Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (4 μέλη και 85 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα κύριοι δυστυχώς έχω να σας μεταφέρω μια κακή είδηση καθώς πριν από λίγο πέρασα από Διδυμου22 όροφο καρφωτος προκειμένου να περάσω με το στανταρακι μου την θαυμάσια κοπέλα το διαμάντι την Ρίτα.
Όπως με ενημέρωσε η τσατσά σταμάτησε τι να σας πω το ξενερωμα και η απογοητευση τεράστια πίκρα μεγάλη για μένα σήμερα η Διδύμου πέθανε μετά από αυτή την απώλεια θα πω απλά δεν με χωράει η πιάτσα με συγχωρείτε αν γίνομαι υπερβολικός αλλά όσοι  γνωστοί μου και άγνωστοι είχαν περάσει με αυτό το αστέρι θα καταλάβουν.

Τώρα να αναφερθώ στις άλλες δύο κοπέλες καλά για την Στέλα τα έχω πει ξανά ακατάλληλη κατώτερη των περιστάσεων μια καινούργια κοπέλα Ραμόνα αν και χαμογελαστή δεν μου άρεσε πολύ κοινότυπη παρουσία δεν με τράβηξε καθόλου καλό απόγευμα κύριοι

Στις δύο, τρίτη δεν χωρεί απ'ότι διαπιστώθηκε φίλε ramada. Φάνηκε το μέλλον από χθες.  :sunglasses:

τντ60 δεν πολυ πας στο λιοσιων 73,πως και ετσι? Της ιδιες αφησες τελευταια φορα,της ειδες ξαναβρηκες,επεστρεψε και η μισελ με το ωραιο ξεσκουφωτο θα καλυψει το κενο της εβελυν

Μήτσο, πήγα γιατί δεν πολυπηγαίνετε και οφείλουμε να πηγαίνουμε σε όλες. Δεν νομίζεις;  :sunglasses:
Δεν είχα γράψει τις ίδιες, σήμερα ήταν η Καίτη κι η Νικόλ.
Εγώ την μόνη Μισέλ που ήξερα ήταν προ ετών. Ίσως να είναι άλλη βάρδια αυτή που λες.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Καλησπέρα κύριοι δυστυχώς έχω να σας μεταφέρω μια κακή είδηση καθώς πριν από λίγο πέρασα από Διδυμου22 όροφο καρφωτος προκειμένου να περάσω με το στανταρακι μου την θαυμάσια κοπέλα το διαμάντι την Ρίτα.
Όπως με ενημέρωσε η τσατσά σταμάτησε τι να σας πω το ξενερωμα και η απογοητευση τεράστια πίκρα μεγάλη για μένα σήμερα η Διδύμου πέθανε μετά από αυτή την απώλεια θα πω απλά δεν με χωράει η πιάτσα με συγχωρείτε αν γίνομαι υπερβολικός αλλά όσοι  γνωστοί μου και άγνωστοι είχαν περάσει με αυτό το αστέρι θα καταλάβουν.

Τώρα να αναφερθώ στις άλλες δύο κοπέλες καλά για την Στέλα τα έχω πει ξανά ακατάλληλη κατώτερη των περιστάσεων μια καινούργια κοπέλα Ραμόνα αν και χαμογελαστή δεν μου άρεσε πολύ κοινότυπη παρουσία δεν με τράβηξε καθόλου καλό απόγευμα κύριοι
Συναγωνιστή, μαύρα μαντάτα μάς έφερες!!! συμφωνώ απόλυτα μαζί σου γιά αυτήν...τί σού είπε ακριβώς η τσα2? ότι σταμάτησε εντελώς τό άθλημα, ή μόνον από τό ευαγές αυτό ίδρυμα? καί κυρίως τί κατάλαβες εσύ, γιατί οι υπηρεσίες γενικά ένα θεματάκι μέ τήν πληροφόρηση τό έχουν...
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Ας δούμε κι αυτά προ αρκετής ώρας...

Λιοσίων 73 ισόγειο - Ιζαμπέλα η γλυκιά ξανθιά νταρντάνα (στην δική μου ζυγαριά).
Βαριεστημένη πια, μα σίγουρα νιώθει την απειλή της κοντής συμπαθητικής καστανής Καμέλιας
με τα λίγα λιπαρά. Σαλόνι άρτιο για την κοντή που υποστήριξε σωστά μέχρι να χαθεί στα αποδυτήρια.
Αυτό το σέβομαι! Τελευταία η Λολίτα με το σπαστό μαύρο μακρύ μαλλί. Ένα κλικ πριν την αδιαφορία.
Ελ.στοματικό κι οι τρεις.

Λιοσίων 73 όροφος - Νικόλ ξανθιά σένια με χαρακτηριστικά ήρεμης βλαχοπούλας.
Μου αρέσει πολύ και της εύχομαι καλή επιτυχία ως ήρεμη δύναμη που είναι.
Δίπλα της η Καίτη με ακαζού φωτεινό μαλλί και μίνι αχλαδάτο κώλο που σπανίζει στα σαλόνια.
Καλό μοίρασμα τράπουλας από το μαγαζί με άλλη μια κοντή που σκάει δυναμικά...σαν πυροτέχνημα ( ; ).
Ελ.στοματικό κι οι τρεις. Αν ψήφιζα, θα έριχνα Νικόλ.

Όντως, αυτή η Νικόλ έχει καλό σώμα και κωλαράκι.. Πολύ καλό και το μαλλί, ξανθό σαντρέ και γαλανά ματιά.. Καλό το στήσιμο της στο σαλόνι,σαν μοντέλο στην πασαρέλα.. Σίγουρα θα δοκιμάσω αυτήν ή και την άλλη καινούρια κοπέλα, την Cristina..

Την Καμέλια τη δοκίμασα Τετάρτη στο Σπύρου Πάτση 40, φιλική και χαμογελαστή, αρκετά καλή για κάτι χαλαρό μετά τη σχολή,βέβαια αν αρέσει και σε εσάς δε λέω.. Έχω γράψει και κριτική.. Τα γούστα είναι υποκειμενικά εν πάση περιπτώσει.


Α, και από ο, τι είδα, η Μισέλ, η μιγάς από Βενεζουέλα, θα είναι αύριο στο Σπύρου Πάτση 40 17:00-00:00 και Λιοσίων 73Β 00:00-07:00 σύμφωνα με τις ιστοσελίδες τους.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Όντως, αυτή η Νικόλ έχει καλό σώμα και κωλαράκι.. Πολύ καλό και το μαλλί, ξανθό σαντρέ και γαλανά ματιά.. Καλό το στήσιμο της στο σαλόνι,σαν μοντέλο στην πασαρέλα.. Σίγουρα θα δοκιμάσω αυτήν ή και την άλλη καινούρια κοπέλα, την Cristina..

Την Καμέλια τη δοκίμασα Τετάρτη στο Σπύρου Πάτση 40, φιλική και χαμογελαστή, αρκετά καλή για κάτι χαλαρό μετά τη σχολή,βέβαια αν αρέσει και σε εσάς δε λέω.. Έχω γράψει και κριτική.. Τα γούστα είναι υποκειμενικά εν πάση περιπτώσει.


Α, και από ο, τι είδα, η Μισέλ, η μιγάς από Βενεζουέλα, θα είναι αύριο στο Σπύρου Πάτση 40 17:00-00:00 και Λιοσίων 73Β 00:00-07:00 σύμφωνα με τις ιστοσελίδες τους.

Σωστός ο Σπιρτούλης! Σαντρέ και μάλιστα περιποιημένο.  :respect:

Σαλόνι δεν κάνει κάτι το ιδιαίτερο, απλώς έχει μια ήρεμη δύναμη όταν βγαίνει.

Ξεκάθαρη amateur με τα (σωστά) λιπαρά που χρειάζονται για να την πεις θηλυκή.

Σε κάποιους σίγουρα δεν θα αρέσει αυτό το αργό tempo αλλά όλα είναι γούστα.

Το γράφω μην πάει κανείς και περιμένει πιρουέτες.

Η Cristina δεν ξέρω ποια είναι. Ούτε την Μισέλ έχω δει.

Γενικώς το μαγαζί θέλει μια κάποια ανανέωση.



 

Επισκέπτης
Βαριέμαι να γράψω, όμως άμα το κάνω με αυτά που μου λένε ( αλήθεια ή ψέματα) θα θιχθουν πολλοί εδώ μέσα.
ειναι δυνατον να διαθετεις τετοιους πυραυλους αερος - εδαφους στα χερια σου και να λες βαριεμαι; Μπορεις να ανατρεψεις τα θεσφατα του σαιτ. Μονο εσυ. Τουλαχιστον γραφε ημερολογιο να μην τα ξεχασεις.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Συναγωνιστή, μαύρα μαντάτα μάς έφερες!!! συμφωνώ απόλυτα μαζί σου γιά αυτήν...τί σού είπε ακριβώς η τσα2? ότι σταμάτησε εντελώς τό άθλημα, ή μόνον από τό ευαγές αυτό ίδρυμα? καί κυρίως τί κατάλαβες εσύ, γιατί οι υπηρεσίες γενικά ένα θεματάκι μέ τήν πληροφόρηση τό έχουν...
Έλα φίλε σορυ αργω να απαντήσω είμαι στην γύρα για κάνα ποτάκι καθώς ήταν μεγάλη η ξενερα όχι δεν μου είπε λεπτομέρειες η χοντρή τσατσά απλά ότι σταματησε δεν την ρώτησα υποθέτω ότι μπορεί να έληξε η βίζα της μαλακίες άντε να βρεθεί τόσο καλή κοπέλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Έχεις παράδειγμα φίλε μου, γιατί εγώ για αυτά που γράφω έχω.
Αν δεν έχεις πηγαίνε να ειρωνευτεις κάποιον άλλον.

Σε στρίμωξε.

Δεν μένει κάτι άλλο από το να γράψεις για όλους (μας) μεγαλεπίβουλε quaresma.

Να απογειωθεί και το νήμα επιτέλους!

Έφτασε να μας βοηθά και το Κηφισού...(α το έσβησαν; )

:sunglasses:
 

Panos098

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Γεια σας, για το Μαγνησίας 1Α (& 3ης Σεπτεμβρίου) ξέρετε κάτι? Είναι ανοιχτό και έχει μιλφ? Δεν βλέπω κριτικές και θελω να πάω γιατί είναι κοντά. Τα Καλύμνου, έχουν συνήθως μιλφ ?
 

mut

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
18
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα σας.Η Νανσυ απο Αλκαμενους 117 με το κοντο κοκκινο μαλλι δουλευει στο φ200?Κατι τετοιο ακουσα.Αν μπορει καποιος να με βοηθησει και τι βαρδια ειναι.Ευχαριστω...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γεια σας, για το Μαγνησίας 1Α (& 3ης Σεπτεμβρίου) ξέρετε κάτι? Είναι ανοιχτό και έχει μιλφ? Δεν βλέπω κριτικές και θελω να πάω γιατί είναι κοντά. Τα Καλύμνου, έχουν συνήθως μιλφ ?

Ναι και στα δύο ερωτήματα.

 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Σωστός ο Σπιρτούλης! Σαντρέ και μάλιστα περιποιημένο.  :respect:

Σαλόνι δεν κάνει κάτι το ιδιαίτερο, απλώς έχει μια ήρεμη δύναμη όταν βγαίνει.

Ξεκάθαρη amateur με τα (σωστά) λιπαρά που χρειάζονται για να την πεις θηλυκή.

Σε κάποιους σίγουρα δεν θα αρέσει αυτό το αργό tempo αλλά όλα είναι γούστα.

Το γράφω μην πάει κανείς και περιμένει πιρουέτες.

Η Cristina δεν ξέρω ποια είναι. Ούτε την Μισέλ έχω δει.

Γενικώς το μαγαζί θέλει μια κάποια ανανέωση.

Την Χριστινα την δοκιμασα την προηγουμενη εβδομαδα στο 73β(πρωινη βαρδια).Σωμα κανονικο με καποια ελαχιστα παραπανω κιλα ομοιομορφα κατανεμημενα και καπως συμπαθητικο προσωπο.Ηλικια χαλαρα 25+.
Στο δωματιο τωρα:τα προκαταρκτικα δεν τα πολυθελει.Τα εκοψε (αν ηταν 1 λεπτο) για να παμε στην πιπα,μετα κοβει την πιπα για να παμε στο σεξ και μετα κοβει το σεξ για να με τελειωσει με πιπα.Ολα μηχανικα και χωρις καποια συμμετοχη.Ελληνικα μιλαει.Την ρωταω:'Γιατι βιαζεσαι?".Δεν απαντησε .Το σαλονι αδειο το πρωι...
Στο δωματιο που πηγα (απεναντι απο την εισοδο) πετσετα δεν υπηρχε και οι πορτες της ντουζιερας ηταν κλειστες...Η Τσατσα παντα ευγενικη αλλα τί να το κανεις...
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Έλα φίλε σορυ αργω να απαντήσω είμαι στην γύρα για κάνα ποτάκι καθώς ήταν μεγάλη η ξενερα όχι δεν μου είπε λεπτομέρειες η χοντρή τσατσά απλά ότι σταματησε δεν την ρώτησα υποθέτω ότι μπορεί να έληξε η βίζα της μαλακίες άντε να βρεθεί τόσο καλή κοπέλα
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! καί όμορφη, καί καλή παντού τόσο σάν χαρακτήρας όσο καί στά τού αγώνα...χαρωπή, παιχνιδιάρα, κλπ κλπ...τόσο σύντομη θητεία...τί νά πώ...ελπίζω ακόμα μία φορά νά υπήρξε παραπληροφόρηση από τήν υπηρεσία σέ σένα, καί ή νά πήγε γιά τά χαρτιά της, ή απλώς νά άλλαξε οίκο, οπότε νά τήν ξαναδούμε αλλού...
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
11
Like
2.651
Πόντοι
731
Την Χριστινα την δοκιμασα την προηγουμενη εβδομαδα στο 73β(πρωινη βαρδια).Σωμα κανονικο με καποια ελαχιστα παραπανω κιλα ομοιομορφα κατανεμημενα και καπως συμπαθητικο προσωπο.Ηλικια χαλαρα 25+.
Στο δωματιο τωρα:τα προκαταρκτικα δεν τα πολυθελει.Τα εκοψε (αν ηταν 1 λεπτο) για να παμε στην πιπα,μετα κοβει την πιπα για να παμε στο σεξ και μετα κοβει το σεξ για να με τελειωσει με πιπα.Ολα μηχανικα και χωρις καποια συμμετοχη.Ελληνικα μιλαει.Την ρωταω:'Γιατι βιαζεσαι?".Δεν απαντησε .Το σαλονι αδειο το πρωι...
Στο δωματιο που πηγα (απεναντι απο την εισοδο) πετσετα δεν υπηρχε και οι πορτες της ντουζιερας ηταν κλειστες...Η Τσατσα παντα ευγενικη αλλα τί να το κανεις...

τα εχουμε πει πολλες φορεσ για το λ73αβ ...παλια ενιωθες οτι ηταν κατι ξεχωριστο στην περιοχη ...τωρα πλεον ειναι ενα κοινο μπουρδελο σαν τα υπολοιπα της Λιοσιων
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Λίγα από Μεταξουργείο πρώτης βάρδιας...

Περδίκκα 3 - Ρίτα η ξανθιά (ευκίνητη) χονδρή με ελ.στοματικο-τελειωτικό.

Κολωνού 32 υπόγειο - Ιζαμπέλα η καλοσχηματισμένη (από Βενεζουέλα μεριά) μελαχρινή με τον πεταχτό κώλο.
Απλό πρόγραμμα. Ίσως η μόνη από αυτή την ομάδα, όπου τηρεί προδιαγραφές για να περάσει κάποιος καλά.

Ιάσωνος 2 όροφος - Γιασμίν ξανθιά κλασσικά, παπουτσωμένος γάτος. Τατιάνα απούσα.

Ιάσωνος 46 διάδρομος μεσαίο - Κατερίνα η ξανθιά...μακράν ομορφότερη & θηλυκή όλων των μπουρδέλων ως τζιλφ

με ελ.στοματικό. Από τις ελάχιστες πια με υγρό βλέμμα.

Αποφεύγεται η πιο συχνή υπηρεσία (το 69) στην ανακοίνωση. Εργατική-καλή.

Ιάσωνος 44 μεσαίο καινούργιο - Κορίνα η γνωστή ξανθιά ζουμερή με ράστα σε απλό πρόγραμμα. Καλή.

Ιάσωνος 46 αριστερά - Ροξάννα η ξανθιά χονδρή από τα κλειστά της Μεγαλέξανδρου.

Ελ.στοματικό-τελειωτικό. Αδιάφορη.

Καλλέργη 33 - Νάταλι η κλασσική ήσυχη ζουμερή ξανθιά με ελ.στοματικό σε Έλληνες.

Λεωνίδου 28 όροφος - Αννίτα η γνωστή τσουπωτή ξανθιά χαδιάρα που επέστρεψε ξανά στο δεκάρικο.

Ελ.στοματικό μόνο σε Έλληνες ως γνωστόν.

Μεγαλέξανδρου 28 παλιό - Ειρήνη μελαχρινή καλοσχηματισμένη δυναμική με ελ.στοματικό. Πολύ καλή.

Παλιά φωτογραφία Μεγαλέξανδρου 28 και γωνία Περδίκκα από αρχείο αλλουνού.


 

Συνημμένα

  • 23ca9e828d584554aa365110232da600.jpg
    23ca9e828d584554aa365110232da600.jpg
    107,2 KB · Εμφανίσεις: 21

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Λίγα από Μεταξουργείο πρώτης βάρδιας...

Περδίκκα 3 - Ρίτα η ξανθιά (ευκίνητη) χονδρή με ελ.στοματικο-τελειωτικό.

Κολωνού 32 υπόγειο - Ιζαμπέλα η καλοσχηματισμένη (από Βενεζουέλα μεριά) μελαχρινή με τον πεταχτό κώλο.
Απλό πρόγραμμα. Ίσως η μόνη από αυτή την ομάδα, όπου τηρεί προδιαγραφές για να περάσει κάποιος καλά.

Ιάσωνος 2 όροφος - Γιασμίν ξανθιά κλασσικά, παπουτσωμένος γάτος. Τατιάνα απούσα.

Ιάσωνος 46 διάδρομος μεσαίο - Κατερίνα η ξανθιά...μακράν ομορφότερη & θηλυκή όλων των μπουρδέλων ως τζιλφ

με ελ.στοματικό. Από τις ελάχιστες πια με υγρό βλέμμα.

Αποφεύγεται η πιο συχνή υπηρεσία (το 69) στην ανακοίνωση. Εργατική-καλή.

Ιάσωνος 44 μεσαίο καινούργιο - Κορίνα η γνωστή ξανθιά ζουμερή με ράστα σε απλό πρόγραμμα. Καλή.

Ιάσωνος 46 αριστερά - Ροξάννα η ξανθιά χονδρή από τα κλειστά της Μεγαλέξανδρου.

Ελ.στοματικό-τελειωτικό. Αδιάφορη.

Καλλέργη 33 - Νάταλι η κλασσική ήσυχη ζουμερή ξανθιά με ελ.στοματικό σε Έλληνες.

Λεωνίδου 28 όροφος - Αννίτα η γνωστή τσουπωτή ξανθιά χαδιάρα που επέστρεψε ξανά στο δεκάρικο.

Ελ.στοματικό μόνο σε Έλληνες ως γνωστόν.

Μεγαλέξανδρου 28 παλιό - Ειρήνη μελαχρινή καλοσχηματισμένη δυναμική με ελ.στοματικό. Πολύ καλή.

Παλιά φωτογραφία Μεγαλέξανδρου 28 και γωνία Περδίκκα από αρχείο αλλουνού.

Πολυ ωραία η φωτογραφία, αν και νομίζω ότι μοιάζει πολύ με τη διασταύρωση Λιοσίων-Φιλαδέλφειας κοντά στο Σταθμό Λαρίσης.

 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
τα εχουμε πει πολλες φορεσ για το λ73αβ ...παλια ενιωθες οτι ηταν κατι ξεχωριστο στην περιοχη ...τωρα πλεον ειναι ενα κοινο μπουρδελο σαν τα υπολοιπα της Λιοσιων

Εδώ θα συμφωνήσω και εγώ.. Τις τελευταίες φορές που πήγα, 2 φορές για την ακρίβεια, τον Οκτώβρη, έχω παρατηρήσει αυτό που πιστεύετε και εσείς για το Λιοσίων 73.. Με χάλασε που έπρεπε να ζητήσω την πετσέτα από την τσατσά ενώ παλαιότερα ήταν δεδομένη.. Την μια φορά ξέρω εγώ χτύπησε την πόρτα γύρω στα 10-12 λεπτά ενώ θα έπρεπε να είναι 15..Τη δεύτερη φορά με μια καινούρια, δεν μπορώ να πω ποια, η ίδια μου είπε να τελειώσω στα 10 λεπτά και μετά finish.. Έκανα παράπονα στην τσατσά για αυτό, ενώ εκείνη μου έλεγε ότι το πρόγραμμα είναι 15 λεπτά και ότι θα τη χτυπούσε την πόρτα γύρω στα 13..

Πάω Σπύρου Πάτση 40 και Ιωαννίνων 5 για λιγότερο άγχος.. Και εκεί σου έχουν την πετσέτα πάνω στο σεντόνι.. Η πόρτα εκεί χτυπάει γύρω στα 14-15 λεπτά.. Εγώ και εγώ απογοητευτεί από το Λιοσίων 73, είχατε δίκιο όσοι κάνατε αρνητικά σχόλια.. Πριν το Σεπτέμβρη δούλευε καλύτερα, τουλάχιστον το 73Β, που ήταν σχετικά πιο καθαρό από το ισόγειο που ήταν τίγκα στη σκόνη το πάτωμα..

Ξέρω.. Αρκετοί θεωρείτε ότι είμαι προμότορας του Λ73, αλλά η αλήθεια είναι πως το θαύμαζα τόσο για τις παροχές του που βλέπεις σε ακριβότερα μπουρδέλα (στούντιο) όσο και την ατμοσφαιρικότητα του, ειδικά το 73Β γιατί το κάτω σε μου άρεσε ιδιαίτερα..
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Την Χριστινα την δοκιμασα την προηγουμενη εβδομαδα στο 73β(πρωινη βαρδια).Σωμα κανονικο με καποια ελαχιστα παραπανω κιλα ομοιομορφα κατανεμημενα και καπως συμπαθητικο προσωπο.Ηλικια χαλαρα 25+.
Στο δωματιο τωρα:τα προκαταρκτικα δεν τα πολυθελει.Τα εκοψε (αν ηταν 1 λεπτο) για να παμε στην πιπα,μετα κοβει την πιπα για να παμε στο σεξ και μετα κοβει το σεξ για να με τελειωσει με πιπα.Ολα μηχανικα και χωρις καποια συμμετοχη.Ελληνικα μιλαει.Την ρωταω:'Γιατι βιαζεσαι?".Δεν απαντησε .Το σαλονι αδειο το πρωι...
Στο δωματιο που πηγα (απεναντι απο την εισοδο) πετσετα δεν υπηρχε και οι πορτες της ντουζιερας ηταν κλειστες...Η Τσατσα παντα ευγενικη αλλα τί να το κανεις...
Εδώ θα συμφωνήσω και εγώ.. Τις τελευταίες φορές που πήγα, 2 φορές για την ακρίβεια, τον Οκτώβρη, έχω παρατηρήσει αυτό που πιστεύετε και εσείς για το Λιοσίων 73.. Με χάλασε που έπρεπε να ζητήσω την πετσέτα από την τσατσά ενώ παλαιότερα ήταν δεδομένη.. Την μια φορά ξέρω εγώ χτύπησε την πόρτα γύρω στα 10-12 λεπτά ενώ θα έπρεπε να είναι 15..Τη δεύτερη φορά με μια καινούρια, δεν μπορώ να πω ποια, η ίδια μου είπε να τελειώσω στα 10 λεπτά και μετά finish.. Έκανα παράπονα στην τσατσά για αυτό, ενώ εκείνη μου έλεγε ότι το πρόγραμμα είναι 15 λεπτά και ότι θα τη χτυπούσε την πόρτα γύρω στα 13..

Πάω Σπύρου Πάτση 40 και Ιωαννίνων 5 για λιγότερο άγχος.. Και εκεί σου έχουν την πετσέτα πάνω στο σεντόνι.. Η πόρτα εκεί χτυπάει γύρω στα 14-15 λεπτά.. Εγώ και εγώ απογοητευτεί από το Λιοσίων 73, είχατε δίκιο όσοι κάνατε αρνητικά σχόλια.. Πριν το Σεπτέμβρη δούλευε καλύτερα, τουλάχιστον το 73Β, που ήταν σχετικά πιο καθαρό από το ισόγειο που ήταν τίγκα στη σκόνη το πάτωμα..

Ξέρω.. Αρκετοί θα μου πετάξετε την ταμπέλα του προμότορα του Λ73, αλλά η αλήθεια είναι πως το θαύμαζα τόσο για τις παροχές του που βλέπεις σε ακριβότερα μπουρδέλα (στούντιο) όσο και την ατμοσφαιρικότητα του, ειδικά το 73Β γιατί το κάτω σε μου άρεσε ιδιαίτερα..
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Τελικά όταν λέω ότι η ανακύκλωση πάει σύννεφο και ότι κάποιες που δεν της έχει δει κάποιος πχ σε απομακρησμενα μπούρδελα όπως άγκυρας, Αγίου Πέτρου, Αλκιβιάδου κλπ εάν εμφανιστούν πρώτη φορ φυλής της νομίζουν για καινούργιες δεν με ακούτε, εχτές στο μπλε κτήριο το 86α νομίζω στα πολλά σκαλιά ήταν μια Βικτωρία, βανεσσα? Δεν κράτησα όνομα την οποία εκθειάζε η υπηρεσία ως καινούργια αλλά δυστυχώς είχε μια σύντομη καριέρα στο Αγίου Πέτρου 7, η ίδιες και η ίδιες, και ξανά η ίδιες, Φώκαιας 27 ισόγειο τον έδωσα σε μια πολύ αδύνατη καστανοξανθη που πάλι ξέχασα όνομα, η οποία τα χει τα χρόνια της αλλά με πλαστικές στην μάπα φένεται 35, στανταρ 45 συν, με πεοθυλασε μέχρι να τελειώσω, αυτά, έτσι και αλλιώς δεν πολυπαω ποια....Υγ αα και κάτι άλλο ή υπηρεσία επέμενε ότι η γνωστή συλβια που λένε όλοι ότι είναι τρανς ότι είναι φυσική γυναίκα, με παιδί 10 ετών... Τι να πιστέψω και ποιον, κάνει μπαμ λέει για τρανς αλλά εν είναι, της είπα και ο γαβαλας είναι κραγμενη αλλά δεν είναι γκει, και ο Τρύφωνας Σαμαράς το ίδιο, τεσπα εγώ από πείσμα και μόνο την επόμενη φορά θα πάω μαζί της επίτηδες να τσεκάρω αν το αιδοίο της είναι 100% θυληκο και όχι μεταλλαγμένο, γιατί αρκετοί την είχαν πατήσει στο παρελθόν με την Έλσα μπαρμπι.. Αυτά
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Χωματιανού 11Β Αντριάνα εντυπώσεις. Λέω να τη δοκιμάσω, καλή μου φάνηκε στο σαλόνι..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom