Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 91 άτομα (4 μέλη και 87 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
Φυλής 71 αυτο με το "γεφυρακι"?,τοσο λάθος ήμουν σχετικά με τη τοποθεσία?.Τελος πάντων,ευχαριστω για τις πληροφορίες με τη πρώτη ευκαιρία θα κάνω ενα "test drive".
Y.Γ:Τα έχω δει πολλες φορές να γράφονται σε κριτικές τα pse και gfe φάση αλλα δεν τα έχω αποσαφηνίσει 100% :think:.π.χ gfe=girlfriend καταστάσεις?,και pse=professional?.
0472.jpg
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Nα πω κατι σχετικα με τα μειωμενα ραντεβου στη φυλης..παραμυθια.Οι υπηρεσιες που προσφερουν οι περισσοτερες κοπελες,και ειδικα οι ομορφες δεν ανταποκρινονται ουτε για εικοσαρικο.Αυτη ειναι η αληθεια,κοινως οι περισσοτερες δεν σε φτιαχνουν,δεν ξερουν η΄το πιο σωστο δεν θελουν.
Ολ αυτα τα χρονια που κυκλοφορω, τα στανταρακια μου παντα ειχαν γεματα τα δωματια,ποτε δεν μενανε χωρις δουλεια
Οπως εχω πει και σε παλιοτερο ποστ,με τις πιεσεις που δεχομαστε σημερα στη καθημερινοτητα μας,τα κοριτσια θα επρεπε και να μας φτιαχνουν και να μας χαλαρωνουν.Αυτο που συμβαινει αντιθετα να βλεπουμε ειναι να κτυπουν οι τσατσαδες τη πορτα καθε λιγο και λιγακι και απο την αλλη τα κοριτσια να προσφερουν μηδεν προκαταρκτικα.Ολα τα υπολοιπα ειναι αλλα λογια ν αγαπιομαστε,γι αυτο και σε λιγο θα παρουν τον μπουλο και τα κοριτσια και οι νταβατζηδες τους
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
95
Like
1
Πόντοι
0
Nα πω κατι σχετικα με τα μειωμενα ραντεβου στη φυλης..παραμυθια.Οι υπηρεσιες που προσφερουν οι περισσοτερες κοπελες,και ειδικα οι ομορφες δεν ανταποκρινονται ουτε για εικοσαρικο.Αυτη ειναι η αληθεια,κοινως οι περισσοτερες δεν σε φτιαχνουν,δεν ξερουν η΄το πιο σωστο δεν θελουν.
Ολ αυτα τα χρονια που κυκλοφορω, τα στανταρακια μου παντα ειχαν γεματα τα δωματια,ποτε δεν μενανε χωρις δουλεια
Οπως εχω πει και σε παλιοτερο ποστ,με τις πιεσεις που δεχομαστε σημερα στη καθημερινοτητα μας,τα κοριτσια θα επρεπε και να μας φτιαχνουν και να μας χαλαρωνουν.Αυτο που συμβαινει αντιθετα να βλεπουμε ειναι να κτυπουν οι τσατσαδες τη πορτα καθε λιγο και λιγακι και απο την αλλη τα κοριτσια να προσφερουν μηδεν προκαταρκτικα.Ολα τα υπολοιπα ειναι αλλα λογια ν αγαπιομαστε,γι αυτο και σε λιγο θα παρουν τον μπουλο και τα κοριτσια και οι νταβατζηδες τους
εχεις απολυτο δικιο αλλα για αυτο φταιμε εμεις (γενικα οι πελατες) που δινουμε 2-3 ευκαιριες σε φολες. αν ειμασταν αυστηροι και οργανωμενοι τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα.
σκεψου την ελενα απο φυλης πως αλλαξε απο οταν σταματησε να εχει πελατες και ειδε και την γευση του μεταξουργειου.
τωρα απο οτι διαβασα 2-3 συναγωνστες που εχουν παει μαζι της εχουν περασει καλα..
επεισης φταιει οτι το μεταξουργειο δεν ειναι ανταγωνιστικο προς την φυλης ωστε να χαθει πελατεια και να αναγκαστουν να αλλαξουν ριζικα καποια πραγματα..
τελος και τα στουντιο παντα στην ελλαδα ηταν και θα ειναι για γελια.
οποτε γενικα η φαση εχει παρακμασει οσο δεν παει :(
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
καλα πλεον δεν υπολογιζουν τιποτα, 20ευρω και δεν σε υπολογιζουν , απο την αλλη λες να πας μεταξι με 10ευρω αλλα μπορει να σου κοστισει 50-100 η θα σε κλεψουν η θα σου σπασουν το αμαξι η θα κολλησεις δερματικα απο τα κρεβατια τους... καλα για στουντιο δεν το συζηταμε οι ανθρωποι ζουνε σε αλλο πλανητη με τα 50+ που ζητανε  ... με 2 λογια δεν γαμαω τον παιζω και κανω και οικονομια χαχα  :rockon:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
95
Like
1
Πόντοι
0
καλα πλεον δεν υπολογιζουν τιποτα, 20ευρω και δεν σε υπολογιζουν , απο την αλλη λες να πας μεταξι με 10ευρω αλλα μπορει να σου κοστισει 50-100 η θα σε κλεψουν η θα σου σπασουν το αμαξι η θα κολλησεις δερματικα απο τα κρεβατια τους... καλα για στουντιο δεν το συζηταμε οι ανθρωποι ζουνε σε αλλο πλανητη με τα 50+ που ζητανε  ... με 2 λογια δεν γαμαω τον παιζω και κανω και οικονομια χαχα  :rockon:
στο μεταξουργειο δεν ειναι αυτο το προβλημα. το θεμα ειναι οτι θα σου κοστισει κανα 50αρικο σε δοκιμες και φολες μεχρι να βρεις μια η οποια μπορει να μην κουνιεται και να μην κανει προκαταρκτικα αλλα τουλαχιστον δεν θα σου σπασει τα @@ με τα "μη και μη" και με τα "τελειωνε". καθως μετα την καθιερωση του 10αρικου εκει οι καλες μετριουνται στα δακτυλα του ενως χεριου
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
Με πρόλαβες...  :P Και εγώ πριν λίγο γύρισα και θα έγραφα... να προσθέσω μόνο τα παρακάτω

Φυλής 86α Αντριάνα (νέα κοπέλα είπε η τσατσα - εγώ μάλλον την έχω ξαναπετύχει στην Φωκαιας) με απλό πρόγραμμα και 69
αυτή είναι βράδια ή απογεύματα  δουλεύει Φωκαίας 25α , ενώ δούλευε και πιο παλιά πάλι στα Φ84-86
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
σκεψου την ελενα απο φυλης πως αλλαξε απο οταν σταματησε να εχει πελατες και ειδε και την γευση του μεταξουργειου.
τωρα απο οτι διαβασα 2-3 συναγωνστες που εχουν παει μαζι της εχουν περασει καλα..
Ένας από αυτούς είμαι και εγώ......αλλά δεν θα την πάρω πάλι,την βαρέθηκα εντελώς... Κάθε φορά κάνει το ίδιο ακριβώς,γαμήσι..............
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1


Α γι αυτο παρατησαν τα εργα σε ολοκληρη χωρα?για να φτιαξουν αυτο το υπερπολυτελες και παγκοσμιας εμβελειας εργο?Μηπως θα μας πουν οτι τους στοιχισε κιολας τιποτα εκατομμυρια ευρω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Α γι αυτο παρατησαν τα εργα σε ολοκληρη χωρα?για να φτιαξουν αυτο το υπερπολυτελες και παγκοσμιας εμβελειας εργο?Μηπως θα μας πουν οτι τους στοιχισε κιολας τιποτα εκατομμυρια ευρω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
H Eλλας της αναπτυξης και των εργων!!!
greece1.gif
greece1.gif
URL]]
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλα εκανα τελικα και την τεσταρα 2 φορα πριν ανεβασο κριτικη, φυσικα ενοω για την μαγια 69 πανω..ο τιτλος ειναι φολα η μελισα..συντομα θα ανεβη αντε με την σκροφα :headbang:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
81
Like
7.288
Πόντοι
6.265
εχεις απολυτο δικιο αλλα για αυτο φταιμε εμεις (γενικα οι πελατες) που δινουμε 2-3 ευκαιριες σε φολες. αν ειμασταν αυστηροι και οργανωμενοι τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα.
σκεψου την ελενα απο φυλης πως αλλαξε απο οταν σταματησε να εχει πελατες και ειδε και την γευση του μεταξουργειου.
τωρα απο οτι διαβασα 2-3 συναγωνστες που εχουν παει μαζι της εχουν περασει καλα..
επεισης φταιει οτι το μεταξουργειο δεν ειναι ανταγωνιστικο προς την φυλης ωστε να χαθει πελατεια και να αναγκαστουν να αλλαξουν ριζικα καποια πραγματα..
τελος και τα στουντιο παντα στην ελλαδα ηταν και θα ειναι για γελια.
οποτε γενικα η φαση εχει παρακμασει οσο δεν παει :(
Και μην ξεχνάμε και τους αγαπούληδες που θέλουν να τις βγάλουν και γκόμενες και τους πάνε και δωράκια ή κάνουν μούγκα όταν οι διάφορες κοινές δεν προσφέρουν σε καμία περίπτωση αυτό για το οποίο πληρώθηκαν.Και όχι μόνο δεν μιλάνε,αλλά θα πάνε και θα ξαναπάνε και με κανένα λουλουδικό κιόλας.Το ζήτημα είναι αυτό που έχει χιλιοειπωθεί:μπαίνουμε εδώ,διαβάζουμε τι στα κομμάτια λένε οι διάφοροι πορνορεπόρτερ και απο εκεί και πέρα κρίνουμε,γιατί πολλά πράγματα είναι καθαρά υποκειμενικά και ο καθένας μας τη βρίσκει διαφορετικά.Επίσης υπάρχουν και οι διάφοροι νταβάδες που απλά διαφημίζουν την πραμμάτεια τους...Είμαστε αδικαιολόγητοι όλοι εμείς που ενώ διαβάζουμε κακές κριτικές,συνεχίζουμε να τροφοδοτούμε χρηματικά και αριθμητικά τις διάφορες φόλες.Γιατί πάντα υπάρχουν διάφορες ντεμέκ ντίβες και πάντα στανταράκια,αλλά πλέον δεν υπάρχει η οικονομική πολυτέλεια να πετάς ούτε ένα ευρώ,πόσο μάλιστα 20άρικα και 50άρικα,τα οποία θα κλαίς με μαύρο δάκρυ...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
φίλε όσο υπάρχει ενημέρωση τότε δεν κανένας νταβάς/κοπέλα να κοροϊδέψει άτομο που διαβάζει το φόρουμ. Ενα-δύο πελάτες θα τους πιάσει, αλλα αργά η γρήγορα θα ενημερωθεί ο κόσμος για την φόλα.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Βολτα στην ερημη φυλης με μπιλυ 7...
Φυλης
54 Λαουρα ξανθια παλι,και Χριστινα!
66Α Ντενισα και Νικολετα.
66Δ κοντο αδυνατο με μικρα στηθη!
59 ισ.Αφρος το μωρακι η Ρωξανη!!
80 Κριστιν και Μαρια η ποντια!
65 ορ.Εμμανουελα!
84 ισ.Μαργαριτα,ελατε παιδια θα περασουμε καλα ειπε...
84 ορ.Τζουλια απο φωκ.25 πρωι,μας καυλαντησε ολους και μετα μας αφησε..
86 ορ.Μονικα ο λευκος αγγελος.
86 ισ.Μιχαελα πρωην Σοφια,ρομπερτα κλπ.
71 ισ.Τζουλιαπρωην Αννα-Ιλονα,η Ευα βγηκε εξω μιας και δεν ειχε τι να κανει και μιλουσε με το υπηρετη του 67,μολις μας ειδε μας ειπε τι κανετε εδω μοιριζετε τα οακιστανικα φαφητα? :grin:.Ο τοπος μυριζε κρεμμυδιλα.Μαλιστα ο μπιλυ ειδε την κορασιδα και η ευα ηθελε να τον βαλει με το ζορι μεσα,και αφου εφυγε θυμωσε κιολας  :tooth:.
Φωκαιας
27 οροφος Ελενα με τις 3αρες.
27 υπ.Σαρα!
Διδυμου Τσιμπουκαδικα...
16 υπ.παιδια ετσι μου ερχετε να σας φαω ειπε η μιλφογκιλφ Νικολ η Νικη με ζαρτιερικο λευκο καλο σωματακι για την ηλικια της.
18 ΥΠ.Φωτεινη με ισπανικη και ακαποτη λαρυγγωτη απο τις τελευταιες εν απομειναντες μαστορισες του ειδους!!
18Ισ.Αλιονα το μονο που φοραγε ηταν ενα δαντελε κοκκινο κορδονι,με καλο μακιγιαζ κουνησε την γλωσσα ως κομπρα ετοιμη να μας δαγκωσει,δυνατη ρουφηχτρα,ακαποτη λαρυγγωτη.
20 Αλεξανδρα η παιχνιδιαρα η κοντη ξανθια ρωσομιλφ!!
Αυτα τα ολιγα απο την 2η βαρδεια καθως υπηρεσιες και κοριτσια βαραγαν μυγες!!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
95
Like
1
Πόντοι
0
Βολτα στην ερημη φυλης με μπιλυ 7...
Φυλης
65 ορ.Εμμανουελα!
71 ισ.Τζουλιαπρωην Αννα-Ιλονα,η Ευα βγηκε εξω μιας και δεν ειχε τι να κανει και μιλουσε με το υπηρετη του 67,μολις μας ειδε μας ειπε τι κανετε εδω μοιριζετε τα οακιστανικα φαφητα? :grin:.Ο τοπος μυριζε κρεμμυδιλα.Μαλιστα ο μπιλυ ειδε την κορασιδα και η ευα ηθελε να τον βαλει με το ζορι μεσα,και αφου εφυγε θυμωσε κιολας  :tooth:.
εγω παντως πετυχα νορμαλ κοσμο για μεσοβδομαδα αρκετες κοπελες ηταν στο δωματιο
πηρα αυτες τις 2. για την αννουλα εχω να παρατηρησω οτι την ειδα πολυ ηρεμη. και πολυ λιγοτερο τσαμπουκαλεμενη απο παλια.
η εμμανουελα ηταν τυπικο γαμησι φυλης...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Καλα εκανα τελικα και την τεσταρα 2 φορα πριν ανεβασο κριτικη, φυσικα ενοω για την μαγια 69 πανω..ο τιτλος ειναι φολα η μελισα..συντομα θα ανεβη αντε με την σκροφα :headbang:
Φίλε,μόνο εσύ δεν πέρασε καλά..... Γαμούσες και καλά 23 λεπτά και ήθελες και άλλα κόλπα??? Έλεος με μερικούς εδώ..... Χοντρά μπούτια,λέει το άτομο.... :jerking: :jerking: :jerking:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Δεν γαμουσα με ειχε κανει σαν να ειμαι ολοκληρος ενας δονητης διαβασε και την κριτικη μου ρε  :jerking: :think: την γαμουσα μηχανηκα απο τα νευρα μου διαφορετκα επρεπε να την στηλο εκτος δωματιου..Δεν ειπα οτι η8ελα αλλα κολπα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δεν γαμουσα με ειχε κανει σαν να ειμαι ολοκληρος ενας δονητης διαβασε και την κριτικη μου ρε  :jerking: :think: την γαμουσα μηχανηκα απο τα νευρα μου διαφορετκα επρεπε να την στηλο εκτος δωματιου..Δεν ειπα οτι η8ελα αλλα κολπα.
Την διάβασα και δεν κατάλαβα τίποτα.......................η ορθογραφία σου είναι χάλια μαύρα... :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

"χοντρα μπρατσα",πάντως δεν έχει...(όχι μπούτια που έγραψα κατά λάθος)....είναι ωραία κοπέλα......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
Ενημέρωση από Φωκαίας και Φυλής στις 01.00 και κάτι…….
Φωκαίας 27Β πάνω Βίκυ(από Φ109α&134) καστανά μακριά μαλλιά κανονικό σώμα πολύ ωραίο κώλο μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27Β κάτω Ερικα ξανθιά κοντά μαλλιά μπουτού μικρό στήθος πολλά τατού ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Ροζαλίν(τ)α δούλευε και παλιότερα ξανθό κοντό λεπτό μίλφ με 2άρια σιλικονάτα βυζιά και το τατού χαμηλά δεξιά στη μέση , με ακα.
Φωκαίας 25β Αλεξάνδρα μελαχρινή κοντή λεπτή με  μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25α Μαρί καστανή παχουλή με 2.5άρια βυζιά ,με ακα.
Φυλής 66α Νικολέτα ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα σούπερ κωλαράκι και 2άρια στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 αριστερά Νάντια κοντή χοντρή με 3άρια βυζιά , με κώλο.
Φυλής 59 κάτω Αλεξία ξανθιά νταρντάνα με κωλάρα και 2άρια βυζιά , με κώλο.
Φυλής 59 πάνω Ρωξάνα που έγινε καστανή(της πάνε πιο καλά)νταρντάνα με κωλάρα και μεσαίο στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Μαρία η μελαχρινή μουνάρα με τα σιλικονάτα βυζιά και τον ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα και Εμμι ξανθιά κανονικό σώμα αν και έχει πάρει κιλά με μεσαίο βυζί , με κώλο , κάνουν και παρτούζες.
Φυλής 84α Μαργαρίτα μελαχρινή λεπτή ωραίο κώλο άβυζι , με κώλο 
Φυλής 84β Αλιόνα ξανθό μίλφ με σιλικονάτα βυζιά κανονικό σώμα , με ακα τελειωτικό.
Φυλής 86α Μόνικα η ξανθιά μουνάρα με τα ωραία μάτια , κανονικό σώμα πολύ ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Καρολίνα ξανθιά ψηλή μουνάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65α Εμμανουέλλα μελαχρινή λεπτή άβυζι με ωραίο κώλο , με ακα.
Φυλής 67 Σόνια ξανθιά κανονικό σώμα μεσαίο στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Μάγια μελαχρινή κοντή κανονικό γυμνασμένο σώμα μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα το μελαχρινό λεπτό λαχταριστό πιπίνι με την λόρδωση και τα στητά καλοσχηματισμένα βυζιά , απλό πρόγραμμα.
ήταν ανοιχτά  και τα Φυλής 109α & 109β αλλά δεν μπήκα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.730
Πόντοι
45.465
φίλε όσο υπάρχει ενημέρωση τότε δεν κανένας νταβάς/κοπέλα να κοροϊδέψει άτομο που διαβάζει το φόρουμ. Ενα-δύο πελάτες θα τους πιάσει, αλλα αργά η γρήγορα θα ενημερωθεί ο κόσμος για την φόλα.
απόλυτα σωστός....να το ξαναγράψω άλλη μια φορά , να διαβάζεται κριτικές να πέρνεται μια ιδέα αλλά την απόφαση με το πια θα περάσει ο καθένας είναι δικιά τού , φόλες θα φάμε εννοείται δεν υπάρχει κανένας που
να μην έχει φάει....και να μην ξεχνάτε ποτέ η κοπέλα δεν κάνει και δεν συμπεριφέρεται το ίδιο σε όλους τους πελάτες εκτός απο αυτές που έχουν τυποποιημένο πρόγραμμα....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom