Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 204 άτομα (6 μέλη και 198 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Συγνώμη που παίρνω θέση, αλλά που διάβασες και σε ποιο μύνημα έγραψε ο Formet ότι η Εβελίνα είναι ερωτευμένη μαζί του? Μήπως μου διέφυγε?  :think:
όντος ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο !!!  Έχει παρερμήνευσε τα λόγια μου (μην φοβάσε Ναταλί εσένα θέλει)... Πέρα από αυτό Ευχαρηστω κάποιους συναγωνιστές που στηρίζουν με τον τρόπο τους !!! Πραγματικά respect!! Και με αυτό νιωθο πως έχω βαλο ένα μικρό λιθαράκι μέσα εδώ τόσα χρόνια !!!! Για τελευταία φορά αγχώθηκα με την ΕΛΕΝΗ !!! Με την μαλακια που έκανα !!! Και μετά αγχώθηκα για το πως θα ξαναπάω με την Εβελίνα μην την κολησο τίποτα !!! Μετά αγχώθηκα με αφορμή την Ελένη μην έχω άρπαξε κάτι από πιο πριν με την Εβελίνα με της μαλακιες που έκανα (δεν θα ξανά αναφερθο δεν υπαρχη νόημα...) έκανα σήμερα αυστραλιανό αντιγωνο ηπατίτιδα β δηλαδή και βγήκε αρνητικό οκ; Ξεκαθάρισα !!!!!! Τέλος δεν συστηνο σε κανέναν να πάει με την Ελένη διότι τώρα μπορεί να μην έχει κάτι ακόμα..αλλά επηδη κάνει ακαποτα μπορεί αυτοί να απόκτηση !!!! Όσο αναφορά με την Εβελίνα είναι τέλειος επιλεκτική !!!!!!  Όσο αναφορά την Ελένη πιστεύω πως βλέπει ποιοι φοβούνται και κάνει ακα για να βγάλη κανα φράγκο παραπανο !!! Τώρα αν πάει ένας γύφτος μαστουρωμενος κτλ δεν θα πρότεινε ακα !!! Όταν μου το πρότεινε μου λέει θες ακα ; Το κανείς ακα ; Λέω αν δεν έχεις καμία αρρώστια ναι διότι φοβαμε πολύ αλλά θέλω να γαμησο ακαποτα .. μου είπε μην φοβασε με καθαρούς πάω σαν εσένα που φοβούνται Χί χι χι και γέλασε .... Τα ξεκαθάρισα !;; Όλα καλά τώρα ;
 

Ναταλη

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
6
Like
18
Πόντοι
0
Συγνώμη που παίρνω θέση, αλλά που διάβασες και σε ποιο μύνημα έγραψε ο Formet ότι η Εβελίνα είναι ερωτευμένη μαζί του? Μήπως μου διέφυγε?  :think:
Συγνώμη λάθος έστειλα το ποστ σ'εσενα. Αφού έχει το τελ της και τον ζηλεύει αυτονόητο είναι.
Να και η απειλές ..... εγώ είπα πως είναι καθαρή πως δεν έχω κάτι ούτε εγώ και πριν λίγο παρέλαβα εξετάσεις !!!και το συνεχίζεις Ναταλία; Και απειλής ; Εγώ ο βλάκας φταίω που έχω πει σε όλους τα καλύτερα λόγια εδώ και 3 χρόνια ...
Να και η απειλές ..... εγώ είπα πως είναι καθαρή πως δεν έχω κάτι ούτε εγώ και πριν λίγο παρέλαβα εξετάσεις !!!και το συνεχίζεις Ναταλία; Και απειλής ; Εγώ ο βλάκας φταίω που έχω πει σε όλους τα καλύτερα λόγια εδώ και 3 χρόνια ...
Θεωρείς απειλή που σε προσκαλω στο μαγαζί να μιλήσουμε;;; Φοβάσαι μία 55 χρόνη γυναίκα;  Θες να γίνει όλα δημόσια; Τότε απάντησε μου, αφού μιλάς με την Εβεληνα στο τηλέφωνό γιατί έχει εξαφανιστεί εδώ και ένα μήνα; Τι έχει; Βαριά γρίπη δεν έχει. Περιμένω.
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0
θα σχολιασω δεν αντεχω
formet το καλυτερο τεστ αυτη την
στιγμη 4ης γενιας εχει αξιοπιστα αποτελεσματα
μετα τις 3 -4 εβδομαδες,απο την επαφη
ρε formet,ειλικρινα,πες μου τι ψηφιζεις?
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
το καλυτερο τεστ αυτη την
στιγμη 4ης γενιας εχει αξιοπιστα αποτελεσματα
μετα τις 3 -4 εβδομαδες,απο την επαφη

Πραγματι ετσι ειναι.

Αλλα διαβαζω ξανα και ξανα τη λεξη "καθαρος", "πεντακαθαρος", "πεντακαθαρη" κτλ και απορω σε τι πραμα αναφεροται;

Καθαρος δηλαδη εισαι μονο αν εχεις πλυθει με σαπουνια;

Καθαρος αν δεν εχεις HIV ας πουμε;

Δεν μπορω να καταλαβω πως οριζεται το "καθαρο".

Εδω αναφερθηκαν διαφορα που παραπεμπουν σε HPV.

Τα HPV δεν μετρανε καθολου;

Καθαρος λεγεται καποιος/οια που ενδεχομενως να κουβαλαει 45 τυπους HPV ??
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Συγνώμη λάθος έστειλα το ποστ σ'εσενα. Αφού έχει το τελ της και τον ζηλεύει αυτονόητο είναι. Θεωρείς απειλή που σε προσκαλω στο μαγαζί να μιλήσουμε;;; Φοβάσαι μία 55 χρόνη γυναίκα;  Θες να γίνει όλα δημόσια; Τότε απάντησε μου, αφού μιλάς με την Εβεληνα στο τηλέφωνό γιατί έχει εξαφανιστεί εδώ και ένα μήνα; Τι έχει; Βαριά γρίπη δεν έχει. Περιμένω.
Μόνο τον θεό φοβαμε κατάλαβες ? Δεν σε φοβαμε και αν θες ερχόμε με 5 φίλους μου τώρα θες ; Θες να έρθω ; Αν πεις έλα ερχόμαστε τώρα !!! Αλλά μετά μην με παρακαλάς να φυγο !!! Σου είπα σταματά και το συνεχίσεις και μάλιστα δημόσια
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
23
Like
3.483
Πόντοι
4.060
Μόνο τον θεό φοβαμε κατάλαβες ? Δεν σε φοβαμε και αν θες ερχόμε με 5 φίλους μου τώρα θες ; Θες να έρθω ; Αν πεις έλα ερχόμαστε τώρα !!! Αλλά μετά μην με παρακαλάς να φυγο !!! Σου είπα σταματά και το συνεχίσεις και μάλιστα δημόσια
ηρέμησε φίλος. Όσο απαντάς  τόσο  θα συνεχίζει.δεν αξίζει  να χάσεις το  χρόνο σου
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
θα σχολιασω δεν αντεχω
formet το καλυτερο τεστ αυτη την
στιγμη 4ης γενιας εχει αξιοπιστα αποτελεσματα
μετα τις 3 -4 εβδομαδες,απο την επαφη
ρε formet,ειλικρινα,πες μου τι ψηφιζεις?
μα έκανα για β !!! Και είμαι οκ!! Όταν μια έχει aids  έχει και όλα τα αλλά μαζί !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
ηρέμησε φίλος. Όσο απαντάς  τόσο  θα συνεχίζει.δεν αξίζει  να χάσεις το  χρόνο σου
Δεν ξανά ασχολούμε φίλε μου , διότι με έχει αρρωστήση το θέμα από χτες
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Σημερινη δοκιμη με Ελλη απο 54β.
Εμφανισιακα κοντα στα 20,αδυνατο ως πετιτ σωμα και γλυκο μουτρακι.
Μυριστηκα απο το σαλονι οτι θα ειναι υποτονικη μεσα αλλα ειπα να το ρισκαρω.
Της ειπα καποιες λεξεις στα ρωσικα που μου εχουν μαθει συναδελφισες της για να σπασει ο παγος και ξεκινησαμε...
Φιλια δεν,γλυψιμο κατω δεν λογω κρεμας και ξεκιναει πιπα.
Ανεβαινει αλλα εγω οχι ακομα σε πληρη στυση.Κατεβαινει μετα απο λιγο γιατι κουραστηκε,ποναγε,δεν την βολευε?Αγνωστο..
Ξανανεβαινει,ξανακατεβαινει.
Μετα απο λιγο παλι ξανακατεβαινει...
Της κανω νοηματικη για reverse μου κανει στα 4.Επιμενω εγω,επιμενει και αυτη.
Λεω, μεχρι να συννενοηθουμε θα μου εχει πεσει οποτε λεω ας παμε στα 4.
Τελειωμα ετσι.Στο τελος ηταν  τοσο κουρασμενη και λαχανιασμενη σαν να ειχε τρεξει μαραθωνιο...Της λεω Ok,ok??
Περασα καλα,δεν εκλαψα τα λεφτα μου,τυπικη καταθεση ηταν, αλλα για καποιον που εχει πολλες απαιτησεις δεν θα τον καλυψει.
Η τσατσα δεν ενοχλησε.  
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
Δεν ξανά ασχολούμε φίλε μου , διότι με έχει αρρωστήση το θέμα από χτες
να πας ξανά για εξετάσεις αν νοιώθεις άρρωστος...
η Εβελίνα τι σου λέει πότε γυρνάει? μόλις της περάσουν οι μύξες απτό κλάμα και την γρίππη?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Συναγωνιστές μου , Αγαπώ όσους με καθησύχασαν σε πριβέ αλλά και στο φόρουμ και συγχωρο όσους με χλεύασαν και με ταπείνωσαν ευχομε όλοι να είσαστε καλά εκ βάθος καρδιάς !!!! Τέλος εδώ έληξε !!!
 

Ναταλη

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
6
Like
18
Πόντοι
0
:think: :turkydance:
Ναταλυ μηπως θα γυρισει η Μαιρη;
Νια για λίγο. Η Εβεληνα παραμονή της Πρωτοχρονιάς μπήκε στο χειρουργείο, έγινε επέμβαση. Τα ραμματα θα φαίνονται για πολύ ακόμα αλά είναι μικρά. Όλα τα έγραφα από το δημόσιο νοσοκομείο θα τα έχει η μικρή μαζί της, όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ μπορούν να τα δουν. Ευχαριστώ. Και ζητώ συγγνώμη για τα ποστ μου. Δεν έπρεπε καν να ασχοληθώ με αυτά. Χαιρετίσματα.
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν εργάζεται σήμερα η Μάγια από Κολωνού 30 κ πια βάρδια;;;
Ευχαριστώ ωωω
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα πέρασμα πριν λίγο από Διδυμου 27 να δω μια καινούργια Μιλφ που έχει έρθει το όνομα της Αμιρά ξανθιά μακρυ μαλλί σώμα ελαφρώς παχουλό όχι ωραίο φάτσα συμπαθητική στο σαλόνι βγήκε χαμογελαστή αλλά και κάπως νευρική δεν με ενθουσίασε πολύ μέτρια γενικά σαν παρουσία μαζί της η Τάνια τίποτα σκερβελοκαταστασεις.

Επίσης πέρασα και από τα παρακάτω μαγαζιά

Πιπίνου 118 να δω αν έχει γυρίσει η Άννα αλλά τίποτα δούλευε η Τζένη και Καίτη
Αγκυρας12Α Όλγα η χοντρή και Έλενα ήταν δωμάτιο
Διδυμου16 Όλγα το θωρηκτό.

Επιτρέψτε μου εδώ να χαιρετίσω την Κυρία Ναταλυ που είναι πολύ σωστή ευγενική και μορφωμένη σαν άτομο έχει πολύ σωστή παρουσία καθώς πρέπει
 

Επισκέπτης
Νια για λίγο. Η Εβεληνα παραμονή της Πρωτοχρονιάς μπήκε στο χειρουργείο, έγινε επέμβαση. Τα ραμματα θα φαίνονται για πολύ ακόμα αλά είναι μικρά. Όλα τα έγραφα από το δημόσιο νοσοκομείο θα τα έχει η μικρή μαζί της, όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ μπορούν να τα δουν. Ευχαριστώ. Και ζητώ συγγνώμη για τα ποστ μου. Δεν έπρεπε καν να ασχοληθώ με αυτά. Χαιρετίσματα.
Περαστικα στην Εβελινα. Ειδοποιησε μας οταν επιστρεψει η Μαιρη για να την επισκεφθουμε.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.112
Κριτικές
27
Like
19.495
Πόντοι
5.946
Έχω την εντύπωση πως μια Μαίρη είναι στην απογευματινή βάρδια χωρίς να ξέρω αν είναι αυτή στην οποία αναφέρεσαι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom