Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 175 άτομα (12 μέλη και 163 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
Την διάβασα και δεν κατάλαβα τίποτα.......................η ορθογραφία σου είναι χάλια μαύρα... :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

"χοντρα μπρατσα",πάντως δεν έχει...(όχι μπούτια που έγραψα κατά λάθος)....είναι ωραία κοπέλα......
είναι γυμνασμένη κοπέλα όπως πολλές φορές έχω γράψει...απο κει και πέρα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα ξερη κανεις τι παζει Βέργας 3  :think: :think: :think: :think:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Για μενα ειναι φολαρα πλεον..και δεν μαρεσουν οι μπρατσαρουδες... :S
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.471
Πόντοι
1.936
Α γι αυτο παρατησαν τα εργα σε ολοκληρη χωρα?για να φτιαξουν αυτο το υπερπολυτελες και παγκοσμιας εμβελειας εργο?Μηπως θα μας πουν οτι τους στοιχισε κιολας τιποτα εκατομμυρια ευρω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


θα τα πληρωθούν σε είδος από το Μπαρμπαράκι..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Για μενα ειναι φολαρα πλεον..και δεν μαρεσουν οι μπρατσαρουδες... :S
Τότε εύχομαι την επόμενη φορά που θα πας σε μπουρδέλο,στο 7λεπτο να χτυπήσει την πόρτα η τσα2 - η πουτάνα να σου κάνει αερόπιππα - να βάλει 1 κιλό κρέμα - να μην ανοίγει τα πόδια καλά/ώστε να μπαίνει καλά μέσα της - να βρωμάει κωλίλα/ιδρωτίλα/μουνίλα(ψαρίλα) - να έχουν τα σεντόνια χύσια Πάκι κτλ...... Να δούμε τι θα μας πεις τότε! Δεν φτάνει που σε λιβάνιζε 23 λεπτά χωρίς να πει τίποτα..........μιλάς κιόλας.... Πόσες φορές έχεις πάει σε μπουρδέλο......5???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ακου λιγο απο τα 13 μου γαμαω σε οικους...ειμαι 29 υπολογισε...εκτος αν δεν ξερεις αρι8μιτικη  Grin σε αλλες  που παω κα8οντε στο δωματιο τον ιδιο χρονο κια με ξεκουραζουν κανουν ερωτα μαζι μου οχι μαλακιες...και αλλες μου τα ρουφανε ολα τα χυσα μου τα καταπινουν και χωρις να δινο εχτρα φιλοδορημα...εκτος απο ορισμενες φορες που γινομε πολυ λαρζτ και δινο ενα 5αευρο συν... Grin
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα ξερη κανεις τι παζει Βέργας 3 :think: :think: :think: :think: :think:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
απόλυτα σωστός....να το ξαναγράψω άλλη μια φορά , να διαβάζεται κριτικές να πέρνεται μια ιδέα αλλά την απόφαση με το πια θα περάσει ο καθένας είναι δικιά τού , φόλες θα φάμε εννοείται δεν υπάρχει κανένας που
να μην έχει φάει....και να μην ξεχνάτε ποτέ η κοπέλα δεν κάνει και δεν συμπεριφέρεται το ίδιο σε όλους τους πελάτες εκτός απο αυτές που έχουν τυποποιημένο πρόγραμμα....
+1
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Ακου λιγο απο τα 13 μου γαμαω σε οικους...ειμαι 29 υπολογισε...εκτος αν δεν ξερεις αρι8μιτικη  Grin σε αλλες  που παω κα8οντε στο δωματιο τον ιδιο χρονο κια με ξεκουραζουν κανουν ερωτα μαζι μου οχι μαλακιες...και αλλες μου τα ρουφανε ολα τα χυσα μου τα καταπινουν και χωρις να δινο εχτρα φιλοδορημα...εκτος απο ορισμενες φορες που γινομε πολυ λαρζτ και δινο ενα 5αευρο συν... Grin
εγω φιλαρακι με το που γεννηθηκα πηγα κατευθειαν στο μπουρδελο για να το γιορτασω  :grin:
ακου λεει  στα 13  του ο τυπος
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Υπαρχουν και αλλα αρρωστακια εδω μεσα αυτοι καταλαβαινουν...τους δισπιστους απλα τους αγνοω..
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
εγω φιλαρακι με το που γεννηθηκα πηγα κατευθειαν στο μπουρδελο για να το γιορτασω  :grin:
ακου λεει  στα 13  του ο τυπος

Ποιό είναι το περίεργο ;

Και εγώ 1η φορά στα 14 πήγα.
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Ψάχνουμε εδώ μέσα για ενημέρωση καί κριτικές για μπουρδέλα να πάμε να πηδήξουμε. Εδώ το thread καί γενικά το site δεν είναι τόπος ανταλλαγής ηλιθιοτήτων. Καταλάβετέ το επιτέλους μερικοί. SERAPIS.
 

black hunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2012
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Θα ηθελα αν ξερει καποιος να μου πει πως λεγεται η κοπελα στο μεταξουργειο που δουλευει 2η βαρδια στο περδικας 3 δεξι μαγαζι....ειναι παρα πολυ καιρο εκει,ξανθια γυρω στο 1.60 με μικρο σχετικα βυζι.Μου εχει κανει κλικ και θελω να διαβασω αν υπαρχει καμια κριτικη απο αλλους συναγωνιστες πριν την τιμησω...ευχαριστω!!!!
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
μεσημερι φυλης

54 ισογειο λαουρα καλη μελαχρινη ψηλη με ωραιες μεγαλες βυζαρες γαμησιμη

65 ισογειο αλεξανδρα

86 ισογειο καινουρια κοπελα κατα την τσατσα κοντουλα μελαχρινη με εμφανισιμη παιχνιδιαρικη-καυλιαρικη φατσουλα στηθος σιλικονατο μετριου μεγεθους και καπως γεματα μπουτια κωλο

65 πανω ρωξανα απο φωκαιας 19 με ακα.. εκανα το κασκαντεριλικι κ περασα.. με επιδιωξη μου ειχαμε καλη επικοινωνια αλλα συμμετοχη στο σεξ οχι καθως φαινεται οτι ποναει-δεν της ειναι ευχαριστο.. παντως στα 4 μου ειχε γινει πολυ τουμπανο και σε καποια στιγμη τραβηχτηκε γτ πονουσε κ με τελειωσε με μαλακια.. αν αντεχε στα 4 θα την ξανατιμουσα.. παντως σε καμια περιπτωση δεν εφυγα ξενερωμενος οπως με αλλες φολες.. αυτο δεν σημαινει οτι την προτεινω.. ο μεσος μπουρδελιαρης θα ξενερωσει
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
ΕΙχα σκοπο να την δοκιμασο την Ρωξανα.Αλλα με αυτα που ειπες τυπε μου με ΤΙΠΟΤΑ..ειναι υποχρεομενες να τον εχουνε μεσα τους μεχρι να χυσομε και να ακολου8ουν τους ρυ8μους μας...ΤΖΑΜΠΑ ΔΙΝΟΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑς ΟΡΕ ;;;ΠΑΤΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΚΥΡΕς  :headbang: :headbang: :headbang:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
ΕΙχα σκοπο να την δοκιμασο την Ρωξανα.Αλλα με αυτα που ειπες τυπε μου με ΤΙΠΟΤΑ..ειναι υποχρεομενες να τον εχουνε μεσα τους μεχρι να χυσομε και να ακολου8ουν τους ρυ8μους μας...ΤΖΑΜΠΑ ΔΙΝΟΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑς ΟΡΕ ;;;ΠΑΤΗΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΚΥΡΕς  :headbang: :headbang: :headbang:
:think: :think: :think: :think: :think: :think:......
 

479kris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδες βρηκατε στις τσαρκες σας καμμια μαυρουλα ευσωμη.αν ναι που και με τι ωραριο+στουντιο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom