Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 258 άτομα (11 μέλη και 247 επισκέπτες)

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.057
Κριτικές
33
Like
7.155
Πόντοι
3.496
τώρα live

IMG-20181201-193108.jpg
Billie jean floor ;  :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Billie-jean-the-ground-michael-jackson-18120989-400-293.gif
    Billie-jean-the-ground-michael-jackson-18120989-400-293.gif
    498,3 KB · Εμφανίσεις: 88

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Χθες βραδάκι στην Ιασωνίδου στα ζυγά Καρίνα Μολδαβή, μου έκανε κλικ και μπήκα, καύλωσα με το παρουσιαστικό, γουστάρω εντελώς άβυζο αλλά πιο ψυχρό γαμήσι δεν έχω ξανακάνει . 
Ρέφαρα στην Κολωνού με το λεπτό τσιγγανάκι με μεγάλο τατουάζ που τα έδωσε όλα στο γαμήσι, πολύ καύλα το μωρό, μόνο παράπτωμα ήταν η κωλοτρυπίδα του που ήταν πεταμένη έξω λες και το είχαν ξεκολιάσει .
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
 
Ρέφαρα στην Κολωνού με το λεπτό τσιγγανάκι με μεγάλο τατουάζ που τα έδωσε όλα στο γαμήσι, πολύ καύλα το μωρό, μόνο παράπτωμα ήταν η κωλοτρυπίδα του που ήταν πεταμένη έξω λες και το είχαν ξεκολιάσει .
Χαχα,και εγω την ιδια ακριβως εμπειρια ειχα,στο Κολωνου 27  πηγες,Καρινα η Κορινα την λενε,ψηλη με αδυνατο σωμα και χαμογελαστη,παθιαρα στο γαμησι με κωλοτρυπιδα γυρισμενη μεσα εξω,το ιδιο μου εκανε εντυπωση.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.229
Κριτικές
498
Like
63.286
Πόντοι
40.362
Ρέφαρα στην Κολωνού με το λεπτό τσιγγανάκι με μεγάλο τατουάζ που τα έδωσε όλα στο γαμήσι, πολύ καύλα το μωρό, μόνο παράπτωμα ήταν η κωλοτρυπίδα του που ήταν πεταμένη έξω λες και το είχαν ξεκολιάσει .

:tooth: :tooth: την καρινα στο κολ 27 ισογειο λες...

  της το χω ρουφηξει πιο παλια το κωλο-εντερο της τυπε...

  απιστευτη εμπειρια, τωρα δεν αφηνει  :walkingpenis:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.218
Κριτικές
35
Like
5.906
Πόντοι
6.796
Τύποι η Αλίνα απο μοντελοαλυσίδια συνεxiει τα άκα γαμησάκια ξέρετε;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Επισκέπτης
Τι διαβαζουμε σε αυτη τη σελιδα! Εντερα που κρεμονται, ακαποτα γαμησια... Εχετε γινει τελειως ζομπι! :zombie:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.751
Πόντοι
4.706
Τύποι η Αλίνα απο μοντελοαλυσίδια συνεxiει τα άκα γαμησάκια ξέρετε;
Καλημέρα, συναγωνιστή.
Έχω γαμήσει την Αλίνα, τουλάχιστον τρεις φορές και το πρόγραμμα που πρόσφερε ήταν νορμάλ, τα πάντα με προφύλαξη και χωρίς φιλιά. Ανέκαθεν τα κορίτσια της μοντελοαλυσίδας τηρούσαν την αυστηρή πολιτική, του αποστειρωμένου σεξ, που ακολουθούν οι συγκεκριμένοι οίκοι ανοχής.
Αν ξέρεις κάτι παραπάνω, μπορείς να το γράψεις εδώ, με λεπτομέρειες.

 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.288
Κριτικές
49
Like
22.408
Πόντοι
24.596
:takethis: :takethis: :takethis:

Tσαρκα σημερα -απογευματινη βαρδυα με Quaresma :takethis: και τον Παλαιμαχο Μυστη Filos 78 :hi:

Koλωνου 45 Ντανα-ψηλη μελαχροινη νταρντανομουναρα-αλλα παγερο,τυπικο σαλοναρισμα που δεν σε προδιαθετει :'(

Κολωνου 45-διαδρομος-δεξια  Χριστινα-ΤσιγγΑλβανη αδιαφορη-μετριο σωμα :thubsdown:
Κολωνου 27-ισογειο--Ελενα--αδυνατη μελαχροινη-κοντουλα-με ελευθερο μπουκι :pipa2:
δεν κανει παρτουζα σε σχετικη ερωτηση :new_shocked:

Κολωνου 23-'Ανακτορο'-Οαννα-πρωην οδοντογλυφιδα-νυν μουναρα με πιασιματα και γυαλια-εντελως παγερο σαλοναρισμα οπως παντα  :thubsdown: :thubsdown:

Κολωνου 15-αριστερα-Λιζα,κοντο καστανο πιπινι με καρε-πονηρο μουτρακι-οχι αδιαφορο
Κολωνου 15-δεξια--Τζινα-πολυ ωραιο σωμα και προσωπο-στα 15 ευρω :-(

Κολωνου 11-ισογειο-Ντορινα-καστανοξανθη-κανονικο σωμα-καλο προσωπο-15 ευρω :tickedoff:

Ιασονος 1Β-αριστερα μια Καμελια στο δωματιο-δεν την περιμεναμε

Ιασονος 10--ισογειο-Ινα -κοντουλα μαυρομαλλα με γλυκο προσωπο και
                  -Τζουλια-πρωην Αντζελα η 'Φραουλιτσα'-γυρολογος με βυζαρες και κωλαρα-οχι ασχημο προσωπο

Ιασονος 20-ισογειο-Τζιωρτζιαννα-ομορφη γυναικα-καστανη-μπουταρες με κυτταριτιδα-μονιμα μουτρωμενη τον τελευταιο καιρο
:-

Ιασονος 30-υπογειο-Βιβιαν-μελαχροινη προς το γεματο-οχι χοντρη-ψιλοεκφυλη φατσα
Ιασονος 31-υπογειο(Hostel)-Λαουρα-μετρια κοκκινομαλα μιλφ-αδιαφορη

Ιασονος 31-Κατερινα-φιλοτιμο μπαζακι-Αλβανη

Ιασονος 36-Βικυ-Μαυρουλα-ωραιο σωμα και καλη μαπα-πηρε κιλα και αυτη :-(

Ε βεβαια,ολο σουβλακια και πιτσες παραγγελνετε-καντε και κανα ταπερακι απο το σπιτι :woldman:

Ιασονος 43-Μαγκυ-κοντοπουτανο ψιλοκαστανο-ελευθερο μπουκι :pipa2:-τον νου σας

Ιασονος 44-δεξια-Μαιρυ-καστανη Μολδαβη-με πιασιματα-κουλουρι στο μενου :takethis:
Ιασονος 44-αριστερα--Ντονα-Αλβανη με πιασιματα και κοιλουμπα-δεν ανακοινωθηκε κωλοτρυπιδι :headbang:
      και-Κατερινα-γνωστη αδιαφορη τσιγγανα γυρολογος-αλλαζει συνεχεια σπιτια και ονοματα-με μυτη Καραγκιοζη :headbaning1:

Ιασονος 46 αριστερα-Κρυσταλια-βυζαρου και καλα 'Ελληνιδα' σε απλο
     και Ντινα-απο Ισπανια-Ντινος απο περιχωρα Σοφιας δηλαδη-γηρασμενος τραβελος :zombie: :zombie: :zombie:

Ιασονος 46Β-Μεσαιο-Ελενη-σκληρο γκρανυ :headbaning2:-λυπηρο θεαμα :huh:

Ιασονος 46-οροφος--Βασιλικη-σχετικα ψηλη -καστανη-μετρια-εχασε καποια κιλα
     και Μαρια-εντελως αδιαφορο μπαζο-ειχε και τουπε στο σαλονι :idiot:

Περδικα 3-τερμα αριστερα-Μονικα-μελαχροινος μπογος :vomit:

Μεγαλου Αλεξανδρου 28-κουρτινα-τερμα δεξια-Μαρια-το γνωστο μιλφ με τις βυζουμπες
Μεγαλου Αλεξανδρου 28Α--Μια γρια-χοντρη κοκκινομαλα :zombie:


Παρτουζα με Quaresma με την Τζουλια-πρωην Αντζελα-Φραουλιτσα απο Ιασονος 10-ισογειο :heavymetalbig: :takethis: :heavymetalbig:

Θα ακολουθησουν κριτικες και απο τους δυο :headbaning1:

Υ.Γ.--οι αντρες παρτουζωνουν γκομενες που ειτε γουσταρουν--ειτε πληρωνουν για να γαμησουν μια γκομενα παρτουζα-οπως καναμε εμεις-και παντα με τη θεληση τους.
Τα διποδα αντρακια βιαζουν και σκοτωνουν γυναικες που δεν τους καθονται :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:
Ας σαπισουν στην φυλακη :S :S :S




 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
381
Κριτικές
104
Like
569
Πόντοι
6.280
Δευτερα κατα τις 12 περασα απο Διδυμου 27. Ζητησα την Μαρια που εχω ξαναπαρει , ομως ελειπε . Η ευγενικη υπηρεσια με ενημερωσε οτι ΜΑρια και Ολγα θα  επιστρεψουν το Φεβρουαριο ενω εκεινη την ωρα ειχε διαθεσιμες 5 κοπελες (μεγαλοκοπελες). Παρουσες η Βικτορια , η Αννα , η Τανια, Αναστασια και Τζουλια ολες με λιγα κιλακια πανω τους , αλλες περισσοτερο αλλες λιγοτερο. Πηρα την Αννα ξανθια  μαλλι σχετικα κοντο με βυζαρες φυσικοτατες ωραια δερμα και πεντακαθαρη. Προσφερει τα στηθια της για απασχοληση δινει φιλακια στο σωμα και στα χειλη , επιφανειακα ομως, Επαιξαν αρκετα χαδακια με ρωτησε και προσεφερε πιπα χωρις καποτα αρκετα καβλωτικη. Μιας που απολαμβανω πολλες φορες την πιπα μεχρι τελους δεν την αφησα να σταματησει λσι υελειωσα ετσι. Μου εδωσε μωρομαντηλα να καθαριστω και πηγε να φτυσει διακριτικα. Χαρουμενη κοπελα με μονο αρνητικο οτι μερικες φορες χαζογελαγε με οτι ελεγα... Δεν πειραζει ομως Γενικα περασα καλα και πιθανον να τη ξαναδω.
Την ωρα που εφευγα κλειδωσαν πορτα και εκλεισαν φως, ειδα και 2 3 αλλα επισης κλειστα
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
589
Like
1.849
Πόντοι
206
Από ότι είδα η Κάρολ επέστρεψε Κασσανδρας πάει πια το εικοσάρικο στη Ρεμούνδου
Παρ όλα αυτά στη Ρεμούνδου πολύ καυλωτικο δίδυμο με νέες βενεζουελανες ρακέλ αδύνατο καυλιαρικο με σιδεράκια Κ αντονελλα πιο μπαμπατσικο με περιποιήθηκαν πολύ καλά στη παρτουζιτσα που διάλεξα με 30€..ρακέλ θα ξανά τιμήσω σίγουρα νομίζω το μωράκι στα όρια του ανηλίκου ότι Κ να της ζήταγα θα το εκανε
Τι βαρδια δουλεύουν τα κορίτσια;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Ολοι ρενουνδου πηγατε για τις λατινες είδε καποιος το ρωσσιδακι τη ξανθια τη τανια στο δίπλα σπιτακι??πολυ κακο φαίνεται με βυζαρες κ πιασιματα! !!
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
285
Κριτικές
62
Like
971
Πόντοι
6.810
Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η Τζένη η ψηλή με το φουλ πρόγραμμα από φυλης 71Α και φωκαίας 19;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
...Ανέκαθεν τα κορίτσια της μοντελοαλυσίδας τηρούσαν την αυστηρή πολιτική, του αποστειρωμένου σεξ, που ακολουθούν οι συγκεκριμένοι οίκοι ανοχής...

Απο ότι καταλαβαίνω η ερώτησή μου είναι λίγο δεδομένη για τους περισσότερους...  Ποιοι οίκοι ειναι αυτοί της μοντελοαλυσίδας;;; Ευχαριστώ!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.328
Κριτικές
10
Like
1.662
Πόντοι
5.975
Απο ότι καταλαβαίνω η ερώτησή μου είναι λίγο δεδομένη για τους περισσότερους...  Ποιοι οίκοι ειναι αυτοί της μοντελοαλυσίδας;;; Ευχαριστώ!
Μιλάμε για τα παρακάτω σπίτια:
Χωματιανού 11 ισόγειο (αριστερά)
Διδύμου 7Α και 7Β
Διδύμου 8Α (όροφος δεξιά)
Φυλής 54 & 56 (και τα τρία σπίτια)
Φυλής 66Α (δεξιά)
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Μιλάμε για τα παρακάτω σπίτια:
Χωματιανού 11 ισόγειο (αριστερά)
Διδύμου 7Α και 7Β
Διδύμου 8Α (όροφος δεξιά)
Φυλής 54 & 56 (και τα τρία σπίτια)
Φυλής 66Α (δεξιά)

ωραίος! ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Μιλάμε για τα παρακάτω σπίτια:
Χωματιανού 11 ισόγειο (αριστερά)
Διδύμου 7Α και 7Β
Διδύμου 8Α (όροφος δεξιά)
Φυλής 54 & 56 (και τα τρία σπίτια)
Φυλής 66Α (δεξιά)
Καλημέρα μαγαζιά τα οποία πλέον είναι εντελώς παρωχημένα γι'αυτό που προσφέρουν σπάνια θα περάσει καλά κάποιος που θα δοκιμάσει εκεί η πόρτα χτυπάει στο8λεπτο το πολύ μάλιστα τα τελευταία δύο χρόνια τουλάχιστον λόγω αναδουλειας μάλλον περνάνε και Άραβες Αφγανοί κλπ...και εφόσον δεν μπορούν να προσφέρουν καλές υπηρεσίες γιατί δεν κατεβάζουν την τιμή στο 15€ο ο τζίρος έχει πέσει πάνω από 60% άλλωστε δεν είναι τυχαίο που η Φυλής τα απογεύματα θυμίζει νεκροταφείο.

Κατά τα άλλα να δώσουμε μερικές πληροφορίες της τελευταίας ώρας
Αχιλλέως& Μαραθώνος έχει έρθει μια καινούργια νεαρή κοπέλα από Μολδαβία Μελαχρινή γεματουλα με ωραία βυζιά συμπαθητική
Φυλής 109 ισογειο επέστρεψε στην πρωινή βάρδια η Μαρίνα καλή περίπτωση ήπιων τόνων
δεν προσφέρεται για κάτι ξεχωριστό
Μια Χριστίνα με καστανοκόκκινο Μαλλί αδύνατη Μιλφ που δούλευε Κωνσταντινουπόλεως 166Α θα δουλεύει λίγο παρακάτω από της 5 απόγευμα και μετά μέχρι πρωί στο 128 στούντιο ο θεός να το κάνει τουλάχιστον εκεί το απλό πρόγραμμα ξεκινάει από 30€ο και πάλι παρά πολλά είναι
Αυτά τα ολίγα καλό μεσημέρι
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Πολυ μεγάλη απατη οτι σε ξεπετανε στη μοντελοαλυσιδα ειδικά με τατιανα κ νανσυ έχω κατσει κ 15λεπτα κ εχω περάσει πενα!!!υπάρχουν και χειρότερα μυστες φολες εγω προσωπικά εχω φαει στα πρώτα σπίτια της φυλης 71α 86 β κτλ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom