Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 283 άτομα (21 μέλη και 262 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Παιδιά αυτή η Μελίνα από Φιλλιπιδου είναι η ίδια που δούλευε στο Φώκαιας 27 απογευματινή πριν την καραντίνα?
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
838
Κριτικές
12
Like
2.335
Πόντοι
496
Αυτή από εμφάνιση τι λέει συνοδοιπόρε?
Πολύ καλή για να δουλεύει στην φωκαίας για 20ευρω. Σίγουρα αν την ξαναπετύχω θα περάσω για την επιβεβαίωση της πρώτης φοράς. Μπορεί να πάρω και μισάωρο.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Η Φολής έχει τίποτα αξιόλογο εμφανισιακά;
Επειδή έχω καταλάβει ότι τα γούστα μας ψιλοσυμπίπτουν, τσέκαρε Λάουρα (Φ 81Α), Αλεξάνδρα (Φ 54Α), Λίζα(time) (Φ71B συνήθως), Ανίτα (Φωκ 24) και Άννα (Φωκ 17Β). Μη περιμένεις ωστόσο να αντικρύσεις τίποτα εξτρορντιναίρ (πλην Λίζας ίσως) και όλες είναι φόλες.

Ααα και κάτι ακόμα... Πέρνα και μια βόλτα και από τα Φιλιππίδου 11 και δες αν δουλεύει μια Τζούλια. Σε προηγούμενη τσάρκα την είχα πετύχει στο Α μαζί με τη Σύλβια αλλά έκτοτε δεν είδα να την περιλαμβάνει κανείς σε κάποια ενημέρωση.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Παιδιά αυτή η Μελίνα από Φιλλιπιδου είναι η ίδια που δούλευε στο Φώκαιας 27 απογευματινή πριν την καραντίνα?
Και Φώκαιας 24 (στο απέναντι ακριβώς σε πρωινή)

Για εμένα μεγάλη φόλα... Για την ακρίβεια είναι πολύ μέτρια, αλλά όταν είσαι 50 plus και μέτρια... Να πας να πλύνεις κανένα πιάτο, πατσαβούρα, έχεις και υφάκι στο σαλόνι... με εμένα έχεις περάσει;; Ήθελε να συγκριθεί και με το τσιμπούκι της Λίζας οταν είχε κάνει πέρασμα απο το Φώκαιας 24.

Τα είπα, ξέσπασα... :2funny: :2funny: :2funny:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
ειχα παει τη περασμενη βδομαδα και υστερα απο τσαρκα περνω το αμαξι να φυγω που το ειχα βαλει φυλης και φωκαιας καπου κοντα.(μεγα λαθος δεν το ξανα βαζω εκει) και οπως πηγα να μπω βλεπω ενα ζακι να κοιταει το τζαμι του συνοδηγου.Με ειδε και εφυγε ετσι και γω δεν το συνεχισα. Ομως ημουν ετοιμος για παν ενδεχομενο. μεγαλη προσοχη με αυτους παιδια γιατι αν κραταει στο χερι μια βελονα με aids δε θελει και πολυ να γινει μαλακια.
Με τόσους :jerking: που ψηφίζουν Κούλη, Αλέξη, Φώφη κ.α. τα τελευταία 10 χρόνια η Αθήνα μετατράπηκε σταδιακά σε Ισλαμαμπάντ, όπου κουμάντο κάνουν οι διεθνείς έμποροι ναρκωτικών και οι διακινητές μεταναστών.

Μην ξεχάσετε :jerking: να τους ξαναψηφίσετε και στις επόμενες εκλογές!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
Με τόσους :jerking: που ψηφίζουν Κούλη, Αλέξη, Φώφη κ.α. τα τελευταία 10 χρόνια η Αθήνα μετατράπηκε σταδιακά σε Ισλαμαμπάντ, όπου κουμάντο κάνουν οι διεθνείς έμποροι ναρκωτικών και οι διακινητές μεταναστών.

Μην ξεχάσετε :jerking: να τους ξαναψηφίσετε και στις επόμενες εκλογές!
να μην σου χαλασω το εργο αλλα τα πρεζακια ειναι συνηθως ελληνες.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ......!!!!!!!!!!


#ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ.....!!!!!!!!
#####################

#ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

###OPEN THE BORDERS###

.........................................................


ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΣΟΒΙΕΤΙΚΟ ΜΟΥΝΙ....ΜΕΓΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΕ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ....ΣΟΒΙΕΤΙΚΑ ΜΟΥΝΑΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΠΛΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΑ......❤️??????

ΑΛΛΗΛΟΥΙΑ...:kneel::kneel::kneel:

Συμφωνώ 100% ο δημιουργός τα πάντα εν Σοφία εποίησε .
Στο σλαβικό ιδιαίτερα μουνι όμως είχε πολλλλλλλαααααα κέφια
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Συμφωνω απολυτα. για εμενα το bill που ειναι διπλα στο μεταξι, διατειθεται για στανταρακια με 50-60 ευρω μαξ για πανω απο ωρα. Αν γνωριζεις την κοπελα, στο τελος ή στην αρχη της βαρδιας της, πατε χοτελ για 1+ ωρα (χρονος στον οποιο ΔΕΝ θα εβγαζε σε καμια περιπτωση 50-60 ευρω), και ειστε χαλαροι, καθαροι, και με πολλα εξτρα ανα περιπτωση. Δεν πιστευω οτι μια κοπελα του εικοσαρικου θα δεχτει να κατσει μια ωρα με τοσο λιγα, ισως και να κανω λαθος ομως.
Κοίτα ήμουν και τυχερός έκανα καλό Marketing και την έπεισα. Δεν ξέρω για δεύτερη φορά αν θα το καταφέρω πάλι με 40 ευρώ και για τόση ώρα , θα κάνω δοκιμή, αλλά μέχρι 50 θεωρώ ότι είναι οκ , παραπάνω με τίποτα. Εσύ που πήγες σε χοτέλ επίσης δεν έδωσες πολλά μια χαρά είναι τα 50-60. Αν το στανταράκι σου είναι από τα καλύτερα στανταράκια αξίζει 1-2 φορές το μήνα να παίζεις με ξενοδοχειάκι ή σπίτι, αναλόγως και τι λεφτά έχει ο καθένας φυσικά..
 

Thodorhs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση...Φώκαιας 27 στο πρώτο όροφο μια πανέμορφη δουλεύει ακομα?και κάτι άλλο..τι αξιόλογο θα συναντήσω κατά τις 6 η ώρα στη φυλής?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Δυναμική επιστροφή στο σπορ μετά τριημέρου αναπαύσεως και νηστείας. τζεϊσον στριτ με μελίσσα αστέρι στο πορνομολ. Η τύπισσα είναι πραγματικά Α-Σ-Τ-Ε-Ρ-Ι. Φουλ περιποίηση 10 αστέρων. Φυσική ομορφιά χωρίς μακιγιάζ και το πιο σημαντικό είναι πεντακάθαρη. Εν συνεχεία τσάρκα στου Μεγαλέκου με γνωστες καρπουζόφολες. Ειδική αναφορά σε Μεγαλέκου 21 όπου είδα σε ένα δωμάτιο ένα τσιγαριλίκι. Λίγο μαύρο... στο χρώμα. Βγαίνει η Χριστίνα στη νιρβάνα της. Παιδιά πιο βρώμικη κοπέλα δεν έχω συναντήσει και μόνο που δεν έβρισε και τα παλικάρια. Μακριά... :shit::zombie::vomit:
Η Χριστίνα πάω στοίχημα ότι έχει διπολική διαταραχή. Εγώ την έχω πετύχει πεντακάθαρη , μιλάμε κουφέτο τις πιο πολλές φορές, άλλες βρώμικη. Μόλις με έβλεπε φιλιά , καλή διάθεση κτλ. Τις προάλλες με έβρισε στου Μεγαλέκου , ''κι εγώ σ'αγαπώ τής είπα'' Πολλά νεύρα όμως...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
Η Χριστίνα πάω στοίχημα ότι έχει διπολική διαταραχή. Εγώ την έχω πετύχει πεντακάθαρη , μιλάμε κουφέτο τις πιο πολλές φορές, άλλες βρώμικη. Μόλις με έβλεπε φιλιά , καλή διάθεση κτλ. Τις προάλλες με έβρισε στου Μεγαλέκου , ''κι εγώ σ'αγαπώ τής είπα'' Πολλά νεύρα όμως...
Εγω εχω περασει μια φορα και ηταν καθαρη και δυνατη στον αγωνα, θα γραψω κριτικη μετα την δευτερη επισκεψη ομως γιατι θα μας λενε παλι οτι προμοταρουμε τους οικους του μεταξιου, λες και παιρνουμε ποσοστα ή απαγορευεται να τυχει να περασουμε καλα με καποια που κερναει φολα τους μεσηλικες του φορουμ
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
421
Κριτικές
166
Like
8.997
Πόντοι
23.733
Για πόσα χρόνια πριν μιλάμε;
Την είχες φέρει σπίτι σου; Με πόσα;
Ένα χρόνο πριν.το σπίτι αυτό της το νικιασα εγώ.την λιπομουνα που έμενε σ εκοινο το άθλιο υπόγειο στην Αριστοτέλους.ηταν να κάνουμε σιμφονο σιμβιοσης για να έχει χαρτιά μα εκτελούσε απέλαση και δεν γινόταν .της είχα δόσεις αρκετά λεφτά σαν βοήθεια τον καιρό της καραντίνας.ελεγε να μου τα ξεπλιροσει εγώ δεν τα θελα.μου έφερε μια μέρα την κολλητή της και σημαθητρια της από το σχολείο .στο στιλ της κάναμε τρελές παρτούζες.τις έβαλα να γλιφονται .η φίλη της πίπα και η Αρίνα γλυφοκολι, πέρασα καλά.το χρήμα δεν το υπολόγισα ποτέ προκειμένου να περάσω καλά και η Αρίνα άξιζε.ειχε ένα μαλακα που της τα ετρογε δικαιοματης δεν θα την κρίνω.μια μέρα μπουκαρε το αλλοδαπών στο μπουρδέλο και το σκάσε ξυπόλητη για να γλιτώσει.μετα έφυγε παράνομα για Ιταλία.μου είπε πος εκει είναι καλά.καλη της ώρα .στην Ελλάδα που έχει αρπάξει και παρασιτεί ο κάθε Αφρικανός Πακιστανός και μπαγκλασιανος ένα όμορφο κο
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Εγω εχω περασει μια φορα και ηταν καθαρη και δυνατη στον αγωνα, θα γραψω κριτικη μετα την δευτερη επισκεψη ομως γιατι θα μας λενε παλι οτι προμοταρουμε τους οικους του μεταξιου, λες και παιρνουμε ποσοστα ή απαγορευεται να τυχει να περασουμε καλα με καποια που κερναει φολα τους μεσηλικες του φορουμ
Πες τα...!!! Ακριβώς αυτό ήθελα να εκφράσω. Έχω περάσει τέλεια με γκόμενες απ' το μετάξι που λίγο μετά από μένα φόλιασαν άλλους. Έτσι πάει το πράμα πρέπει να το χωνέψουν όλοι σιγά σιγά..Ότι δηλαδή οι κοπέλες αλλάζουν εύκολα διάθεση τίποτα δεν είναι στάνταρ..Κούραση ,ψυχολογικά και ένα κάρο θέματα. Πρέπει να έχεις σωστή στρατηγική για να πετύχεις .. Για παράδειγμα δεν είναι καλό -πιστεύω- να πηγαίνεις σε ένα στανταράκι σου κάθε μέρα, θα τη βαρεθείς και θα σε βαρεθεί. Χρειάζονται μικρά breaks όπως 4 μέρες ή μια βδομάδα για να λείψει ο ένας στον άλλο, να σού λείψει ημυρωδιά από το δέρμα της τα vibes που εκπέμπει . Κι αυτή με τη σειρά της να δει στο πρόσωπό σου φρέσκες γκριμάτσες από τις εμπειρίες που είχες μέσα στη βδομάδα και τις απορρόφησε το πρόσωπό σου. Αυτός είναι ο λόγος που οι παντρεμένοι χωρίζουν ή πάνε στα μπουρδέλα ή φτάνουν στο φόνο. Δεν αντέχουν άλλο να τρώνε στη μάπα τον ίδιο άνθρωπο για τόσα συνεχόμενα χρόνια, το σύνδρομο του εγκλεισμού. Ή πιο απλά δεν γίνεται να τρως μακαρόνια με κιμά κάθε μέρα για πάντα. Θες και τη σαλάτα σου , θες και το ψαράκι σου, και τι δε θές ..!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.229
Κριτικές
499
Like
63.332
Πόντοι
40.362
Πες τα...!!! Ακριβώς αυτό ήθελα να εκφράσω. Έχω περάσει τέλεια με γκόμενες απ' το μετάξι που λίγο μετά από μένα φόλιασαν άλλους. Έτσι πάει το πράμα πρέπει να το χωνέψουν όλοι σιγά σιγά..Ότι δηλαδή οι κοπέλες αλλάζουν εύκολα διάθεση τίποτα δεν είναι στάνταρ..Κούραση ,ψυχολογικά και ένα κάρο θέματα. Πρέπει να έχεις σωστή στρατηγική για να πετύχεις .. Για παράδειγμα δεν είναι καλό -πιστεύω- να πηγαίνεις σε ένα στανταράκι σου κάθε μέρα, θα τη βαρεθείς και θα σε βαρεθεί. Χρειάζονται μικρά breaks όπως 4 μέρες ή μια βδομάδα για να λείψει ο ένας στον άλλο. Δοκιμασμένο
Σωστα αυτα που λες τυπε αλλα υπαρχει και το θεμα της απλυσιας, πολλοι τυποι πανε απλυτοι και μυριζουν ιδρωτιλα, λογικο η κορασις να τον ξεπεταξει τον αλλο για να γλιτωσει τη βρωμα του.
Ποιος μπορει να μυριζει τη μπιχλα του αλλουνου επι 10 λεπτα με αντιτιμο 10 ευρω μονο ?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σωστα αυτα που λες τυπε αλλα υπαρχει και το θεμα της απλυσιας, πολλοι τυποι πανε απλυτοι και μυριζουν ιδρωτιλα, λογικο η κορασις να τον ξεπεταξει τον αλλο για να γλιτωσει τη βρωμα του.
Ποιος μπορει να μυριζει τη μπιχλα του αλλουνου επι 10 λεπτα με αντιτιμο 10 ευρω μονο ?
Σωστότατος..!! Εγώ απλώς θεωρώ στον μαγικό κόσμο που ζω ότι το να κάνει κάποιος 3 μπάνια τη μέρα το καλοκαίρι και 2 το χειμώνα είναι αυτονόητο, αλλά ούτε καν απ' ότι φαίνεται.. Κανονικά οι κοπέλες πρέπει να μάς μυρίζουν στο σαλόνι -δεν κάνω πλάκα- και να ρίχνουν Χ σε όσους δεν μυρίζουν σωστά.. Υ.Γ Το ξέρω ότι τούς αντέχουν-ανέχονται λόγω χρήματος αλλά δεν θά 'πρεπε..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom