Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (12 μέλη και 280 επισκέπτες)

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Τα κάνει ολα η θιτσα σε γενικές γραμμές θα περάσεις καλά .
Μόνο μη σου πιάσει τη κουβέντα Δεν σταματάει με τίποτα ( και όχι για τα εμβόλια , μου έλεγε μεχρι ποιο να κάνω , εχει άποψη το μωρό ….)
Ευχαριστω απλα διαβασα καπου οτι με ακα μπορει ν κολλησω τιποτα και το φοβαμαι .Αλλα αν δεν δωσουμε κανα γλωσο και καμια φτυσια και ακα τι να λεει? Θελω καλτ φαση με το γκιλφετο
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
μυστες καλησπερα.Απο επαρχια ειμαι θελω να κανω μια καταδρομικη αλλα οχι κυριλε πραγματα studio και τετοια .Γουσταρω καλτιλα μιας και γουσταρω 45+ μιλφαρες με μεγαλους βυζους και διαβαζω καιρο για μια Μπαρμπορα.Ειμαι 25 και θελω μια εμπειρη πορνοσταρ φαση καβλιαρα να με ξεζουμισει και να της κανω footjob.Παιζουν αυτα στην θεια μπαρμπορα?

Όταν λες επαρχία (γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος ρεεέεεεε τύπε) ;;;; ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546

Ωραία η Μεσσηνία αλλά πολύ τρελιάρες οι γκόμενες στα μέρη σας... με το δίκιο σου να στραφείς στα δέλα!
Το ιδανικότερο θα ήταν να έρθεις μια βδομαδούλα Αθήνα με μια κατοστάρα στην τσέπη να οργώσεις όλη την Φυλής & Λιοσίων με την ησυχία σου και να περάσεις ζάχαρη!
*Εάν έχεις και συγγενείς εδώ ακόμα καλύτερα θα γλιτώσεις ξενοδοχεία κτλ.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.016
Πόντοι
10.336
ολα ακα δωστα μη φοβασαι τιποτα, μια ζωη την εχουμε.
θα γερασεις και θα πουλας μουρη στις γριες στο καπη οτι ησουν κομαντο.
αν γερασεις.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Στα τρία κολλητά ημι-υπόγεια "μαγαζιά", παραδοσιακά είναι μπροστά σε έκφυλες γυναίκες και service. Από πολύ παλιά, ακάποτες, χύσιμο στη μούρη, περίεργες καταστάσεις γενικώς. Αν και εκεί πηδούσα ένα απο τα παλιά στανταράκια μου, τη Ντενίζα (Νικόλ το πραγματικό της), πάντα εκεί μάθαινα τις "τάσεις" της αγοράς.
Ναί, ο τσάτσος (αυτός με τα μεγάλα γυαλιά που μοιάζει με το Βιολάρη, επί χρόνια στο ισόγειο αριστερή πόρτα Φυλής ανάμεσα σε Φερρών και Χέϋδεν) το πρότεινε στο μενού κανονικά. "Το extra το παίρνει το κορίτσι, για τα φάρμακά του, είναι καθαρή" κλπ.
Μην αφεινης τις σειρήνες να σε παρασέρνουν !!κλεισε τα αυτιά σου και προχωρά σε πιο safe καταστάσεις ..!! Εγβ προσωπικά δεν ξαναπατάω εκεί ούτε απ έξω .!! Όχι επηδη δεν πέρασα καλά !!καλα πέρασα πολύ καλά μάλιστα ..ευτηχος οι σειρήνες δεν με παγίδευσαν στον αιώνιο πόνο .!! Καλημερες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.026
Like
10.459
Πόντοι
2.406
ολα ακα δωστα μη φοβασαι τιποτα, μια ζωη την εχουμε.
θα γερασεις και θα πουλας μουρη στις γριες στο καπη οτι ησουν κομαντο.
αν γερασεις.
Έχει καπη για 60αρηδες?? Παραπάνω δύσκολα θα πάει με τόσα αφροδίσια που θ αρπάξει συνεχόμενα
 

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
619
Κριτικές
5
Like
688
Πόντοι
86
Πες της μόνο να πλύνει τα πόδια της
Από δωμάτιο σε δωμάτιο όσο να πεις γίνονται μουνι οι πατούσες της ….
Γι αυτο θελει να τις πηδηξει τις πατουσες, γιατ ειναι σαν μουνι!!!
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Πριν λίγα χρόνια, είχα κάνει υπέρηχο για ουροδόχο κύστη, προστάτη και το όλο αρχιδικό σύστημα γιατί είχα έντονο πόνο (να σημειωθεί οτι ήταν μετά από κάτι γυμνά ξεκολλιάσματα που είχα κάνει). Ο γιατρός γελάει πονηρά και μου λέει οτι πρέπει να ήμουν "άτακτος" στα νιάτα μου. Μου έδειξε στην αποτύπωση ένα σωρό από λευκά στίγματα στα @@ και μου είπε οτι λέγονται αποτιτανώσεις, και είναι συσσωρεύσεις ασβεστίου. Μου εξήγησε οτι όπως σχηματίζονται τα κάπαλα στο δέρμα όταν σκιστείς, έτσι και ο οργανισμός "μπαλώνει" με ασβέστιο τις εσωτερικές πληγές. Οταν λοιπόν είσαι μικρός και κάνεις άτακτη ζωή, κολλάς μικρόβια από τις γκόμενες που σου προκαλούν ελαφρές προστατίτιδες τις οποίες ξεπερνάς εύκολα ως προς τον πόνο, αλλά σου αφήνουν τα μόνιμα σημάδια με την αποτιτάνωση.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Ωραία η Μεσσηνία αλλά πολύ τρελιάρες οι γκόμενες στα μέρη σας... με το δίκιο σου να στραφείς στα δέλα!
Το ιδανικότερο θα ήταν να έρθεις μια βδομαδούλα Αθήνα με μια κατοστάρα στην τσέπη να οργώσεις όλη την Φυλής & Λιοσίων με την ησυχία σου και να περάσεις ζάχαρη!
*Εάν έχεις και συγγενείς εδώ ακόμα καλύτερα θα γλιτώσεις ξενοδοχεία κτλ.
Έλα να κάνεις σεξοτουρισμό στην Αθήνα;;
:think:
Δεν εγκρίνω... Δεν μπορώ να πω οτι θα εντυπωσιαζόμουν στην σκέψη... Οτι για τους Αθηναίους, είναι παράδεισος, είναι. Όχι όμως με την έννοια της υπέρτατης απόλαυσης, αλλά οτι ανα πάσα στιγμή μπορούμε να εκτονωθούμε, ανανεωθούμε σε μικρό χρονικό διάστημα με λίγα χρήματα...

Μπορούμε και ενσωματώνουμε το μπουρδέλο μέσα στην καθημερινότητα μας, αυτή είναι η ικανοποίηση που μας δίνουν...
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Τα κάνει ολα η θιτσα σε γενικές γραμμές θα περάσεις καλά .
Μόνο μη σου πιάσει τη κουβέντα Δεν σταματάει με τίποτα ( και όχι για τα εμβόλια , μου έλεγε μεχρι ποιο να κάνω , εχει άποψη το μωρό ….)
Eγω πάντως έκανα το φαιζερ
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μια κριτική για Φώκαιας 7 τι έγινε χάθηκε.χθες την έγραψα κι ακόμα να ανέβει
Μάλλον θα περιμένεις, αν τελικά ανέβει και δεν την φάει ο δαίμονας της λογοκρισίας στο δρόμο.
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
208
Like
3.195
Πόντοι
441
Μεσημεράκι στο μεταξύ, ζέστη και ορδές από κάθε λογής σκουροχρωμους , υποψήφιους πελάτες και όχι μόνο , αν δεν κάνω λάθος συνάντησα ένα ντουέτο Έλληνες, ο ένας κοντά στα 70 , ο άλλος πριν τα 60 , που έσερναν τα σαρκθα τους ολούθε, στον πολυχώρο ευθεία δεξια , ένα απολοιφαδι τσατσα, μαγκιά, γυαλί και παντελόνι λι , μανούρα για τον διάδρομο, για τη ζέστη, ανακοίνωση για τον χρόνο με μαγκιά, μου είπε να κλείσω το κινητό που κοιτούσα, έφυγα,στο καλό λέει,καλά κρασιά απαντώ, κατέληξα Κ 27Α στην Σιμονα, τυπική πλην τίμια, άλλο πρόγραμμα, στο χαλί το μαύρο που είδα , ξεχώρισε μαζί με το Κ30 και Κ32
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Πέρασα από φυλής πριν κΆΤΙ μέρες, όχι ρε φίλε γιατί 20 ευρώ??? Δεν υπάρχει κανένΑς λόγος να γαμήσεις για δέκα λεπΤά και να πληρώσεις 20 ευρώ, κανένας όμως..
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Λοιπον , συναγωνιστες, Κυριακη σημερα, τα μπανια του λαου οι αλλοι, εγω ορεξη για σεξακι ειχα και κατεβηκα στο γραφικο Μεταξι να δουμε καμια κορασιδα.. Οργωσα , οπως θα λεγαν κάποιοι ολη την οδο του Ιάσονα .. Δεν πηγα μονο 37, 39,43, 30 κ 32.. Σε αυτα που πηγα δεν υπήρχε αξιολογη κορασιδα για τα γουστα μου καθως ειχε πολλες χοντρες κοπελες και μεγαλες..
Μπαινω πρωτη φορα στο Λ28 να δω την κοπελα ηταν η Ναντια απο ρουμανια.. Γυρω στα 30 ωραιο σωματακι για τα γουστα μου , βυζακι 2,5 πεσμενο.. Μυρυζε ωραια η κορασιδα, φιλακια στα βυζακια στο λαιμο τις έκανα, σοσιαλ εν τω μεταξυ κ στα ρουμανικα που ξερω λιγο.. Ευχάριστη και γλυκεια η Ναντια , μου εβαλε καποτα και αρχισε μια ωραια πιπα η καβλα, ετσι ετσι bebelush meu, της ελεγα εγω? Αφού μου τον σηκωσε με την πιπα της, της ειπα οτι θελω ιεραποστολικο για να την βλεπω κιολας οταν την πηδαω.. Εκανε και κατι κραυγουλες, νταξει δεν ηθελα κ πολυ εγω υστερα απο λιγο ξελαφρωσα στην μουνα της..
Η κοπελα το τιμαει το 10αρικο κ με το παραπανω.. Εγω παντως θα την ξανατιμησω..

ΥΓ: Στην γωνια ,στο καφενείο , το σκηνικο θυμιζε πασχα, εψηναν αρνι στην σουβλα.. Νταβάδες, αλμπανια τσατσαδες φουλ το καφενειο...
Καλη εβδομαδα να εχουμε
 

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστές
Πηγά χθές τσάρκα στο Μετάξι και στο Ιάσονος 39 που είναι μαζεμένα ρδελα
Μου παρουσίασαν μια τανα με τ' όνομα Ζετα

Την έχει γαμήσει κάνεις;; με καύλωσε τρελά ο κωλος της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom