Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 333 άτομα (20 μέλη και 313 επισκέπτες)

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Χωματιανού 11Β Αντριάνα εντυπώσεις. Λέω να τη δοκιμάσω, καλή μου φάνηκε στο σαλόνι..
Καλή είναι. Εγώ δεν έχω κλάψει ποτέ τα λεφτά μου, αν και έχω αρκετό καιρό να την επισκεφθώ. Αντέχει στο σφυροκόπημα, καλή πίπα και καλά στησίματα.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλή είναι. Εγώ δεν έχω κλάψει ποτέ τα λεφτά μου, αν και έχω αρκετό καιρό να την επισκεφθώ. Αντέχει στο σφυροκόπημα, καλή πίπα και καλά στησίματα.
Και μικρή σε ηλικία..19-20
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πολυ ωραία η φωτογραφία, αν και νομίζω ότι μοιάζει πολύ με τη διασταύρωση Λιοσίων-Φιλαδέλφειας κοντά στο Σταθμό Λαρίσης.

Όχι spirtoulis. Σωστή είναι. Αφού είναι από αρχείο.  :grin:
 

Panosssss21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2017
Μηνύματα
27
Like
5
Πόντοι
0
Λίγα από Μεταξουργείο πρώτης βάρδιας...








Λεωνίδου 28 όροφος - Αννίτα η γνωστή τσουπωτή ξανθιά χαδιάρα που επέστρεψε ξανά στο δεκάρικο.

Ελ.στοματικό μόνο σε Έλληνες ως γνωστόν.
Η ιδια Αννιτα ειναι που δουλευε στον Οικο??
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Χωματιανού 11Β Αντριάνα εντυπώσεις. Λέω να τη δοκιμάσω, καλή μου φάνηκε στο σαλόνι..

να ξερεις πως το 11β δεν εχει ντουζιερες και δεχονται και πακιστανους ...οσο για την αντριαννα εχω ακουσει και εγω πολλα καλα αλλα δεν εχω παει ποτε μαζι της
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.471
Πόντοι
1.936
να ξερεις πως το 11β δεν εχει ντουζιερες και δεχονται και πακιστανους ...οσο για την αντριαννα εχω ακουσει και εγω πολλα καλα αλλα δεν εχω παει ποτε μαζι της

....δεν χανετε και τιποτα....
διεκπαιρεωτικη στα ορια του χρονου της ανα δωματιο.Ουτε ζεστη,ουτε κρυο.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
να ξερεις πως το 11β δεν εχει ντουζιερες και δεχονται και πακιστανους ...οσο για την αντριαννα εχω ακουσει και εγω πολλα καλα αλλα δεν εχω παει ποτε μαζι της

Πέρασα από εκεί την προηγούμενη εβδομάδα.
Μου είπαν ότι πληρώνω 30 ευρώ για δωμάτιο με ντουζιέρα,αλλά θα την επισκεφτώ σύντομα.Είναι στα γούστα μου.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
....δεν χανετε και τιποτα....
διεκπαιρεωτικη στα ορια του χρονου της ανα δωματιο.Ουτε ζεστη,ουτε κρυο.

Κοίτα,εάν θέλω κάτι χαλαρό,ίσως πάω μαζί της.Ανάλογα το πώς είναι η διάθεσή μου,διαλέγω την κατάλληλη.

Πόσα λεπτά διαρκεί  ;; 10 ή 15 ;

Μιλάει Ελληνικά ;
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Κοίτα,εάν θέλω κάτι χαλαρό,ίσως πάω μαζί της.Ανάλογα το πώς είναι η διάθεσή μου,διαλέγω την κατάλληλη.

Πόσα λεπτά διαρκεί  ;; 10 ή 15 ;

Μιλάει Ελληνικά ;

αα.. καλη φαση... να και κατι που δεν ηξερα καθως μια φορα περασα με την αλεξανδρα αλλα δεν μου ειπε η τσατσα κατι τετοιο ..επισης με εβαλε σε δωματιο χωρις ντουζιερα ...παντα σε αυτο το μπουρδελο ανακοινωνεται χρονος 15 λεπτα
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
αα.. καλη φαση... να και κατι που δεν ηξερα καθως μια φορα περασα με την αλεξανδρα αλλα δεν μου ειπε η τσατσα κατι τετοιο ..επισης με εβαλε σε δωματιο χωρις ντουζιερα ...παντα σε αυτο το μπουρδελο ανακοινωνεται χρονος 15 λεπτα

Καλό αυτό,15 λεπτά νταν,δίχως το άγχος του χτυπήματος πόρτας..
Είναι που είχες πληρώσει 20 ευρώ,για αυτό..
 

Επισκέπτης
Τελικά όταν λέω ότι η ανακύκλωση πάει σύννεφο και ότι κάποιες που δεν της έχει δει κάποιος πχ σε απομακρησμενα μπούρδελα όπως άγκυρας, Αγίου Πέτρου, Αλκιβιάδου κλπ εάν εμφανιστούν πρώτη φορ φυλής της νομίζουν για καινούργιες δεν με ακούτε, εχτές στο μπλε κτήριο το 86α νομίζω στα πολλά σκαλιά ήταν μια Βικτωρία, βανεσσα? Δεν κράτησα όνομα την οποία εκθειάζε η υπηρεσία ως καινούργια αλλά δυστυχώς είχε μια σύντομη καριέρα στο Αγίου Πέτρου 7, η ίδιες και η ίδιες, και ξανά η ίδιες, Φώκαιας 27 ισόγειο τον έδωσα σε μια πολύ αδύνατη καστανοξανθη που πάλι ξέχασα όνομα, η οποία τα χει τα χρόνια της αλλά με πλαστικές στην μάπα φένεται 35, στανταρ 45 συν, με πεοθυλασε μέχρι να τελειώσω, αυτά, έτσι και αλλιώς δεν πολυπαω ποια....Υγ αα και κάτι άλλο ή υπηρεσία επέμενε ότι η γνωστή συλβια που λένε όλοι ότι είναι τρανς ότι είναι φυσική γυναίκα, με παιδί 10 ετών... Τι να πιστέψω και ποιον, κάνει μπαμ λέει για τρανς αλλά εν είναι, της είπα και ο γαβαλας είναι κραγμενη αλλά δεν είναι γκει, και ο Τρύφωνας Σαμαράς το ίδιο, τεσπα εγώ από πείσμα και μόνο την επόμενη φορά θα πάω μαζί της επίτηδες να τσεκάρω αν το αιδοίο της είναι 100% θυληκο και όχι μεταλλαγμένο, γιατί αρκετοί την είχαν πατήσει στο παρελθόν με την Έλσα μπαρμπι.. Αυτά
τσεκαρε και πατουσες
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η ιδια Αννιτα ειναι που δουλευε στον Οικο??

Στο μαγαζί υπήρχε μία Αννίτα μαύρη
που ήταν άχρηστη
και τώρα μία μαύρη Άντζελα με ξανθιά
(κουμπωτή) περούκα playmobil σε ρόλο γυρολόγου. Το βράδυ παίζει
η κοντή μελαχρινή Βίκυ
με απλό πρόγραμμα.
Αυτά για όποιον (γενικά) ενδιαφέρεται.

Εσύ λες την ξανθιά Αννίτα από Φυλής κτλ.
Αυτή είναι λοιπόν και είναι πρωί.

Βγήκε με κοντό μποτάκι
και κοφτό στρινγκ που χάιδευε
τα κωλομέρια. Οριακά σωστή.
Σωστός ο κότσος στο μαλλί
για αντίθεση στο (τάχα) αθώο βλέμμα της.

Η αλογοουρά την αδικεί.

Λάθος το κόκκινο σουτιέν με τα κρόσσια.

Καλύτερα μαύρο να αδυνατίζει περισσότερο.
Βάψιμο σωστό αλλά σε αυτό ήταν πάντα καλή. Άριστη σκιά, έξοχο το μάτι.

Ίσως περασμένο με eyeliner.
Σταθερό χέρι λοιπόν.

Τυπική στο δωμάτιο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
...τεσπα εγώ από πείσμα και μόνο την επόμενη φορά θα πάω μαζί της επίτηδες να τσεκάρω αν το αιδοίο της είναι 100% θυληκο και όχι μεταλλαγμένο, γιατί αρκετοί την είχαν πατήσει στο παρελθόν με την Έλσα μπαρμπι.. Αυτά

    Ζήτησε και το πρόγραμμα με το στραπόν, από πείσμα υπέρ πίστεως και πατρίδος... Να μας πεις και μας που δεν έχουμε τέτοιες περιέργειες...

 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
158
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Χθες το βράδυ,σε επίσκεψη στο Λ73β,αλλοδαπός συναγωνιστής πέρασε με Λολίτα,ένω τις προάλλες που επισκέφθηκα το κατάστημα,αφού πέρασα στο δωμάτιο,η τσα2 μου χτήπησε την πόρτα και με ρώτησε από που είμαι(εθνικότητα).Αφού της απάντησα ότι είμαι Έλληνας,με κοίταξε κάπως και έφυγε. :think:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.245
Κριτικές
4
Like
7.246
Πόντοι
2.586
Χθες το βράδυ,σε επίσκεψη στο Λ73β,αλλοδαπός συναγωνιστής πέρασε με Λολίτα,ένω τις προάλλες που επισκέφθηκα το κατάστημα,αφού πέρασα στο δωμάτιο,η τσα2 μου χτήπησε την πόρτα και με ρώτησε από που είμαι(εθνικότητα).Αφού της απάντησα ότι είμαι Έλληνας,με κοίταξε κάπως και έφυγε. :think:

Είναι ικανοί να τα κάνουν λαθρο-only και να μας απαγορευουν να μπαινουμε.. Και να πρεπει να σκαμε 100-αρα για ενα γαμησι μετα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.245
Κριτικές
4
Like
7.246
Πόντοι
2.586
Η ιδια Αννιτα ειναι που δουλευε στον Οικο??

Αυτη ειναι αλλα καποιοι ειπαν οτι εχει φολεψει καπως. Τελευταια φορα που την ειχα παρει κ εγω πριν εξαφανιστει ειχε γινει οντως αρκετα βιαστικη / ανορεχτη.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα στο Κολωνου48 καινούργιο νύχτα τρίτη βαρδια πριν δύο τρεις μέρες πέτυχα μια Νίνα με καστανοκόκκινο κοντό καρέ μαλλί μέτριο ύψος συμπαθητική παρουσία έχω την εντύπωση ότι είναι καινούργια κοπέλα γνωρίζει κανείς τίποτα μήπως δοκίμασε?
Επίσης η γνωστή Νατάσα που δουλεύει εκεί λείπει και θα επιστρέψει τα Χριστούγεννα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom