Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (9 μέλη και 195 επισκέπτες)

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Την παλευει ακομα η μικρη ή εχει ηδη ξεμουνιαστει;

Η μικρη δεν την παλευει.
Για εμενα λιγα πραγματα μπορει να μας προσφερει. Σιγουρα μπορει να προσφερει ενα υπεροχο ομορφο σαλοναρισμα.
Βεβαια η λαοθαλασσα για την παρτη της ειναι εντυπωσιακή!!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
:think: :turkydance:Νια για λίγο. Η Εβεληνα παραμονή της Πρωτοχρονιάς μπήκε στο χειρουργείο, έγινε επέμβαση. Τα ραμματα θα φαίνονται για πολύ ακόμα αλά είναι μικρά. Όλα τα έγραφα από το δημόσιο νοσοκομείο θα τα έχει η μικρή μαζί της, όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ μπορούν να τα δουν. Ευχαριστώ. Και ζητώ συγγνώμη για τα ποστ μου. Δεν έπρεπε καν να ασχοληθώ με αυτά. Χαιρετίσματα.
αν μπωρειτε να μεταφέρετε τα περαστικά στην Εβελινα σηδερενια,
είναι καλό κορίτσι καλός χαρακτήρας, να σκεφτείτε την υποστήριξε η κυρία της υποδοχής,αυτό δεν έχει συμβεί πολλές φορές εδώ μέσα..
Ακόμα ναταλη μη ζητάτε συγνώμη καλά κάνατε κ συμμετείχατε στην κουβέντα,
ο ρόλος του site δεν είναι μόνο για να αναδεικνύει τις καλές κ μη καλές κοπέλες αλλα κ να έχουμε κ έντονους διαλόγους πάντα όμως με σεβασμό κ να βάζουμε όλοι τα όρια στο ίδιο σημείο..
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Η μικρη δεν την παλευει.
Για εμενα λιγα πραγματα μπορει να μας προσφερει. Σιγουρα μπορει να προσφερει ενα υπεροχο ομορφο σαλοναρισμα.
Βεβαια η λαοθαλασσα για την παρτη της ειναι εντυπωσιακή!!
Ακομα γινεται λαικο προσκυνημα εκει;
 

bourdelofilos

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
85
Πόντοι
0
έχουμε αλλάξει 10 σελίδες και εγώ δεν ξέρω πόσο... σε αυτό το νήμα και προσπαθούμε να διαβάσουμε ενημέρωση αποσπασματικά νομίζω έγινε υπερανάλυση της εβελίνας και των ΣΜΝ... παίζει να δούμε μια βαρβάτη ενημέρωση για μετάξυ Κολωνού-Ιάσωνος-Μ.Αλεξάνδρου-Δεληγιώργη-Μαραθώνος-Αχιλέως-Κωνσταντινουπόλεως  
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
έχουμε αλλάξει 10 σελίδες και εγώ δεν ξέρω πόσο... σε αυτό το νήμα και προσπαθούμε να διαβάσουμε ενημέρωση αποσπασματικά νομίζω έγινε υπερανάλυση της εβελίνας και των ΣΜΝ... παίζει να δούμε μια βαρβάτη ενημέρωση για μετάξυ Κολωνού-Ιάσωνος-Μ.Αλεξάνδρου-Δεληγιώργη-Μαραθώνος-Αχιλέως-Κωνσταντινουπόλεως 
Έρχεται...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.327
Πόντοι
216
μα έκανα για β !!! Και είμαι οκ!! Όταν μια έχει aids  έχει και όλα τα αλλά μαζί !!

Βρε μαλακα εσυ τρολαρεις και καθεσαι και χαχανιζεις μπροστα απο τον υπολογιστη σου  με αυτα που σου γραφουν,αλλα θα δει κανενας καθυστηρενος τα ποστς σου και τις κριτικες σου και θα πιστεψει τις μαλακιες που γραφεις με αποτελεσμα να γαμησει ακαποτα και να γινει Φρεντυ Μερκιουρυ και να αρχισει να δινει παρασημα δεξια και αριστερα.
Κοψε τις μαλακιες.
Μπορεις να τρολαρεις με ενα εκατομμυριο πραγματα εδω μεσα.
Οχι με το ακαποτο γαμησι ομως
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
Βρε μαλακα εσυ τρολαρεις και καθεσαι και χαχανιζεις μπροστα απο τον υπολογιστη σου αλλα θα δει κανενας καθυστηρενος τα ποστς σου και τις κριτικες σου και θα πιστεψει τις μαλακιες που γραφεις με αποτελεσμα να γαμησει ακαποτα και να γινει Φρεντυ Μερκιουρυ και να αρχισει να δινει παρασημα δεξια και αριστερα.
Κοψε τις μαλακιες.Μπορεις να τρολαρεις με ενα εκατομμυριο πραγματα εδω μεσα.Οχι με το ακαποτο γαμησι ομως
Για όποιον ξέχασε το φω22  του 2012  :priest:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μεγάλη τσάρκα το βράδυ της Κυριακής μεταξύ 22:00-00:45, δηλαδή 2η και 3η βάρδια.

Ρεμούνδου 21 ισόγειο κλειστό.

Βέργας 3 αριστερά μία ξανθιά ψιλό νταρντανα με μία χαρακτηριστική ελιά στο μέτωπο 4.5/10. Καλή περιποίηση είπε.

Στον όροφο η τσατσά του ισογείου μου είπε ότι είναι η Βίκυ, ξανθιά,αβυζη, αλλά από τις πιο όμορφες πουτανες 8.5-10. Νομίζω ότι κάνει ελεύθερο στοματικό :think:

Βέργας 6 υπόγειο μία ξανθιά μιλφογκιλφ 4/10. Δεν θυμάμαι πρόγραμμα

Κολωνού 30 δεύτερος όροφος η Μαγια για την οποία γράφονται πολλά. Μελαχρινή,αβυζη, σε απλό αλλά με 15 ευρώ. 7/10 Δεν με τρέλανε.

Στον 1ο όροφο η Όλγα, γλυκιά,με καλό σώμα,2.5 αρι βυζί και απλό πρόγραμμα.
Την έχω πάρει με καλές εντυπώσεις, γενικά είναι ντόμπρα πουτανα. Με θυμήθηκε και μου μίλαγε μπροστά στον κόσμο για το που χάθηκα, πως είμαι και να κάνω βόλτα και να περάσω μετά.
Ακόμα με περιμένει :jerking: 7/10

Κολωνού 32, Άννα, ξανθιά μέτρια σε όλα  4.5/10.

Κολωνού 32 υπόγειο μία νεαρή ξανθιά λ, ακόμα πιο μέτρια σε απλό 4/10

Κολωνού 32 όροφος η Μισέλ. Φόλα και κλέφτρα σε απλό πρόγραμμα με 15 ευρώ, αλλά αυτές οι 4αρες βυζάρες και το σώμα της φολιαζουν πολλούς :headbang:

Κολωνού 27 όροφο η Σοφία,την οποία πήρα 4/10. 50αρα (και βάλε) με κωλαρα, μέτριο σώμα, κοιλιά, αλλά πρόγραμμα άνω του μετρίου. Τελείωμα στο στόμα και καθόλου βιασύνη παρά την τσατσά που βαραγε την πόρτα.

Κολωνού 23 υπόγειο μία Μαρία, τσόντα πουτανα με καυλοφατσα, πλαστικά 3αρια βυζιά, απλό πρόγραμμα με 15 ευρώ. Δυστυχώς έχω διαβάσει ότι δούλευε στο Κολωνού 15 δεξιά και ήταν φολαρα  :headbang: 7/10

Κολωνού 15 δεξιά μία Αντζελίνα στο δωμάτιο σε απλό με 15 ευρώ.

Αριστερά η Ρίτα,η οποία μου φάνηκε σπασμένη σε σχέση με τον Μάιο που την πήρα 7/10. Απλό πρόγραμμα, μοντελε σώμα με 1.5 αρι βυζί.

Ευθεία μία ξανθιά, όμορφη, καλό σώμα, μικρό βυζι και με μολωπες στα πόδια της :think: :S απλό πρόγραμμα, νομίζω στα 15 ευρώ. 6.5/10

Κολωνού 11 μία ξανθιά μιλφ με παρατημένο σώμα 4/10. Δεν έκατσα να ακούσω πρόγραμμα :walkingpenis:

Κολωνού 53 λενη σε δωμάτιο είπε η τσατσά. Δεν έκατσα για να δω, αλλά δεν νομίζω να ήταν και καμία αξιόλογη.

Κολωνού 45 δεξιά Αντριάνα με στολή καμαριέρας την οποία λόγω ηλικίας δεν μπορούσε να υποστηρίξει. Πιο πολύ με καρνάβαλος έμοιαζε :vomit: 3/10
Φάτσα σαν τον κλόουν από το saw, μέτριο σώμα και πλαστικό στήθος. Αυτή είναι που κάνει τσιμουκαρα;;;;;

Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 όροφος, μια όμορφη μελαχρινή η οποία βγήκε βιαστηκα και νευριασμένη από το δωμάτιο.6.5/10

Στο ισόγειο μία γιαγιά. 1/10 :vomit:
Enough said...

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 διάδρομος η Μαρία, μελαχρινή με χάλια σώμα παρά το νεαρό της ηλικίας της. 2/10

Στο σπίτι με την κουρτίνα η Όλγα, μιλφογκιλφ με καλό (για την ηλικία της σώμα), μικρό βυζι και μέτριο πρόσωπο. Δεν θυμάμαι πρόγραμμα 3.5/10

Ιάσωνος 31 υπόγειο, Λάουρα μιλφ με μέτριο σώμα,2.5αρι βυζί, έκφυλο πρόσωπο, αλλά μυρίζει φόλα 4.5/10
Μαζί της η Νάσια ή Νατσια με πολιτικά 5.5/10

Ιάσωνος 37 ισόγειο μία εκφυλη μιλφ, καστανή με μέτριο σώμα 4.5/10 Αν ξέρει κανείς όνομα, και πως είναι μέσα θα είμαι ευγνώμων :hi:

Ιάσωνος 36 η μαυρουλα Βίκυ την οποία είχα πάρει παρτουζα με ένα παιδί  :rolleyes:
Έχει πάρει κάποια κιλά, 2.5αρι βυζί και δεν βγαίνει πια με διάθεση στο σαλόνι 4.5/10

Ιάσωνος 19 όροφο μία μαύρη με χάλια βαμμένο ξανθό μαλλί
4/10

Ιάσωνος 10 όροφος Σαμπρίνα, νεαρή, τσιγγάνα, κοντοπουτανο με 2αρι βυζί, καλό σώμα, ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ από την στιγμή που με είδε μέχρι να φύγω. Μόνο λόγω χαρακτήρα μπορεί να την δοκιμάσω 5.5/10

Ιάσωνος 1 κεντρικό αριστερά η Βικτώρια, νεαρή, θεοχοντρη, με μικρό βυζι, η οποία βγήκε στο σαλόνι με ύφος μουναρας 2.5/10

Κολοκυνθούς 38 ισόγειο, μία μιλφ με ράστα :vomit:, σαπακι με φουλ πρόγραμμα 2.5/10

Κωνσταντινουπόλεως 128!!!, Λίζα, ξανθιά μιλφογκιλφ, με μεγάλα πεσμένα βυζιά και μία Εύα με μεγαλύτερα πεσμένα βυζιά και ακόμα μεγαλύτερη σε ηλικία.
30 ευρώ απλό
40 ελεύθερο στοματικό
50 μασάζ
3/10 και 3.5/10

Αυτά κύριοι  :hi:

 

Επισκέπτης
Τσαρκα στη 2η βαρδια του Μεταξουργειου. Το να βρεις εμφανισιμη πουτανα πλεον αποτελει κυνηγι θησαυρου. Ξεχωρισα μολις 2 περιπτωσεις. Κολωνου 11 ισογειο ψηλη ξανθια σλαβα με φαρδιες πλατες και γλυκο προσωπο. Ιασωνος 20 δεξια μια ψηλη με βυζαρες και ξινιλα. Κατα τα αλλα απιστευτα μπαζα, χοντρες, γριες και 2-3 μετριες.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.288
Κριτικές
49
Like
22.407
Πόντοι
24.596
:think: :turkydance:Νια για λίγο. Η Εβεληνα παραμονή της Πρωτοχρονιάς μπήκε στο χειρουργείο, έγινε επέμβαση. Τα ραμματα θα φαίνονται για πολύ ακόμα αλά είναι μικρά. Όλα τα έγραφα από το δημόσιο νοσοκομείο θα τα έχει η μικρή μαζί της, όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ μπορούν να τα δουν. Ευχαριστώ. Και ζητώ συγγνώμη για τα ποστ μου. Δεν έπρεπε καν να ασχοληθώ με αυτά. Χαιρετίσματα.
πρωκτοραφη τυπε :think: :S :S :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Τσαρκα στη 2η βαρδια του Μεταξουργειου. Το να βρεις εμφανισιμη πουτανα πλεον αποτελει κυνηγι θησαυρου. Ξεχωρισα μολις 2 περιπτωσεις. Κολωνου 11 ισογειο ψηλη ξανθια σλαβα με φαρδιες πλατες και γλυκο προσωπο. Ιασωνος 20 δεξια μια ψηλη με βυζαρες και ξινιλα. Κατα τα αλλα απιστευτα μπαζα, χοντρες, γριες και 2-3 μετριες.
Ενώ φυλής και πέριξ κάνουν παρέλαση οι μουναρες...
Πεσμένα τα πράγματα.
 

Επισκέπτης
Ενώ φυλής και πέριξ κάνουν παρέλαση οι μουναρες...
Πεσμένα τα πράγματα.
Η Φυλης πρεπει να παει στα 30 ευρω για 20 λεπτα προγραμμα. Οποιος θελει γρηγορο και φτηνο σεξ να πηγαινει Μεταξι, οποιος θελει περιποιηση να πηγαινει Φυλης. Αυτο σημαινει οτι αρκετες ξεπετες της Φυλης θα πανε στο Μεταξι αναβαθμιζοντας εμφανισιακα την πιατσα, ενω στη Φυλης θα ερθουν καινουριες που μπορουν να δουλεψουν με εικοσαλεπτα προγραμματα. Η τιμη θα διαμορφωθει στα 90 ευρω ανα ωρα απο 120 που ειναι τωρα, αλλα πιστευω ο τζιρος θα ανεβει.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Η Φυλης πρεπει να παει στα 30 ευρω για 20 λεπτα προγραμμα. Οποιος θελει γρηγορο και φτηνο σεξ να πηγαινει Μεταξι, οποιος θελει περιποιηση να πηγαινει Φυλης. Αυτο σημαινει οτι αρκετες ξεπετες της Φυλης θα πανε στο Μεταξι αναβαθμιζοντας εμφανισιακα την πιατσα, ενω στη Φυλης θα ερθουν καινουριες που μπορουν να δουλεψουν με εικοσαλεπτα προγραμματα. Η τιμη θα διαμορφωθει στα 90 ευρω ανα ωρα απο 120 που ειναι τωρα, αλλα πιστευω ο τζιρος θα ανεβει.
Ωραίο στα λόγια, αλλά στην πράξη δύσκολο. Τώρα με 20 ευρώ σου χτυπάνε πόρτα στα 7-8 λεπτά, ενώ στα 30 στα 15. Και πάλι τα ίδια σκατα θα είναι κατά την γνώμη μου
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.422
Κριτικές
15
Like
6.084
Πόντοι
1.496
Δευτερα απογευμα που περασα, το Αχαρνων 85 ηταν κλειστο. Το ιδιο και Τριτη απογευμα, κλειστο. Καλυτερα ας ενημερωσει σχετικα η υπευθυνη με περισσοτερες λεπτομερειες για να μη πηγαινει κανεις αδικως.
 

Επισκέπτης
Ωραίο στα λόγια, αλλά στην πράξη δύσκολο. Τώρα με 20 ευρώ σου χτυπάνε πόρτα στα 7-8 λεπτά, ενώ στα 30 στα 15. Και πάλι τα ίδια σκατα θα είναι κατά την γνώμη μου

Αν γινει ετσι δε θα προχωρησει. Το προγραμμα αλλαζει αναλογα με το συνολικο χρονο. Πρεπει να υπαρχει ενας χ ρυθμος, μια συγκεκριμενη ροη, στο πενταλεπτο το πολυ να εχουν σταματησει τα προκαταρκτικα και να εχει περασει ο πελατης στο σπρωξιμο για να χυσει εντος δεκαλεπτου. Σε ενα εικοσαλεπτο προγραμμα αυτο αλλαζει, αρα αλλαζει και το σεξ που γινεται, αρα αλλαζει και η πελατεια.

Πιστευω υπαρχει μια νεα γενια μπουρδελαρηδων που αναζητα την απολαυση σε προσιτη τιμη. Η κριση αλλαξε πολυ τις συνηθειες μας. Δειτε ποσα επιτυχημενα μπεργκεραδικα υπαρχουν που χρεωνουν 5 ευρω για ενα μπεργκερ. Το τρως και χορταινεις ομως! Ενω το σουβλακι κανει 2 ευρω αλλα δε σου φτανει. Φανηκε στον εμπορικο κοσμο οτι δεν επιβιωσε ο πιο φθηνος αλλα αυτος που δινει ενα χορταστικο πακετο. Σε καθε ειδος επιχειρησης λιανικης το ειδαμε αυτο.

Στο Μεταξι ανεβαζουν την τιμη στα 15 με τακτικες καρτελ, ποιος ομως τα δινει για μπαζα;
 

Επισκέπτης
Δευτερα απογευμα που περασα, το Αχαρνων 85 ηταν κλειστο. Το ιδιο και Τριτη απογευμα, κλειστο. Καλυτερα ας ενημερωσει σχετικα η υπευθυνη με περισσοτερες λεπτομερειες για να μη πηγαινει κανεις αδικως.
Νταξει μωρε διπλα μενω.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Καταθεση σε τζοανα απο φωκαιας 24 πολυ καβλιαρα φασωμα κ γαμησι 15 λεπτά χωρίς υπερβολες δν ειχε κόσμο ηταν απ τις πιο καλες μου φάσεις υπηρξε χημεία μολις βρήκα στανταρακι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom