα μες το δωματιο ή τα κανεις ολα μονος σου;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ένα χρόνο πριν.το σπίτι αυτό της το νικιασα εγώ.την λιπομουνα που έμενε σ εκοινο το άθλιο υπόγειο στην Αριστοτέλους.ηταν να κάνουμε σιμφονο σιμβιοσης για να έχει χαρτιά μα εκτελούσε απέλαση και δεν γινόταν .της είχα δόσεις αρκετά λεφτά σαν βοήθεια τον καιρό της καραντίνας.ελεγε να μου τα ξεπλιροσει εγώ δεν τα θελα.μου έφερε μια μέρα την κολλητή της και σημαθητρια της από το σχολείο .στο στιλ της κάναμε τρελές παρτούζες.τις έβαλα να γλιφονται .η φίλη της πίπα και η Αρίνα γλυφοκολι, πέρασα καλά.το χρήμα δεν το υπολόγισα ποτέ προκειμένου να περάσω καλά και η Αρίνα άξιζε.ειχε ένα μαλακα που της τα ετρογε δικαιοματης δεν θα την κρίνω.μια μέρα μπουκαρε το αλλοδαπών στο μπουρδέλο και το σκάσε ξυπόλητη για να γλιτώσει.μετα έφυγε παράνομα για Ιταλία.μου είπε πος εκει είναι καλά.καλη της ώρα .στην Ελλάδα που έχει αρπάξει και παρασιτεί ο κάθε Αφρικανός Πακιστανός και μπαγκλασιανος ένα όμορφο κο
Με το συμπαθειο αλλά εσύ τ ακούμπαγες στην Αρίνα,της είχες νοικιάσει και σπίτι κι αυτή τα έκανε μεταφορά στον νταβά της ηλικίας της;

Έτσι όπως το περιγράφεις είναι σαν να τη γαμουσες μια φορά το μήνα. Με το αζημίωτο βέβαια. Πάρε και πάρε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Στα καθέκαστα τώρα: Σεξ με Βιολέτα στην Κολωνού- (δε θυμάμαι αριθμούς με τίποτα όμως) - Άψογη σε όλα της για ακόμα μία φορά και μάλλον θα ενσωματωθεί πάγια στο ρόστερ μου. 10 Ευρώ βρήκαν απόλυτο νόημα πάλι..!
Για ποια λες; Για την ψιλή ξανθιά ρωσοειδη που δούλευε στο Κολωνού και Λεωνιδίου πρωί όταν ήταν κλειστά;

Αν λες για αυτή με είχε ξελασπωσει για άδειασμα κάμποσες φορές όταν ήταν κλειστά. Στο δεκαρικόν καλά ήταν.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Για ποια λες; Για την ψιλή ξανθιά ρωσοειδη που δούλευε στο Κολωνού και Λεωνιδίου πρωί όταν ήταν κλειστά;

Αν λες για αυτή με είχε ξελασπωσει για άδειασμα κάμποσες φορές όταν ήταν κλειστά. Στο δεκαρικόν καλά ήταν.
Ναι αυτή! 1,75 χωρίς τακούνια
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μια τελευταία προειδοποίηση: Μην ξαναβάλει ποτέ κανείς προσωπικά δεδομένα, φωτογραφίες από social media κλπ. εργαζόμενης.
Ο μάμρα επιτρέπεται; Τώρα είναι συνταξιούχος καιρό.
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μα που στο διάολο είναι η πατρινή αλβανέζα απ' τα στούδιο; 15 μέρες έχει να φανεί. Το καταλαβαίνω βέβαια πήρε φωτιά το μουνι της μετά το 'ανοιγμα'.

Η ενημέρωση στούδιο βρωμάει ψοφίμι. Βαριουνται να γράψουν καμία ψιλοενηνερωση. Παλιότερα ανέβαζαν ποιες δουλεύουν μόνα τους τα στούδιο και σχολίαζαν οι ενδιαφερόμενοι.


Αντισθέν ,μήπως πρέπει να γίνει καμία συγχώνευση;
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Επειδή έχω καταλάβει ότι τα γούστα μας ψιλοσυμπίπτουν, τσέκαρε Λάουρα (Φ 81Α), Αλεξάνδρα (Φ 54Α), Λίζα(time) (Φ71B συνήθως), Ανίτα (Φωκ 24) και Άννα (Φωκ 17Β). Μη περιμένεις ωστόσο να αντικρύσεις τίποτα εξτρορντιναίρ (πλην Λίζας ίσως) και όλες είναι φόλες.

Ααα και κάτι ακόμα... Πέρνα και μια βόλτα και από τα Φιλιππίδου 11 και δες αν δουλεύει μια Τζούλια. Σε προηγούμενη τσάρκα την είχα πετύχει στο Α μαζί με τη Σύλβια αλλά έκτοτε δεν είδα να την περιλαμβάνει κανείς σε κάποια ενημέρωση.
Τη Φολίζα την πήρα την πρώτη μέρα του 'ανοιγματος' . Μου πέταξε δηλητήριο από μακριά μόλις με είδε όπως η βασιλική κόμπρα. Την πήρα μόνο και μόνο γιατί πρωτύτερα έλεγε παπαριές ότι δεν θα ξαναδουλέψει.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.229
Κριτικές
499
Like
63.335
Πόντοι
40.362
Eπισκεψη στο Μεταξουργειο σημερα το απογεμα, πηγα στο Περδικα 1 οροφος με σκοπο να παρακαλεσω τη Λολα να με αφησει να γλειψω τη μουνα της μιας και δε θελει να την γαμησω .Ωστοσο η Λολα ελειπε και θα λειπει και τις επομενες 10 μερες οπως ειπε η ερμαφροδιτη τσατσα.
Στον οικο ηταν μονη της η Μπιανκα , σκετη καυλα η μικρη αλλα φολαρα.
Εφυγα απο τον οικο και πηγα στο Ιασωνος 44 τερμα δεξι μπας και προλαβω την Ρωσσιδα Χριστινα με το μακρυ μαυρο μαλλι και το ομορφο κορμι.
Ωστοσο η κορασις την ειχε κανει, στον οικο ηταν δυο κανουρια τεμαχια η Σαρα και η Μαρα, προφανως μας τρολαρει τους μπουρδελιαρηδες ο ιδιοκτητης του οικου.
Και οι δυο τους ειναι 35-40χ περιπου με καταγωγη απο Ρωσσια, ωστοσο τα χαρακτηριστικα τους φερνουν πολυ σε Καζακσταν.
Καμμια σχεση με Κινεζες- Ιαπωνεζες.
Τα κορμια τους ψιλογεματα με αφρατους κωλους και κοιλιτσα , τις εκοψα αματουρια και περασα μαζι με τη Σαρα η οποια μου εκανε πιο πολυ κλικ απο τη Μαρα. Λεπτομερειες στην κριτικη.
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
421
Κριτικές
166
Like
8.997
Πόντοι
23.733
Με το συμπαθειο αλλά εσύ τ ακούμπαγες στην Αρίνα,της είχες νοικιάσει και σπίτι κι αυτή τα έκανε μεταφορά στον νταβά της ηλικίας της;

Έτσι όπως το περιγράφεις είναι σαν να τη γαμουσες μια φορά το μήνα. Με το αζημίωτο βέβαια. Πάρε και πάρε.
Τη γαμουσα τρεις φορές την εβδομάδα.νταβα αρνιόταν ότι έχει αλά μου το πει η τσατσα.δεν την είχα ποτέ καψούρα που λέμε απλα μου άρεσε πολύ.ειχα βαρεθεί στο τέλος και λίγο.οταν άνοιξαν Περίσι τα μπουρδέλα άρχισα να μην πάω σ' αυτή μα σε άλλες .έπαιξε και μια γκόμενα συνάδελφος απ' τη δουλειά που πιγαμε διακοπές μαζί και το Σεπτέμβρη έγινε το σκηνικό με τους μπάτσους και έφυγε.
Την σημπαθουσα πάντα κάναμε και κάνα μαυρακι και γουστάραμε πολύ.οταν έμαθε για το πορτρέτο της Μηχαελας σπαστικε πολυ
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Αυτό πού με μαγνητίζει στις κοπέλες στα μπουρδέλα -εννοώ στο ανθρώπινο κομμάτι- είναι η απλότητά τους. Δηλαδή καμία ποτέ δεν έχει καθίσει να με σκανάρει, να μού ζητήσει βιογραφικό , πόσα βγάζω , με ποιους κάνω παρέα, τι αμάξι έχω κι όλες αυτές τις μουνοπανίστικες συνεντεύξεις που θα σού κάνει μια ''κανονική ''κοπέλα. Αν έχετε παρατηρήσει οι κοπέλες έξω προσπαθούν ακατάπαυστα να αποστάξουν πληροφορίες για σένα, για ποιο σκοπό άραγες??? Για να δουν αν είσαι ο ''κατάλληλος φουκαράς'' για να τούς κάνεις παιδιά και να τις χαρτζιλικώνεις μια ζωή. Οι κοπέλες στα μπουρδέλα ΝΑΙ είναι τίμιες. Όταν σε αρπάζει από μόνη της για να σού δώσει γλωσσόφιλο , ε όχι δεν είναι για το 10ευρο, είναι επειδή γουστάρει τη μάπα σου. Είναι γνωστό σε όλους πλέον ότι οι πουτάνες μπορεί να δίνουν το μουνί τους σαν εμπόρευμα αλλά το γλωσσόφιλό τους το δίνουν εκεί που θέλουν , τέλος..!!
Για ποιο λόγο ρε φίλε να κάτσει μια τάνα ν’ ασχοληθεί μ’ όλα αυτά που ανέφερες; τι διάολο τη νοιάζουν; το δεκαροεικοσάρι θέλει ν’ αρπάξει με όσο το δυνατόν λιγότερο κόπο γίνεται και να σου γνέψει καλή συνέχεια... Καλά αυτό δὲ με τα γλωσσόφιλα, εντάξει μυθικό, ήθελα νά ξερα που το σκαρφίστηκες...;
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ......!!!!!!!!!!


#ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ.....!!!!!!!!
#####################

#ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

###OPEN THE BORDERS###

.........................................................


ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΣΟΒΙΕΤΙΚΟ ΜΟΥΝΙ....ΜΕΓΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΕ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ....ΣΟΒΙΕΤΙΚΑ ΜΟΥΝΑΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΑ......❤️??????

ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ...:kneel::kneel::kneel:

Αυτό φίλτατε το άκουσα από την Τσατσά στη Φιλιππίδου 11 κάτω. Ρώτησα για μια Ντιάνα και μου είπε αυτό. Ότι υπάρχει πρόβλημα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom