Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 334 άτομα (28 μέλη και 306 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
δικη μου τσεπη οτι θελω κανω..εγω μια φορα το μηνα παω..οποτε δεν με νοιαζουν τα 5 ευρω παραπανω..ακομα και τα 20 οπως καταλαβαινεις...δεν χαλαω εγω την πιατσα που παω μια φορα το μηνα αλλα με κατι τυπους σαν και σενα γελαει η πιατσα που γαμανε στους σταβλους την καθε βρομιαρα ( δεν ειανι βρομιαρα εξαρχης αλλα γινεται οταν την πηδανε πακια συριοι αφγανοι για 10 ευρω)..ποσο μαλλον οταν το να πηγαινεις σε αυτα τα στεκια εχει γινει καθημερινοτητα σου..αυτη ειναι η αποψη μου και πιστευω ειναι η αληθεια οσο και να μην θελεις να το παραδεχτεις
Παραληρείς,μου φαίνεται ότι μόνο στον χάρτη ξέρεις πού είναι το Μεταξουργείο... Ότι υπάρχει πρόβλημα με τους μετανάστες, σκουρόχρωμπυς και μη,είναι αδιαμφισβήτητο,δεν είναι όμως όλα τα μαγαζιά άθλια, ούτε όλες οι πουτάνες βρωμιάρες!Εχω κάνει καλά γαμήσια στα 10€ σε καθαρά και αξιοπρεπή μαγαζιά,με κοπέλες που τιμούν το δεκάρικο,θέλει όμως ψάξιμο και ενασχόληση.
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου από τις τελευταίες μπουρδελότσαρκες. Στη Φυλής εδώ και 1,5 μήνα όσες δίνουν κώλο ΚΛΕΒΟΥΝ! ΟΚ πάντα έκλεβαν λίγο και εν μέρη λογικό, μιλάμε όμως πλέον δεν παίζεται. Χωρίς καραγκιοζιλίκια, χωρίς κασκαντεριλίκια, πορνοσταριλίκια, και με ένα καλό καβλί τίποτα το επίφοβο έχω πετύχει εως σήμερα τις εξής συμπεριφορές:
1) να τον βάζεις και να σου λέει ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ, να σε "ταλαιπωρήσει" μέχρι να σου πέσει κάπως ώστε να είναι πια μελάτος
2) ΧΑΛΙΑ στησίματα
3) επιλεκτικές στάσεις (χάλια feeling)
4) να σου λέει στα μισά τώρα από μουνί και μόνο.
Σήμερα μιας και το κέντρο έκλεισε νωρίς και μπόρεσα να την κάνω πιο νωρίς από τη δουλειά και πήγα ΦΥΛΗΣ 71Β ΣΤΕΛΛΑ (MILF ξανθό μαλλί extension Aλβανέζα) που είχα πάει και κατά το παρελθόν άλλες 2 φορές και όλα κομπλέ. Σήμερα Κώλο στα 4 είχε απαίσια στησίματα ΤΟ ΚΛΕΨΙΜΟ, αλλαγή στάσης για να πει ότι πονάει και να γυρίσουμε σε μουνί! Αρχισε να κλέβει ΚΑΙ στο μουνί. ΔΕΝ με νοιάζει που ξενέρωσα και δεν τελείωσα με νοιάζει που με ΚΛΕΒΟΥΝ εδώ και σχεδόν 1,5-2μήνες. Της εξέφρασα τα παράπονά μου για να πάρω την (ευγενική) απάντηση: Αν ο κάθε πελάτης που πάει στα μαγαζιά θέλει μόνο κώλο από την κοπέλα η κοπέλα θα πονάει. Τι είναι η κοπέλα πούστης να κάνει μόνο κώλο?
Της λέω: Καρδούλα μου αν πονάς για κάποιον καιρό ΒΓΆΛΕ το anal από το menu να ηρεμήσεις. Για να πάρω την ανόητη απάντηση: Εγώ στο σαλόνι λέω full program τσιμπουκάκι, μουνάκι, κωλαράκι ΟΧΙ μόνο κώλο! Της είπα ότι εχώ έρθει εδώ άλλες δύο φορές και όλα ήταν μια χαρά και ότι αυτά είναι μούφες που λες. Ζήτησε συγνώμη και έφυγε.
Σας παραθέτω σπίτια που οι κοπέλες τείνουν να ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΡΕΛΑ σε θέματα anal:

ΦΥΛΗΣ 71Β, ΦΥΛΗΣ 69Α, ΦΥΛΗΣ 59, ΦΥΛΗΣ 86Α, ΦΩΚΑΙΑΣ 17Β

Επειδή πάω στα σπιτάκια από 18 χρονών και ΠΑΝΤΑ η ζωή κάνει κύκλους έχω ξαναδεί τέτοιες συμπεριφορές! Θεωρώ πως πλέον είναι ΚΟΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΟΙΚΩΝ το anal του κώλου = ΦΩΛΙΑΣΜΑ. Με λίγα λόγια το ξενέρωμα του πελάτη, τσέπωμα το 20άρι και άντε γειά. Σας προειδοποιώ να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί απέναντι στις κοπέλες που κάνουν full.  Αν είναι να δίνω ένα 20 άρι για μουνάκι 1000 φορές να πάω μετάξι να δώσω ένα 10άρικο. Μουνί το ένα μουνί το άλλο και να ΜΗ με κλέβουν χωρίς καμία ντροπή.

Τύπε...
Διαβασε Κριτικες [size=14pt]Νασου Αθανασιαδη[/size] !!!  :hi: :hi: :hi:
GURU Της Ερωτικης Τεχνης Στο Χωρο Των Μπουρδελιαριδων & ΜΕΓΙΣΤΟΣ Μαστορας Του Γκροβερ !!! :kneel:  :fuck2: :kneel:  :fuck2: :kneel:
Καθε Μια Δικη Του Κριτικη Για Κωλο Ειναι Μια "Διατριβη" Για Το Πως Να Αντιμετωπιζεις Πουτανες Που Πανε Να "Κλεψουν" Οταν Το Προγραμμα Εχει Κωλο !!!   :rockon: :headbaning1:  :headbaning2: :s&m_1:
Ελπίζω Να Βοηθησα...  :) ;) :sunglasses:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
Τύπε...
Διαβασε Κριτικες [size=14pt]Νασου Αθανασιαδη[/size] !!!  :hi: :hi: :hi:
GURU Της Ερωτικης Τεχνης Στο Χωρο Των Μπουρδελιαριδων & ΜΕΓΙΣΤΟΣ Μαστορας Του Γκροβερ !!! :kneel:  :fuck2: :kneel:  :fuck2: :kneel:
Καθε Μια Δικη Του Κριτικη Για Κωλο Ειναι Μια "Διατριβη" Για Το Πως Να Αντιμετωπιζεις Πουτανες Που Πανε Να "Κλεψουν" Οταν Το Προγραμμα Εχει Κωλο !!!   :rockon: :headbaning1:  :headbaning2: :s&m_1:
Ελπίζω Να Βοηθησα...  :) ;) :sunglasses:

Για μένα το θέμα είναι όχι η αντιμετώπιση! Ναι σίγουρα το να σώσεις την παρτίδα είναι στην τελική μια επιτυχημένη συνεύρεση και σώζεις και τα χρήματα! Aυτό που με εξοργίζει είναι η διάθεση να σε κλέψουν που είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ του ξεκαυλώματος με αισχρό τρόπο. Καλώς ή κακώς ένα 20άρι είναι σχεδόν ένα μεροκάματο! Ε όχι μωρή ΠΟΥΤΑΝΑ να λες: Αν θέλετε κώλο να πάτε να γαμήσετε κανα πούστη! Από τους άντρες τρως ψωμί ένα στοιχειώδη σεβασμό! Αν έχεις τα πελέ ΒΓΑΛΕ τη λέξη full από το πρόγραμμα και ΚΑΛΕΣ ΕΙΣΠΡΆΞΕΙΣ! Στο σαλονάρισμα τον κώλο κουνάνε, δεν βγαίνουν με το μουνί στη λάκα! Δεν θες? ΣΕΒΑΣΤΌ Κουράστηκες? ΣΕΒΑΣΤΟ! Κόψε το anal μόνιμα/κάποιο καιρό και μην τρολάρεις τον πελάτη! Του καψες το μπλέ αντε γεία! Μια που τον έπιασες κότσο και μια που τον έχασες! Αλλά η χαζοπουτανιά στο ΖΕΝΙΘ!
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.194
Πόντοι
1.796
Για μένα το θέμα είναι όχι η αντιμετώπιση! Ναι σίγουρα το να σώσεις την παρτίδα είναι στην τελική μια επιτυχημένη συνεύρεση και σώζεις και τα χρήματα! Aυτό που με εξοργίζει είναι η διάθεση να σε κλέψουν που είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ του ξεκαυλώματος με αισχρό τρόπο. Καλώς ή κακώς ένα 20άρι είναι σχεδόν ένα μεροκάματο! Ε όχι μωρή ΠΟΥΤΑΝΑ να λες: Αν θέλετε κώλο να πάτε να γαμήσετε κανα πούστη! Από τους άντρες τρως ψωμί ένα στοιχειώδη σεβασμό! Αν έχεις τα πελέ ΒΓΑΛΕ τη λέξη full από το πρόγραμμα και ΚΑΛΕΣ ΕΙΣΠΡΆΞΕΙΣ! Στο σαλονάρισμα τον κώλο κουνάνε, δεν βγαίνουν με το μουνί στη λάκα! Δεν θες? ΣΕΒΑΣΤΌ Κουράστηκες? ΣΕΒΑΣΤΟ! Κόψε το anal μόνιμα/κάποιο καιρό και μην τρολάρεις τον πελάτη! Του καψες το μπλέ αντε γεία! Μια που τον έπιασες κότσο και μια που τον έχασες! Αλλά η χαζοπουτανιά στο ΖΕΝΙΘ!
Εδώ τόσες και τόσες κλέβουν όταν τους γαμάς το μουνί, όταν δίνουν κώλο για 20 ευρώ δεν θα κλέβουν;
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.839
Πόντοι
456
Βολτα εχτες κατα τις 1 τα μεσανυχτα στην φυλης που παρεπιπτοντως ειχε κινηση στους δρομους:
Φωκαιας 25 για να δω την περιβοητη βερονικα με( τα κονδυλωματα;απο οτι αναφερουν)αλλα δε ειχε ερθει.
Φωκαιας 17 οροφος,μπιανκα σε απλο. Δεν μου αρεσε σαν εμφανιση!
Φιλλιπιδου οροφος:,σαρα σε απλο. Νοστιμη κ ευχαριστη. Εφυγα γιατι δε περναω με απλα προγραμματα...
Φιλλιπιδου ισογειο:ρωξανη,σχετικα "μοντελοειδες"αλλα ρε παιδι μου, ΞΥΝΙΣΜΕΝΗ!! Πηρε τα αρχιδια μου!!!!
Σημερα το απογευμα προγραμματιζω σε μια απο 3 καινουριες γνωριμιες με πολυ καλες ΠΡΩΤΕΣ εντυπωσεις.Ελπιζω κ σε τελικες..
η περιβοητη βερονικα στο κασσανδρας 3...απο χτες.
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
246
Like
199
Πόντοι
1
απο αλλους το περιμαναμε αλλα τελικα αυτοι ψιλιαζομαι  θα ειναι που θα κλεισουν τα μπουρδελα για χαρη της ασφαλειας των πολιτων.η εικονα ειναι πριν απο  καποιες μερες στην προεκλογικη βολτα του μπακογιαννη.



 

Συνημμένα

  • www.kar.org.gr_2018-12-05_20-26-44_47503908_508762786285215_8630884236129206272_n.jpg
    www.kar.org.gr_2018-12-05_20-26-44_47503908_508762786285215_8630884236129206272_n.jpg
    85,3 KB · Εμφανίσεις: 21

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Δηλαδη θα ειναι υποψηφιος βουλευτης με την Ν.Δ ή σαν περιφερειαρχης??
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αμα τσιμπατε απο προεκλογικες εμφανισεις....

ας κανουν καμια μαλακια

θα αυξηθουν η βιασμοι 50%

τοσο ζωα ρε πουστη μου

το μονο μερος πλεον που  ο μεσος ελληνας μπορει να αποβαλει τα προβληματα του και το στρες του

γηπεδα και μπουρδελα,εκει ξεθυμαινει ο αντρας πλεον στην Ελλαδα,κλειστε τα και αυτα....

θα πανε να τους βιασουν στην βουλη μετα

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλημέρα πέρασμα από μερικά μαγαζιά πριν λίγο καθώς πήγα να βρω εν καλό στανταρακι αλλά έλειπε οπότε μπήκα στα εξης

Φιλιπιδου11 ισόγειο μια Εύα ήταν δωμάτιο,στον όροφο δύο κοπέλες μια μελαμψή Αλεξία σώμα με πιασίματα και μια μελαχρινή Μαριλενα αδύνατη αρκετά σχετικά ψηλή τίποτα ιδιαίτερο όμως δεν με έπεισαν για δοκιμή
Φυλης84 όροφος Μια μελαχρινή κοντά στα 30 Άντζελα νταρντανα ωραία τύπισσα με κατσαρό μαλλί μακρύ τατουάζ ωραίο στο βυζί που δεν είναι μεγαλο και λέω ωραίο τυπακι γιατί ο τρόπος που με προσέγγισε στο σαλόνι ήταν σωστός εκτός από κάποιες κλασικές χειρονομίες δεν ήταν φορτική όπως άλλες μου είπε κάνε μια βόλτα δίπλα και στα άλλα μαγαζιά και έλα εδώ μετά να περάσουμε πραγματικά καλά με έπεισε ήμουν έτοιμος να μπω δυστυχως όμως η αναπνοή τής μύριζε κάπως καφε και τσιγαριλα πάντως είναι ενδιαφέρον περίπτωση
Φυλής 86 μια ξανθιά στρουμπουλη κοπέλα ευχάριστη στο σαλόνι μέτρια σε εμφάνιση
Φωκαιας25 ισόγειο μια Μιλφ Μολδαβη με κάστανα μαλλιά μέτριο ύψος ωραία φάτσα και πολύ ορεξατη στο σαλόνι αρκετά συμπαθητική παρουσία
Φωκαιας24 Νάταλι αυτή με τα γυαλιά η μελαχρινή δοκιμασμένη με καθόλου καλές εντυπώσεις δεν έκατσα ούτε να την δω

Και λίγο πιο περιφερειακά
Ρεμούνδου21 όροφος Ειρήνη μελαχρινή μιλφ με κοντό καρέ μαλλί πολύ μέτρια αδιάφορη παρουσία
Βέργας3 οροφος Βίκυ το μοντέλο της πιάτσας δυστυχώς όμως τα νέα και οι πληροφόρηση που έρχονται λένε ότι έχει ρίξει την απόδοση της σε σχέση με πιο παλιά από το ύφος της στο σαλόνι φαίνεται πως δεν έχει όρεξη επίσης αντικίνητρο η παρουσία της μαλακισμενης υπηρεσίας

Αυτά τα ολίγα για την ώρα καλό μεσημέρι
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Τα μπουρδελακια δεν κλεινουν γιατι ξερουν οτι αμα κλεισουν, το κεντρο θα γινει πεδιο μαχης.
Τα μπουρδελακια ειναι επισης ισχυρος κοινωνικος ρυθμιστης στη ζουγκλα του αστικου περιβαλλοντος.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
Τα μπουρδελακια δεν κλεινουν γιατι ξερουν οτι αμα κλεισουν, το κεντρο θα γινει πεδιο μαχης.
Τα μπουρδελακια ειναι επισης ισχυρος κοινωνικος ρυθμιστης στη ζουγκλα του αστικου περιβαλλοντος.

respect και like!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.328
Κριτικές
10
Like
1.662
Πόντοι
5.975
απο αλλους το περιμαναμε αλλα τελικα αυτοι ψιλιαζομαι  θα ειναι που θα κλεισουν τα μπουρδελα για χαρη της ασφαλειας των πολιτων.η εικονα ειναι πριν απο  καποιες μερες στην προεκλογικη βολτα του μπακογιαννη.
Πώς κάνετε έτσι; Ο άνθρωπος μπορεί να βαρέθηκε τη Σία και να το έριξε λίγο στην τσάρκα... Είναι ανάγκη να το κάνουμε θέμα; Άντρας είναι και αυτός, κατανόηση πρέπει να δείχνουμε...
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
ναι και αν συνεχισετε να πηγαινετε στα 10αρια θα συνεχισετε να ξαπλωνετε πανω στα σεντονια που ξαπλωνουν και χυνουν οι πακιστανοι...λυπαμαι
Τύπε έχω δει κοπέλες στα 15€ να παίρνουν πακιστανούς με 10€...πήγαινε μετά εσύ και ξάπλωσε
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
Θέλει προσοχή και ψάξιμο το Μετάξι, και αν είσαι και λίγο σκιαγμένος από μια ώρα και μετά μην πάτε! Εχει όμως ΠΟΛΛΕΣ επιλογές. απλά όπου δεν σ αρέσει προσπερνάς!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Παιδιά όλοι μαζί να υποστηρίξουμε τις κοπέλες που παίρνουν 10€ γιατί αν πηγαίνουμε στα 15άρια, σε λίγο καιρό δεν θα βρίσκουμε καμία στο δεκάρικο

Συμφωνώ απόλυτα φίλος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ramada

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
απο αλλους το περιμαναμε αλλα τελικα αυτοι ψιλιαζομαι  θα ειναι που θα κλεισουν τα μπουρδελα για χαρη της ασφαλειας των πολιτων.η εικονα ειναι πριν απο  καποιες μερες στην προεκλογικη βολτα του μπακογιαννη.

Καλό παπάρι κι αυτός!
ΔΕΝ πιστεύω όμως να ναι τόσο χαζός..!  :tomato:

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom