Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (23 μέλη και 258 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Από τα τσιμπουκλοσπιτα της Καλύμνου μόνο ο όροφος είναι ανοιχτός με την θεία Όλγα σε απλό αποστειρωμενο πρόγραμμα!:headbang:

#Όλα τα άλλα κλειστά...!!! :cry:
Το Χριστινάκι δεν παίζει μαζι με την θεία Όλγα?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Μίνι ανασκόπηση της εβδομάδας, λίγο πολύ γνωστά σε όλους αλλά τεσπα.
Φώκαιας Βαλερία, σταθερά καλή απόδοση όπως και πριν καραντίνας, καβλερη μιλφ με πολύ καλή συμμετοχή, Φωτεινή από Διδυμου 27 σπασμένη από παλιά που την θυμόμουν αλλά η σωματαρα καλά κρατεί, για μια στο τόσο καλή.
Αννυ πορνοσταρ, η κατάσταση πάει από το κακό στο χειρότερο, τελευταία ευκαιρία την έχασα, μου έπρηξε τα αρχιδια αντί να τα αδειάσει. Αλινα στον ίδιο οίκο, ωραίο σώμα, χαμογελαστή, καυλιαρα προμιλφ αλλά τίποτα ιδιαίτερο για μένα, πέρασε και δεν ακούμπησε.
Μπιουτι το μαύρο θωρηκτό, η επιτομή της πουτανας που έχει χίλια δυο ελαττώματα εμφανισιακά αλλά σε καυλωνει στο φουλ στο δωμάτιο με την συμπεριφορά της.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
637
Πόντοι
81

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Φίλε να 'σαι καλά για την όμορφη ενημέρωση θα διαφωνήσω λίγο για την Τάνια και Κατερίνα ότι είναι προμίλφ, είναι μικρές μωρέ ακόμα...
Eπίσης φιλικά θα προσθέσω ότι η Βαλέρια είναι ένα 7,8 /10 το 9,5/10 δημιουργεί τεράστιες προσδοκίες για κάποιον που το διαβάζει και δεν την έχει δει ακόμα.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Σημερινή γρήγορη βόλτα στη Φυλής πριν το μεσημέρι, αναφέρω:
* στο υπόγειο γωνία Φωκαίας & Αχαρνών μου έκανε εντύπωση πόσο έχει ομορφύνει η Καρολίνα, έπιασα και την κουβέντα με την Ρωσίδα τσατσά που είμαστε από παλιά φίλοι, μου έλεγε τα νέα για παλιές πουτάνες που έφυγαν αλλά κρατάει επαφή
* στο GILFάδικο της οδού Ελλης, χωρίς ανανέωση, χάθηκε και η Κατερίνα που ήταν κάβλα
* στο Διδυμου 27, η Φωτεινή απίστευτη κορμάρα
* Αλκαμένους & Ηπείρου, ανοιχτό μόνο το πιό κοντινό στη διασταύρωση από τα τρία προστυχάδικα, ο τσάτσος πρότεινε +10Ε για γυμνό, η γκόμενα νεαρή και το έπαιζε Ελληνίδα αλλά περιέργως δε μιλούσε, είχε και σάπια δόντια, και είχα και μία ελαφρά υποψία για trans
* στο Διδύμου υπόγειο με standard καθαρές Ρωσίδες MILF στη διασταύρωση με Αχαρνών, έριξα ένα στην Αναστασία γιατί κρατιέται πολύ όμορφη η ρουφιάνα και με τρελλαίνουν τα φουσκωτά βυζόμπαλά της
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
* Αλκαμένους & Ηπείρου, ανοιχτό μόνο το πιό κοντινό στη διασταύρωση από τα τρία προστυχάδικα, ο τσάτσος πρότεινε +10Ε για γυμνό, η γκόμενα νεαρή και το έπαιζε Ελληνίδα αλλά περιέργως δε μιλούσε, είχε και σάπια δόντια, και είχα και μία ελαφρά υποψία για trans
1)Τι είναι τα "προστυχάδικα";
2)Τι εννοείς ότι ο τσάτσος πρότεινε +10€ για γυμνό; Δεν κατάλαβα.
:hi:
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Στα τρία κολλητά ημι-υπόγεια "μαγαζιά", παραδοσιακά είναι μπροστά σε έκφυλες γυναίκες και service. Από πολύ παλιά, ακάποτες, χύσιμο στη μούρη, περίεργες καταστάσεις γενικώς. Αν και εκεί πηδούσα ένα απο τα παλιά στανταράκια μου, τη Ντενίζα (Νικόλ το πραγματικό της), πάντα εκεί μάθαινα τις "τάσεις" της αγοράς.
Ναί, ο τσάτσος (αυτός με τα μεγάλα γυαλιά που μοιάζει με το Βιολάρη, επί χρόνια στο ισόγειο αριστερή πόρτα Φυλής ανάμεσα σε Φερρών και Χέϋδεν) το πρότεινε στο μενού κανονικά. "Το extra το παίρνει το κορίτσι, για τα φάρμακά του, είναι καθαρή" κλπ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.906
Κριτικές
101
Like
47.739
Πόντοι
21.661
Στα τρία κολλητά ημι-υπόγεια "μαγαζιά", παραδοσιακά είναι μπροστά σε έκφυλες γυναίκες και service. Από πολύ παλιά, ακάποτες, χύσιμο στη μούρη, περίεργες καταστάσεις γενικώς. Αν και εκεί πηδούσα ένα απο τα παλιά στανταράκια μου, τη Ντενίζα (Νικόλ το πραγματικό της), πάντα εκεί μάθαινα τις "τάσεις" της αγοράς.
Ναί, ο τσάτσος (αυτός με τα μεγάλα γυαλιά που μοιάζει με το Βιολάρη, επί χρόνια στο ισόγειο αριστερή πόρτα Φυλής ανάμεσα σε Φερρών και Χέϋδεν) το πρότεινε στο μενού κανονικά. "Το extra το παίρνει το κορίτσι, για τα φάρμακά του, είναι καθαρή" κλπ.
μηπως εννοεις αλκιβιαδου ?
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
420
Κριτικές
165
Like
8.968
Πόντοι
23.733
Μια κριτική για Φώκαιας 7 τι έγινε χάθηκε.χθες την έγραψα κι ακόμα να ανέβει
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.906
Κριτικές
101
Like
47.739
Πόντοι
21.661

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Στα τρία κολλητά ημι-υπόγεια "μαγαζιά", παραδοσιακά είναι μπροστά σε έκφυλες γυναίκες και service. Από πολύ παλιά, ακάποτες, χύσιμο στη μούρη, περίεργες καταστάσεις γενικώς. Αν και εκεί πηδούσα ένα απο τα παλιά στανταράκια μου, τη Ντενίζα (Νικόλ το πραγματικό της), πάντα εκεί μάθαινα τις "τάσεις" της αγοράς.
Ναί, ο τσάτσος (αυτός με τα μεγάλα γυαλιά που μοιάζει με το Βιολάρη, επί χρόνια στο ισόγειο αριστερή πόρτα Φυλής ανάμεσα σε Φερρών και Χέϋδεν) το πρότεινε στο μενού κανονικά. "Το extra το παίρνει το κορίτσι, για τα φάρμακά του, είναι καθαρή" κλπ.
Ευχαριστώ για τις διασαφηνίσεις :hi:
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
μυστες καλησπερα.Απο επαρχια ειμαι θελω να κανω μια καταδρομικη αλλα οχι κυριλε πραγματα studio και τετοια .Γουσταρω καλτιλα μιας και γουσταρω 45+ μιλφαρες με μεγαλους βυζους και διαβαζω καιρο για μια Μπαρμπορα.Ειμαι 25 και θελω μια εμπειρη πορνοσταρ φαση καβλιαρα να με ξεζουμισει και να της κανω footjob.Παιζουν αυτα στην θεια μπαρμπορα?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
μυστες καλησπερα.Απο επαρχια ειμαι θελω να κανω μια καταδρομικη αλλα οχι κυριλε πραγματα studio και τετοια .Γουσταρω καλτιλα μιας και γουσταρω 45+ μιλφαρες με μεγαλους βυζους και διαβαζω καιρο για μια Μπαρμπορα.Ειμαι 25 και θελω μια εμπειρη πορνοσταρ φαση καβλιαρα να με ξεζουμισει και να της κανω footjob.Παιζουν αυτα στην θεια μπαρμπορα?
Μάλλον πολλές αμερικανικές τσόντες βλέπεις.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
μυστες καλησπερα.Απο επαρχια ειμαι θελω να κανω μια καταδρομικη αλλα οχι κυριλε πραγματα studio και τετοια .Γουσταρω καλτιλα μιας και γουσταρω 45+ μιλφαρες με μεγαλους βυζους και διαβαζω καιρο για μια Μπαρμπορα.Ειμαι 25 και θελω μια εμπειρη πορνοσταρ φαση καβλιαρα να με ξεζουμισει και να της κανω footjob.Παιζουν αυτα στην θεια μπαρμπορα?
Πες της μόνο να πλύνει τα πόδια της
Από δωμάτιο σε δωμάτιο όσο να πεις γίνονται μουνι οι πατούσες της ….
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Πες της μόνο να πλύνει τα πόδια της
Από δωμάτιο σε δωμάτιο όσο να πεις γίνονται μουνι οι πατούσες της ….
Να παω η θα κλαιω το 20ρικο μυστη τι λες?Γλωσοφιλα και ακα τσιμπουκι παιζει η θα το μετανιωσω ??
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Να παω η θα κλαιω το 20ρικο μυστη τι λες?Γλωσοφιλα και ακα τσιμπουκι παιζει η θα το μετανιωσω ??
Τα κάνει ολα η θιτσα σε γενικές γραμμές θα περάσεις καλά .
Μόνο μη σου πιάσει τη κουβέντα Δεν σταματάει με τίποτα ( και όχι για τα εμβόλια , μου έλεγε μεχρι ποιο να κάνω , εχει άποψη το μωρό ….)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Πες της μόνο να πλύνει τα πόδια της
Από δωμάτιο σε δωμάτιο όσο να πεις γίνονται μουνι οι πατούσες της ….
Παίρνω πάσα για να αναφέρω οτι καμία φορά η δύναμη του forum μετράει πολύ... Είχε γραφτεί απο συναγωνιστή για Ανίτα από Φώκαιας 24 οτι δεν το είχε και πολύ με την καθαριότητα... ( και δεν λέει ασυναρτησίες γενικά σε ενημερώσεις ).

Τον τελευταίο καιρό, την παίρνω πολύ τακτικά την Ανίτα (για το τελειωτικό στο στόμα και το υποτακτικό γαμήσι, συμμετοχή ελάχιστη). Το θέμα είναι οτι είναι προσεγμένη, παρφουμαρισμένη πάντοτε!!

Μετράνε οι αρνητικές κριτικές καμιά φορά, δεν είναι απλώς για να κράξουμε!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom