Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (20 μέλη και 277 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.746
Πόντοι
45.465
τώρα live

Ιάσωνος 2α Τζοανα ξανθια χοντρή με 3αρι βυζι, τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 10 ισόγειο Ινα μελαχρινή κοπέλα σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 10 όροφος Κορινα μελαχρινή μελαμψη με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20α Ιωάννα /Ουαννα ξανθιά ψηλή με γυαλάκια, κανονικό σώμα μακρύ μαλλί υπέροχο 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, με πέρασμα και από Φυλής αλλά κσι από μαγαζί μασάζ.

Ιάσωνος 20β Καρίνα καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19β Ναόμι μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 27α Έλενα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα μικρό βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 30α Ζωή καστανή κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Βίβιαν  καστανοξανθη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά νταρντανα με 2αρι βυζι και Μαρία μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31β Ροντικα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι και Τανια μελαχρινή κοπέλα; το σώμα; το με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 33 Τζένη η Ελληνίδα που κάνει βάρδιες και στο Λιοσιων 76β, μελαχρινη μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 36 Τανια μελαχρινή χοντρή κατσαρομαλλα μιλφ με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 Ρίτα που δουλεύει και στο αδερφό μαγαζί Ιάσωνος 27α, ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 37α Άντζελα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή κοντή παχουλη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο 2αρι βυζι και κωλαρα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Ιάσωνος 44 Μαίρη ξανθιά χοντρουλα κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 44 νέο Μιλενα που πρωτοδουλεψε Φυλής 74 δεξιά και κάνει βάρδιες και στο Μεγαλου Αλεξάνδρου 28,μελαχρινη κοπέλα, σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Ιάσωνος 46 Βασιλική ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
ρομαντική εορταστική φώτο από το σαλόνι του οίκου
IMG-20181206-005232.jpg


Ιάσωνος 46β Έλενα μιλφ παχουλη με ξανθό πλατινε μαλλί 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46α Εύα μελαχρινή κοπέλα σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

τα 2β, 1α,1β, 1γ, 20γ, 19α, 31 και 43 κλειστά.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
41
Like
7.477
Πόντοι
1.936
Ολη η κολωνου πλεον το εχει στριψει στα 15ευρω;

Οχι....μονο τα φιντανακια που νομιζουν το μουνι τους για χρηματοκιβωτιο.
Κουτουπωσα εχθες τη Σοφαρα στο Κολωνου 27 οροφος με 10 γιουρα και μου ειπε και εκατο ευχαριστω η τσατσα.
Μποϊκοταρισμα στα μουνια που θεωρουν τους μπουρδελιαρηδες βλακες!
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Καλημερα αλανια παιζει κανα μιλφ στην πρωινη...;;
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Βολτα εχτες κατα τις 1 τα μεσανυχτα στην φυλης που παρεπιπτοντως ειχε κινηση στους δρομους:
Φωκαιας 25 για να δω την περιβοητη βερονικα με( τα κονδυλωματα;απο οτι αναφερουν)αλλα δε ειχε ερθει.
Φωκαιας 17 οροφος,μπιανκα σε απλο. Δεν μου αρεσε σαν εμφανιση!
Φιλλιπιδου οροφος:,σαρα σε απλο. Νοστιμη κ ευχαριστη. Εφυγα γιατι δε περναω με απλα προγραμματα...
Φιλλιπιδου ισογειο:ρωξανη,σχετικα "μοντελοειδες"αλλα ρε παιδι μου, ΞΥΝΙΣΜΕΝΗ!! Πηρε τα αρχιδια μου!!!!
Σημερα το απογευμα προγραμματιζω σε μια απο 3 καινουριες γνωριμιες με πολυ καλες ΠΡΩΤΕΣ εντυπωσεις.Ελπιζω κ σε τελικες..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
41
Like
7.477
Πόντοι
1.936
Καλημερα αλανια παιζει κανα μιλφ στην πρωινη...;;

Διδυμου 8 ισογειο Βερονικα.Συμπαθεις θειτσα με ωραιο κορμι για τα χαλια της και κωλαρα θυληκη για πολυ κοπανημα στα 4!
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Ολη η κολωνου πλεον το εχει στριψει στα 15ευρω;
Παιδιά όλοι μαζί να υποστηρίξουμε τις κοπέλες που παίρνουν 10€ γιατί αν πηγαίνουμε στα 15άρια, σε λίγο καιρό δεν θα βρίσκουμε καμία στο δεκάρικο
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου από τις τελευταίες μπουρδελότσαρκες. Στη Φυλής εδώ και 1,5 μήνα όσες δίνουν κώλο ΚΛΕΒΟΥΝ! ΟΚ πάντα έκλεβαν λίγο και εν μέρη λογικό, μιλάμε όμως πλέον δεν παίζεται. Χωρίς καραγκιοζιλίκια, χωρίς κασκαντεριλίκια, πορνοσταριλίκια, και με ένα καλό καβλί τίποτα το επίφοβο έχω πετύχει εως σήμερα τις εξής συμπεριφορές:
1) να τον βάζεις και να σου λέει ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ, να σε "ταλαιπωρήσει" μέχρι να σου πέσει κάπως ώστε να είναι πια μελάτος
2) ΧΑΛΙΑ στησίματα
3) επιλεκτικές στάσεις (χάλια feeling)
4) να σου λέει στα μισά τώρα από μουνί και μόνο.
Σήμερα μιας και το κέντρο έκλεισε νωρίς και μπόρεσα να την κάνω πιο νωρίς από τη δουλειά και πήγα ΦΥΛΗΣ 71Β ΣΤΕΛΛΑ (MILF ξανθό μαλλί extension Aλβανέζα) που είχα πάει και κατά το παρελθόν άλλες 2 φορές και όλα κομπλέ. Σήμερα Κώλο στα 4 είχε απαίσια στησίματα ΤΟ ΚΛΕΨΙΜΟ, αλλαγή στάσης για να πει ότι πονάει και να γυρίσουμε σε μουνί! Αρχισε να κλέβει ΚΑΙ στο μουνί. ΔΕΝ με νοιάζει που ξενέρωσα και δεν τελείωσα με νοιάζει που με ΚΛΕΒΟΥΝ εδώ και σχεδόν 1,5-2μήνες. Της εξέφρασα τα παράπονά μου για να πάρω την (ευγενική) απάντηση: Αν ο κάθε πελάτης που πάει στα μαγαζιά θέλει μόνο κώλο από την κοπέλα η κοπέλα θα πονάει. Τι είναι η κοπέλα πούστης να κάνει μόνο κώλο?
Της λέω: Καρδούλα μου αν πονάς για κάποιον καιρό ΒΓΆΛΕ το anal από το menu να ηρεμήσεις. Για να πάρω την ανόητη απάντηση: Εγώ στο σαλόνι λέω full program τσιμπουκάκι, μουνάκι, κωλαράκι ΟΧΙ μόνο κώλο! Της είπα ότι εχώ έρθει εδώ άλλες δύο φορές και όλα ήταν μια χαρά και ότι αυτά είναι μούφες που λες. Ζήτησε συγνώμη και έφυγε.
Σας παραθέτω σπίτια που οι κοπέλες τείνουν να ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΡΕΛΑ σε θέματα anal:

ΦΥΛΗΣ 71Β, ΦΥΛΗΣ 69Α, ΦΥΛΗΣ 59, ΦΥΛΗΣ 86Α, ΦΩΚΑΙΑΣ 17Β

Επειδή πάω στα σπιτάκια από 18 χρονών και ΠΑΝΤΑ η ζωή κάνει κύκλους έχω ξαναδεί τέτοιες συμπεριφορές! Θεωρώ πως πλέον είναι ΚΟΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΟΙΚΩΝ το anal του κώλου = ΦΩΛΙΑΣΜΑ. Με λίγα λόγια το ξενέρωμα του πελάτη, τσέπωμα το 20άρι και άντε γειά. Σας προειδοποιώ να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί απέναντι στις κοπέλες που κάνουν full.  Αν είναι να δίνω ένα 20 άρι για μουνάκι 1000 φορές να πάω μετάξι να δώσω ένα 10άρικο. Μουνί το ένα μουνί το άλλο και να ΜΗ με κλέβουν χωρίς καμία ντροπή.
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Παιδιά όλοι μαζί να υποστηρίξουμε τις κοπέλες που παίρνουν 10€ γιατί αν πηγαίνουμε στα 15άρια, σε λίγο καιρό δεν θα βρίσκουμε καμία στο δεκάρικο

ναι και αν συνεχισετε να πηγαινετε στα 10αρια θα συνεχισετε να ξαπλωνετε πανω στα σεντονια που ξαπλωνουν και χυνουν οι πακιστανοι...λυπαμαι
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Εσύ συνέχισε να πηγαίνεις στα (λέμε τώρα...) ονλιγκρικάδικα, δεν στο απαγόρεψε κανείς,δική σου είναι η τσέπη,δική σου κι η επιλογή...
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Εσύ συνέχισε να πηγαίνεις στα (λέμε τώρα...) ονλιγκρικάδικα, δεν στο απαγόρεψε κανείς,δική σου είναι η τσέπη,δική σου κι η επιλογή...

Συμφωνω!! Κ αν μετα απο λιγο χυνουν πακια στα σεντονια με 15€ τοτε να το πανε..στα 20€!!! Ρε δε πατε στο διαολο που κακομαθενεται τις καθε σκατοκαριολες κ χαλατε την πιατσα;;;;;
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Συμφωνω!! Κ αν μετα απο λιγο χυνουν πακια στα σεντονια με 15€ τοτε να το πανε..στα 20€!!! Ρε δε πατε στο διαολο που κακομαθενεται τις καθε σκατοκαριολες κ χαλατε την πιατσα;;;;;

δικη μου τσεπη οτι θελω κανω..εγω μια φορα το μηνα παω..οποτε δεν με νοιαζουν τα 5 ευρω παραπανω..ακομα και τα 20 οπως καταλαβαινεις...δεν χαλαω εγω την πιατσα που παω μια φορα το μηνα αλλα με κατι τυπους σαν και σενα γελαει η πιατσα που γαμανε στους σταβλους την καθε βρομιαρα ( δεν ειανι βρομιαρα εξαρχης αλλα γινεται οταν την πηδανε πακια συριοι αφγανοι για 10 ευρω)..ποσο μαλλον οταν το να πηγαινεις σε αυτα τα στεκια εχει γινει καθημερινοτητα σου..αυτη ειναι η αποψη μου και πιστευω ειναι η αληθεια οσο και να μην θελεις να το παραδεχτεις
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Συμφωνω!! Κ αν μετα απο λιγο χυνουν πακια στα σεντονια με 15€ τοτε να το πανε..στα 20€!!! Ρε δε πατε στο διαολο που κακομαθενεται τις καθε σκατοκαριολες κ χαλατε την πιατσα;;;;;

και δεν κακομαθαινω καμια ρε φιλε..εισαι αστειος..υπαρχουν διαφορα μαγαζια με διαφορετικες τιμες..δηλαδη αυτοι που πανε στα στουντιο χαλανε την πιατσα? εισαι εξυπνος εσυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
Πες τα ρε kokopops12 πραγματικά είναι για γέλια κάτι τέτοιοι υπάνθρωποι, κάθε μέρα στα μπουρδέλα για να βλέπουν τις ίδιες σάπιες πουτάνες της οκάς, κάθε μέρα με κρύο και μεσάνυχτα σε τριτοκοσμικά περιβάλλοντα αποξενωμένοι από την κανονικότητα της κοινωνίας, χωρίς ουσιαστικό μέλλον παρά μόνο παρασιτισμό στο τίποτα τους.
Όταν γίνεται συνήθεια το γαμήσι το αγοραίο, τότε ξεκινάει η κατρακύλα!!!
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
308
Κριτικές
1
Like
713
Πόντοι
81
:takethis: :ta
Tσαρκα σημερα -απογευματινη βαρδυα με Quaresma :takethis: και τον Παλαιμαχο Μυστη Filos 78 :hi
.
.
.
.
.
.

Παρτουζα με Quaresma με την Τζουλια-πρωην Αντζελα-Φραουλιτσα απο Ιασονος 10-ισογειο :heavymetalbig: :takethis: :heavymetalbig:

Θα ακολουθησουν κριτικες και απο τους δυο :headbaning1:


Περιμένουμε ακόμα την κριτική τύπε μου  :erection:
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
και δεν κακομαθαινω καμια ρε φιλε..εισαι αστειος..υπαρχουν διαφορα μαγαζια με διαφορετικες τιμες..δηλαδη αυτοι που πανε στα στουντιο χαλανε την πιατσα? εισαι εξυπνος εσυ

Κ ποιος σου ειπε ρε οτι εγω πηγαινω στα ελεεινα μπουρδελα του μεταξουργιου ..η οτι βολοδερνω καθε μερα σε αυτα( αλλη  δουλεια δεν ειχα) κ βγαζεις τα ηλιθια συμπερασματα σου;; Το μυαλο σου δε χωραει οτι μπορω να εχω μια σχετικη αποψη ΧΩΡΙΣ να πηδαω σε αυτα;;; Κ που οταν θελω να πηδηξω προτιμω να δωσω κατι παραπανω,κ να παω αλλου;; Για αυτο μην προτρεχεις κ λες παπαριες...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Πες τα ρε kokopops12 πραγματικά είναι για γέλια κάτι τέτοιοι υπάνθρωποι, κάθε μέρα στα μπουρδέλα για να βλέπουν τις ίδιες σάπιες πουτάνες της οκάς, κάθε μέρα με κρύο και μεσάνυχτα σε τριτοκοσμικά περιβάλλοντα αποξενωμένοι από την κανονικότητα της κοινωνίας, χωρίς ουσιαστικό μέλλον παρά μόνο παρασιτισμό στο τίποτα τους.
Όταν γίνεται συνήθεια το γαμήσι το αγοραίο, τότε ξεκινάει η κατρακύλα!!!
Μήπως έχεις μπει σε λάθος forum και μας κάνεις κήρυγμα; 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom