Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 184 άτομα (10 μέλη και 174 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Υπάρχουν μερικές πόρνες, παλιές καραβανες που άμα (σε)  γουστάρουν σε κρατάνε μέσα όσο θέλουν. Μπορεί να κάτσουν 20 λεπτά σερί, μπορεί να καθίσουν 15 λεπτά να πάνε σε άλλον πελάτη και να ξαναέρθουν. Πολλά γίνονται είτε με έξτρα λεφτά είτε χωρίς, απλά δεν σου έχει συμβεί αυτό.
εχεις μεινει πισω στις πορνοεξομολογησεις
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Πέρασα από Ντέμυ και φορούσε ωραίες μαύρες καλτσοδέτες με δίχτυ
στα δροσερά λεπτά πόδια της.
Σουτιέν με καμπύλη στρας.
Είχε δυό δωμάτια μπροστά κι αποχώρησα περιλυπος αφου βγήκε καταπονημένη
από το δωμάτιο. Απλό πρόγραμμα.
Την πάνε βεντούζα.

Στον όροφο Διδύμου 22 το ντουέτο Ρίτα
και Στέλλα σε ανταγωνιστικό ντεφιλέ.

Εσκεμμένη κι απαράδεκτη η συμπεριφορά
της χονδρής τσατσάς να αβαντάρει συνεχώς
την Στέλλα ως το αστέρι του μαγαζιού.
Δεν φτάνει που σαλονάρει με τουπέ χωρίς ίχνος θηλυκότητας, φορτώστε της
και φτερά, να μας την βγάλετε αγγελάκι
Victoria's secret!

Η καινούργια ξανθοκάστανη Ραμόνα τσαπερδόνα, βγήκε τελευταία ως ρούκι
με εκρού κορμάκι, γήινο βάψιμο
και αματούρικο νάζι.
Με προβλημάτισε θετικά γιατί γουστάρω
σπάσιμο κατεστημένου!

Προτείνω μαύρο σετ balconette indonesia για να τονώσει το βυζί, σκιστό ζαρτιερικό με χαρτονόμισμα στην καλτσοδέτα, μαλλί wet look, σκουλαρίκι στο χείλος
και εμπρός για την αρένα!
Δεν θα πιάνεται!
Αν δουλέψει απόγευμα, ίδιο στυλ αλλά με cut smokey βάψιμο για γατίσιο βλέμμα!

:sunglasses:
ξεκίνα καριέρα σαν fashion advisor σε οίκους ανοχής και studio, ξεκινάω εκστρατεία προώθησης σου
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
34
Like
4.362
Πόντοι
7.195
Υπάρχουν μερικές πόρνες, παλιές καραβανες που άμα (σε)  γουστάρουν σε κρατάνε μέσα όσο θέλουν. Μπορεί να κάτσουν 20 λεπτά σερί, μπορεί να καθίσουν 15 λεπτά να πάνε σε άλλον πελάτη και να ξαναέρθουν. Πολλά γίνονται είτε με έξτρα λεφτά είτε χωρίς, απλά δεν σου έχει συμβεί αυτό.

Κι άμα σε γουστάρουν ακόμα περισσότερο βγαίνετε βόλτα και γαμάς δώρο.
Κι ακόμα πιό περισσότερο σταματάς το πελατηλίκι και σε πληρώνουν αυτές.
Πολλά γίνονται πράγματι.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κι άμα σε γουστάρουν ακόμα περισσότερο βγαίνετε βόλτα και γαμάς δώρο.
Κι ακόμα πιό περισσότερο σταματάς το πελατηλίκι και σε πληρώνουν αυτές.
Πολλά γίνονται πράγματι.
Έχεις παράδειγμα φίλε μου, γιατί εγώ για αυτά που γράφω έχω.
Αν δεν έχεις πηγαίνε να ειρωνευτεις κάποιον άλλον.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τώρα μόλις πέρασμα από μερικά μαγαζιά στην Κολωνου Μεταξουργείο

Κολωνου48 καινούργιο Νίνα μέτριο ύψος καστανοκόκκινο κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα συμπαθητική και η θεία Ελένη ξανθιά γκιλφ Ρωσσιδα για απόσυρση
Κολωνου48 παλιό Λίζα Μελαχρινή ψηλή κοπέλα μαύρα μακριά μαλλιά σώμα κανονικό αρκετά καλή και μια Στέλλα αρκετά αδύνατη Μιλφ ξανθιά επίσης ενδιαφέρουσα περίπτωση
Κολωνού 30 δεύτερος όροφος Μια κοπέλα με γυαλιά και κοντό καστανό καρέ μαλλί σώμα με πιασίματα κανονικό ύψος πολύ ευχάριστη και ευγενική στο σαλόνι άνετη πολύ καλή και αυτή
Κολωνου27 ισόγειο Γκαμπριέλα μελαμψή μιγάδα αρκετά εξωτική παρουσία δυνατό σώμα στα 15€πουλα
Κολωνου15 αριστερά όπως μπαίνουμε μόνο αυτό ήταν ανοιχτό Γκαμπριέλα επίσης μελαμψή όχι όμως τόσο ωραία όσο αυτή που είδα στο 27 κανονικό σώμα ξυνισμενα μούτρα και αυτή 15€πουλα.

Αυτά τα ολίγα από Μετάξι
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Φίλε ramada η θεία Ελένη στο Κολωνού 48 ποια είναι; Χαρακτηριστικά;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Φαντάζομαι δεν εννοείς την θεία Ελένη που πλέον δουλεύει Καλύμνου 36 πρωινά. 
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Φαντάζομαι δεν εννοείς την θεία Ελένη που πλέον δουλεύει Καλύμνου 36 πρωινά. 
Όχι φυσικά δεν εννοώ την Θεία Ελένη που δουλεύει τα πρωινά Καλύμνου 36 και Ρεμούνδου21 ισόγειο κάποιες μερες
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Είπα και εγώ!! Σε ευχαριστώ, καλές τσάρκες αγαπητέ ramada.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
ξεκίνα καριέρα σαν fashion advisor σε οίκους ανοχής και studio, ξεκινάω εκστρατεία προώθησης σου
Ο συναγωνιστής 'tnt' το κατέχει το άθλημα, στηρίζω κι εγώ την εκστρατεία σου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
422
Like
727
Πόντοι
81
Συναγωνιστές κάποια καλή περίπτωση με καλές υπηρεσίες στην τρίτη βάρδια του μεταξουργειου έχετε να προτείνετε?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.345
Πόντοι
39.662
Περασμα απο 2-3 οικους το πρωι.

Ιασωνος 2α Τατιανα, κοσμοσυρροη παπακια αυτοκινητα παρκαρισμενα και κοσμος να μπαινοβγαινει στον οικο σα να ειναι σαβατοβραδο.
Ιασωνος 1α Μαρινα και μια αλλη τσουπωτη ξανθια.
Φυλής 72 Σασα, μοντελοκορμι ομορφα κωλομερια και απαλο δερμα αφου με αφησε και τη χουφτωσα λιγακι, στο προσωπο μου θυμισε λιγο
τη Ζανετ τη στουντιακιά.
Βεργας 6 υπογα Μπαρμπαρα, εδω εγινε καταθεση οπου ακολουθει κριτικη με τιτλο "Μπαρμπορα (μόνο κώλο)"  :hi:
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα κύριοι δυστυχώς έχω να σας μεταφέρω μια κακή είδηση καθώς πριν από λίγο πέρασα από Διδυμου22 όροφο καρφωτος προκειμένου να περάσω με το στανταρακι μου την θαυμάσια κοπέλα το διαμάντι την Ρίτα.
Όπως με ενημέρωσε η τσατσά σταμάτησε τι να σας πω το ξενερωμα και η απογοητευση τεράστια πίκρα μεγάλη για μένα σήμερα η Διδύμου πέθανε μετά από αυτή την απώλεια θα πω απλά δεν με χωράει η πιάτσα με συγχωρείτε αν γίνομαι υπερβολικός αλλά όσοι  γνωστοί μου και άγνωστοι είχαν περάσει με αυτό το αστέρι θα καταλάβουν.

Τώρα να αναφερθώ στις άλλες δύο κοπέλες καλά για την Στέλα τα έχω πει ξανά ακατάλληλη κατώτερη των περιστάσεων μια καινούργια κοπέλα Ραμόνα αν και χαμογελαστή δεν μου άρεσε πολύ κοινότυπη παρουσία δεν με τράβηξε καθόλου καλό απόγευμα κύριοι
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ας δούμε κι αυτά προ αρκετής ώρας...

Λιοσίων 73 ισόγειο - Ιζαμπέλα η γλυκιά ξανθιά νταρντάνα (στην δική μου ζυγαριά).
Βαριεστημένη πια, μα σίγουρα νιώθει την απειλή της κοντής συμπαθητικής καστανής Καμέλιας
με τα λίγα λιπαρά. Σαλόνι άρτιο για την κοντή που υποστήριξε σωστά μέχρι να χαθεί στα αποδυτήρια.
Αυτό το σέβομαι! Τελευταία η Λολίτα με το σπαστό μαύρο μακρύ μαλλί. Ένα κλικ πριν την αδιαφορία.
Ελ.στοματικό κι οι τρεις.

Λιοσίων 73 όροφος - Νικόλ ξανθιά σένια με χαρακτηριστικά ήρεμης βλαχοπούλας.
Μου αρέσει πολύ και της εύχομαι καλή επιτυχία ως ήρεμη δύναμη που είναι.
Δίπλα της η Καίτη με ακαζού φωτεινό μαλλί και μίνι αχλαδάτο κώλο που σπανίζει στα σαλόνια.
Καλό μοίρασμα τράπουλας από το μαγαζί με άλλη μια κοντή που σκάει δυναμικά...σαν πυροτέχνημα ( ; ).
Ελ.στοματικό κι οι τρεις. Αν ψήφιζα, θα έριχνα Νικόλ.

 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
τντ60 δεν πολυ πας στο λιοσιων 73,πως και ετσι? Της ιδιες αφησες τελευταια φορα,της ειδες ξαναβρηκες,επεστρεψε και η μισελ με το ωραιο ξεσκουφωτο θα καλυψει το κενο της εβελυν

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom