Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (16 μέλη και 247 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έχω δει άντρες να χτίζουν σε γυναίκες βίλες με πισίνες να της περνουν μεσεντες Εξοχικό και αυτές στο τέλος να τους λένε δεν σ αγαπισα ποτέ και να πιδιουνται με παρκαδορους .πάτε σε κάνα δικαστήριο διαζυγίων και θα διται
Και τον λένε και μαλάκα στο τέλος. Για αυτό λέω στην υπογα έπρεπε.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Έχω δει άντρες να χτίζουν σε γυναίκες βίλες με πισίνες να της περνουν μεσεντες Εξοχικό και αυτές στο τέλος να τους λένε δεν σ αγαπισα ποτέ και να πιδιουνται με παρκαδορους .πάτε σε κάνα δικαστήριο διαζυγίων και θα διται
Καλά σου λέει τώρα ο βόρδελος. Αν την έπαιρνες σπίτι σου ή σε ξενοδοχείο τι θα άλλαζε; πάλι μπόλικο χρόνο θα είχες
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Έχω δει άντρες να χτίζουν σε γυναίκες βίλες με πισίνες να της περνουν μεσεντες Εξοχικό και αυτές στο τέλος να τους λένε δεν σ αγαπισα ποτέ και να πιδιουνται με παρκαδορους .πάτε σε κάνα δικαστήριο διαζυγίων και θα διται
Όλες οι πουτάνες όσο πολύ αγαπούν το χρήμα τόσο πολύ μισούν τους πλούσιους!
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
421
Κριτικές
166
Like
8.995
Πόντοι
23.733
Καλά σου λέει τώρα ο βόρδελος. Αν την έπαιρνες σπίτι σου ή σε ξενοδοχείο τι θα άλλαζε; πάλι μπόλικο χρόνο θα είχες
Δεν βλέπω τα πράγματα στεγνά υπολογιστικα .έτσι μου βγικαι
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.018
Πόντοι
10.336
κουλαρετε ρε μαγκες το παιδι δεν ειναι ενας αλλος ορεστης κου.

Συνειδητοποιημενος ειναι, γουσταρε να σκασει ενα φραγκο παραπανω για να περασει τη φαση του. Αμα της εριχνε ενα πενταωρο γαμησι συνολο μεσα στον μηνα, μια χαρα βγαινει το νοικι, και οι δυο κερδισμενοι ηταν.

Φιλε ατριδη σου ευχομαι να εισαι παντα αυθορμητος και αμα σου περισσευουν μερικα φραγκα και θες να περασεις καλα, μην τα ξοδεψεις απλα, καψτα. Και στο πουτσο σου ολα, τα σαβανα δεν εχουν τσεπες.
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
421
Κριτικές
166
Like
8.995
Πόντοι
23.733
Επίσης δεν μου ζιταγε λεφτά εγώ προσφέρθηκαν.τοσο που απορούσε τόσους πελάτες έχω μόνο εσύ μου λέει ειρθες να με βοιθησης.
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
421
Κριτικές
166
Like
8.995
Πόντοι
23.733
κουλαρετε ρε μαγκες το παιδι δεν ειναι ενας αλλος ορεστης κου.

Συνειδητοποιημενος ειναι, γουσταρε να σκασει ενα φραγκο παραπανω για να περασει τη φαση του. Αμα της εριχνε ενα πενταωρο γαμησι συνολο μεσα στον μηνα, μια χαρα βγαινει το νοικι, και οι δυο κερδισμενοι ηταν.

Φιλε ατριδη σου ευχομαι να εισαι παντα αυθορμητος και αμα σου περισσευουν μερικα φραγκα και θες να περασεις καλα, μην τα ξοδεψεις απλα, καψτα. Και στο πουτσο σου ολα, τα σαβανα δεν εχουν τσεπες.
Με νοιθεις φυλε
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Δεν βλέπω τα πράγματα στεγνά υπολογιστικα .έτσι μου βγικαι
Μήπως αντί να της νοικιάσεις διαμέρισμα έπρεπε να νοικιάσεις μια μοτοσυκλέτα για να την πηγαίνεις βόλτα στο δάσος και να καυλώνει για πάρτι σου;
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Επίσης δεν μου ζιταγε λεφτά εγώ προσφέρθηκαν.τοσο που απορούσε τόσους πελάτες έχω μόνο εσύ μου λέει ειρθες να με βοιθησης.
Κι εγώ για να την βοηθήσω της έδινα 50 ευρώ όποτε την συναντούσα στο διαμέρισμα εκείνο.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν βλέπω τα πράγματα στεγνά υπολογιστικα .έτσι μου βγικαι
Δηλαδή έπεισες τον εαυτό σου ότι υπάρχει εξωβορδελικό 'αίσθημα'. Την ίδια ψευδαίσθηση θα μπορούσες να δημιουργήσεις και με το ξενοδοχείο και το σπίτι σου.

Μετά από καψίματα και για να βγει κάποιος αλώβητος τείνω προς το εξης. Έχεις ένα μπάτζετ ,μετράς πόσα θα κάψεις ,τί θα πάρεις ,για πόσο χρονικό διάστημα. Με ποια ημερομηνία λήξης της ψευδαίσθησης. Και να την έχεις την ημερομηνία στο νου σου από πριν . Το σύστημα αυτό έχει κάποια αλλά. Πόσο είναι το χρήμα που χεις. Αν θα βρεις καμία να σου άρεσει για να τη σπονσοράρεις . Η επανάληψη του συστήματος φθείρει ψυχολογικά και... μεγαλώνουμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τώρα που μεινα με τα ρέστα το πάω υπολογιστικά γιατί αν συνέχιζα θα έβγαζα δίσκο.
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
421
Κριτικές
166
Like
8.995
Πόντοι
23.733
Πάντος το ποσό που έδωσα είναι πολύ μικρό μπροστά σ' αυτά που έχω δόσεις στη ζωή μου για γυναίκες.απο το 1999 μέχρι το 2010 έβγαζα 5000 ευρο το Μίνα.τα τρία τα ετρογε σε γκόμενες.ξενοδοχεια με 200 ευρο τη μέρα ταξίδια μπουζούκια δορά άσε.
Τόρα βγάζω λιγότερα αλά και πάλι είμαι λαρντζ.στα μπουρδέλα πάω κάθε μέρα και γαμαω χορια βίζιτες στo bill .είμαι σεξοεξαρτιμενος δε λέω μα δεν μετανιώνω με τίποτα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πάντος το ποσό που έδωσα είναι πολύ μικρό μπροστά σ' αυτά που έχω δόσεις στη ζωή μου για γυναίκες.απο το 1999 μέχρι το 2010 έβγαζα 5000 ευρο το Μίνα.τα τρία τα ετρογε σε γκόμενες.ξενοδοχεια με 200 ευρο τη μέρα ταξίδια μπουζούκια δορά άσε.
Τόρα βγάζω λιγότερα αλά και πάλι είμαι λαρντζ.στα μπουρδέλα πάω κάθε μέρα και γαμαω χορια βίζιτες στo bill .είμαι σεξοεξαρτιμενος δε λέω μα δεν μετανιώνω με τίποτα
Συμφωνει, όλα θέμα είναι του πόσα έχεις. Αλλά να που οι καιροί αλλάζουν και έρχονται δύσκολες ώρες. Αλλά μήπως εγώ βάζω μυαλό;
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Έχει μεγάλη διαφορά το να τα τρως με τις γκόμενες από το να σου τα τρώνε οι γυναίκες.

Στην δεύτερη περίπτωση είναι σαν να πληρώνεις φύκια για μεταξωτές κορδέλες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom